Юридична компанія «ПІК»

КОНСУЛЬТАЦІЯ ЮРИСТА З БАНКІВСЬКИХ ПИТАНЬ

Юрист по банківських кредитах потрібен, коли у громадян України виникають проблеми з банківським кредитом. Кредитування банком, як і стягнення, має особливості, розібратися із нею може юрист роботи з банками.

Основними завданнями юриста по банківських кредитах є надання юридичної допомоги боржникам банків, багато юристів по банківських кредитах раніше працювали в банківських установах. Юрист може безпосередньо зв’язатися зі службою, яка відповідає за погодження кредитних угод та списання заборгованостей. Такий юрист працює над розробкою, затвердженням та застосуванням способів, якими можна покращити умови та зменшити суму боргу за банківськими кредитами.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Консультація юриста з банківських питань

Консультація юриста по банківських кредитах потрібна клієнту, щоб заощадити, і потрібна юристу, щоб знайти клієнта. Усі юристи хочуть, щоб клієнт після консультації став замовником, скористався послугами юриста, тому юрист робитиме все, щоб ви залишилися задоволеними.

Консультації юристів по банківських кредитах в основному платні, безкоштовно вам дадуть відповідь на кілька питань, не більше, це не тому, що за все потрібно платити, а тому що без вивчення вашої кредитної справи в подробицях можна будувати тільки гіпотези і припустити варіанти, по суті витрачати ваше та свій час.

До відома! Юрист по кредитам банку повинен вивчити документи та договори, а у разі наявності судових засідань та виконавчих проваджень, ознайомитися з ними та провести юридичний аналіз.

Юрист по роботі з банками

Як бути з банківським кредитом, який уже не оплачується кілька місяців чи кілька років? Ситуація знайома багатьом боржникам банків, коли, оформивши іпотеку, автокредит чи кредитну картку, ви допустили прострочення, а потім взагалі перестали платити за кредитом.

Юрист з банківських питань відповідає за складання юридичних документів, пов’язаних із банківськими кредитами, таких як:

 • клопотання та заяви;
 • позовні заяви;
 • відгуки на позов банку;
 • подання апеляційного позову;
 • узгодження договорів тощо.

Він також перевіряє юридичну інформацію, що надається банком, та спільно зі службою погодження кредитних угод банку, розробляє різні норми, процедури, щоб забезпечити захист інтересів боржника.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Практично всі документи, заяви, клопотання, позови може грамотно скласти лише юрист з банківських спорів, шукати зразки документів в інтернеті та намагатися зробити це (написати позов) самостійно – марнування часу.

Юрист із банківських справ

Банківський юрист може не лише провести консультацію, засновану на своєму досвіді, а й одразу виявити порушення чи їхню відсутність. У більшості випадків банки не порушують своїх зобов’язань за кредитними договорами. Порушення здебільшого виникають при нарахуванні відсотків, пені та штрафів, а також при стягненні боргу.

Юрист по банківських боргах допоможе:

 • Проаналізувати умови вже існуючого договору;
 • Надати юридичну допомогу в реструктуризації боргу;
 • Відстежити хід виконання зобов’язань та нарахування неустойок;
 • Запропонувати ефективні способи вирішення проблем із боргами; Надати юридичну допомогу у судових спорах;
 • Надати юридичну допомогу, пов’язану з оскарженням, зупиненням, скасуванням та відновленням виконавчих проваджень;
 • Надати юридичну допомогу при сплаті заборгованості;
 • Скласти, перевірити, затвердити та укласти мирову угоду про погашення боргу.

Без юриста по банківськими кредитами, стягнення може закінчитися конфіскацією майна боржника, арештом та списанням коштів. Зменшити ризики, списати борг по банківському кредиту вам допоможуть юристи з банківських кредитів компанії “ПІК”.

Юрист по банківських кредитах!

Консультація юриста з банківських питань. Ми знаємо як вирішити вашу проблему з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотній дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн