Юридична компанія «ПІК»

ЩО БУДЕ ЯКЩО НЕ ПОВЕРНУТИ КРЕДИТ

Проблемна заборгованість за кредитами викликає у позичальників безліч питань. Дамо відповіді на ті з них, які зустрічаються найбільш часто:

ЧИТАТИ ЩЕ: ЩО БУДЕ ЯКЩО НЕ ЗАПЛАТИТИ КРЕДИТ

Що буде, якщо не повернути мікрозайм?

Фінансова організація, яка видала позику, ніколи про це не забуде і борг не пробачить. З точки зору закону, банківськ позика нічим не відрізняється від кредиту МФО. Що буде, якщо не повернути мікропозику? Рано чи пізно, кредитор стягне з позичальника борг, разом з нарахованими відсотками штрафами і пенями.

Скільки днів можна не платити кредит?

Законодавство України не встановлює ніяких граничних термінів несплати позики. Відповідно, правильну відповідь на це питання, скільки днів можна не платити кредит? Анітрохи. Штрафні санкції та право кредитора на примусове стягнення боргу наступають на наступний день після того, як плановий платіж не внесений.

Що буде якщо прострочити кредит?

З першого ж дня почнуть нараховуватися штрафи і пені, що збільшують суму боргу. Деякий час вам будуть ввічливо нагадувати про необхідність платити. Далі нагадування стануть більш жорсткими, можлива поява колекторів. Що буде, якщо прострочити кредит? В кінцевому підсумку, кредитор отримує рішення суду або виконавчий напис нотаріуса, і задовольнить свої претензії за рахунок вашого майна.

Що буде за несплату мікропозик?

Мікрозайм – це кредит. Невелика сума боргу і те, що гроші були отримані в мікрофінансовій організації (МФО), а не в банку, не скасовує необхідності своєчасно його сплачувати. Що буде за несплату мікропозики? МФО буде діяти так само, як і інші кредитори. Порядок цих дій описаний у відповіді на попереднє запитання.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЩО БУДЕ ЯКЩО ПРОСТРОЧИТИ КРЕДИТ

Що буде, якщо не віддати мікрозайм?

Вважати, що мікропозика – це якийсь неповноцінний кредит і його можна не платити, не можна. Закон захищає права будь-яких кредиторів, незалежно від правової форми, яка видала позику організації. Таким чином, повернути борг доведеться в будь-якому випадку. Що буде, якщо не віддати мікрозайм? При відсутності грошей, претензії кредитора будуть задоволені за рахунок списання частини з заробітної плати або майна боржника.

При виникненні проблем з платежами за кредитами, зверніться за допомогою до юристів. Можливо вони зуміють полегшити вашу долю.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн