Юридична компанія «ПІК»

ЯК РОЗБЛОКУВАТИ КАРТКУ ПРИВАТБАНКУ

Нам надходить чимало запитань, пов’язаних з тим, що банк, зокрема Приватбанк заарештував рахунок. Ця стаття присвячена відповідям на питання, які зустрічаються найчастіше:

Як зняти гроші з арештованої карти ПриватБанку?

Багато хто хоче дізнатися, як зняти гроші з заарештованої карти Приватбанку, відповідь розчарує, це неможливо. Не можна зняти гроші якщо карта Приватбанку, а точніше рахунок в Приватбанку заарештований. Потрібно знімати арешт з рахунку. Більш того, всі  гроші, що надійшли після арешту, теж будуть арештовані на рахунку, зарплата або інший переказ.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК ЗНЯТИ АРЕШТ З РАХУНКУ

Чи можливий арешт зарплатних карт?

Інтернет запит « чи можуть заарештувати зарплатну картку Україна» лідирує в інтернеті. Причина в тому, що виконавці, маючи відомості про наявні рахунки у боржника, не обмежені законом і можуть заарештувати будь-який рахунок, отримавши виконавчий лист. Тому і заарештовують всі рахунки боржника.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Якщо ви свідомо готові піти на те, щоб з вашої зарплати вилучали борг, можна домовиться з виконавцем про скасування арешту карти в Приватбанку.

З точки зору законодавства вилучати з зарплати понад 50% не можна,

Крім виконавців рахунки можуть арештовувати:

 • суди;
 • податкова служба;
 • органи слідства;
 • прокуратура;
 • СБУ.

Чи може рахунок бути заарештований автоматично?

В даний час, автоматичний арешт рахунків боржників в Україні вже проводиться. Виконавці, приватні і державні, вже можуть автоматично заарештувати рахунок у Приватбанку. Отримавши виконавчий документ, виконавець відкриває провадження.

Приватбанк підключений до Автоматичної Системі Виконавчих Проваджень (АСВП), сформувавши в системі электронну постанову про арешт,  її отримають співробітники Приватбанку і блокують рахунки, а також гроші, що знаходяться на них . Передбачається, що система автоматичного блокування рахунків боржників, буде впроваджена у всіх фінансових установах (не тільки банках) до кінця 2021 року.

Чи попереджають власника рахунку про накладання арешту?

В більшості випадків відбувається арешт рахунку без попередження. Причина в тому, щоб до арешту не дати власнику рахунка зняти з нього гроші, адже тоді претензії кредиторів буде задовольнити складніше. Якщо ваш рахунок арештований без достатніх підстав, доведеться звертатися за допомогою до юристів і розблокувати його в установленому законом порядку.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЗААРЕШТУВАЛИ РАХУНОК В ПРИВАТБАНКУ

Чи можна відкрити новий рахунок, якщо старий арештований?

Відкриття нового рахунку при арешті попереднього технічно можливо, але можна потрапити під кримінальну статтю, це ухилення від виконання рішення суду.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Зрозумійте: відкриття нового рахунку – тимчасовий захід, а не вирішення проблеми з арештом рахунку в Приватбанку. Як тільки виконавці дізнаються, новий рахунок теж арештують.

Потрібно розуміти, що відкриття нового рахунку, це тимчасова міра. Як тільки виконавці дізнаються про відкриття нового рахунку, його теж заарештують. З введенням Автоматизованої Системи Виконавчого Провадження (АСВП), таке блокування буде відбуватися практично миттєво.

Які рахунки не підлягають арешту?

Запит в інтернеті «на які рахунки можна накласти арешт Україна» зустрічається дуже часто, тому що виконавці та банкіри заарештовують їх без розбору. Зарплатні і пенсійні рахунки не є спеціальними, є відповідь Національного Банку. Такі арешти відбуваються законно і їх доводиться оскаржувати в судовому порядку.

При яких умовах можна зняти арешт з рахунку?

Для того, щоб арешт з рахунку зняли, потрібні підстави.Такими підставами може бути скасування постанови про арешт або повне виконання вимог виконавчої служби. Таким чином, відповідь на питання коли знімається арешт з рахунку – тоді, коли борг погашений або ви домоглися скасування постанови про арешт через суд.

Як зняти арешт з карти, призначеної для отримання зарплати?

Якщо Приватбанк заарештував рахунок, на який надходить зарплата, або це зробила інша фінансова установа, слід з’ясувати, хто наклав арешт і ознайомитися з виконавчим провадженням. Можна виконати вимоги кредитора чи іншого органу і зняти арешт або оскаржити арешт, для цього доведеться звертатися до суду. Найкраще, як зняти арешт з зарплатної картки знають юристи, просто зверніться до них за допомогою.

Як розблокувати картку Приватбанку?

Розблокування картки Приватбанку! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі

 • Ганна

  17.09.2021 в 13:44

  Исполнительная служба закрыла производство,но постановление о снятии ареста с счета в банк не отправляет(они якобы это не делают). Могу ли я лично отнести это постановление в банк по месту проживания?

  Відповіcти
  • Юридична компанія «ПІК»

   17.09.2021 в 14:57

   Здравствуйте, Вас обманывают, постановление направляется в банк только исполнителем, если банк подключён к Автоматизированной Системе (ПРИВАТБАНК ПОДКЛЮЧЕН) , то и постановление электронное, если нет, то почтой. Советуем набрать на горячую линию Министерства Юстиции и объяснить ситуацию. Вас провоцируют на взятку.

   Відповіcти
 • Алёна

  15.02.2021 в 20:21

  У меня только что арестовали карту для соц выплаты и алиментов, могу ли я получать и дальше деньги на эту карту и что будет с деньгами?

  Відповіcти
  • admin

   18.02.2021 в 16:20

   Здравствуйте, деньги будут списывать в счет погашения долга, пока долг не погасится полностью. Нужно разобраться с причиной ареста, потом можно будет решить, что делать. Позвоните, разберемся и поможем.

   Відповіcти
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн