Юридична компанія «ПІК»

ЯК ПЕРЕВІРИТИ ЗАБОРОНУ НА ВИЇЗД З УКРАЇНИ

✅ Онлайн консультація щодо заборони на виїзд – 300 грн.

✅ Дізнатися про наявність заборони на виїзд 500 грн.

✅ Зняти заборону на виїзд від 2000 грн.

«Заборона на виїзд за кордон перевірити» — пошукові запити такого змісту з’являються в українському сегменті мережі інтернет часто. Кредитори втомилися чекати повернення кредитів, і приступили до їх активного збору. Методи примусу позичальника або боржника до сплати боргу застосовуються всілякі, заборона покидати країну — один з таких способів. З’ясуємо, як накладається заборона і як дізнатися чи є заборона на виїзд за кордон.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК ЗНЯТИ ЗАБОРОНУ НА ВИЇЗД ЗА КОРДОН УКРАЇНА

Накладення заборони на виїзд з України

Свобода пересування — одне з прав українського громадянина.

Увага! Обмеження у правах, може бути застосована тільки за рішенням суду. Відповідно, рішення про заборону виїзду з країни приймає суд. Поки такого рішення немає, жодні борги не можуть завадити виїзду українців за кордон.

Коли заборона на виїзд з України затверджена судовим рішенням, відомості про це вносяться до бази даних прикордонної служби, і до вилучення їх з бази виїзд стає неможливим.

Причиною заборони на виїзд, найчастіше, є борги. Причому не обов’язково це борги за кредитом. Ви можете заборгувати:

 • по аліментах;
 • не сплатити завдання шкоди і т. п.

Які особливості процедури накладення заборони залишати територію України?

Будь-який борг може стати підставою для порушення виконавчого провадження. Причому, банку потрібно спочатку подати на позичальника в суд позов про примусове погашення боргу і виграти процес, справи ж по аліментах і штрафів направляються в виконавчу службу відразу. Порушивши виконавче провадження, виконавець обирає запобіжний захід забезпечення вимог позивачів. Найчастіше застосовується арешт майна.

Порада юридичної компанії “ПІК”


Звертаємо увагу: щоб накласти заборону на виїзд за кордон виконавцю необхідно отримати окреме рішення суду, за винятком боргу по аліментах. Виконавець йде на цей крок не завжди

Тільки по аліментах заборона виноситься разом з відкриттям виконавчого провадження. В інших випадках, якщо виконавець вважає, що цей захід буде ефективним, він звертається до суду і отримує позитивне рішення. Про це повідомляють прикордонникам, і все — виїзд закритий.

Як дізнатися про заборону виїзду з України

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЯК ПЕРЕВІРИТИ ЧИ Є ЗАБОРОНА НА ВИЇЗД ЗА КОРДОН

Порада юридичної компанії “ПІК”


Якщо ви отримали відомості про заборону виїзду на кордоні – заплановану поїздку доведеться скасувати. Навіть якщо ви готові сплатити борг негайно, виключення з бази прикордонної служби займе кілька днів

Перевірка заборони виїзду за кордон, це те, що повинен зробити кожен, хто має проблемний кредит і збирається за кордон.

Важливо! Як перевірити заборону на виїзд за кордон? На жаль отримати інформацію про заборону офіційно, можна тільки через письмове звернення до прикордонної служби. Очікування відповіді прикордонників, займе до 30 днів.

Іншим способом отримання інформації, можуть бути перевірки в:

 • реєстрі судових рішень;
 • реєстр виконавчих проваджень;
 • реєстрі боржників;
 • виконавчу службу за місцем реєстрації.

Для такої перевірки, потрібно звернутися до юристів або адвокату, це займе від декількох годин, до декількох днів.

 

Як перевірити заборону на виїзд за кордон?

Перевірка заборони виїзду за кордон! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі

 • Лилия

  25.04.2021 в 19:05

  Нужно проверить есть ли запрет на выезд быстро.Какая стоимость услуги?

  Відповіcти
  • admin

   19.05.2021 в 17:22

   Здравствуйте, все цены на услуги есть в меню сайта и внизу каждой страницы. Стоимость проверки 500 грн.

   Відповіcти
 • Юлия

  10.03.2021 в 13:15

  Запрет на выезд из Украины

  Відповіcти
  • admin

   10.03.2021 в 13:19

   Юлия, у Вас наложен запрет на выезд? Пожалуйста свяжитесь, разберемся и поможем,

   Відповіcти
 • Яна

  27.06.2020 в 21:19

  Перевірка заборони виїзду за кордон.

  Відповіcти
  • admin

   07.07.2020 в 12:01

   Потрібно перевірити фізособу в реєстрах, на наявність судових рішень і виконавчих проваджень. Інший варіант, написати письмовий запит до Держприкордонслужби, але відповіді доведеться чекати до 30 днів. Залишайте заявку, ми перевіримо.

   Відповіcти
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн