Юридична компанія «ПІК»

ЯК ЗНЯТИ АРЕШТ З РАХУНКІВ

Зняття арешту з рахунків, юридична дія, просто необхідна, для відновлення платоспроможності фізичної особи, арешт – міра досить жорстка і, здебільшого, зняти арешт з рахунків не вдається швидко.

Арештувати рахунки можуть не лише через прострочення платежу за кредитом, а й через невиплачені мікрокредити, штрафи, комунальні послуги. Наразі арешт рахунків відбувається автоматично, негайно, одразу після відкриття виконавчого провадження, з повідомленням поштою, тобто практично без повідомлення. Повідомлення вам прийде швидше за все з банку, коли рахунки будуть вже арештовані. Розкриємо, хто є учасником процесу та яким чином зняти арешт. Давайте з’ясуємо, куди варто звертатися для зняття арешту.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Зняття арештів з рахунків

Зняття арешту з рахунку, як потрібно діяти і що з’ясувати. Перш ніж розглядати способи, які допоможуть зняти арешт з рахунку в банку, розберемося із ситуацією. У першому випадку йдеться про фінмоніторинг – призупинення руху коштів до з’ясування їх походження та призначення.

У другому, передумовами є рішення суду, виконавчий напис нотаріуса, судовий наказ чи ухвала, на підставі яких відкривається виконавче провадження.

У першому випадку, достатньо дзвінка до банку, у другому, зняти арешт із рахунків можуть лише суд, державні чи приватні виконавці. “Скасування арешту рахунку”, наразі, також неможливо, до отримання банком постанови про зняття арешту.

Увага! Допомога у знятті арешту з рахунку, не знадобиться, якщо сума боргу невелика і боржник із нею згоден, просто сплатити. Коли мають місце порушення, оскаржити вимоги кредитора та закрити виконавче провадження буде не так вже й просто.

Зняття арешту з коштів на банківському рахунку

Як зняти арешт з банківського рахунку, якщо ви з’ясували, що рахунок арештував, а не блокував банк. Більшість запитів у цьому випадку є такими:

 • як зняти арешт з банківського рахунку;
 • як зняти арешт з банківського рахунку фізичної особи;
 • як зняти арешт з розрахункового рахунку.

Найшвидший спосіб – оплата заборгованості. Боржник відправляє квитанцію виконавцю, який виносить ухвалу про зняття арешту та направляє її до банку, банк розблокує рахунок.

Зняти арешт з рахунку, накладений судом, на підставі виконавчого напису нотаріуса або іншого виконавчого документа, якщо ви не погоджуєтесь з вимогами кредитора, можна лише в судовому порядку. Крім основного позову подається заява про його забезпечення з проханням призупинити виконавче провадження до розгляду справи по суті.

До відома! Допомога у знятті арешту з рахунку, у такому випадку вам знадобиться, зверніться до юриста відразу, так ви заощадите час і зняти арешт з рахунків вийде набагато швидше.

Хто знімає арешт з рахунку

Порядок зняття арешту з банківського рахунку, досить складний, знімає арешт тільки виконавець, який виніс постанову про арешт. Але ж, якщо проводиться фінмоніторинг, розблокувати кошти можна за 15 хвилин. Коли відкрито виконавче провадження, зняття арешту може тривати від кількох днів до кількох тижнів. Іноді цей термін затягується на місяці і навіть роки.

Як швидко знімають арешт з рахунку багато в чому залежить від часу з’ясування причин та обставин вжиття забезпечувального заходу, а також від строків ухвалення рішення судом та ухвалення постанови виконавцем.

Важливо! Щоб не затягувати терміни зняття арешту з банківського рахунку, переконайтеся, що виконавець надіслав до банку електронне розпорядження про розблокування грошей. Якщо протягом двох днів арешт не було знято, зв’яжіться з банком та поцікавтесь, чи надійшла йому постанова від виконавця.

Банк арештував рахунок, що робити

Що робити, якщо заарештували рахунки і ви втратили доступ до своїх грошей? Алгоритм дій буде приблизно такий:

 • з’ясовуємо причину арешту;
 • з’ясовуємо стягувача;
 • з’ясовуємо який виконавчий документ був причиною накладення арешту;
 • з’ясовуємо суму стягнення за виконавчим документом;
 • ознайомлюємося з виконавчим провадженням;
 • подаємо позовну заяву до суду.

Варто зауважити, що більшість арештів припадають на борги фізичних осіб за кредитами. Найчастіше сума боргу, пред’явлена боржнику, не відповідає дійсності і завищена, якщо не в рази, то значно. У цьому випадку буде правильніше звернутися до юристів та зняти арешт з рахунку у судовому порядку, а потім провести переговори з кредитором щодо врегулювання заборгованості.

Заява до виконавчої служби про зняття арешту з рахунків

Позовна заява про зняття арешту з банківського рахунку подається зазвичай до суду, до державної виконавчої служби або приватного виконавця подається постанова про початок судового розгляду і зупинку виконавчого провадження.

Банк знімає арешт лише після отримання постанови від виконавця, навіть якщо між кредитором та боржником укладено мирову угоду, було відкликано виконавчий лист, відбулася заміна предмета забезпечення.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Не варто використовувати зразок заяви на зняття арешту з рахунку, взятого з Інтернету. Кожен випадок є індивідуальним, тому краще довірити складання клопотання юристу. Коректно складена заява підвищить ваші шанси на успішне вирішення питання.

Як скасувати арешту рахунку

Як зняти арешт з рахунку та відновити свою платоспроможність? Існує не так багато способів, а обійти арешт рахунку неможливо, жодними дзвінками до банку чи виконавця.

Якщо згода із сумою та можливість погасити заборгованість – не ваш випадок, звертайтесь за юридичною допомогою до компанії «ПІК». Наші спеціалісти допоможуть скласти заяву про зняття арешту, оскаржити у суді вимоги кредитора, не допустити неправомірного зняття коштів із рахунку чи картки. На нашому рахунку – сотні виграних справ, знайдемо правильне рішення і у вашому випадку.

Як зняти арешт з рахунку?

Зняття арешту з банківського рахунку! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн