Юридична компанія «ПІК»

ЯК ПЕРЕВІРИТИ АРЕШТ МАЙНА

✅ Консультація щодо арешту 300 грн.

✅ З’ясування причини арешту 500 грн.

✅ Зняти арешт з майна від 2000 грн.

Де дізнатися про те, що накладено арешт на майно?

Найчастіше причиною арешту майна є наявність боргу. Це може бути не тільки прострочений кредит, але і заборгованість по аліментах або навіть неоплачений штраф.

Арешт на майно накладається виконавчою службою. Одночасно з відкриттям виконавчого провадження, відомості про це потрапляють в Єдиний реєстр боржників.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Єдиний реєстр боржників можна використовувати як опосередковане джерело даних про арешт майна. Якщо ви потрапили в реєстр, то і арешт можна припустити.

Якщо у загальнодоступному реєстрі боржників вас немає, то арешт на ваше майно швидше за все не накладався.

Що буде, якщо інформація про те, що наклали арешт майно, спливе несподівано?

Незнання не звільняє від відповідальності. Якщо ви не знали, що майно заарештовано і планували його відчуження (продаж, застава, дарування тощо). Виконати свої плани ви не зможете. Спочатку доведеться зняти арешт через суд або повністю сплативши борг, і тільки потім можна буде перейти до відчуження власності.

Навіщо перевіряти наявність арештів на майно?

Періодично перевіряти відсутність арешту на власність слід з двох причин:

 • По-перше: у вас можуть бути борги, про які ви не знаєте. Пошта і державні органи працюють не дуже добре і повідомлення ви можете не отримати. Вчасне погашення боргів здатне захистити вас від багатьох неприємностей.
 • По-друге: арештоване майно не можна відчужувати. Якщо вам це знадобиться доведеться спочатку зняти арешт. Це тривала процедура, і перед продажем майна слід перевіряти.

Як зняти арешт з майна в Україні?

Для зняття арешту треба з’ясувати, хто саме його наклав, і які висуваються вимоги. Швидко і дає стовідсоткову гарантію зняття арешту — термінове погашення боргу та зняття арешту виконавцем.

До відома! Якщо ви вважаєте, що арешт накладено незаконно, його можна зняти через суд. Це тривала процедура, що вимагає залучення до справи юристів.

За яку суму боргу арештовують майно?

Розмір боргу не має значення. Арешт майна — захід забезпечення виконання боржником своїх зобов’язань і примусу до їх якнайшвидшого виконання. Заарештувати дороге майно можуть навіть за порівняно невеликий борг.

Коли накладають арешт на майно?

Якщо мова йде про арешт майна за борги, то арешт накладається не раніше, ніж буде винесено судове рішення про примусове стягнення боргу та на його підставі буде відкрито виконавче провадження. Арешти майна, як захід забезпечення з інших підстав (судові спори про розподіл власності тощо) можуть застосовуватися швидше.

На яке майно не можна накласти арешт?

Майна, на яке не можна накласти арешт не існує, якщо це майно належить відповідачу або боржнику. Будь-яке майно і гроші будуть арештовані в рамках виконавчого провадження або іншого стягнення. Не можна накласти арешт на майно родичів, батьків, брата, сестри і чоловіка / і якщо вони не є відповідачами. Винятком може бути арешт на майно подружжя, якщо буде доведено що воно купувалося спільно.

Хто може допомогти зняти арешт з майна?

Важливо! Зняти арешт з майна може тільки той, хто його накладав.

Необхідно з’ясувати яким органом накладено арешт, причини арешту та вимоги для його зняття. Виконавши ці вимоги зняти арешт можна порівняно швидко.

Якщо ви не згодні з арештом, єдиний спосіб його зняття — найм юристів та звернення з позовом до суду. Процедура займає не менше місяця. Юристи можуть запропонувати й інші способи зняття арешту. Зверніться до них за консультацією.

Куди вносять дані про арешти майна?

Дані про арешти майна вносяться в різні документи (судові постанови тощо). В рамках виконавчого провадження інформацію про арешт власності вносяться до реєстру обтяжень нерухомого майна та реєстру обтяжень рухомого майна.

Одночасно з відкриттям виконавчого провадження, відомості про нього потрапляють в Єдиний реєстр боржників. Конкретних відомостей про накладення арешту там немає, але сам факт порушення провадження дозволяє припустити і наявність арешту.

Чи можна зняти арешт з майна швидко?

Найшвидший спосіб зняття арешту з майна — повне погашення боргу і звернення до виконавця з проханням про зняття санкцій.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Як швидкий спосіб зняття арешту з майна не варто розглядати суд. Судове провадження займає не менше місяця.

Зняття арешту через суд, можливе тільки в тому випадку, коли арешт накладено незаконно. Судове провадження потребує кваліфікованої юридичної допомоги.

Чи потрібно знімати арешти з майна?

Накладення арешту на майно обмежує права власника на розпорядження ним. Якщо ви плануєте продавати, дарувати, заповідати або іншим способом відчужувати майно, зняття арешту необхідно.

Однак в ряді випадків, арешт майна може відповідати інтересам власника. Як діяти в вашому випадку, можуть підказати юристи, після вивчення справи.

Звідки можна дізнатися про наявність арештів майна?

Про накладення арешту на майно державні і судові органи і виконавчі служби зобов’язані проінформувати власника письмово поштою. Відомості про арешт є в Єдиному реєстрі виконавчих проваджень, але там потрібно бути стороною провадження. Про факт початку виконавчого провадження можна дізнатися в Єдиному реєстрі боржників.

До відома! Доступ до бази арештів мають органи, що оформляють права власності (нотаріус, реєстратор), при спробі відчуження арештованого майна ви дізнаєтеся про факт арешту від них.

Чому можуть накласти арешт на майно?

Причин арешту майна безліч: суперечки про його розділі, підозри про незаконне ввезення транспорту в Україні, майно може бути речовим доказом у різних справах. Є й інші причини. Але найчастішим випадком застосування арешту майна, є наявність у його власника боргів і відкриття виконавчого провадження для їх примусового стягнення.

Скільки коштує зняти арешт з майна в Україні?

Вартість юридичних послуг по зняттю арешту з майна залежить від складності конкретного випадку. Зверніться за консультацією до юристів. Вивчивши обставини справи, вони зможуть дати відповідь на питання про вартість необхідних вам послуг. В Україні, в залежності від регіону, ціна варіюється від 3 000 до 15 000 грн.

Чий арешт може бути накладений на майно?

Найчастіше арешт накладено виконавцем виконавчої служби. Але можуть бути арешти суду, митної служби, органів слідства і навіть органів опіки, якщо при розпорядженні майном власник порушує або може порушити права опікуваної ними осіб.

Чого не можна робити за наявності арешту на майно?

Якщо на майно накладено арешт, найчастіше, власник не може його відчужувати: продавати, дарувати, здавати в оренду, віддавати в заставу і т.п. У деяких випадках арешт може забороняти і користування заарештованої власністю. Відносно рухомого майна, часто разом з накладанням арешту йде і процес вилучення майна у власника.

Хто накладає арешт на майно? 

Арешт майна боржника! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн