Юридична компанія «ПІК»

ОСКАРЖЕННЯ ВИКОНАВЧОГО ПРОВАДЖЕННЯ

Адвокат у виконавчому провадженні, чим він може допомогти боржнику, як допомога юриста може вплинути на суму, з якої доведеться розлучитися, якщо у вас відкрито виконавче провадження зі стягнення.

Юрист може безпосередньо впливати на хід виконавчого провадження, призупинити, оскаржити дії виконавця, оцінку предмета застави, зупинити зачіски арештованого майна та, за сприятливих умов, закрити виконавче провадження.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Заява про закриття виконавчого провадження

Закриття виконавчого провадження є тривалим та складним процесом, який потребує врахування низки особливостей. Домогтися закриття провадження навіть нічого не роблячи, звичайно можна. Якщо боржник не має майна та офіційних доходів, виконавець його закриє сам, через один або два роки. Боржник залишиться у реєстрі боржників, а це рівносильно арешту на все майно.

Підставою для закриття виконавчого провадження є:

 • Вирок суду;
 • Відмова кредитора (позивача) від виконання, повернення виконання;
 • Виконання, закриття після оплати;
 • Закінчення терміну дії виконавчого документа;

Виявлення факту, що виконавчий документ чи дії виконавця не відповідають вимогам закону.

Якщо ви не погоджуєтесь з тим, що у вас відкрито виконавче провадження, сума боргу не відповідає дійсності, слід ініціювати позовне провадження, де сторони однаково мають можливості захищати свої інтереси.

До відома! Щоб закрити виконавче провадження, якщо борг погашено, не забудьте сплатити виконавчий збір та витрати виконавця.

Призупинення виконавчого провадження

Зупинення виконавчого провадження – іноді необхідний захід. Так можна не допустити реалізації майна в рамках примусового стягнення чи списання коштів із зарплатної картки.

Щоб призупинити виконавче провадження можна:

 • оскаржити постанову виконавця про відкриття провадження на підставі неправильного оформлення;
 • подати скаргу на дії виконавця до суду;
 • оскаржити сам виконавчий документ, рішення суду чи виконавчий напис.

Клопотання має складати юрист, у якого накопичено досвід підготовки таких процесуальних документів.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Призупинення (затягування) виконавчого провадження забезпечує боржнику додатково 3-5 місяців і більше, для вирішення проблеми. Але заборгованість нікуди не зникає. Її необхідно погасити, за наявності підстав, оскаржити суму боргу чи оскаржити факт її існування.

Припинення виконавчого провадження

Закінчення виконавчого провадження передбачено ст.39 Закону України №1404-VIII «Про виконавче провадження» від 02.06.2016 р.

Виходячи з практичного досвіду, найчастіше виконавче провадження припиняється, коли:

 • минув термін давності виконавчого листа;
 • у боржника відсутнє майно, кошти, з яких можна погасити заборгованість;
 • стягувач відмовився від своїх вимог, відкликав виконавчий лист.

У цих випадках допомога юриста не потрібна, провадження закриє сам виконавець, але арешти та запис у реєстрі боржників залишиться. Після припинення виконавчого провадження справа здається в архів і зберігається там до трьох років. Після знищення справи зняти арешти, накладені в рамках знищеного провадження, можна лише в суді.

Важливо! Припинення виконавчого провадження через відсутність майна та коштів не призведе до звільнення від боргових зобов’язань.

Як оскаржити виконавче провадження

Перейдемо до такого завдання “як відмінити виконавче провадження”, хоча таке поняття відсутнє в законі про виконавче провадження. Скасувати стягнення або оскаржити виконавче провадження – природне бажання боржника, який зіткнувся з проблемою.

Скасування виконавчого провадження – завдання адвоката, не ваше. На жаль, впоратися з нею самостійно можна лише одним способом – сплативши борг або його частину. Всі інші методи вимагають втручання юриста, аналізу правомірності відкриття провадження та правомірності стягнення, написання позовів, подання інтересів у суді та інше. Виконавець може вжити заходів для примусу боржника до виконання рішення суду, таких як: заборона виїзду за кордон та накладення штрафу.

Важливо! Подбайте про те, щоб позовна заява для скасування рішення суду про стягнення або виконавчий напис була мотивованою та містила достатні підстави.

Адвокат по виконавчому провадженню

Юрист виконавче провадження – це необхідний вам спеціаліст, який навіть на початковому етапі, може заощадити чималу суму коштів. Не секрет, що в Україні не є рідкістю, коли виконавче провадження відкрито, а законних підстав для його відкриття немає. Суми боргу часто завищені у рази. Адвокат допоможе розібратися із причинами його відкриття, встановити правильну суму заборгованості, законність вимог кредитора та закрити виконавче провадження.

Адвокат у виконавчому провадженні представляє т інтереси боржника і може призупинити виконавче провадження, цим самим процес списання коштів або реалізація майна буде відразу припинено.

Що потрібно перевірити після закриття виконавчого провадження в Україні

Подальші кроки для боржника, коли виконавче провадження закрите:

 • зняття арешту з нерухомості/банківських рахунків;
 • зняття обтяжень, які раніше були накладені на майно;
 • вилучення даних про боржника з Єдиного реєстру боржників;
 • скасування інших заходів, пов’язаних із примусовим виконанням рішення суду.

Закриття виконавчого провадження в Україні – процедура, яка потребує певного юридичного досвіду. Поряд із цим, із залученням юриста з виконавчих проваджень, питання можна вирішити швидко та ефективно.

Закриття виконавчого провадження або скасування виконавчого провадження!

Адвокат по виконавчому провадженню! Онлайн-консультація юриста. Ми знаємо вирішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн