Юридична компанія «ПІК»

Стягнення заборгованості по кредитній карті

Борг по кредитній картці в Україні, багато громадян зіткнулися з такою проблемою. Хтось через незнання, хтось внаслідок фінансових труднощів допустив прострочення по кредитній карті і утворився борг. Проведемо маленьку оффлайн консультацію про цей вид заборгованості.

ЧИТАТИ ЩЕ: ПРОБЛЕМНИЙ КРЕДИТ

Прострочення по кредитній карті

Інтернет запит “прострочення по кредитній карті” вводять клієнти після пропуску оплати, їм надійшов дзвінок з банку, саме банки видають кредити на карти українців, для з’ясування причин прострочення. Якщо ви завірите службовця банку, що ви сплатите найближчим часом, вас залишать у спокої до дати оплати. Сучасні системи контролю дозволяють як записати розмову боржника з менеджером банку, так і проконтролювати дату наступного дзвінка. Якщо говорити про прострочення по кредитній карті, її можна охарактеризувати як тимчасова або постійна, коли боржник просто припиняє платити внаслідок обставин.

Заборгованість по кредитній карті

Природно після прострочення настає заборгованість, на цьому етапі ви можете просити реструктуризацію боргу по кредитній карті. Отримаєте ви її чи ні, залежить від банку і вашої наполегливості. Потрібно написати заяву, можливо сходити в відділення банку, де оформлювали карту, поговорити з менеджером, керівником відділення. Якщо реструктуризацію не дали, а можливості закрити заборгованість немає, виникає наступне питання – що буде, якщо не платити по кредитній карті.

Що буде, якщо не платити по кредитній карті

Коротко: буде суд або виконавчий напис нотаріуса.

Якщо не платити по кредитній карті, є кілька варіантів розвитку подій. Карта потрібна чи не потрібна? Якщо не потрібна, боржники зазвичай просто забувають про неї. Борг відповідно зростає. Якщо карта потрібна, наприклад для виплати зарплати, це складніше. Навіть якщо ви поміняли карти для виплат, ту, що з боргом, на нову, банк все одно з часом заблокує на ній гроші.

Як не платити відсотки по кредитній карті

Питання з ряду риторичних, тобто відповіді на нього немає, відсотки складова частина наданого кредиту і власне прибуток банка. Чим більше банк отримує відсотків, тим більший прибуток. З цим пов’язана відсутність жорсткого пресингу на боржника, в разі прострочення. Відсоток “капає” щодня. Не платити відсотки по кредитній карті, законно, неможливо.

Як не платити по кредитній карті

Можна просто не платити, закрити всі рахунки в усіх банках, користуватися чужими “кредитками”, позбутися від майна, не працювати офіційно. Навіть в разі відкриття виконавчого провадження і стягнення – у вас нічого немає. Але держава бореться з такими “мудрецями”, коли буде знайдено рішення, ми не знаємо. Законного способу не існує.

Як списати борги по кредитній карті

Списати борг по кредитній карті хотіли б сотні, а то й тисячі громадян України. Пошук в інтернеті рішення може привести вас до шахраїв, будьте обережні. На тлі збільшення боргів по кредитах “списателів кредитів” і “визволителів від боргів” з’явилося безліч. Щоб почати розмову про списання, прострочення повинно бути не менше 90 днів. Після цього терміну можна намагатися найняти юриста і провести переговори з банком про списання. Ще один варіант, оплата за виконавчим провадженням, так ви сплатите кредит, на дату отримання банком рішення суду. У разі, коли прострочення вже кілька років, сума буде значно менше поточної заборгованості.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЯК НЕ ПЛАТИТИ ВІДСОТКИ ПО КРЕДИТНІЙ КАРТІ

Термін позовної давності по кредитній карті

Ще раз нагадаємо, що анкета підписана при видачі кредитної картки – рівно підписаний кредитний договір. Заперечувати немає сенсу, договір дійсний. Термін позовної давності по кредитній карті, три роки після закінчення дії самої карти. Якщо на карті написано дійсна до 21/12/2020, відповідно термін позовної давності закінчиться 22/12/2023 року.

Це питання є більш цікавим тим, хто не платив за п’ять, а то й десять років, а тепер їм дзвонять і просять повернути борг. Пропуск строку позовної давності не говорить про те, що ви нічого не винні. Кредитор може як мінімум отримати рішення про стягнення відсотків за останні три роки і коефіцієнта інфляції за рік. З урахуванням того, під який відсоток видають подібного роду кредити, сума може вийти чимала. Можливо у кредитора було рішення суду, про яке ви не знали, і він тільки зараз пред’явив виконавчі листи.

Борг по кредитній карті – це проблема. Вирішити її може кредитний юрист. Якщо не звертати уваги, проблема може перерости в катастрофу для всього фінансового стану боржника.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн