img Скільки коштує видалити дані з реєстру боржників✔️Реєстр Боржників | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Що таке реєстр боржників України?

⚠️ У цій статті ви можете дізнатися, що таке реєстр боржників. Щоб перевірити, чи є ваші дані в реєстрі самостійно, перейдіть за посиланням внизу нашої публікації. Якщо вам це незручно або не знаєте як це зробити, залиште заявку і ми з вами зв’яжемося.

◼️Що таке реєстр боржників України?

Реєстр боржників України це база даних Міністерства Юстиції, яка містить відомості про всіх що проводяться виконавчі провадження. Відомості про боржників потрапляють до реєстру відразу після відкриття виконавчого провадження. Дані знаходяться у вільному доступі і інформацію про наявність фінансових проблем приховати тепер неможливо.

◼️ Де можна дізнатися про внесення до реєстру?

Інформацію про те, що людина або організація внесені до Єдиного реєстру боржників України, можна отримати безпосередньо в реєстрі. Він доступний усім, і для перевірки фізичної особи достатньо знати його прізвище та ім’я. Для перевірки організацій знадобиться знати їх номер облікової картки платника податків.

ЧИТАТИ ЩЕ: РЕЄСТР БОРЖНИКІВ ЗА КРЕДИТАМИ УКРАЇНА

◼️Якщо внесли до реєстру боржників, які наслідки?

Перше і очевидне слідство внесення до реєстру боржників – неможливість отримати кредит. Ніхто не захоче зв’язуватися з проблемним позичальником. Крім того, відчуження майна, що вимагає державної реєстрації прав власності, стане неможливим. Нотаріуси та державні службовці зобов’язані перевіряти продавця перед реєстрацією угоди. Перевіряють потенційних співробітників і роботодавці, внесення до реєстру може перешкодити влаштуванню на роботу. Крім того, про ваших фінансових складнощах дізнається кожен, хто цього захоче.

◼️Навіщо потрібен реєстр боржників?

Реєстр боржників, в першу чергу, призначений для припинення отримання недобросовісними позичальниками нових кредитів, і забезпечення виконання ними зобов’язань, шляхом блокування продажу цінної власності. Раніше в Україні існували тільки приватні бюро кредитних історій, які мали власні бази даних. Ці бази були неповними.

◼️Як вносять до реєстру боржників?

До реєстру боржників потрапляють одночасно з відкриттям виконавчого провадження. Відкривається воно приватними або державними виконавцями, на підставі документів, що вимагають стягнення боргу. Найчастіше таким документом є рішення суду про примусове стягнення боргу. Однак, в ряді випадків, рішення суду не потрібно. Зокрема, без такого рішення відкриваються виробництва по неоплачених штрафів і не виплачуються аліменти.

◼️Який повинен бути мінімальний борг для внесення до реєстру боржників?

Законодавство не встановлює мінімальної суми боргу для внесення до реєстру. Якщо є документи про наявність заборгованості та право вимоги по її поверненню, виконавче провадження буде відкрито. Одночасно з цим, відомості з’являться і в реєстрі боржників, навіть якщо сума боргу невелика.

◼️Коли можуть виникнути проблеми, якщо ви в реєстрі?

Як тільки ви потрапляєте до реєстру боржників, у вас виникають проблеми. Всі бажаючи знають, що ви неспроможний боржник, фінансові організації не видають вам кредитів, продати цінну власність ви не можете, потенційні партнери відмовляються від співпраці. Все це відбувається з першої секунди появи відомостей в реєстрі.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: РЕЄСТР БОРЖНИКІВ

◼️Хто вносить дані до реєстру боржників?

Дані про боржників вносяться до реєстру виконавцем одночасно з відкриттям виконавчого провадження. Зазвичай, між освітою боргу і внесенням в реєстр проходить досить багато часу. Наприклад, боржники по аліментах потрапляють до реєстру, якщо термін заборгованості перевищує три місяці. У справах про невиплату кредитів між освітою заборгованості та внесенням до реєстру іноді проходять роки.

◼️Куди звернутися, щоб видалити дані з реєстру боржників?

Щоб відомості про боржника зникли з реєстру, потрібно закриття виконавчого провадження. Найшвидший спосіб – погасити борг і звернутися до виконавця. Якщо ви вважаєте, що внесені до реєстру незаконно, вирішити проблему можна тільки через суд. Щоб домогтися позитивного рішення за таким позовом, більшості українців потрібна допомога юристів.

◼️Чи можна виїхати за кордон якщо внесений до реєстру боржників?

Саме по собі наявність боргу і внесення в реєстр боржників не є перешкодою для виїзду за кордон. Однак, наявність виконавчого провадження може стати підставою для заборони виїзду за кордон. В цьому випадку, виконавець повинен звернутися до суду з проханням заборонити закордонні поїздки, як захід забезпечення виконання зобов’язань боржника. Після винесення судом такого рішення, відомості про нього вносять в базу даних прикордонників і виїзд з України закривається.

◼️Чи потрібно перевіряти свої дані в реєстрі?

Суди і виконавчі служби інформують учасників процесу про прийняті рішення, письмово відправляючи документи поштою. Співробітники – люди, які можуть про це забути. Пошта може втратити відправлення. Багато хто не живуть за адресою реєстрації. Про те, що стосовно вас відкрито виконавче провадження, можна не впізнати. Варто періодично перевіряти себе за реєстром боржників. Особливо це важливо, якщо ви плануєте відчужувати власність або поїхати за кордон.

◼️Звідки дані потрапляють до реєстру боржників?

До реєстру боржників дані потрапляють з державної або приватної виконавчих служб. Вони вносяться туди одночасно з відкриттям виконавчого провадження.

◼️Чому вносять до реєстру боржників?

Держава зацікавлена ​​в припиненні кризи не платежів по заборгованостях. Тому боржникам перекривають можливість отримання нових позик і відчуження цінної власності. Саме тому створено реєстр боржників, і тому в нього вносять неплатників.

◼️Скільки коштує видалити дані з реєстру боржників?

Будь-якої такси за виключення з реєстру боржників не встановлено. Видалення відбудеться після погашення боргу, можна вважати, що це і є ціна. Якщо ваші права порушені, і ви збираєтеся відстоювати їх у суді, вартість юридичних послуг ви зможете дізнатися у юристів, після вивчення ними обставин справи.

◼️Чий борг можна подивитися в реєстрі боржників?

Реєстр боржників знаходиться у вільному доступі. У ньому можна дізнатися про борг будь-якого фізичного або юридичної особи. Для перевірки фіз. осіб потрібні їхні імена і прізвища, для перевірки юр. осіб потрібні номера облікової картки платника податків.

◼️Які дані вносяться до реєстру боржників?

З реєстру боржників можна отримати відомості про прізвища, імені, по батькові боржника; датою його народження; підставі для відкриття виконавчого провадження; виконавця відповідає за виробництво; номері виконавчого провадження; і категорії стягнення.

◼️Скільки часу зберігається інформація в реєстрі боржників?

Будь-якої конкретного терміну зберігання інформації в реєстрі боржників не встановлено. Вона буде зберігатися там і перебувати в загальному доступі до тих пір, поки виконавче провадження не буде припинено. Це може відбутися або при погашенні боргу, або за рішенням суду.

◼️Хто може допомогти видалити дані з реєстру боржників?

Якщо ви потрапили в реєстр боржників незаконно, припиняти виконавче провадження і видаляти запис з реєстру доведеться через суд. Природно, вам знадобляться послуги юристів. Якщо борг дійсно існує, юристи таких компаній, як ПІК, практикуючі в області захисту прав боржників, зуміють вам запропонувати варіанти погашення боргу з мінімальними витратами. П’ять років успішної роботи і мільйонні суми погашених кредитів говорять за себе самі.

💻 Перевірити свої дані у РЕЄСТРІ БОРЖНИКІВ

✅ З’ясування підстав внесення в реєстр 500 грн.

✅ Виключити дані з реєстру від 2000 грн.

🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ

📃 Читати: АРЕШТ ТА СПИСАННЯ БОРГУ З ЗАРПЛАТИ

📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ

📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО

✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020
 • review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img