Юридична компанія «ПІК»

СУД ПО МІКРОЗАЙМАМ І ОНЛАЙН КРЕДИТАМ

Якщо вам хтось сказав, що мікрозайми не подають до суду, це неправда. Постараємося коротко пояснити, що таке суд с мікрофінансовою організацією, чи можуть мікрозайми подати до суду.

Так. Більшість компаній користуються послугами колекторів або використовують свій колл-центр, методи тиску на боржника всім відомі, не будемо на цьому зупинятися. Чи подають до суду МФО? Суд за мікрозаймом у вас може виникнути з двох причин, про це докладніше.

ЧИТАТИ ЩЕ: СПИСАННЯ БОРГІВ ЗА КРЕДИТАМИ

Як подати до суду на МФО

Для початку з’ясуємо чи може сам боржник подати до суду на МФО і як подати заяву в суд на МФО. Позовні заяви, які може подати боржник:

 1. визнання кредитного договору недійсним;
 2. визнання кредитного договору виконаним.

До відома! Визнати незаконними, через суд, нараховані відсотки, пеню та штрафи боржник може тільки в разі коли сам кредитор (МФО) подасть до суду на стягнення боргу.

Важливо! Подати до суду на МФО, про визнання кредитного договору недійсним, зобов’язані ті, на кого був оформлений кредит шахраями, якщо такої заяви не подати, договір доведеться виконувати. В разі підписання електронного договору, самим боржником, ви програєте.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Подати в суд на МФО про визнання кредитного договору виконаним, зобов’язані ті, хто сплатив борг за виконавчим провадженням, щоб уникнути повторних позовів щодо стягнення знову нарахованих зобов’язань.

Суд по нотаріальному напису

Сьогодні набирає популярності виконавчий напис нотаріуса, на кредитному договорі з МФО, що це таке? Нотаріальний напис це найгірше, що може трапитися з боржником:

 • Ви про нього не дізнаєтеся, нотаріус не направляє повідомлення.
 • Вчиняється протягом декількох днів, на всю суму боргу.
 • Виконавчий лист направляється виконавцю, протягом дня.
 • Накладається арешт на майно та кошти боржника, зарплату, гроші на рахунках.
 • Позичальник вноситься до реєстру боржників.
 • Гроші списуються, майно продається в рамках виконавчого провадження.

До відома! Скасувати виконавчий напис можна тільки через суд, ось у вас вже і відповідь на питання чи подають МФО до суду. Тепер вам потрібно подавати до суду, щоб скасувати цей напис і закрити виконавче провадження. Немає інших варіантів, тільки суд з МФО. При цьому арешт на ваших рахунках буде до кінця судового процесу, списання частини зарплати до подачі позову на оскарження.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: СУД З МФО

Судовий процес по займу

Класичним варіантом стягнення боргу, є подача позову до суду. МФО, які це роблять, не так багато, в основному це великі компанії: Moneyveo, ШвидкоГроші, Dinero, Alex Сredit, Cashpoint, Євро Гроші.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Судом погрожують всі МФО. Боржникам кажуть, що позов буде поданий сьогодні. Проте насправді складно передбачити як скоро це станеться.

До відома! Перейдемо до терміну позовної давності, він однаковий для всіх кредитних договорів і становить три роки з моменту закінчення кредитного договору. Зараз 2020 рік, значить МФО може подати на вас до суду аж до 2023 року, борг нікуди не дінеться, його можуть продати колекторам і це теж законно. Уявіть собі ситуацію: ви вже в 2023 році і вас викликають до суду по кредиту в мікрозаймах. Здивовані? Таке цілком може статися.

Висновки

Висновок. До суду може подати будь-яка МФО або колектори, що купили борг, протягом 3х років з моменту закінчення дії кредитного договору. Більшість МФО зараз застосовують виконавчий напис нотаріуса і успішно стягують борги за допомогою виконавців, арештів і списання грошей з карток і зарплати.

Важливо! Кредит потрібно платити, але і переплачувати не варто. Оскаржити виконавчий напис або рішення суду вам допоможе юридична компанія “ПІК”. Можливо нам вдасться уникнути суду, знайти компроміс з кредитором теж можливо. Ми закриваємо кредити в МФО зі знижкою.

Чи подають онлайн МФО до суду?

МФО подали до суду! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн