Юридична компанія «ПІК»

БЛОКУВАННЯ БАНКІВСЬКИХ КАРТОК

Банк заблокував картку, така дія банку можлива та відбувається за порушення договору її використання, за рішенням суду або в інших випадках, встановлених законом. Карту можна розблокувати телефоном, звернувшись до банку, де вона була видана або отримати відмову.

Що робити, якщо банк заблокував електронний платіжний засіб, як відновити доступ до кредитної картки.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Блокування рахунків

Блокування карток банками здійснюється з різних причин:

 • за рішенням суду;
 • при здійсненні підозрілих операцій за рахунком;
 • у разі порушення умов договору з банком;
 • в інших випадках, передбачених договором з банком та законодавством України.

Якщо надійшло повідомлення про блокування картки із закликом передзвонити або перейти за посиланням, не поспішайте робити це. Подібне розсилання нерідко роблять шахраї.

До відома! Банк зобов’язаний інформувати клієнта про блокування та його причини. Також клієнт може самостійно зателефонувати за номером, вказаним на звороті карти, та уточнити деталі.

Банк заблокував рахунок фізичної особи

Якщо банк заблокував картку, необхідно дізнатися про причину. Наприклад, при неодноразовому неправильному введенні ПІН-коду, картку буде розблоковано автоматично через добу, іноді доведеться довести банку, що ви не проводили жодних злочинних маніпуляцій з рахунком.

Якщо блокування певної суми на рахунку здійснено за рішенням суду, необхідно діяти. Ви можете заперечити блокування, пославшись на неправильну суму боргу, неправильне нарахування відсотків або незаконний арешт за нотаріальним написом.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Більшість випадків блокування кредитних карток відбувається за борги. Не варто сподіватися, що у вас не виникнуть проблеми, за наявності простроченої заборгованості.

Заблоковані кошти на рахунку

Що робити, якщо заблоковані кошти на рахунку? Насамперед слід зателефонувати до фінустанови або звернутися до найближчого відділення. Співробітники зобов’язані проінформувати причину блокування.

Якщо ви впевнені, що блокування здійснено незаконно, поясніть ситуацію в банку або зверніться за допомогою до досвідчених юристів. Фахівці компанії «ПІК» підкажуть, як діяти у ситуації, якщо заблокували банківську картку, допоможуть вирішити проблему.

Блокування кредитних карток!

Розблокування банківського рахунку! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн