Юридична компанія «ПІК»

ЧИ МОЖНА ВИЇХАТИ З УКРАЇНИ, ЯКЩО Є КРЕДИТ

Можно ли, имея долг, покинуть страну

✅ Онлайн консультація щодо заборони на виїзд – 300 грн.

✅ Дізнатися про наявність заборони на виїзд 500 грн.

✅ Зняти заборону на виїзд від 2000 грн.

Багато українців працюють за кордоном, багато подорожують і багато хто має кредити в українських банках, фінансових компаніях і МФО. Виїзд за кордон з боргами, питання, що цікавить всіх. На скільки обгрунтовані чутки про заборону на виїзд боржникам, кому можуть заборонити виїзд з України і за яку суму боргу. Відповімо на ці питання коротко.

ЧИТАТИ ЩЕ: ПРИКОРДОННА СЛУЖБА ЗАБОРОНА НА ВИЇЗД

Є заборгованість по кредиту, чи можна виїхати за кордон?

Чи випускають за кордон якщо є кредит? У більшості випадків, звичайно випускають, наявність кредиту ніяк не обмежує боржника в пересуванні.

Інше питання – який кредит, прострочений чи ні, і чи було відкрито виконавче провадження по стягненню. Сума боргу по кредиту може бути і невеликою, а заборону на виїзд за кредитом може бути накладено.

Якщо є заборгованість по кредиту чи можна виїхати за кордон? Сам факт існування заборгованості не є підставою для заборони на виїзд з України.

Важливо! Накласти заборону на виїзд боржника може тільки виконавець, в рамках стягнення заборгованості по кредиту. Іншими словами, у вас вже має бути відкрито виконавче провадження і тільки після цього виконавець може подати до суду позов про обмеження виїзду за кордон боржника, як забезпечувальну міру.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Розберіться в логіці дій виконавця. Найчастіше клопотання про заборону на виїзд подається в разі, коли виконавець має відомості про неодноразовий перетин кордону боржником.

Ситуація ускладнюється, якщо боржник не приходить до виконавця за повісткою.

Виїзд за кордон з мікрозаймом

Чи можна виїхати за кордон з мікрозамом? Більшість українців мають кредити в МФО і саме МФО загрожують накласти заборону на виїзд.

До відома! Заспокоюємо боржників мікрозаймів, самостійно мікрофінансова організація не може накласти вам заборону на виїзд, це право має тільки виконавець, і то за рішенням суду. Загроза заборонити виїзд за кредитом в МФО практично нездійсненна на практиці.

Інше питання, що на державному рівні раз у раз обговорюється питання про автоматичну заборону на виїзд всім без винятку боржникам, і швидше за все, ця норма буде затверджена в найближчому майбутньому. Питання з кредитом потрібно вирішувати.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ВИЇЗД ЗА КОРДОН З ПРОСТРОЧЕНИМ КРЕДИТОМ

Чи можна маючи кредит виїхати за кордон

Підіб’ємо підсумки, чи можна виїхати з кредитом за кордон? Наявність кредиту без прострочення ніяк не впливає на пересування боржника.

До відома! Прострочений кредит у банку або фінкомпанії збільшує шанси на наявність у вас обмеження на виїзд, МФО тільки лякають боржників накладенням заборони. Ухвалення закону про обмеження виїзду за кордон всім боржникам, без винятку, обмовляється в Мін’юсті і Нацбанку. Які ще проблеми можуть виникнути у боржника за кредитом, покаже час.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Погашення кредиту – справа “добровільно – примусова”. Навіть якщо заборона на виїзд за кордон накладена, її можна оскаржити в судовому порядку або погасивши заборгованість по кредиту.

Важливо! Як вчинити правильно, ви можете дізнатися, отримавши консультацію в юридичній компанії ПІК.

Чи можна виїхати за кордон з кредитом?

Виїзд за кордон з кредитом! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі

 • Олександра

  26.09.2021 в 19:10

  Я хочу поїхати в Польчу але маю кредити в онлайн кампаніях чи я маю заборону на виізд?

  Відповіcти
  • Юридична компанія «ПІК»

   27.09.2021 в 12:51

   Олександра, по онлайн займах не наскладають заборону на виїзд, ми не зустрічали таких випадків. Кредит, звісно ж потрібно сплачувати, ми можемо допомогти списати частину боргу.

   Відповіcти
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн