Юридична компанія «ПІК»

Послуги юриста по кредитам

 

Юрист по кредитах онлайн може знадобитися багатьом українцям. Доходи населення країни падають, частина громадян активно бере мікропозики на поточні витрати. Детально вивчають договір кредитування не всі. Багато хто не справляються зі своєчасними платежами. З’ясуємо, чому неплатоспроможним позичальникам потрібен кредитний юрист і де знайти юриста по кредитам.

Особливості кредитування онлайн

Онлайн-кредити – один з варіантів мікрозамйму. До таких позик, крім кредитів онлайн, відносяться кредити мікрофінансових організацій (МФО) та позики по кредитних картках банків.

До відома! Особливістю мікрозаймів є незвичайна легкість їх отримання. Позичальники практично не перевіряються, гроші отримує фактично кожен, хто їх попросив. Незважаючи на те, що сума кредиту обмежена кількома тисячами або десятками тисяч гривень, таке кредитування відноситься до операцій з високим ступенем ризику.

Платою за ризик є надзвичайно висока процентна ставка і вкрай жорсткі умови кредитування. Пені і штрафи нараховуються з першого дня прострочення. Розміри штрафних санкцій такі, що борг, протягом короткого проміжку часу, може зрости в кілька разів. Тут-то позичальнику і знадобиться юрист за простроченими кредитами. Без допомоги фахівця, впоратися з проблемою вдається не всім.

Що очікує на позичальника після прострочення за сплатою мікрокредиту

Кредитори, що видають мікропозики, діють вкрай жорстко. Колекторський період повернення боргу цілком відповідає терміну «вибивання». Боржника залякують усіма можливими способами, позбавляють спокою всю його сім’ю, про борг повідомляють всім родичам і знайомим.

Порада юридичної компанії “ПІК”

“МФО та колектори часто пропонують взяти нову позику в іншому МФО, щоб розрахуватися з боргом. Погоджуватися на це не можна. Якщо не вдається виплатити менший борг, то і з новим – великим, впоратися не вдасться”.

Важливо! Хороший юрист по кредитам, припинить неправовий тиск на позичальника. Юристи знають куди і як подавати скарги, щоб ліцензії МФО і колекторів виявилися в зоні ризику. Отримати такі ліцензії складно, і кредитори відступають, переходячи до стягнення боргу за законом.

Які наслідки має відкриття виконавчого провадження по заборгованості

На цьому етапі виходить рішення суду про примусове стягнення боргу або виконавчий напис нотаріуса на кредитному договорі.

Далі відкривають виконавче провадження, як мінімум заарештують і спишуть гроші, як максимум конфіскують майно боржника. Кошти йдуть на погашення боргу.

Порада юридичної компанії “ПІК”

“Врахуйте: хоча онлайн-кредити видаються без оформлення паперового договору, це цілком законно. Для отримання виконавчого напису, онлайн-договір роздруковують”. 

Де отримати якісну юридичну допомогу

Юрист по кредитах онлайн зможе:

 • Опротестувати умови кредитного договору, якщо вони порушують закон.
 • Затягнути вилучення майна, шляхом опротестування рішення суду, виконавчого напису, арешту майна.
 • Запропонувати щадні варіанти погашення боргу.

Зверніться в юридичну компанію ПІК. Вона спеціалізується на захисті боржників і зуміє допомогти.

 

Допомога юриста по кредиту.

Юрист по кредитах! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн