Юридична компанія «ПІК»

ЧИ МОЖУТЬ ЗАБЛОКУВАТИ КАРТУ ЗА БОРГИ

✅ Онлайн консультація щодо арешту – 300 грн.

✅ Початковий аналіз арешту – 500 грн.

✅ Зняти арешт з зарплатного рахунку – від 2000 грн.

Чи можуть колектори заблокувати рахунки – одне з найбільш важливих питань.

У квітні 2021 року був підписаний новий Закон №1349-IX, призначений для регулювання діяльності колекторів в Україні. У світлі цього, у боржників з’явилося чимало запитань.

Чи можуть заблокувати карту, якщо є борг по кредиту

Колектори, як і інший кредитор, банк або МФО, мають право блокувати рахунки боржників. Процедура вимагає отримання рішення суду або виконавчого напису у нотаріуса. Другий варіант більш поширений, і тому використовується частіше.

На підставі цих документів відкривається виконавче провадження. Потім кредитор має право звернутися в фінансову організацію з вимогою заарештувати рахунки боржника.

Тому, якщо з боку позичальника має місце порушення умов договору, питання «чи можуть заблокувати карту за борги» не обговорюється. При відкритті виконавчого провадження банки зобов’язані надати інформацію про рахунки боржника і грошових коштах на них. Банківська таємниця тут не працює.

До відома! Якщо вам заблокували картку за борги, дії співробітників банку повністю правомірні.

Порада юридичної компанії “ПІК”

При наявності неоплаченого боргу або прострочення по оплаті більше ніж 90 днів, потрібно бути готовим до того, що вам можуть заблокувати гроші на карті і списати їх у рахунок погашення.

Чи можуть колектори накласти арешт на банківські рахунки

Не менш цікаво користувачам, чи можуть колектори арештувати рахунки, якщо заборгованість за кредитом була продана. Випадків, коли колектори заблокували картку людині, коли є прострочення позики, чимало. Причиною заморозки рахунків можуть стати будь-які заборгованості. Колектора, а точніше, фінансові компанії, викуповують борги і діють, як новий кредитор. Можна сказати, що кількість проваджень, відкритих за позовом або нотаріальним написом, коли кредит проданий колекторам, зараз більше.

За новими правилами, з вересня 2021 року блокується тільки сума заборгованості, згодом списується на користь кредитора. Частиною коштів, що залишилася після виплати боргу, можна вільно розпоряджатися.

Важливо! Арешт банківського рахунку колекторами – стандартна процедура для стягнення простроченої заборгованості. Застосовується, якщо переговори з боржником не принесли належного результату.

Чи може МФО заарештувати карту

Залишається відкритим питання, чи можуть МФО заблокувати карту або для цього їм потрібно звертатися до колекторів. Мікрофінансові організації часто мають власний юридичний відділ, що стягує проблемні кредити. При наявності виконавчого листа, вони також можуть накласти арешт через приватного або державного виконавця.

Чи може МФО арештувати рахунки? Так, може, і їх дії будуть частково законними, якщо це напис нотаріуса. Повідомляти боржника про відкриття виконавчого провадження та майбутнє блокування вони не зобов’язані, це робить виконавець. Часто навіть судові засідання проводяться без присутності позичальника.

До відома! Скасувати блокування карт МФО можна тільки за рішенням суду. Без кваліфікованого юриста вирішити дане питання не вдасться.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Якщо у вас не один кредит МФО, а багато, потрібно заздалегідь вжити заходів щоб арешт рахунку не позбавив вас коштів для існування.

Арешт банківських рахунків боржників

Процедура арешту рахунку боржника тепер стала ще простіше, тому буде застосовуватися частіше. Якщо раніше це супроводжувалося досить складним документообігом, то зараз буде застосовуватися «Автоматизована система виконавчого провадження». Програма використовується для стягнення аліментів ще з 2019 року. Тепер її будуть застосовувати для блокування рахунків за борги незалежно від їх походження.

Система дозволяє уникнути розшуку рахунків і розсилки інформації по різним банкам. Програма автоматично дає запит в усі фінансові організації, і тепер з’явилася можливість арештувати рахунок боржника протягом години.

Якщо колектори або МФО заблокували вам вашу карту, зарплату або рахунок, варто негайно звернутися до юристів. Особливо якщо на рахунку є гроші або вам повинна прийти зарплата. Юридична компанія “ПІК допоможе скасувати арешт, не допустити списання і позбутися від проблемного кредиту.

Чи може банк заблокувати рахунок?

Розблокування банківського рахунку! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн