Юридична компанія «ПІК»

ЯК РОЗБЛОКУВАТИ КАРТКУ

Як розблокувати банківську картку, військовий стан, війна з росією, а тут ще й рахунок у банку заблоковано. Вас можуть не лише позбавити можливості користуватися грошима, головне списати гроші в рахунок боргу.

За будь-який борг можуть заблокувати рахунок. Як правило, “блокують рахунок” без попередження боржника. Із запровадженням військового стану в Україні закон змінили, за стягненням менше 100 000 грн., рахунок не блокують, а накладають арешт, при цьому залишаючи можливість користуватися грошима. За фактом, блокування рахунку і за меншу суму все ж таки відбувається. Багато людей дізнаються про це, наприклад, біля каси супермаркету, коли набрали повний кошик покупок і не змогли розплатитися за допомогою пластикової картки.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Блокування банківських карток

Банк заблокував картку, це позбавляє фізичну особу можливості користуватися грошима на карті, зміна карток не допоможе – їх прив’язують саме до розрахункового рахунку. Тому потрібно займатись базовим завданням – розблокувати рахунок.

Хто ініціює блокування картки банку? Сам банк, податкова служба, державні виконавці зі штрафів та аліментів, комунальне підприємство за борги, МФО за прострочену позику, суд, поліція, прокуратура.

Важливо! Якщо картку заблоковано і на ній є гроші, потрібно терміново зупинити виконавче провадження, щоб не допустити списання коштів. Це першочергове завдання.

Заблокований рахунок в банку

Блокування рахунків може здійснюватися з різних причин. Зокрема це може бути пов’язане з несплатою кредитних зобов’язань, ухиленням від сплати податків, ухиленням від сплати аліментів, порушенням законодавства про боротьбу з фінансовими злочинами.

У багатьох випадках суддя може дозволити блокування рахунку, не тільки після винесення рішення про стягнення, але і як міру забезпечення виконання рішення. У той же час банки також мають право самостійно заблокувати рахунок. Одним із випадків, коли це може бути зроблено, є, коли фінансова установа вважає, що клієнт виявляє неприйнятну поведінку, таку як шахрайство.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Радимо боржникам оперативно реагувати на блокування рахунку банком. Для цього потрібно виплатити борг, або попросити допомоги юристів, які допоможуть розблокувати кредитну картку на законних підставах.

Чому банк блокує картку

Чи може банк заблокувати рахунок – адже картка лише платіжний засіб, шматок пластику, який прив’язаний до вашого рахунку? Так, блокується саме рахунок, а картка просто перестає діяти.

Коли банк блокує рахунок, у боржника виникає низка питань:

 • хто може заблокувати банківську картку;
 • чому можуть заблокувати картку
 • причини блокування банківської картки
 • підстави для блокування рахунку банком

Хто може заблокувати банківську картку і хто може заблокувати рахунок у банку, ми відповіли вище, причина – борги, арешт накладає найчастіше суд, державний або приватний виконавець, якщо коротко. Підставою є виконавчий лист або постанова органу, наприклад податкової.

Важливо! Кредитор звертається до виконавця, який запускає процедуру блокування рахунків у всіх банках, чиїм клієнтом є наш боржник, гроші не лише блокуються, а й списують у рахунок боргу.

Як дізнатися про блокування рахунку

Як дізнатися, що карту заблоковано, способів перевірки досить багато. Найпростіший, зробити платіж з використанням цієї картки. Якщо гроші вдалося успішно зняти, то карта активна. В іншому випадку, якщо платіж відхилено, швидше за все, картку заблоковано.

Також можна уточнити статус картки, зв’язавшись із банком-емітентом. Для цього можна зателефонувати, знайти в додаток банку або звернутися до зручної для вас філії. Надайте свої дані, вкажіть номер вашої картки і співробітники банку зможуть уточнити статус вашої картки.

До відома! Блокування карток, під час військового стану, боржникам обмежено за сумою виконавчого листа, якщо з вас стягують менше ста тисяч грн., рахунок не повинен блокуватися.

Як зняти кошти з заблокованої картки

Чи прийдуть гроші на заблоковану картку, звісно прийдуть але зняти ви їх не зможете. Як зняти гроші, якщо рахунок заблоковано, ось головна проблема, з якою ви зіткнетеся у разі блокування. Якщо рахунок заблокований банком (фінмоніторинг), то гроші можна зняти тільки після розблокування. Для цього необхідно звернутися до банку. Банк проведе перевірку, щоб переконатися у помилковому блокуванні. Після успішної перевірки рахунок буде розблоковано, і далі можна зняти кошти з рахунку.

Ситуація ускладнюється, коли рахунок заблоковано за ухвалою виконавця, іншого органу або рішенням суду. На заблоковану картку можуть прийти гроші, а зняти гроші із заблокованої картки неможливо.

Рада юридичної компанії “ПІК”

До зняття санкції, зняти або переказати гроші з рахунку не можна, зверніться до юриста, можливо, мали місце порушення процедури, в крайньому випадку доведеться звертатися до суду.

Якщо банк заблокував картку

Що робити якщо виконавча служба заблокувала рахунки?

Алгоритм дій досить простий:

 • З’ясовуємо, хто заблокував рахунок;
 • З’ясовуємо, за що заблоковано рахунок.

Далі порядок дій може відрізнятися, у деяких випадках вдається відбутися “легким переляком”, підтверджуєте походження коштів та рахунок розблокований. Але найчастіше доведеться звертатися до юриста і навіть до суду. Якщо картка заблокована, крім незручностей та неможливості користуватися грошима, вам загрожує списання, гроші спишуться за для погашення боргу.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Блокування кредитних карток відбувається швидко. Також швидко слід запускати процедуру їх розблокування. Тому що режим “вхідні” для грошей працює. А ось “вихідні” – вимкнено.

Як розблокувати картку

Розблокування рахунків під час війни, нічим, не відрізняється від процедури мирного часу але закони було змінено, можливо були допущені помилки і рахунок або картка заблоковані з порушенням. Найкраще, отримати консультацію у фахівця.

А тепер розберемо як розблокувати картку з мінімальною шкодою для психіки. Можна дописати і для гаманця.

Перший спосіб розблокувати рахунок – сплатити заборгованість. Після цього надіслати виконавцю підтвердження платежу. Рахунок буде “звільнено” протягом доби.

Другий спосіб розблокувати рахунок у банку – оскаржити його блокування в суді. Для цього слід знайти адвоката, який вивчить виконавче провадження, складе та подасть позовну заяву до суду, а потім захистить у ньому інтереси свого клієнта. Рішення суду потрібно буде отримати та надіслати виконавцю, який, у свою чергу, розішле по банкам постанову про зняття арешту з подальшим розблокуванням рахунків.

Блокування рахунків в Україні не завжди законне, скільки часу займає розблокування рахунку, безпосередньо залежить від того, як швидко ви зможете розібратися з причинами та вжити необхідних дій.

Блокування рахунків!

Як розблокувати банківську картку? Онлайн консультація юриста. Ми знаємо рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн