Юридична компанія «ПІК»

СКІЛЬКИ КОШТУЮТЬ ПОСЛУГИ КРЕДИТНОГО АДВОКАТУ

Що ми вкладаємо в поняття “кредитний адвокат” – це юрист, спеціалізація якого – кредитні взаємини. В Україні такий фахівець дуже затребуваний, так, купа криз і нестабільна економічна ситуація, війна зробили неплатоспроможними багатьох. Можливо і вас, наш читач.

На жаль, в Україні у кредитних юристів невелика професійна етика, суди лобіюють інтереси банків і фінансових компаній, і впоратися з проблемою невиплаченого кредиту складно. Як знайти хорошого кредитного юриста або адвоката по кредитах?

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК ВИПЛАТИТИ КРЕДИТ БЕЗ ВІДСОТКІВ

Проблеми з пошуком адвоката

Скажемо відразу, що в маленьких містах таких фахівців практично немає, за родом діяльності компанії, нам з багатьма доводиться спілкуватися. Так, вони можуть почитати практику, написати позов, але в протистоянні, а судовий процес це протистояння, багато моментів можуть бути втрачені, зважаючи на відсутність досвіду в подібних справах. Тому, якщо ви з невеликого міста, краще знайдіть київську юридичну компанію або адвоката з Києва. Це наше суб’єктивна думка, ми не хотіли нікого образити. Просто рада.

У великих містах, і в тому числі Києві, ситуація трохи краще, є професіонали, але ціни будуть вище. Скільки коштує кредитний адвокат? Питання некоректне, скаже вам будь-який з них. Прайс на послуги звичайно є у більшості, але сказати точно “до копійки” у скільки обійдеться захист боржника, ніхто не зможе. Судовий процес може зайняти роки і весь цей час вам доведеться оплачувати послуги адвоката. Тепер про профанів, яких з адвокатським свідоцтвом – безліч. Багато беруться за все: кримінал, податкові та земельні спори, сімейні та спадщина, кредити і позики – можуть все. Основне завдання таких спеців, якщо мова не йде про великие адвокатське об’єднання, взяти у вас передоплату або хоча б гроші за консультацію.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АДВОКАТ ПО КРЕДИТАХ КИЇВ ЦІНА

Що ви повинні отримати, найнявши адвоката

Уклавши договір з адвокатом чи з юридичною компанією, ви повинні отримати відповідь на своє головне питання – як вам позбавитися від кредиту. Якщо ви шукали адвоката по іпотеці, вам потрібна відповідь чи вдасться зберегти квартиру або це неможливо, а можна тільки відстрочити стягнення. Адвокат по автокредиту, повинен допомогти зберегти машину або мінімізувати втрати. За мікропозикою, що робити з колекторами і як бути з позикою. Важливо, що відповіді ви повинні отримати після того, як у вас попросять всі документи, кредитний договір, іпотечний договір, договір застави та інше. Якщо адвокат відразу починає озвучувати варіанти і вартість – краще розстаньтеся.

Хороший кінець поганий історії можливий, головне знайти хорошого адвоката за кредитами. Кредит можливо і швидше за все доведеться виплатити, але суму грамотний адвокат може зменшити вдвічі, а то і “помножити на нуль”.

З повагою до всіх юристів та адвокатів. Юридична компанія “ПІК”.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн