Юридична компанія «ПІК»

РЕЄСТР БОРЖНИКІВ УКРАЇНИ

Реєстр кредитних боржників перебуває у вільному доступі на сайті Міністерства юстиції та будь-хто охочий може перевірити себе або третю особу.

В електронній базі міститься інформація про осіб, щодо заборгованостей яких відкрито виконавче провадження. Внесення боржників до Реєстру здійснюється з метою недопущення оформлення недобросовісними позичальниками нових кредитів, а також відчуження майна, яким забезпечено виконання боргового зобов’язання або будь-якого іншого, яке може бути стягнуто у рахунок погашення боргу.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Загальний Реєстр Боржників

Інформація про наявність у людини невиплаченої заборгованості потрапляє до Реєстру Боржників відразу після відкриття провадження державним чи приватним виконавцем. У реєстрі перебуває понад 2 млн українців, які мають непогашені борги:

 • кредитам банкам та МФО;
 • аліментів;
 • комунальних послуг;
 • адміністративним штрафам, у тому числі порушення ПДР.

Щодо проблемних кредитів, раніше їх облік вівся лише бюро кредитних історій. Централізована система запрацювала з ухваленням у 2016 році чинного на сьогоднішній день Закону «Про виконавче провадження».

До відома! Українські законодавчі акти надають виконавцям право вносити до Реєстру боржників фізичних осіб та компанії.

Єдиний Реєстр Боржників України: підстави для внесення до списків

Дані про неплатників кредитів, аліментів, штрафів, комунальних платежів вносяться до Єдиного Реєстру Боржників в Україні на підставі судових рішень (найчастіше) та виконавчих написів нотаріуса. Без рішення суду відкривається провадження щодо несплати аліментів, адмінштрафів.

Інформація оприлюднюється державною виконавчою службою або приватним виконавцем відразу після отримання виконавчого листа або нотаріального напису. У ч. 5 ст. 9 Закону «Про виконавче провадження» закріплено вимогу про внесення даних про боржника до Реєстру одночасно з відкриттям провадження.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Виконавець не зобов’язаний повідомляти відповідача з виконавчого провадження про внесення відомостей про нього до Реєстру Боржників в Україні. Тому моніторити дані щодо заборгованості та заходів щодо примусового її стягнення необхідно самостійно.

Реєстр боржників за кредитами України

Реєстр кредитних боржників існує автономно, дані до нього як вносять, і видаляють виконавці, і якимось чином видалити дані з нього неможливо. Інформація з Реєстру допомагає банкам адекватно оцінювати кредитні ризики.

Отримувати дані можуть також боржники. Випадків, коли виникли проблеми навіть із працевлаштуванням, достатньо, адже якщо у працівника вже є кредитні проблеми, фактично його репутація не бездоганна.

Проблеми з оплатою кредиту неминуче призведуть до внесення боржника до Реєстру, не допустити цього завдання, яке допоможе вирішити кредитний юрист.

Важливо! Крім Реєстру боржників за кредитом, а точніше Реєстру Боржників, дані про заборгованості надають приватні бюро кредитних історій.

Міністерство юстиції: Єдиний реєстр боржників

Реєстр Боржників, по суті, закриває для проблемних позичальників можливість отримання нового кредиту та реалізації авто, нерухомості. Виключення боржника з Реєстру можливе у випадках:

 • погашення боргу;
 • скасування виконавчого документа судом;
 • подання стягувачем заяви про відкликання виконавчого документа;
 • відмови кредитора залишити собі нереалізоване майно.

Заперечення кредиторських вимог у суді не дає гарантій, що виконавче провадження знову не буде відкрито.

До відома! Підставою для внесення до Реєстру боржників Мін’юсту може бути навіть невелика сума заборгованості. Розмір мінімальної суми для відкриття провадження законами не встановлений.

Державний реєстр боржників

Потрапляння до Єдиного Державного Реєстру Боржників України загрожує для позичальника, неплатника штрафу, аліментів обмеженнями на користування власними коштами, забороною на реалізацію майна. Деякі роботодавці перевіряють репутацію претендентів на вакансії та можуть відмовити боржнику у працевлаштуванні.

Якщо ви внесені до списків боржників незаконно, хочете оскаржити суму боргу, списати надмірно нараховані відсотки, неустойку, зверніться до кредитних юристів компанії «ПІК». Ми допоможемо зберегти заставне майно, закрити проблемну заборгованість без переплат.

Як видалити себе з реєстру боржників?

Видалення з реєстру боржників за кредитами. Онлайн-консультація юриста. Ми знаємо, вирішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотній дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн