Юридична компанія «ПІК»

БАНК ПОДАВ ДО СУДУ ЗА НЕСПЛАТУ КРЕДИТУ

Кредит — джерело фінансів для мільйонів людей, проте, далеко не всім вдається без проблем довести справу до кінця. Банк подав у суд позов про стягнення заборгованості за кредитом? Що робити в таких ситуаціях ви дізнаєтеся в цій статті.

Початок судового процесу

Раніше багато хто вважав за краще ігнорувати факт, що повістка до суду про стягнення кредиту потрапила до них на пошту. Сьогодні нововведення не дають права на бездіяльність.

Важливо! Боржник вважається повідомленим про засідання, як тільки судова повістка повернеться назад до відправника, і одразу фіксується в електронному реєстрі.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Зверніть увагу: банки звертаються до суду тільки тоді, коли не змогли вирішити задачу самостійно через дзвінки та листи з попередженнями й нагадуваннями. Суд спричиняється ігноруванням ситуації позичальником.

Сторона кредитора може звернутися в суд загальної юрисдикції для проведення процедури задоволення вимоги кредитора.

До відома! Як зрозуміти, по справі прийшла повістка? Досить на сайті «Судова влада України» за свого прізвища виконати пошук діючих судових процесів. Таким же способом можна дізнатися суть справи, його номер і суддю, який буде здійснювати розгляд справи.

Увага! Відповідно до статті 205 ЦПК України, суд вправі розглянути позов без присутності позичальника, і прийняти рішення.

Що таке судова заборгованість за кредитом

Судова заборгованість по кредиту, це сума заборгованості, яка встановлена ​​в судовому порядку. Після подачі позову кредитором, повинен відбутися суд і кредитор отримає виконавчий лист з сумою боргу встановленої судом. Рішення суду першої інстанції можна оскаржити у вищій, подати апеляцію.

Як діяти, щоб не переплатити

Буває, позичальник готовий виплатити борг за рішенням суду, але поки триває судовий процес, банк накладає штрафи, і сума заборгованості значно зростає.

Важливо! Перше, що потрібно зробити – перерахувати суму заборгованості, яку стягувач зазначає у позові (зазвичай ця сума значно завищена, але відсутність заперечень з приводу суми, суд приймає її за замовчуванням). Враховуйте, що на фінансові установи працюють хороші юристи, тому непогано було б звернутися в юридичну компанію, яка теж займається кредитами.

Якщо банк встиг подати позов, у позичальника є шанс мирно домовитися. Сходіть в установу, поговоріть з особистим банкіром, можливо, вдасться знайти рішення. Запропонуйте виплату відсотків або штрафів. Якщо почуєте відмову, звертайтеся до юриста нашого агентства.

Як підготуватися до суду щодо стягнення боргу

Для судового процесу потрібно підготувати наступні документи:

 • ксерокопії та оригінали квитанцій, що підтверджують щомісячні виплати за кредитом;
 • оригінал кредитного договору;
 • документацію, яка може пояснити причину несплати боргу (трудові книжки, довідки про інвалідність тощо);
 • Розрахунок заборгованості з боку боржника за кредитом.

Разом з юристом розрахуйте реальну суму заборгованості. Перерахунок звичайно потрібно оплатити, але заощадити можна в рази більше. Після чого можете подавати зустрічний позов банківській установі. Приводом для зустрічного позову можуть бути вимоги, наприклад, про припинення зобов’язання.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Ефективний крок в ряді випадків – подати заперечення стосовно того, що внесені гроші йшли не на погашення кредитного боргу, а на сплату штрафу.

Дані дії затягують процес виплат, і не дають банку можливість стягнути з вас більше грошей.

Спробуйте повторно домовитися з банкірами про порядок виплати заборгованості, запропонуйте розтягнути процес погашення. Згідно Кодексу України про процедуру банкрутства, позичальник може бути визнаний банкрутом і уникнути виплат по кредиту.

Відповідальність за невиконання рішення суду

Якщо рішення суду не виконано, позичальник може нести матеріальну або кримінальну відповідальність, буде відкрито виконавче провадження, накладено арешт, боржник буде внесений до реєстру боржників.

Важливо! Стаття 526 ЦКУ передбачає обов’язок виконання зобов’язання за договором. Так само Кримінальний Кодекс України (ст. 382) передбачає кримінальну відповідальність за невиконання судового рішення.

Тепер, якщо банк подав позов до суду про стягнення кредиту, що робити вже зрозуміло. Рекомендуємо звернутися до хороших фахівців по кредитах і боргах, щоб отримати підтримку у веденні судових розглядів і допомогти у вирішенні судової справи в позитивну для вас сторону.

Банк подав до суду, що робити?

Суд за несплату кредиту! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн