Юридична компанія «ПІК»

ЯК РОЗБЛОКУВАТИ КАРТКУ ПРИВАТБАНКУ

Як розблокувати картку Приватбанку, що робити, якщо ваша карта, а точніше рахунок у Приватбанку, заблоковано, чи можна зняти гроші з заблокованої картки Приватбанку і як перевести гроші з заблокованої картки Приватбанку.

Блокування рахунків Приватбанком під час військового стану відновлено, згідно зі змінами в законі, з 06.05.2023 р. рахунок боржника блокується і за погодженням з виконавцем боржник може використовувати тільки один рахунок, при цьому зняти з рахунку можна не більше двох мінімальних заробітних плат на місяць, на 01.05.2023 р. – це 13400 грн.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Приватбанк блокує картки

Блокування картки Приватбанку може бути ініційоване самим банком чи іншим державним органом, судом чи виконавцем. Якщо банк блокує карту за підозрою у шахрайстві, для зняття такого блокування не потрібно багато часу. Коли накладено арешт, скористатися рахунком можна буде не скоро.

Приватбанк підключено до Автоматичної системи виконавчих проваджень, рахунки заарештовуються одразу після отримання співробітниками банку електронної постанови від виконавця. Крім державної виконавчої служби чи приватного виконавця арешт рахунку може бути накладено судом, податківцями, прокуратурою, органами слідства та СБУ.

До відома! Коли заблокували картку Приватбанку за борги, не варто бігти та оплачувати, краще спершу отримати консультацію юриста. Якщо ви не погоджуєтесь із сумою стягнення, вимоги кредитора варто оскаржувати в суді.

Приватбанк арешт рахунку

Накладено арешт на картку Приватбанку, арешт здійснюється незалежно від призначення картки. Більше того, банк є найбільшим в Україні емітентом банківських карток, зокрема зарплатних та соціальних, а в законодавстві немає заборон на арешт таких рахунків. Проте сума списання обмежена обсягами грошових надходжень.

Відрахування із зарплати, пенсії мають проводитися за місцем отримання офіційних доходів, часто виконавці просто блокують картку з усіма накопиченнями, не знаючи її призначення. У цьому випадку слід надати виконавцю докази, що картка є зарплатною чи пенсійною.

До відома! Якщо виконавча служба наклала арешт на картку Приватбанку і ця карта призначена для зарплати та соцвиплат, з неї може зніматися не більше 50% нарахувань на місяць.

Чому заблокували картку Приватбанку

Чому Приватбанк блокує картки? Найчастіше це борги, звісно і сам банк дуже підозріло ставиться до надходження коштів ззовні, особливо з-за кордону. Рахунки блокуються без попередження їхнього власника. За наявності боргу за кредитом такий захід позбавляє боржника можливості зняти кошти та ускладнити задоволення вимог кредитора.

Якщо картку заблоковано, ви не можете нею розраховуватись, здійснювати платежі, знімати готівку. При цьому надходження з цього приводу не блокуються. Як перевірити чи заблоковано картку Приватбанку, якщо ви не можете нею скористатися? Все просто: зверніться до контактного центру банку.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Співробітники установи при зверненні називають лише причини блокування картки Приватбанку без уточнення деталей. Тобто ви можете лише дізнатися про факт відкриття виконавчого провадження. Більш детальну інформацію варто шукати у Єдиному реєстрі боржників на сайті Мін’юсту. Для цього достатньо ввести в онлайн-формі своє ім’я та прізвище, ідентифікаційний номер платника податків.

Як зняти гроші із заблокованої картки Приватбанку

Зіткнувшись із арештом рахунку, багато людей шукають способи, як зняти гроші з заблокованої картки Приватбанку. На жаль, таких способів немає. Без зняття арешту з рахунку, картки ви не зможете як переказати гроші із заблокованої картки Приватбанку, так і зняти кошти. Якщо картка зарплатна чи пенсійна, заарештовано будуть усі надходження.

Щоб не залишитися без засобів для існування, ви можете домовитися на роботі про перерахування заробітку на інший рахунок або про видачу її готівкою.

Важливо! Заява приватному виконавцю про зняття арешту з суми у розмірі 13400 грн. на місяць, єдиний вихід користуватися заблокованими коштами, ви можете скласти її самостійно або звернувшись до наших юристів. Таку саму заяву подають у виконавчу службу, на ім’я державного виконавця.

Приватбанк заблокував рахунок, що робити

Виконавча служба наклала арешт на рахунок Приватбанк, як діяти в такій ситуаціїї?  Насамперед потрібно з’ясувати причини блокування рахунку, а далі діяти за обставинами. Імовірність того, що доведеться звертатися до суду, дуже велика. На жаль, у разі прострочення, банки, МФО, колектора мають на меті стягнути з боржника максимум, блокують рахунки, накладають арешт на майно, примушуючи до оплати.

Якщо вам заблокували рахунки в Приватбанку, відкриття нового рахунку, карти, як і виплата офіційних доходів на руки через пошту, вам не нато допоможуть. Проблему із заборгованістю вирішувати все одно доведеться.

Рада юридичної компанії “ПІК”

У будь-якому випадку необхідно спочатку розібратися в причинах арешту, хто і за що заблокував рахунок у Приватбанку, проконсультуватися з юристом, а потім уже робити будь-які дії.

Як розблокувати карту Приватбанку

Щоб знати, як розблокувати картку Приватбанку, необхідно насамперед зробити юридичний аналіз. Якщо рахунок арештовано за борги, зняти арешт можна такими способами:

 • повністю погасити заборгованість;
 • оскаржити рішення суду чи виконавчий напис нотаріуса;
 • написати виконавцю заяву на погашення боргу частинами;
 • укласти з кредитором (це може бути як Приват, і інший банк) мирову угоду – домовитися про реструктуризації боргу та відкликання виконавчого листа.

Варто розуміти, що рішення про розблокування картки боржника ухвалює не банк, а виконавча служба.

Як зняти арешт чи оскаржити вимоги кредитора, знають юристи компанії «ПІК». Ми допоможемо швидко дізнатися про причину блокування рахунку в Приватбанку та інші важливі деталі, знайдемо найефективніший спосіб вирішення питання з погашенням заборгованості.

Як зняти арешт з картки Приватбанку?

Приватбанк заблокував картку! Онлайн-консультація юриста. Ми знаємо вирішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотній дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі

 • Ганна

  17.09.2021 в 13:44

  Исполнительная служба закрыла производство,но постановление о снятии ареста с счета в банк не отправляет(они якобы это не делают). Могу ли я лично отнести это постановление в банк по месту проживания?

  Відповіcти
  • Юридична компанія «ПІК»

   17.09.2021 в 14:57

   Здравствуйте, Вас обманывают, постановление направляется в банк только исполнителем, если банк подключён к Автоматизированной Системе (ПРИВАТБАНК ПОДКЛЮЧЕН) , то и постановление электронное, если нет, то почтой. Советуем набрать на горячую линию Министерства Юстиции и объяснить ситуацию. Вас провоцируют на взятку.

   Відповіcти
 • Алёна

  15.02.2021 в 20:21

  У меня только что арестовали карту для соц выплаты и алиментов, могу ли я получать и дальше деньги на эту карту и что будет с деньгами?

  Відповіcти
  • admin

   18.02.2021 в 16:20

   Здравствуйте, деньги будут списывать в счет погашения долга, пока долг не погасится полностью. Нужно разобраться с причиной ареста, потом можно будет решить, что делать. Позвоните, разберемся и поможем.

   Відповіcти
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн