Юридична компанія «ПІК»

ЮРИСТ ЗА КРЕДИТНИМИ СПОРАМИ

Як бути з банківським кредитом, який вже не оплачується кілька місяців або кілька років? Ситуація знайома багатьом боржникам банків, коли, оформивши іпотеку, автокредит або кредитну карту, ви допустили прострочення, а потім і зовсім перестали платити по кредиту. Спробуємо розповісти коротко, так, як відповів би на питання юрист за банківськими кредитами.

Консультація юриста по іпотеці

Безкоштовна консультація юриста по іпотеці не завжди корисна, і це факт. Багато боржників, повіривши “безкоштовній консультації”, приймають поради юриста по іпотечних кредитах, як керівництво до дії, а ще гірше – до бездіяльності. Друге набагато гірше, коли юрист каже, що у кредитора немає шансів забрати іпотечне майно і ви свято вірите в це. “Ми оскаржимо іпотечний договір”, – говорить вам юрист. “Ми заморозимо кредит на 10 років”, – говорить вам іпотечний юрист, це відмінно, таке ніхто не може виключити, якби не одне АЛЕ. Оскаржити іпотеку дуже складно, так, є рішення суду, але їх одиниці. Судитися з кредитором, це витрачати гроші на послуги адвоката і суди, а що потім? Куди ви переїдете через 10 років, після закінчення “заморозки”?

Порада: не шукайте безкоштовну консультацію по іпотеці, що може з вами статися, якщо у вас іпотечний кредит, зрозуміло, квартиру заберуть. Шукайте фахівця або юридичну компанію, яка може запропонувати вирішення проблеми. Для того, щоб дійсно отримати консультацію, юристу потрібно вивчити документи: кредитний договір, іпотечний договір, судові рішення і виконавчі провадження, без цієї інформації це не консультація, а профанація.

Консультація юриста по виконавчому провадженню

Консультація юриста по виконавчому провадженню – ще більш відповідальний захід. У вас відкрито провадження або вже закрито виконавче провадження, ситуації можуть бути різними. Є арешт чи немає арешту, арешт на майно або ви в реєстрі боржників. Що заарештували, що можуть забрати в рамках виконавчого провадження. Ось список тільки основних питань, на які має дати відповідь юрист по виконавчому провадженню.

Порада: чим швидше ви звернетеся за допомогою до юристів по виконавчому провадженню, тим менше будуть ваші фінансові втрати. Навіть якщо у вас нічого немає і у вас нічого забрати, наслідки все одно можуть бути в майбутньому.

Банківський юрист консультація фахівця

Безкоштовна консультація банківського юриста потрібна клієнтові, щоб заощадити, і потрібна юристу, щоб знайти клієнта. Всі юристи хочуть, щоб клієнт після консультації став замовником, скористався послугами юриста, тому юрист буде робити все, щоб ви залишилися задоволені. Задайте собі питання: чому юрист готовий консультувати безкоштовно? Можливо, у нього просто немає роботи?

Консультації спеціалістів за банківськими кредитами в основному платні, безкоштовно вам дадуть відповідь на кілька питань, не більше, це не тому, що за все потрібно платити, а тому, що без вивчення вашої кредитної справи в подробицях можна будувати тільки гіпотези і припустити варіанти, по суті витрачати ваш і свій час

Вартість послуг кредитного юриста

Скільки коштують послуги кредитного юриста? Все залежить від проблеми, яку вам потрібно вирішити. У більшості компаній вартість послуг написана на сайті. У адвокатів ціна договірна. Не варто думати, що чим більше ви заплатите юристу, тим більша ймовірність не платити кредит або тим істотніше буде знижка. Вартість послуг, як і все в нашому житті, повинна бути розумною. Не варто платити наперед, особливо незнайомим адвокатам або юристам. Орієнтуйтеся на відгуки та рекомендації.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн