Юридична компанія «ПІК»

БЛОКУВАННЯ РАХУНКІВ В БАНКАХ УКРАЇНИ

Блокування рахунків в Україні – мета кредитора, не тільки позбавити вас можливості користуватися грошима, головне, списати гроші в рахунок боргу.

За будь-який борг можуть заблокувати рахунок. Зазвичай “блокують рахунок” без попередження боржника. Тому про факт блокування багато людей дізнаються, наприклад, біля каси супермаркету, коли набрали повний кошик покупок, і не змогли розплатитися за допомогою пластикової картки.

Блокування рахунку в банку

Блокування рахунку в банку повністю позбавляє фізичну особу можливості користуватися грошима на карті, зміна карток не допоможе – їх прив’язують саме до розрахункового рахунку. Тому потрібно займатися базовим завданням – розблокувати рахунок.

Хто ініціює блокування рахунку в банку? Сам банк, податкова служба, державні виконавці за штрафами і аліментах, комунальне підприємство за борги, МФО за прострочену позику, суд, поліція, прокуратура.

Важливо! Якщо рахунок заблокований і на ньому є гроші, потрібно терміново зупинити виконавче провадження, щоб не допустити списання коштів. Це першочергове завдання.

Підстави для блокування рахунку банком

Щоб блокування рахунку фізичної особи відбулася, кредитор вибирає один з цих шляхів:

 • Рішення суду про стягнення (природно, перед цим повинен бути суд, можливо і апеляція).
 • Виконавчий напис нотаріуса (без суду).

Через те, що другий шлях менш витратний, саме його найчастіше вибирають фінкомпанії, банки, МФО і навіть комунальні підприємства. Далі кредитор звертається до виконавця, який запускає процедуру блокування рахунків у всіх банках, чиїм клієнтом є наш боржник.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Радимо боржникам оперативно реагувати на блокування рахунку банком. Для цього потрібно виплатити борг, або запросити допомоги юристів, які допоможуть розблокувати кредитну карту на законних підставах.

Що робити якщо банк заблокував карту

Що робити, якщо сталася блокування кредитної картки? З’ясовуємо, хто заблокував рахунок. Для цього дзвонимо в банк по гарячій лінії (номер на зворотній стороні картки). Або банк назве причину. Наприклад, фінмоніторинг, підозрілі платежі з рахунку або на рахунок. Або направить вас до виконавця, який ініціював блокування кредитної картки.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Блокування кредитних карт відбувається швидко. Так само швидко слід запускати процедуру по їх розблокування. Тому що режим “входять” для грошей працює. А ось “вихідні” – вимкнений.

Як розблокувати банківський рахунок

А тепер розберемо, як розблокувати рахунок в банку з мінімальним збитком для психіки. Можна було б дописати, і для гаманця.

Перший спосіб, щоб розблокувати рахунок – сплатити заборгованість. Після цього відправити виконавцеві підтвердження платежу. Рахунок буде “звільнений” протягом доби.

Другий спосіб, щоб розблокувати рахунок – оскаржити його арешт в суді. Для цього слід знайти адвоката, який вивчить виконавче провадження, складе і подасть позовну заяву до суду, а потім представить в ньому інтереси свого клієнта. Рішення суду потрібно буде отримати, і відправити виконавцеві, який, в свою чергу, розішле по банкам постанову про зняття арешту з подальшою розблокуванням рахунків.

Блокування рахунків в Україні не завжди законне, і розібратися з цією проблемою допоможуть наші юристи.

Блокування кредитних карток!

Розблокування банківського рахунку! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн