Юридична компанія «ПІК»

ЯК ЗНЯТИ АРЕШТ З РАХУНКІВ

Як зняти арешт з рахунку – головне питання, яке виникає у клієнтів банку, які зіткнулися з неможливістю зняти гроші або зробити платіж.

Заарештувати рахунок можуть не лише за заборгованість за кредитом, а й за непогашені мікрозайми, аліменти, штрафи та комунальні послуги. На сьогоднішній день арешт рахунків відбувається автоматично, одразу після відкриття виконавчого провадження, без попереднього повідомлення боржника. Давайте з’ясуємо, хто накладає арешт на банківські рахунки та карти і куди варто звертатися для їхнього розблокування.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Зняття арешту з банківського рахунку

Перш ніж розглядати способи, що допоможуть зняти арешт з рахунку в банку, зупинимося на поняттях блокування та арешту коштів. У першому випадку йдеться про фінмоніторинг – призупинення руху коштів до з’ясування їх походження та призначення, у другому передумовами є рішення суду або виконавчий напис нотаріуса, на підставі яких відкривається виконавче провадження.

Якщо рахунок арештовано, зняти його можуть лише суд, державні чи приватні виконавці.

До відома! Зняти арешт з банківського рахунку фізичної особи – не проблема, якщо сума боргу невелика та боржник із нею згоден. Коли мають місце порушення, оскаржити вимоги кредитора та закрити виконавче провадження буде не так вже й просто.

Процедура зняття арешту з рахунку

Зняття арешту може здійснюватись наступним чиномі:

 • повне погашення боргу;
 • домовленість із виконавцем про погашення заборгованості частинами;
 • відкликання виконавчого листа кредитором після домовленості про реструктуризацію, укладання мирової угоди;
 • оскарження у суді виконавчої написи нотаріуса чи судового постанови.

Найшвидший спосіб – оплата заборгованості. Порядок зняття арешту з рахунку у разі наступний: боржник відправляє квитанцію виконавцю, який виносить постанову зняття арешту і надсилає їх у банк, банк розблокує рахунок.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Зняти арешт з рахунку, накладений судом або на підставі виконавчого напису нотаріуса, якщо ви не погоджуєтесь з вимогами кредитора, можна тільки в судовому порядку. Крім основного позову подається заява про його забезпечення із проханням призупинити виконавче провадження до розгляду справи по суті.

Термін зняття арешту з банківського рахунку

Терміни зняття арешту з рахунку у банку законодавством не регламентовано. Якщо проводиться фінмоніторинг, можна розблокувати кошти за 15 хвилин. Коли відкрито виконавче провадження, зняття арешту може тривати від кількох днів до кількох тижнів. Іноді цей термін затягується на місяці і навіть роки.

Швидкість розблокування рахунку багато в чому залежить від часу з’ясування причин та обставин вживання забезпечувального заходу, а також від строків прийняття рішення судом та винесення ухвали виконавцем.

Важливо! Щоб не затягувати терміни зняття арешту з банківського рахунку, переконайтеся, що виконавець надіслав до банку електронне розпорядження про розблокування грошей. Якщо протягом двох днів арешт не було знято, зв’яжіться з банком і поцікавтеся, чи надійшов йому лист від виконавця.

Заява про зняття арешту з рахунку

Заява на зняття арешту з рахунку подається зазвичай до суду (паралельно з позовом), до державної виконавчої служби або приватного виконавця. Банк знімає арешт лише після отримання постанови від виконавця, навіть якщо між кредитором та боржником укладено мирову угоду, було відкликано виконавчий лист, відбулася заміна предмета забезпечення.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Не варто використовувати зразок заяви на зняття арешту з рахунку, взятого з Інтернету. Кожен випадок є індивідуальним, тому краще довірити складання клопотання юристу. Коректно складена заява підвищить ваші шанси на успішне вирішення питання.

Скасувати арешт рахунку

Способів, як скасувати арешт рахунку, існує не так вже й багато. Якщо згода із сумою та можливість погасити заборгованість – не ваш випадок, звертайтесь за юридичною допомогою до компанії «ПІК».

Наші спеціалісти допоможуть скласти заяву про зняття арешту, оскаржити у суді вимоги кредитора, не допустити неправомірного зняття коштів із рахунку чи картки. На нашому рахунку – тисячі виграних справ, знайдемо правильне рішення і у вашому випадку.

Як зняти арешт з рахунку?

Зняття арешту з банківського рахунку! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн