Юридична компанія «ПІК»

КРЕДИТИ ПІД ЧАС ВІЙНИ

Кредити під час військового стану, незалежно від платоспроможності позичальника, нікуди не поділися, незважаючи на пом’якшення вимог щодо їх погашення.

Поки на території України ведуться бойові дії, можливість тимчасово не погашати позику існує. Проте все ж таки варто повідомити кредитора про неможливість платити за кредитом і розглянути подальші перспективи повернення боргу.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Кредити під час військового стану Україна

Чи можна не сплачувати кредит під час війни – це питання зберігає актуальність для позичальників банків, МФО протягом усього періоду дії воєнного стану.

Законодавство забороняє нараховувати штрафи та пеню за прострочення, проте це ще не означає, що про позику тимчасово можна забути або сподіватися на подальше списання. Рано чи пізно війна закінчиться, а кредит доведеться виплачувати разом із відсотками, що накопичилися. Приступати до вирішення питання бажано якомога раніше.

До відома! Якщо своєчасна виплата кредиту під час війни або його погашення у повному обсязі стали неможливими, варто проконсультуватися з юристом щодо можливих наслідків несплати.

Що робити з мікрозаймами під час війни

Платити чи не платити мікрозайми під час війни? Рішення позичальника залежить насамперед з його платоспроможності. Якщо є можливість погасити позику, з кредитором краще розраховуватись одразу, щоб надалі не довелося зіткнутися з вимогою про сплату непосильної суми.

Якщо грошей немає або сума внесків вам занадто висока, не ігноруйте нагадування кредитора. Обов’язково зверніться до юриста за кредитами, повідомте про неможливість погасити кредит. Можливість здійснювати платежі у менших розмірах, ніж це було передбачено кредитним договором, у цьому випадку збільшиться. Кредитор може запропонувати варіант реструктуризації кредиту чи кредитні канікули.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Не всі МФО під час військового стану дотримуються мораторію застосування штрафних санкцій і примусове стягнення боргів. Деякі організації вживають досить жорстких заходів до боржників. Однак, поки йде війна, кредитори не мають права вимагати дострокового погашення позики, залучати до справи колекторів або стягувати заборгованості примусово за виконавчим написом нотаріуса. Якщо ваші права були порушені, звертайтеся за консультацією до юристів компанії ПІК.

Що робити з кредитами під час війни

Оплата кредиту під час війни – період дії воєнного стану продовжується, термін закінчення ніхто не знає. Якщо ваше фінансове становище не дозволяє виплачувати кредит, складіть заяву, в якій поясніть причину неплатоспроможності та надішліть її кредитору. Такою причиною можуть бути:

 • втрата роботи;
 • загибель годувальника;
 • тяжке поранення, інвалідність близького родича;
 • знищення майна внаслідок бойових дій;
 • статус переселенця.

Відповідна заява дозволить на законних підставах тимчасово не віддавати кредит.

Важливо! Оплата кредитів у війсковий час спочатку призупинялася банками без нарахування відсотків. Починаючи з 1 червня, навіть якщо щомісячні внески не сплачуються, відсотки нараховуються.

Списання кредиту під час війни

Списання кредитів під час війни найбільше цікавить позичальників з автокредитів та іпотеки, у яких заставне майно було знищено внаслідок бойових дій або втрачено під час окупації території. На даний момент закон, який передбачає анулювання таких кредитів, перебуває у Верховній Раді на стадії розробки. В інших випадках списання можливе лише за наявності “поважної” причини та доброї волі кредитора.

Фахівці ЮК «ПІК» мають значний досвід допомоги позичальникам, боржникам до війни та постійно стежать за змінами у нинішній нестабільний період. Готові у будь-який час допомогти у вирішенні різних кредитних питань.

Що робити із боргами під час війни?

Чи можна не сплачувати кредит в Україні під час війни? Онлайн-консультація юриста. Ми знаємо, вирішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотній дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн