Юридична компанія «ПІК»

ЯК РОЗБЛОКУВАТИ КАРТКУ ПРИВАТБАНКУ

Як зняти арешт із картки Приватбанку, що робити якщо ваша карта, а точніше рахунок у Приватбанку заблоковано, можна зняти чи переказати гроші.

У ряді випадків арешт рахунку, банківської картки стає сюрпризом для клієнта банку. Щоб повернути можливість користуватися особистими фінансовими коштами, необхідно скасувати арешт, для цього швидше за все знадобиться допомога юриста.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

ПриватБанк заблокував картку

Якщо заблокували картку Приват, у більш ніж 90% випадків йдеться про відкриття виконавчого провадження та примусове стягнення боргу за:

 • кредиту;
 • аліментів;
 • комунальних платежів;
 • штрафів порушення правил дорожнього руху.

ПриватБанк підключений до Автоматичної системи виконавчих проваджень, рахунки заарештовуються одразу після отримання працівниками банку електронної ухвали від виконавця.

Крім державної виконавчої служби чи приватного виконавця арешт рахунку може бути накладено судом, податківцями, прокуратурою, органами слідства та СБУ.

До відома! Коли заблокували картку ПриватБанку за борги, не варто бігти і оплачувати, краще для початку отримати консультацію юриста. Якщо ви не погоджуєтесь з сумою, вимоги кредитора варто оскаржити в суді.

Чому ПриватБанк блокує карти

Найчастіше рахунки і карти заарештовуються без попередження їх власника. За наявності боргу за кредитом такий захід позбавляє боржника можливості зняти кошти та ускладнити задоволення вимог кредитора.

Якщо картку заблоковано, ви не можете нею розраховуватись, здійснювати платежі, знімати готівку. При цьому надходження з цього приводу не блокуються. Як перевірити чи заблокована картка ПриватБанку, якщо ви не можете нею скористатися? Все просто: зверніться до контактного центру банку.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Співробітники установи при зверненні називають лише причини блокування картки ПриватБанку без уточнення деталей. Тобто ви можете лише дізнатися про факт відкриття виконавчого провадження. Детальнішу інформацію варто шукати Єдиному реєстрі боржників на сайті Мін’юсту. Для цього достатньо ввести в онлайн-формі своє ім’я та прізвище, ідентифікаційний номер платника податків.

Як переказати гроші з заблокованої картки ПриватБанку

Зіткнувшись з арештом рахунку, багато людей шукають способів, як зняти гроші з заблокованої картки ПриватБанку. На жаль, таких способів немає. Без зняття арешту з рахунку, з карти ви не зможете ні зняти, ні перерахувати кошти. Якщо картка зарплатна чи пенсійна, заарештовувати мають усі надходження.

Щоб не залишитися без засобів для існування, ви можете домовитися на роботі про перерахування заробітку на інший рахунок чи про видачу її готівкою.

Важливо! Щоб надалі не думати, як зняти гроші, якщо рахунок заблоковано ПриватБанком, потрібно подбати про можливість отримувати зарплату, пенсію без використання картки. Якщо рахунок поки не заарештовано, це ще не означає, що завтра карту не буде заблоковано.

Розблокувати картку ПриватБанку

Щоб знати, як розблокувати картку ПриватБанку, необхідно насамперед дізнатися про причину її арешту. Якщо рахунок арештовано за борги, зняти арешт можна такими способами:

 • повністю погасити заборгованість;
 • оскаржити рішення суду або виконавчий напис нотаріуса;
 • написати виконавцю заяву на погашення боргу частинами;
 • укласти з кредитором (це може бути як Приват, і інший банк) мирову угоду – домовитися про реструктуризації боргу та відкликання виконавчого листа.

Варто розуміти, що рішення про розблокування картки боржника ухвалює не банк, а виконавча служба.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Чи можна розблокувати картку ПриватБанку іншим способом? Можна, якщо домовитись про заміну забезпечення виплати боргу. Можливі інші варіанти. Однак у будь-якому випадку необхідно спочатку розібратися в причинах арешту, проконсультуватися з юристом, а потім уже робити будь-які дії.

ПриватБанк: арешт рахунків

Арешт рахунків ПриватБанку здійснюється незалежно від їхнього призначення. Більше того, банк є найбільшим в Україні емітентом банківських карток, зокрема зарплатних та соціальних, а в законодавстві немає заборон на арешт таких рахунків. Проте сума списання обмежена обсягами грошових надходжень.

Відрахування із зарплати, пенсії мають проводитися за місцем отримання офіційних доходів, проте часто виконавці просто блокують картку з усіма накопиченнями, не знаючи її призначення. У цьому випадку слід надати виконавцю докази, що картка є зарплатною чи пенсійною.

До відома! Якщо виконавча служба наклала арешт на картку ПриватБанку, і ця карта призначена для зарплати та соцвиплат, з неї може зніматися не більше 50% нарахувань на місяць.

ПриватБанк заблокував рахунок, що робити

Якщо вам заблокували рахунки в ПриватБанку, відкриття нового рахунку, карти, як і виплата офіційних доходів на руки, через пошту вам не надто допоможуть. Проблему із заборгованістю вирішувати все одно доведеться.

Як зняти арешт чи оскаржити вимоги кредитора, знають юристи компанії «ПІК». Ми допоможемо швидко дізнатися причину блокування рахунку та інші важливі деталі, знайдемо найефективніший спосіб вирішення питання щодо погашення заборгованості.

Як розблокувати картку Приватбанку?

Розблокування картки Приватбанку! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі

 • Ганна

  17.09.2021 в 13:44

  Исполнительная служба закрыла производство,но постановление о снятии ареста с счета в банк не отправляет(они якобы это не делают). Могу ли я лично отнести это постановление в банк по месту проживания?

  Відповіcти
  • Юридична компанія «ПІК»

   17.09.2021 в 14:57

   Здравствуйте, Вас обманывают, постановление направляется в банк только исполнителем, если банк подключён к Автоматизированной Системе (ПРИВАТБАНК ПОДКЛЮЧЕН) , то и постановление электронное, если нет, то почтой. Советуем набрать на горячую линию Министерства Юстиции и объяснить ситуацию. Вас провоцируют на взятку.

   Відповіcти
 • Алёна

  15.02.2021 в 20:21

  У меня только что арестовали карту для соц выплаты и алиментов, могу ли я получать и дальше деньги на эту карту и что будет с деньгами?

  Відповіcти
  • admin

   18.02.2021 в 16:20

   Здравствуйте, деньги будут списывать в счет погашения долга, пока долг не погасится полностью. Нужно разобраться с причиной ареста, потом можно будет решить, что делать. Позвоните, разберемся и поможем.

   Відповіcти
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн