img ВИКОНАВЧЕ ВИРОБНИЦТВО✔️адвокат з кредитів | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Виконавче провадження в Україні

Щодня в Україні відкриваються тисячі виконавчих проваджень. З’ясуємо, що це таке, і як закрити виконавче провадження в Україні.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЗАКРИТИ ВИКОНАВЧЕ ПРОВАДЖЕННЯ

Що таке виконавче провадження

Виконавче провадження – це процес виконання судових рішень в примусовому порядку. Відкривають і організовують виконавче провадження посадові особи – виконавці. В Україні виконавці можуть бути як державними, так і приватними. Якщо законодавство не встановлює обов’язкового звернення до державного виконавця, то вибір, до кого звернутися, залишається за стягувачем.

Виробництво відкривається виконавцем, на підставі виконавчого документа. Найчастіше, це рішення суду, іноді – судовий наказ або виконавчий напис нотаріуса. Терміни виконавчого провадження Законодавством України “Про виконавче провадження” визначаються як розумні. Насправді, це не означає, що виконавець повинен прагнути домогтися виконання судових рішень в найкоротші терміни. Сподіватися на те, що виробництво буде зупинено в зв’язку із закінченням терміну давності, неспроможним боржникам не доводиться. Конкретні терміни закриття виконавчого провадження законодавством не визначені. Це означає, що його закриють тільки після задоволення вимог стягувача.

Після отримання виконавчого документа, виконавець протягом трьох днів приймає рішення про відкриття виконавчого провадження. Негативне рішення може бути прийнято, тільки в тому випадку, якщо виконавчий документ оформлений невірно. Відразу після відкриття виконавчого провадження, відомості про неплатоспроможних позичальників потрапляють до Єдиного реєстру боржників України. З цього моменту відчуження майна, що вимагає державної реєстрації прав власності, стає для нього неможливою. Якщо виробництво відкриває державний виконавець, на боржника покладається оплата виконавчого збору в розмірі 10% від суми боргу.

Далі виконавець протягом 10 днів визначає матеріальний стан боржника. Для цього він отримує відомості з усіх державних реєстрів, а при необхідності і описує майно боржника. З метою забезпечення виконання рішення суду виконавець за заявою стягувача накладає арешт на все, або конкретне, майно боржника. Далі відбувається стягнення боргу.

Порядок стягнення встановлено наступний:

 • Спочатку вилучаються кошти.
 • При їх нестачі вилучається рухоме майно.
 • Якщо і цих коштів не вистачило, вилучається нерухомість.
 • Конфісковане майно, щоб уникнути корупції, реалізується на торгах.

Визначення вартості арештованого майна відбувається наступним чином:

 • за погодженням сторін;
 • вартість визначається самостійно виконавцем;
 • залученими виконавцем незалежним оцінювачем.

Тому боржнику слід для захисту своїх інтересів звернутися за юридичною допомогою, інакше є ризик не тільки позбутися всього, але і залишитися належним.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АНТИКОЛЛЕКТОР В УКРАЇНІ

Чим боржникові допоможуть юристи

Закрити виконавче провадження можна тільки двома способами: виплативши борг або скасувавши через суд рішення на підставі якого воно відкрито. Щоб скасувати рішення, потрібно знайти порушення законодавства і без солідних юридичних знань і досвіду з цим не впоратися.

Однак домогтися скасування рішення про примусове стягнення боргу вдається не часто. Тому завдання юристів боржника на етапі виконавчого провадження – уповільнення цього процесу. За рахунок законних юридичних зволікань можливо відстрочити вилучення майна на рік і більше. Весь цей час боржник може ним користуватися. Крім того з’являються шанси знайти гроші іншим способом або дійти згоди з кредитором про повне погашення боргу при виплаті його частково.

🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ

📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ

📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ

📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО

✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Всем рекомендую юридическую компанию "ПИК"!!!! Хочу выразить огромную благодарность юристам этой компании, а особенно Егору и Николаю, за профессионализм, и огромное терпение и поддержку клиента!!! Юристы мне помогли выкупить проблемный кредитный договор на квартиру с огромными проссрочками по очень адекватной цене, закрыть ипотеку и стать наконец-то свободным человеком от этой кредитной кабалы!!! Если бы не юристы юридической компании "ПИК", я бы осталась без квартиры и еще должна огромную сумму, по этому насколько я сейчас рада и счастлива, я не могу передать словами))) Хочу пожелать юридической компании "ПИК" много клиентов и процветания! Обязательно буду Вас рекомендовать !!!

  thumb Юлия Харченко
  6/03/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020
 • review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020
 • review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img