Юридична компанія «ПІК»

ЯК ЗНЯТИ З РЕЄСТРУ БОРЖНИКІВ

✅ Консультація по реєстру боржників 300 грн.

✅ З’ясування підстав внесення до реєстру 500 грн.

✅ Виключити дані з реєстру від 2000 грн.

У цій статті ви можете дізнатися, що таке реєстр боржників. Щоб перевірити, чи є ваші дані в реєстрі самостійно, перейдіть за посиланням внизу нашої публікації. Якщо вам це незручно або не знаєте як це зробити, залиште заявку і ми з вами зв’яжемося.

Скільки коштує видалити дані з реєстру боржників?

Будь-якої такси за виключення з реєстру боржників не встановлено. Видалення відбудеться після погашення боргу, можна вважати, що це і є ціна. Якщо ваші права порушені, і ви збираєтеся відстоювати їх у суді, вартість юридичних послуг ви зможете дізнатися у юристів, після вивчення ними обставин справи.

Що таке реєстр боржників України?

Реєстр боржників України це база даних Міністерства Юстиції, яка містить відомості про всіх що проводяться виконавчі провадження. Відомості про боржників потрапляють до реєстру відразу після відкриття виконавчого провадження. Дані знаходяться у вільному доступі і інформацію про наявність фінансових проблем приховати тепер неможливо.

Де можна дізнатися про внесення до реєстру?

Інформацію про те, що людина або організація внесені до Єдиного реєстру боржників України, можна отримати безпосередньо в реєстрі. Він доступний усім, і для перевірки фізичної особи достатньо знати його прізвище та ім’я. Для перевірки організацій знадобиться знати їх номер облікової картки платника податків.

ЧИТАТИ ЩЕ: РЕЄСТР БОРЖНИКІВ ЗА КРЕДИТАМИ УКРАЇНА

Якщо внесли до реєстру боржників, які наслідки?

Перше і очевидне слідство внесення до реєстру боржників – неможливість отримати кредит. Ніхто не хоче зв’язуватися з проблемним позичальником. Крім того, відчуження майна, що вимагає державної реєстрації прав власності, стане неможливим. Нотаріуси та державні службовці зобов’язані перевіряти продавця перед реєстрацією угоди.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Внесення до реєстру боржників знижує шанси на успішне працевлаштування. Зараз роботодавці перевіряють претендентів на вакансію та за цим реєстром теж.

Про ваших фінансових складнощах дізнається кожен, хто цього захоче.

Навіщо потрібен реєстр боржників?

Реєстр боржників, в першу чергу, призначений для припинення отримання недобросовісними позичальниками нових кредитів, і забезпечення виконання ними зобов’язань, шляхом блокування продажу цінної власності. Раніше в Україні існували тільки приватні бюро кредитних історій, які мали власні бази даних. Ці бази були неповними.

Як вносять до реєстру боржників?

До реєстру боржників потрапляють одночасно з відкриттям виконавчого провадження. Відкривається воно приватними або державними виконавцями, на підставі документів, що вимагають стягнення боргу. Найчастіше таким документом є рішення суду про примусове стягнення боргу.

Однак, в ряді випадків, рішення суду не потрібно. Зокрема, без такого рішення відкриваються провадження по неоплачених штрафів і не виплачуються аліменти.

Який повинен бути мінімальний борг для внесення до реєстру боржників?

Законодавство не встановлює мінімальної суми боргу для внесення до реєстру. Якщо є документи про наявність заборгованості та право вимоги по її поверненню, виконавче провадження буде відкрито. Одночасно з цим, відомості з’являться і в реєстрі боржників, навіть якщо сума боргу невелика.

Коли можуть виникнути проблеми, якщо ви в реєстрі?

Як тільки ви потрапляєте до реєстру боржників, у вас виникають проблеми. Всі бажаючи знають, що ви неспроможний боржник, фінансові організації не видають вам кредитів, продати цінну власність ви не можете, потенційні партнери відмовляються від співпраці. Все це відбувається з першої секунди появи відомостей в реєстрі.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЯК ПРИБРАТИ СЕБЕ З РЕЄСТРУ БОРЖНИКІВ

Хто вносить дані до реєстру боржників?

Дані про боржників вносяться до реєстру виконавцем одночасно з відкриттям виконавчого провадження. Зазвичай, між освітою боргу і внесенням в реєстр проходить досить багато часу. Наприклад, боржники по аліментах потрапляють до реєстру, якщо термін заборгованості перевищує три місяці. У справах про невиплату кредитів між освітою заборгованості та внесенням до реєстру іноді проходять роки.

Куди звернутися, щоб видалити дані з реєстру боржників?

Щоб відомості про боржника зникли з реєстру, потрібно закриття виконавчого провадження. Найшвидший спосіб – погасити борг і звернутися до виконавця. Якщо ви вважаєте, що внесені до реєстру незаконно, вирішити проблему можна тільки через суд. Щоб домогтися позитивного рішення за таким позовом, більшості українців потрібна допомога юристів.

Чи можна виїхати за кордон якщо внесений до реєстру боржників?

Саме по собі наявність боргу і внесення в реєстр боржників не є перешкодою для виїзду за кордон. Однак, наявність виконавчого провадження може стати підставою для заборони виїзду за кордон. В цьому випадку, виконавець повинен звернутися до суду з проханням заборонити закордонні поїздки, як захід забезпечення виконання зобов’язань боржника. Після винесення судом такого рішення, відомості про нього вносять в базу даних прикордонників і виїзд з України закривається.

Чи потрібно перевіряти свої дані в реєстрі?

Суди і виконавчі служби інформують учасників процесу про прийняті рішення, письмово відправляючи документи поштою. Співробітники – люди, які можуть про це забути. Пошта може втратити відправлення. Багато хто не живуть за адресою реєстрації.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Про те, що стосовно вас відкрито виконавче провадження, можна не дізнатися. Варто періодично перевіряти себе в реєстрі боржників.

Особливо такі перевірки важливі, якщо ви плануєте купівлю-продаж власності або поїздку за кордон.

Звідки дані потрапляють до реєстру боржників?

До реєстру боржників дані потрапляють з державної або приватної виконавчих служб. Вони вносяться туди одночасно з відкриттям виконавчого провадження.

Чому вносять до реєстру боржників?

Держава зацікавлена ​​в припиненні кризи не платежів по заборгованостях. Тому боржникам перекривають можливість отримання нових позик і відчуження цінної власності. Саме тому створено реєстр боржників, і тому в нього вносять неплатників.

Чий борг можна подивитися в реєстрі боржників?

Реєстр боржників знаходиться у вільному доступі. У ньому можна дізнатися про борг будь-якого фізичного або юридичної особи. Для перевірки фіз. осіб потрібні їхні імена і прізвища, для перевірки юр. осіб потрібні номера облікової картки платника податків.

Які дані вносяться до реєстру боржників?

З реєстру боржників можна отримати відомості про прізвища, імені, по батькові боржника; датою його народження; підставі для відкриття виконавчого провадження; виконавця відповідає за виробництво; номері виконавчого провадження; і категорії стягнення.

Скільки часу зберігається інформація в реєстрі боржників?

Будь-якої конкретного терміну зберігання інформації в реєстрі боржників не встановлено. Вона буде зберігатися там і перебувати в загальному доступі до тих пір, поки виконавче провадження не буде припинено. Це може відбутися або при погашенні боргу, або за рішенням суду.

Хто може допомогти видалити дані з реєстру боржників?

Якщо ви потрапили в реєстр боржників незаконно, припиняти виконавче провадження і видаляти запис з реєстру доведеться через суд. Природно, вам знадобляться послуги юристів.

Якщо борг дійсно існує, юристи таких компаній, як ПІК, практикуючі в області захисту прав боржників, зуміють вам запропонувати варіанти погашення боргу з мінімальними витратами. Десять років успішної роботи і мільйонні суми погашених кредитів говорять за себе самі.

Перевірити свої дані у РЕЄСТРІ БОРЖНИКІВ

Як вийти з реєстру боржників?

Видалення з реєстру боржників! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн