Юридична компанія «ПІК»

ПОРЯДОК ЗНЯТТЯ АРЕШТУ З РАХУНКУ

✅ Онлайн консультація щодо арешту – 300 грн.

✅ Початковий аналіз арешту 500 грн.

✅ Зняти арешт з зарплатного рахунку від 2000 грн.

Як зняти арешт з рахунку, такий запит швидко набирає популярності, давайте розберемося, хто накладає арешт на банківський рахунок і, що з цим робити.

Діджіталізація сучасного життя в Україні призводить до виникнення нових проблем як у боржників комерційних, державних банків, так і боржників небанківських організацій, “в народі” боржникам мікрозаймів.

Як можна зняти арешт з рахунків

Як зняти арешт з рахунку фізичної особи? Давайте для початку розділимо поняття блокування рахунку і арешту. Банк може просто заблокувати гроші до з’ясування (фінмоніторингу) або накласти арешт за постановою. Зняти арешт з рахунків, якщо він дійсно накладений, можливо тільки за рішенням суду або за наявності відповідної постанови.

До відома! Зняти арешт з рахунку – завдання не з легких, якщо мова не йде про дрібний борг, з яким власник рахунку згоден.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Якщо ви впевнені в незаконності арешту рахунку, потрібно оскаржити рішення суду або інший виконавчий документ. У разі позитивного результату, арешт буде знятий.

Як зняти арешт банківського рахунку

Якщо раніше державна виконавча служба рідко заарештувувала розрахункові рахунки боржників, сьогодні питання про те, як зняти арешт з рахунку в банку – часте явище.

Зняття арешту з банківського рахунку – досить трудомістка і тривала процедура. У кращому випадку, навіть після сплати боргу, арешт буде знятий протягом декількох годин, в гіршому – протягом декількох тижнів.

Важливо! Зняти арешт з банківського рахунку, можна тільки після повної оплати боргу, сплати виконавчого збору, витрат і припинення провадження у справі.

Як зняти арешт з рахунків в банку накладений судом

Як зняти арешт з рахунку накладений судом? Сам суд в окремих випадках виносить постанову про арешт рахунку, більшою мірою суди виносять рішення про стягнення боргу, а сам арешт накладає державний або приватний виконавець в рамках відкритого провадження.

Незалежно від того, проведений арешт рахунку приватним виконавцем, державною виконавчою службою, судом або іншим органом, зняти його можна тільки за рішенням суду або постановою виконавця який його наклав, яке останній повинен направити в банк.

До відома! Зняти арешт, накладений без суду, по нотаріальному напису або постановою іншого органу, можна тільки в судовому порядку.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Правильно складена заява до суду про зняття арешту з рахунків в банку, підвищує ймовірність позитивного вирішення питання.

Процедура зняття арешту рахунку

Найпростішим і ефективним способом зняття арешту з рахунку, якщо це борг, є погашення заборгованості. Далі порядок зняття арешту з рахунку наступний:

 • Квитанція про оплату подається виконавцю.
 • Виконавець направляє в банк електронну постанову про необхідність зняття арешту з рахунку.
 • Банк знімає арешт.

Якщо процедура зняття арешту з рахунку пройшла без затримок на всіх етапах, то протягом одного-двох днів рахунок повинен бути розблокований. В іншому випадку, слід зателефонувати в банк і дізнатися, чи дійшло до них повідомлення про зняття арешту.

Якщо арешт накладений на рахунок з цільовими коштами, необхідно звернутися в органи виконавчої служби і показати їм документи, що підтверджують, що рахунок використовується тільки для отримання цільових виплат. При цьому виконавець сам приймає рішення, знімати обмеження чи ні.

Важливо! Порядок зняття арешту з рахунків, може змінюватися, в залежності від того, ким і коли накладено арешт.

Терміни зняття арешту банківського рахунку

Мінімальні терміни зняття арешту з рахунку в банку – 15 хвилин. Настільки швидке розблокування можлива в разі, якщо банк є ініціатором і рахунок перевіряє фінмоніторинг банку. Якщо ж банк отримав постанову, то термін зняття арешту з банківського рахунку може збільшитися до декількох тижнів, місяців і навіть років.

До відома! Термін зняття арешту, безпосередньо залежить від часу, який ви витратите на з’ясування обставин арешту та терміну на прийняття рішення.

Висновки

А хто сказав, що буде легко. Так можна сказати, закінчивши цей процес. Сподіваємося, що вам після прочитання стало зрозуміліше, як скасувати арешт рахунку. Ви можете діяти самостійно, але все ж доведеться звертатися до фахівців.

Найголовніше – діяти швидко, щоб не допустити списання грошових коштів з рахунку, якщо вони там є, і не допустити надходження на рахунок “нових” грошей, щоб їх теж не заарештували. Відразу звернувшись до фахівців, ВИ ЗАОЩАДЖУЙТЕ БІЛЬШЕ, НІЖ ДІЮЧИ САМОСТІЙНО.

Як зняти арешт з рахунку?

Зняття арешту з банківського рахунку! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн