Юридична компанія «ПІК»

ЗНЯТИ АРЕШТ З КАРТИ

 

Як зняти арешт з картки, адже боржником стає не тільки той, хто позичав гроші, але і будь-яка людина, яка зобов’язана провести виплати. Відносно таких громадян часто застосовується обмежувальна міра – арешт. Це може статися навіть тоді, коли питання про наявність боргу ще вирішується в суді.

Доступ до грошей, які знаходяться на кредитці, виявляється неможливим Кошти, що знову надходять, теж блокуються. Зрозуміло, що такий стан речей, як мінімум, незручний.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Накладено арешт на банківську карту

Слід розуміти, що банківська карта є додатком до рахунку в банку, призначеним для полегшення користування ним. Сама картка не арештовується і не вилучається, але користуватися нею, при арешті рахунку, неможливо.

Арешт на карту, може бути накладено багатьма державними органами але в більшості випадком це:

Судом. Своїми постановами суди арештовують рахунки, в якості забезпечення за позовом. Коли виникає судовий майновий спір, позивач побоюється, що до винесення рішення по суті справи, відповідач може витратити або приховати наявне у нього кошти. Позивач просить суд прийняти забезпечувальні заходи, і якщо суд вважає їх необхідними, на майно боржника, в тому числі на рахунки, може бути накладено арешт.

Виконавчою службою. Виконавці відкривають провадження на підставі вже винесеного судом рішення про примусове стягнення боргу. В цьому випадку арешт банківської карти – міра забезпечення виконання рішення суду.

Виконавець може відкрити провадження і арештувати картковий рахунок, і на підставі виконавчого напису нотаріуса. В даний час саме цим шляхом зазвичай і йдуть кредитори. Отримати виконавчий напис нотаріуса можна швидше і дешевше.

До відома! Отримати виконавчий напис у нотаріуса набагато простіше. Інформувати боржника про майбутній процес необов’язково.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Будьте готові до того, що виконавець може заарештувати все майно, в тому числі і кредитну карту, для додаткового тиску і примусу до розрахунку.

Заарештували зарплатну картку чи можна відкрити іншу

Заарештували карту, чи можна відкрити іншу в іншому банку і таким чином далі отримувати зарплату або інші виплати? Якщо таке раніше було можливо, то зараз – ні, до кінця 2021 року до Автоматизованої системи підключать всі банки і наявність рахунку приховати буде неможливо.

Тому питання: заарештували карту чи можна відкрити іншу? В Україні знімається назавжди, всі банки будуть підключені до системи і при відкритті провадження про стягнення арешт на карту буде накладатися за лічені хвилини.

До відома! Всі гроші на карті почнуть списувати в рахунок погашення боргу, тому потрібно терміново вживати заходів щоб не допустити списання грошових коштів з карти.

На карту накладено арешт, як зняти гроші?

Боржникам важливо знати, як зняти гроші, якщо карта арештована. Зазвичай блокування накладається на всі існуючі рахунки, навіть якщо вони відкриті в різних банках. Списання коштів на користь кредитора відбувається автоматично. Нам надходять сотні дзвінків і листів з питанням, як зняти гроші, якщо картка в арешті. Згідно із законом можна тільки оскаржити рішення суду, нотаріальний напис, після чого доступ до рахунку розблокують. Повернути назад списані гроші можливо, отримавши спочатку рішення суду про неправомірність арешту, а потім окреме рішення про повернення коштів.

Важливо! Списуються не тільки наявні на карті кошти, а й всі наступні надходження до повного погашення боргу.

Що робити щоб зняти арешт з карти

Власникам рахунків важливо розуміти, що робити, якщо на карту наклали арешт. Це дозволить отримати доступ до грошей якомога швидше. Найпростіше погасити заборгованість і повідомити про це виконавця, який заблокував карту. Якщо банк використовує автоматизовану систему виконавчого провадження, розблокування відбудеться протягом години після отримання повідомлення від виконавця. В іншому випадку, для зняття арешту буде потрібно не менше місяця.

Наклали арешт на карту, що робити, якщо борг занадто великий? В даному випадку всі кошти, навіть ті які надходять після арешту, будуть списуватися автоматично на користь кредитора. Боржнику залишається тільки доводити свою правоту в суді. Виконавець виконає розблокування після отримання судового рішення про неправомірність арешту.

До відома! Якщо сума боргу велика, і погасити її відразу не виходить, можна домовитися про списання частини із заробітної плати. Виплачуючи борг частинами, можна розблокувати карту.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Щоб зняли арешт з карти, якщо ви не згодні з сумою стягнення, потрібно йти до суду, іншого шляху немає.

Як можна скасувати арешт карти

Як скасувати арешт карти, якщо ви самі не справляєтеся, потрібно звернутися за допомогою до адвокатів. Постанова суду або виконавця, а також виконавчий напис нотаріуса, можна оскаржити.

Арешт виконавця може бути скасований самим виконавцем, його начальством або судом. Постанова суду про арешт, можна оскаржити в апеляційній інстанції.

Можна домовитися про заміну забезпечення. Тобто, запропонувати замість арешту грошей прийняти в якості забезпечення інше майно.

Існують і інші способи вирішення проблеми щодо скасування арешту карти але краще для початку розібратися з причиною арешту картки, отримати консультацію, а потім починати діяти.

Важливо! Скасування арешту карти, в більшості випадків не вирішить проблему в цілому, потрібно усунути причину арешту.

Арештували всі картки як зняти арешт

Як зняти арешт з карти, питання вибору самої фізичної особи. Якщо у вас борг і ви згодні його заплатити, платите і арешт з карти знімуть. Якщо сума боргу завищена, ви не згодні, йдіть до профільного юристу, самостійно зняти арешт в цьому випадку не вийде.

Зняти арешт з банківської карти можливо. Залежно від того хто і за що наклав арешт на карту, можуть бути використані різні методи. Які з них застосувати, адвокати порекомендують після вивчення справи. Зверніться в юридичну компанію ПІК. Адвокати, що працюють в ній, обрали захист боржників своєї основною спеціалізацією. Їх досвід допоможе вирішенню проблеми.

Як зняти арешт з картки?

Зняття арешту з банківської картки! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі

 • Наталія

  07.09.2020 в 14:01

  Добрий день. Приватним виконавцем накладено арешт на заробітну картку. Чи можливо зняти даний арешт? Дякую

  Відповіcти
  • admin

   07.09.2020 в 16:03

   Добрий день, так це можливо. Телефонуйте проконсультуємо.

   Відповіcти
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн