БАНК ПОДАВ ДО СУДУ ЗА НЕСПЛАТУ КРЕДИТУ?

СУД
ЗА НЕСПЛАТУ КРЕДИТУ

 

МФО ПОДАЛИ ДО СУДУ?

КОНСУЛЬТАЦІЯ ЮРИСТА

Що робити, якщо на вас подали до суду за несплату кредиту?

  • 1

    ОЗНАЙОМИТИСЯ З ПОЗОВНОЮ ЗАЯВОЮ

  • 2

    ПІДГОТУВАТИ Відзив НА ПОЗОВ БАНКУ

  • 3

    ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ

  • 4

    ПОДАТИ ПОЗОВ В АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

  • 5

    ВСТУПИТИ ДО ПЕРЕГОВОРИ З КРЕДИТОРОМ

  • ПРИЙШЛА ПОВІСТКА ДО СУДУ ПО КРЕДИТУ?

  • КОНСУЛЬТАЦІЯ ЮРИСТА

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

ЗАХИСТ IНТЕРЕСIВ БОРЖНИКА У СУДІ

  • 1

    УКЛАДАЄМО ДОГОВІР І
    ОЗНАЙОМЛЮЄМОСЯ З РІШЕННЯМ АБО ПОЗОВОМ

  • 2

    ПРИЙМАЄМО РІШЕННЯ,
    ПИШЕМ ВІДЗИВ І БЕРЕМО УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ

    Зроби вибір

    ЩО ВИ ОТРИМАЙТЕ?

    • 1

      ПРОПОНУЄМО ВАРІАНТИ ЗАХИСТУ

    • 2

      ПОДАЄМО ПОЗОВИ

    • 3

      НАДАМО АДВОКАТА

    • 4

      ВИГРАЄМО СУД

    • 5

      ЗАКРИЄМО ПРОВАДЖЕННЯ

    • 6

      ЗНІМАЄМО АРЕШТ

    • 7

      ПРОВЕДЕМО ПЕРЕГОВОРИ З КРЕДИТОРОМ

    • КОНСУЛЬТАЦІЯ ЮРИСТА

    ЦІНИ НА ПОСЛУГИ

    • підготовка заяв, відповідей, скарг від 300 грн.
    • позовна заява до суду від 2000 грн.
    • оскарження рішень і ухвал суду від 1500 грн.
    • відзив на позов кредитора від 1500 грн.
    • суперечки за рішеннями суду від 2000 грн.
    • оскарження виконавчого напису нотаріуса від 2000 грн.
    • моніторинг стягнення, оплата за місяць 600 грн.
    • заява про забезпечення позову 1000 грн.
    • послуги адвоката в суді від 2000 грн.

    Ніяких фінансових ризиків

    Ви можете виправити ситуацію прямо зараз

    ПЕРЕЙТИ ДО СПЛАТИ

    Компанія, яка захищає боржників в суді по всій Україні.

    Подали до суд за несплату кредиту?

    СУД З БАНКОМ ПО КРЕДИТУ

    ДОКЛАДНІШЕ

    СУД ПО КРЕДИТУ МФО

    ДОКЛАДНІШЕ

    РІШЕННЯ СУДУ ПО КРЕДИТУ

    ДОКЛАДНІШЕ

    ЯКЩО НЕ БРАТИ УЧАСТЬ У СУДОВОМУ ЗАСІДАННІ

    КРЕДИТОР ОТРИМАЄ РІШЕННЯ СУДУ НА СВОЮ КОРИСТЬ

    РІШЕННЯ СУДУ

    ЯКЕ НАБРАЛО ЗАКОННУ СИЛУ, ОСКАРЖИТИ НЕ МОЖНА

    ВІДЕО ПРО СТЯГНЕННЯ КРЕДИТУ ЧЕРЕЗ СУД

    ПОДИВІТЬСЯ КОРОТКЕ ВІДЕО ПРО ТЕ, ЩО РОБИТИ, ЯКЩО НА ВАС ПОДАЛИ ДО СУДУ ЗА НЕСПЛАТУ КРЕДИТУ

    отримати консультацію

    Social Network

    FAQ

    (Русский)

    • Які наслідки суду за кредитом?

      Залежно від результатів процесу наслідки судового розгляду за кредитними зобов’язаннями можуть бути різними. Наприклад, у разі визнання кредитором прав боржника суд може зобов’язати боржника сплатити борг у встановлені строки та за встановленою сумою. У разі визнання боржником прав кредитора суд може зобов’язати боржника сплатити борг у встановлені строки та за встановленою сумою, а також визнати боржника винним у порушенні договірних зобов’язань та накласти на нього штрафи або інші примуси. У ряді випадків суд може здійснити примусове виконання рішення, наклавши арешт на майно боржника або заборонивши йому залишити Україну.

    • Коли банк може подати до суду через несплату кредиту?

      Банк може подати до суду за несплату кредиту будь-коли після того, як боржник повністю або частково не виконав свої зобов’язання за кредитом. Якщо боржник не сплачує кредит протягом певного періоду часу, наприклад, понад 90 днів, банк може подати до суду позов за несплату кредиту. Банк має право подати до суду за несплату кредиту протягом трьох років після дати закінчення строку кредитного договору. Якщо борг не було виплачено протягом зазначеного періоду, банк може подати до суду на боржника але суд відмовляє в розгляді справи.

    • Як дізнатися чи був суд із кредиту?

      Найпростіше, це не втрачати контакт із кредитором, банком чи фінансовою компанією. Також можна переглянути призначене засідання на сайті “Судова влада” або отримати повістку. Можна звернутися до судового органу, в якому відбувається цей процес. Ви можете скористатися допомогою юриста, якщо не можете бути впевнені у достовірності отриманої інформації та для консультації.

    • Що робити, якщо повістка до суду за несплату кредиту?

      Насамперед необхідно ознайомитися з усіма документами, представленими на повістці. Якщо Ви вважаєте, що документи є некоректними або не вказують на Вашу провину, Ви можете подати до суду скаргу на прийняття до виконання повістки та просити скасувати її. Якщо документи є коректними, Ви повинні підтвердити, що прострочену заборгованість за кредитом Ви не зможете повернути в повному обсязі. У цьому випадку Ви можете запропонувати банку сплачувати кредит за іншою схемою, наприклад, зробити реструктуризацію та відшкодовувати заборгованість поступово. Також Ви можете запропонувати банку продовжити термін погашення заборгованості. Якщо прийшла повістка до суду, потрібно терміново найняти адвоката, ознайомитись із позовною заявою та написати відгук на вимоги кредитора. Засідання можна перенести на пізніший термін. Якщо ігнорувати повістки, суд розгляне справу без присутності боржника, у 99% випадків вимоги кредитора будуть задоволені у повному обсязі.

    • З якої суми боргу банк подає до суду?

      Відповідно до українського законодавства, мінімальна сума боргу для подання до суду становить 1500 гривень. Деякі банки можуть мати власні вимоги щодо мінімальної суми боргу, яка може бути вищою. Звичайно, більшість кредиторів не цікавлять маленькі суми, за тисячу гривень ніхто не подаватиме до суду. Позови подаються від 5000 грн. и більше. Враховуйте, що якщо ви не платили, взявши 1000 грн, банк нарахував на прострочення пеню, штрафи та відсотки, сума боргу стала значно більшою. Потрібно враховувати, що всі судові витрати будуть також додані до суми позову та мають бути сплачені боржником.

    • Банк подав до суду, що робити?

      Насамперед необхідно отримати від банку інформацію про причини подання позову до суду, а також докладно розібратися у суті позову. Необхідно якнайшвидше отримати консультацію адвоката, який може правильно оцінити ситуацію та підказати, які дії необхідно вжити. Потім необхідно вжити заходів щодо захисту своїх інтересів та прав. У третьому етапі слід скласти та подати заперечення на позов банку до суду. Після цього необхідно брати участь у судових слуханнях, участь у судовому процесі має велике значення і безпосередньо впливає на суму, яку можна визначити судом.

    • Чи подають онлайн МФО до суду?

      Так, онлайн МФО мають подавати до суду у разі виникнення спірних ситуацій. У цих випадках МФО мають надати суду всі необхідні документи та дані для розгляду справи. Однак більшість МФО не подають до суду з мікрозайму, причин для цього кілька.Головна причина – це досить успішне стягнення боргів колекторськими методами. Колектори домагаються погашення незаконними методами, погрозами, шантажем, тиском на оточення. До суду МФО подають у виняткових випадках, коли сума боргу велика і інакше стягнути не вийшло.

    • Які мікрозайми подають до суду?

      Якщо говорити про список МФО, які подають до суду, його немає. Системні, великі МФО подають до суду, дрібні МФО цього зовсім не роблять. Коли клієнт переходить у розряд проблемних, його просто продають колекторській компанії. Тому шукати інформацію чи сподіватися на те, що МФО не стягуватиме кредит через суд, не варто. Якщо боржник не сплачує за позику, то кредитор може звернутися до суду, щоби отримати виконання договору мікропозики. У разі суд виносить вердикт про примусове стягнення коштів боржником. У тих випадках, коли боржник має додаткові активи, такі як нерухомість, автомобілі або інше майно, суд може ухвалити рішення про розпродаж цього майна, щоб покрити борг за мікропозикою.

    • Через скільки днів прострочення МФО подає до суду?

      Залежно від типу боргу та організації, з якій Ви отримали кредит, це може відрізнятись. Залежно від конкретного МФО, процес прострочення може тривати від кількох днів за кілька років. МФО зазвичай мають право подати позов до суду після прострочення кредиту протягом 30 днів. Проте вони можуть стягувати прострочену заборгованість за кредитом і до того, як вони подадуть позов до суду.

    • Як подати заяву до суду на МФО?

      Для початку необхідно визначити підстави та перспективність подібних дій, неможливість платити не є підставою для подання позову. Потрібно грамотно скласти позовну заяву, в якій буде перераховано всі претензії та порушення МФО. Також необхідно додати до позовної заяви відповідні документи, у тому числі докази, що підтверджують ваші претензії. Позовну заяву необхідно подати на адресу суду, в якому буде відбуватися розгляд справи проти МФО. Після подання позовної заяви, суд ухвалить рішення з цього питання.

    • Чи подають колектори до суду на боржників?

      Так, колектори мають право подавати до суду на боржників. Для цього вони мають звернутися до суду із заявою про примусове виконання зобов’язань. Суд може ухвалити рішення про примусове виконання зобов’язань боржника, а також про примусове стягнення боргу. У разі невиконання кредитного договору колектори мають право застосовувати заходи примусового виконання, включаючи і звернення до суду.

    • Чи можна подати до суду колекторів в Україні?

      Так можна. В Україні існує спеціальне законодавство, яке регулює діяльність колекторів. Крім того, є механізми, які дають змогу людям подавати скарги на порушення прав споживачів. У такому разі Ви можете звернутися до суду та подати судовий позов проти колекторів. При цьому необхідно надати докази, що підтверджують порушення прав споживача.

    • Як затягнути суд за кредитом?

      Затягнути судовий розгляд щодо кредиту можуть допомогти такі заходи: подання позовної заяви до суду, підготовка документів для суду, подання доказів правильності заявлених вимог та відсутність причин для відмови у виконанні боргу. Також необхідно правильно оцінити достовірність доказів правильності заявлених вимог та подати їх на суді. Необхідно також стежити за термінами ухвалення рішення судом, а за підсумками судового розгляду вживати заходів щодо затягування виконання рішення суду. Затягування судових засідань іноді необхідний захід захисту боржника. За цей час можна домовитись із кредитором, “знайти” фінанси на оплату та інше.

    • Чи можна оскаржити рішення суду щодо кредиту?

      Так можна. При цьому необхідно скласти та подати до суду позов на рішення, наведене у справі. У ньому мають бути викладені підстави для оскарження рішення суду. Для цього необхідно ознайомитись з матеріалами справи, вивчити законодавство та правову практику у цій сфері. У складеному позові мають бути подані аргументи, що підтверджують неправильність рішення суду. У рамках судового процесу сторони можуть подати позов або подати апеляцію проти рішення суду. Однак, перед тим, як оскаржити рішення суду, необхідно проконсультуватися з адвокатом. Залежно від обставин конкретної справи адвокат допоможе підготувати потрібну документацію та подати апеляцію до суду.

    • Як виграти суд у банку за кредитом?

      Щоб виграти суд у банку за кредитом, необхідно підготувати докази та впевнено подати їх перед судовою колегією. Важливо розуміти, що вимоги, що висуваються, повинні бути досить міцними і ґрунтовно підготовленими, щоб протистояти аргументам банку. Для цього можна вимагати доказів, що підтверджують ухвали банку, а також пред’явити докази порушення законодавства, правил або домовленостей. Також обов’язково запрошувати свідків, які підтверджують вашу заяву, а також зверніться за допомогою до юриста.

    Не знайшли відповідь?

      Заповніть форму
      З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


        Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
        Оплатити послугу


        грн