Юридична компанія «ПІК»

ОСКАРЖЕННЯ ВИКОНАВЧОГО ПРОВАДЖЕННЯ

Як закрити виконавче провадження, в наш час дуже затребуваний запит в мережі інтернет в Україні і за її межами. Для боржника виконавче провадження може спричинити за собою ряд незручностей: від накладення арешту на майно, до заборони на виїзд за кордон.

У подібних кризових ситуаціях необхідно розібратися в тому, на яких підставах здійснюється закриття виконавчого провадження в Україні, і за підтримки адвоката швидко вирішити питання.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Закриття виконавчого провадження

Закрити виконавче провадження, просто нічого не роблячи, можна. Якщо у боржника немає майна та офіційних доходів, виконавець його закриває сам, через один або два роки. Боржник залишиться в реєстрі боржників, а це рівносильно арешту на все майно.

Якщо ви не згодні з тим, що у вас відкрито виконавче провадження, сума боргу не відповідає дійсності, слід ініціювати позовне провадження, де сторони в рівній мірі мають можливості захищати свої інтереси.

Важливо! Щоб закрити виконавче провадження, якщо борг погашений, не забудьте сплатити виконавчий збір і витрати виконавця.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Подбайте про те, щоб позовна заява для скасування рішення про стягнення чи виконавчого напису, була мотивованою і містила достатні підстави.

Як припинити виконавче провадження

Зупинення виконавчого провадження, іноді необхідний захід. Так можна, не допустити реалізації майна в рамках примусового стягнення або списання коштів з зарплатної картки.

Щоб призупинити виконавче провадження можна:

 • оскаржити постанову виконавця про відкриття провадження на підставі не належним чином оформленої;
 • подати скаргу на дії виконавця до суду;
 • оскаржити сам виконавчий документ, рішення суду або виконавчий напис.

Ходатайство повинен складати юрист, у якого накопичено досвід підготовки подібних процесуальних документів.

До відома! Шляхом зупинення (затягування) виконавчого провадження боржнику забезпечується додатково 3-5 місяців і більше для вирішення проблеми. Але заборгованості при цьому нікуди не зникає. Її необхідно погасити, при наявності підстав, оскаржити суму боргу або оскаржити сам факт існування боргу.

Як припинити виконавче провадження

Припинення виконавчого провадження передбачено ст.39 Закону України №1404-VIII «Про виконавче провадження» від 02.06.2016 р

Виходячи з практичного досвіду, найчастіше виконавче провадження припиняється, коли:

 • закінчився термін давності виконавчого листа;
 • у боржника відсутнє майно, грошові кошти за рахунок яких можна погасити заборгованість;
 • стягувач відмовився від своїх вимог, відкликав виконавчий лист.

У цих випадках допомога юриста не потрібна, провадження закриває сам виконавець, але арешти і запис в реєстрі боржників залишиться.

Важливо! Припинення виконавчого провадження не призведе до звільнення від боргових зобов’язань.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Після припинення виконавчого провадження, справа здається в архів і зберігається там до трьох років. Після знищення справи, зняти арешти накладені в рамках знищеного провадженя можна тільки в суді.

Чи можна скасувати виконавче провадження

Перейдемо до такого завдання як “скасування виконавчого провадження”, хоча таке поняття відсутнє в законі про виконавче провадження. Скасувати стягнення, природне бажання боржника який зіткнувся з проблемою.

Скасувати виконавче провадження – завдання адвоката, не ваше. На жаль, впоратися з ним самостійно можна тільки одним способом – погасивши борг або його частину. Всі інші способи вимагають втручання юриста, аналізу правомірності відкриття провадження і правомірності стягнення, написання позовів, представництво інтересів в суді та інше.

До відома! Виконавець може вжити заходів для примусу боржника до виконання рішення суду, такі як: заборона виїзду за кордон і штраф.

Адвокат з виконавчих проваджень

Адвокат у виконавчому провадженні допоможе розібратися з причинами його відкриття, встановить правильну суму заборгованості, законність вимог кредитора та закрити виконавче провадження

Консультація юриста з приводу виконавчого провадження, навіть на початковому етапі, може заощадити чималу суму коштів. Не секрет, що в Україні не є рідкістю, коли виконавче провадження відкрито, а законних підстав для його відкриття немає. Суми боргу часто завищені у рази.

Важливо! Адвокат по виконавчому провадженню представляє інтереси боржника і може призупинити виконавче провадження, тим самим процес списання коштів або реалізація майна буде припинена.

Що потрібно перевірити після закриття виконавчого провадження в Україні?

Подальші кроки для боржника, коли виконавче провадження закрито:

 • зняття арешту з нерухомості / банківських рахунків;
 • зняття обтяжень, які до цього були накладені на майно;
 • виключення даних про боржника з Єдиного реєстру боржників;
 • скасування інших заходів, пов’язаних з примусовим виконанням рішення суду.

Закриття виконавчого провадження в Україні – процедура, що вимагає певного юридичного досвіду. Поряд з цим, з залученням успішного юриста, питання можна вирішити швидко і ефективно.

Як закрити виконавче провадження?

Зупинити виконавче провадження! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн