ЯК ЗУПИНИТИ ВИКОНАВЧЕ ПРОВАДЖЕННЯ?

СТЯГНЕННЯ БОРГУ
ВИКОНАВЧОЮ СЛУЖБОЮ

 

ЯК НЕ ПЛАТИТИ ВИКОНАВЧИЙ ЗБІР?

КОНСУЛЬТАЦІЯ ЮРИСТА

ПОРЯДОК ВІДКРИТТЯ ВИКОНАВЧОГО ПРОВАДЖЕННЯ

  • 1

    УХИЛЕННЯ ВІД ВИКОНАННЯ ФІНАНСОВИХ ЗОБОВ'ЯЗАНЬ

  • 2

    СУД АБО ВИКОНАВЧИЙ НАПИС НОТАРІУСА

  • 3

    ДЕРЖАВНИЙ АБО ПРИВАТНИЙ ВИКОНАВЕЦЬ

  • 4

    ВІДКРИТТЯ ВИКОНАВЧОГО ПРОВАДЖЕННЯ

  • 5

    ВНЕСЕННЯ ДО РЕЄСТРУ ВИКОНАВЧИХ ПРОВАДЖЕНЬ

  • 6

    ВНЕСЕННЯ ДО РЕЄСТРУ БОРЖНИКІВ

  • ОТРИМАТИ ДОКЛАДНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

  • КОНСУЛЬТАЦИЯ ЮРИСТА

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

МИ ПРИПИНИМО ВИКОНАВЧЕ ПРОВАДЖЕННЯ

  • 1

    УКЛАДАЄМО ДОГОВІР І
    ОЗНАЙОМЛЮЄМОСЯ З ПРОВАДЖЕННЯМ

  • 2

    ПРИЙМАЄМО РІШЕННЯ І
    ЗАКРИВАЄМО ВИКОНАВЧЕ ПРОВАДЖЕННЯ

    Зроби вибір

    ЩО ВИ ОТРИМАЙТЕ?

    • 1

      ОЗНАЙОМИМОСЯ З ПРОВАДЖЕННЯМ

    • 2

      ПРОПОНУЄМО ВАРІАНТИ РІШЕННЯ

    • 3

      ПОДАЄМО ПОЗОВИ

    • 4

      ВИГРАЄМО СУД

    • 5

      ЗАКРИЄМО ПРОВАДЖЕННЯ

    • 6

      ЗНІМЕМО АРЕШТ

    • 7

      ПРОВЕДЕМО ПЕРЕГОВОРИ З КРЕДИТОРОМ

    • консультація юриста

    Ціни на послуги

    • консультація 300 грн.
    • ознайомлення з виконавчим провадженням 1500 грн.
    • спори по виконавчому провадженню від 2000 грн.
    • оскарження виконавчого напису нотаріуса від 2000 грн.
    • ознайомлення з рішенням суду 1500 грн.
    • спори за рішеннями суду від 2000 грн.
    • заява про забезпечення позову 1000 грн.

    Ніяких фінансових ризиків

    Ви можете виправити ситуацію прямо зараз

    ПЕРЕЙТИ ДО СПЛАТИ
    Компанія, яка закриває виконавчі провадження по всій Україні.

    ВІДКРИТО ВИКОНАВЧЕ ПРОВАДЖЕННЯ?

    ВИКОНАВЧЕ ПРОВАДЖЕННЯ

    ДОКЛАДНІШЕ

    ЗАКРИТИ ВИКОНАВЧЕ ПРОВАДЖЕННЯ

    ДОКЛАДНІШЕ

    ВИКОНАВЧИЙ ЗБІР

    ДОКЛАДНІШЕ

    НАВІТЬ ЯКЩО У БОРЖНИКА НІЧОГО ЗАБРАТИ І МАЙНО ВІДСУТНЄ

    АРЕШТ ЗА ВИКОНАВЧИМ ПРОВАДЖЕННЯМ НЕ МАЄ ТЕРМІНУ ДАВНОСТІ, ЯК І ВНЕСЕННЯ ДО РЕЄСТРУ БОРЖНИКІВ

    ВИКОНАВЧИЙ ЗБІР У РОЗМІРІ 10%

    ВІД СУМИ СТЯГНЕННЯ, ПОТРІБНО СПЛАТИТИ, НАВІТЬ ЯКЩО БОРГ ПОГАШЕНИЙ

    ВІДЕО ПРО ВИКОНАВЧЕ ПРОВАДЖЕННЯ

    ПОДИВІТЬСЯ КОРОТКЕ ВІДЕО ПРО ТЕ, ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ВИКОНАВЕЦЬ ВІДКРИВ ВИКОНАВЧЕ ПРОВАДЖЕННЯ

    отримати консультацію

    Social Network

    FAQ

    • Які особливості виконавчого провадження під час війни в Україні?

      Виконавче провадження під час війни в Україні має деякі особливості. Під час війни допущено відступи від звичайних процедур з виконавчого провадження. Було прийнято спеціальну програму для підтримки військових та їхніх сімей, яка дозволяє швидко та неформально вирішувати суперечки, пов’язані з цими особами. Тимчасово фізичні особи можуть проводити видаткові операції з рахунків, коштом яких накладено арешт органами державної виконавчої служби, приватними виконавцями, без урахування такого арешту, за умови, якщо сума стягнення за виконавчим документом не перевищує 100 тисяч гривень. Забороняється відкриття виконавчих проваджень та вжиття заходів примусового виконання рішень на території адміністративно-територіальних одиниць, тимчасово окупованих внаслідок військової агресії Російської Федерації, у період такої окупації.

    • Навіщо потрібна консультація юриста з виконавчого провадження?

      Консультація юриста з виконавчого провадження може бути дуже корисною, коли потрібно стратегічно поставитися до виконавчого провадження, а також мати правовий супровід процесу. Юрист допоможе зрозуміти, які права має боржник, а також які механізми можна використовувати для вирішення конфліктних ситуацій, пов’язаних із виконавчим провадженням. Також юрист може надати консультацію з питань захисту прав та інтересів боржника чи інших учасників процесу. Консультація адвоката з виконавчого провадження необхідна для того, щоб отримати достовірну інформацію про порядок проведення виконавчого провадження, а також правові підстави для його проведення. Юрист допоможе правильно застосувати законодавство, підготувати необхідні документи, скласти протоколи, подати позовну заяву та інше.

    • Чим загрожує виконавче провадження?

      Виконавчим провадженням може бути передбачено покарання чи інші заходи щодо захисту прав та інтересів фізичних та юридичних осіб. Таким чином, виконавче провадження може призвести до штрафів, арештів, заборони виїзду за межі України або до інших примусів. Крім того, виконавче провадження може призвести до зниження прав людини та давати інші негативні наслідки. Виконавче провадження загрожує тим, що борг, що підлягає виконанню, буде списаний негайно з рахунку боржника або ж за рахунок його майна.

    • Що означає виконавче провадження?

      Виконавче провадження – це механізм правосуддя, що передбачає примус особи, яка не виконує зобов’язання за договором або рішенням суду, до виконання. Воно включає відновлення виконання зобов’язань шляхом настійних заходів, спрямованих на досягнення цієї мети. Як правило, виконавче провадження включає арешт майна і реалізацію майна, примусову виплату грошей або інші заходи щодо виконання рішення.

    • Як дізнатися чи відкрито виконавче провадження?

      Вас зобов’язаний повідомити виконавець, направивши постанову про відкриття виконавчого провадження за адресою прописки. Якщо Ви не проживаєте або просто можете перевірити наявність такого, Ви можете переглянути інформацію на офіційному сайті Міністерства юстиції України (Єдиний Реєстр боржників), де можна знайти актуальну інформацію про відкриття виконавчого провадження в Україні. Для отримання більш детальної відповіді на це запитання необхідно звернутися до виконавчої служби у Вашому місті або приватного виконавця у Вашому регіоні. Ще одним варіантом може бути перевірка в Реєстрі Судових Рішень, якщо у Вас встановлено програму “ДІЯ”, інформацію можна перевірити у розділі “Виконавчі провадження”.

    • Що означає борг за виконавчим провадженням?

      Борг за виконавчим провадженням – це борг, визнаний і підтверджений судом чи виконавчим органом, який боржник повинен погасити за певними правилами та умовами. У більшості випадків борг може бути сплачений лише після того, як суд винесе відповідне рішення. Виконавче провадження включає процес стягнення коштів і майна з боржника за вироком суду. Такий борг виникає внаслідок виконавчого провадження, коли суд виносить рішення про стягнення коштів чи іншого майна з боржника.

    • Як дізнатися суму заборгованості за виконавчим провадженням?

      Для того, щоб дізнатися суму заборгованості за виконавчим провадженням, необхідно звернутися до виконавця, у якого проводиться виконавче провадження. Він може надати інформацію про величину заборгованості та інші відомості у цій справі. Якщо у вас є номер виконавчого провадження та ідентифікатор, Ви можете зайти до реєстру виконавчих проваджень та перевірити заборгованість за номером виконавчого провадження, дізнатися суму боргу та хто стягує сам борг. За відсутності такого – особисто у виконавця.

    • Як дізнатися борг по виконавчому листу?

      Для того, щоб дізнатися про суму виконавчого листа в Україні, потрібно звернутися до судової установи, яка видала цей виконавчий лист. В Україні виконавчі листи видаються лише судами, тому вам необхідно звернутися до судової установи, яка видала виконавчий лист. Також ви можете попросити судову установу надати вам документи, які свідчать про те, скільки грошей ви маєте сплатити за виконавчим листом. Найчастіше судова установа надає вам інформацію, яка визначає борг та строки платежу. Ви можете також попросити судову установу надати копію виконавчого листа за підписом судді. Якщо ви не можете отримати документи із судової установи, то ви можете звернутися до служби забезпечення виконання виконавчих документів. Виконавча служба відповідає за вжиття заходів щодо виконання виконавчих листів. Ви можете звернутися до неї за допомогою, щоб отримати інформацію про ваш борг.

    • Скільки вираховують із зарплати за виконавчим листом?

      В Україні виконавчий лист (ВЛ) – це документ, призначений для списання із заробітної плати співробітника різних сум для виплати боргів та інших потреб. Сума, що вираховується із зарплати по ВЛ, залежить від предмета виконання ВЛ. Вона може бути постійною або змінною, надходити частками або одноразово. Залежно від суми, яку необхідно відняти із зарплати працівника з ВЛ, можуть діяти різні правила. Наприклад, при постійній сумі внеску застосовується правило віднімання цієї суми з кожної заробітної плати. При змінних внесках може бути застосоване правило пайової участі у заробітній платі. Таким чином, сума, що вираховується із зарплати за ВЛ, залежить від суми виплати та правил її віднімання, в середньому із зарплати можуть утримувати від 20 до 50 % коштів, якщо виконавчих листів кілька.

    • Що таке реєстр виконавчих проваджень?

      Реєстр виконавчих проваджень – це список справ, що підлягають виконанню приватними чи державними виконавцями. До цього списку включаються всі акти, прийняті судом, які мають бути виконані відповідно до встановлених процесуальних правил. Це може включати судові рішення, виконавчі провадження, арешти і т. д. Реєстр виконавчих проваджень це окрема база даних з відкритих і припинених виконавчих проваджень. Дані до Реєстру сторін виконавчого провадження вносить виконавець. Сторони можуть ознайомитися з даними виконавчого провадження, зайшовши до реєстру та за номером, зазначеним у постанові про відкриття. Загальну інформацію: сторони провадження, дату та орган ДВС можна переглянути за номером ВП. Докладніша інформація доступна лише за ідентифікатором, вказаниму постанові.

    • Скільки триває виконавче провадження?

      Термін виконавчого провадження в Україні залежить від конкретного випадку. Він може тривати від кількох днів до кількох місяців. Залежно від складності справи, обставин та інших факторів, а також від строків ухвалення рішення судом можуть відбуватися додаткові процедури. У середньому виконавче провадження триває від двох до шести місяців. Якщо у боржника немає майна та доходів, то виконавець припиняє виконавче провадження протягом 3 років з моменту відкриття. Арешти з боржника при закритті не знімаються.

    • Що робити, якщо відкрили виконавче провадження за кредитом?

      Насамперед необхідно встановити причину порушення виконавчого провадження. Далі можна спробувати самостійно вирішити проблему. У разі невдачі чи відсутності можливості самостійно вирішити проблему, необхідно звернутися за допомогою до юриста у сфері виконавчого провадження. Юрист підкаже, як наявні дані можна використовувати на користь справи, а також надасть об’єктивні рекомендації та поради щодо процесу виконавчого провадження.

    • Як платити по виконавчому провадженню?

      Оплата виконавчого провадження в Україні може бути здійснена шляхом перерахування коштів на фінансовий реєстраційний рахунок Виконавчого провадження у банківській системі України. Також можна сплатити платіжними картками, електронними платежами та переказами коштів за допомогою інших систем онлайн платежів. Оплата може бути здійснена повністю або частково, на рахунок виконавчої служби або виконавця, після чого необхідно сплатити виконавчий збір у розмірі 10% від суми стягнення та витрати виконавця з виконавчого провадження.

    • Що означає виконавчий збір у виконавчому провадженні?

      Виконавчий збір – це сума, яку пред’являє виконавчий орган до виконання певних робіт чи надання послуг у межах виконавчого провадження. Наприклад, за виконання рішення суду може бути стягнуто виконавчий збір. В Україні вона дорівнює 10% суми боргу.

    • Як не сплачувати виконавчий збір у виконавчому провадженні?

      Ви можете спробувати оскаржити виконавчий збір у суді, проте це може стати досить трудомістким та дорогим процесом. Якщо ви хочете уникнути виконавчого збору, то рекомендується скористатися послугами фахівця, який допоможе вам узгодити платежі та вжити ефективних заходів для запобігання виконавчому збору. Також ви можете попросити суддю скасувати виконавчий збір або встановити низькі ставки по ньому. Але такі заходи вживаються лише у виняткових випадках.Така можливість суворо обмежена законодавством, чи є можливість не сплачувати виконавчий збір, можна сказати лише після вивчення більш детально.

    • Що таке мирова угода сторін у виконавчому провадженні?

      Мирова угода сторін у виконавчому провадженні – це договір, який передбачає дострокове врегулювання всіх суперечок між сторонами судової справи через добровільне ухвалення рішення. У угоді сторони можуть вживати як матеріальні, так і нематеріальні зобов’язання, а також вживати заходів щодо запобігання чи врегулюванню інших конфліктів. Перевага мирової угоди в тому, що її можна досягти швидко і поза судом, що дає можливість сторонам уникнути тривалого і складного судового процесу.

    • Як призупинити виконавче провадження?

      Для зупинення виконавчого провадження в Україні необхідно звернутися до судової установи та подати заяву про зупинення виконавчого провадження. Після цього у суді проводиться розгляд справи та, у разі позитивного рішення, виноситься відповідна ухвала. Зупинення виконавчого провадження може бути пов’язане з виконанням певних умов, таких як внесення застави або надання інших гарантій. Також виконавець може призупинити виконавче провадження у разі його неналежного відкриття, неточностей або помилок. У будь-якому разі для цього краще залучити юриста з виконавчих проваджень.

    • Як скасувати ухвалу приватного виконавця?

      Для скасування ухвали приватного виконавця в Україні необхідно звернутися до суду з позовом про визнання ухвали недійсною. У своєму позові необхідно вказати причини недійсності ухвали, а також надати докази того, що прийняте рішення не відповідає законам України. Після подання позову суд ухвалить рішення про визнання ухвали приватного виконавця недійсною або відхилить позов.

    • Як закрити виконавче провадження?

      Виконавче провадження може бути закрите за рішенням суду та у випадках, коли боржник погасив свої борги по стягненню.Також, суд може закрити виконавче провадження, якщо з будь-яких причин стягнення коштів проти боржника не може бути виконано, представник позивача також може подати заяву до суду про закриття виконавчого провадження, якщо сторони дійшли згоди. Для закриття виконавчого провадження, якщо борг погашено, необхідно подати до органу, який виніс виконавче провадження, заяву про погашення боргу та пред’явити докази платежу. Потім орган ухвалює рішення про закриття виконавчого провадження.

    • Як оскаржити виконавчий лист щодо кредиту?

      Для оскарження виконавчого листа за кредитом в Україні необхідно звернутися до судової установи. Це може бути суд загальної юрисдикції чи апеляційний суд. У суді необхідно подати позов, у якому мають бути зазначені причини для оскарження виконавчого листа. Залежно від особливостей справи, суд може ухвалити рішення щодо оскарження виконавчого листа та призупинити його виконання до ухвалення судового рішення.

    Не знайшли відповідь?

      Заповніть форму
      З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


        Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
        Оплатити послугу


        грн