Юридична компанія «ПІК»

БЛОКУВАННЯ РАХУНКІВ

Блокування рахунків в Україні – мета кредитора, не тільки позбавити вас можливості користуватися грошима, головне, списати гроші в рахунок боргу.

За будь-який борг можуть заблокувати рахунок. Зазвичай “блокують рахунок” без попередження боржника. Тому про факт блокування багато людей дізнаються, наприклад, біля каси супермаркету, коли набрали повний кошик покупок, і не змогли розплатитися за допомогою пластикової картки.

Блокування рахунку в банку

Блокування рахунку в банку повністю позбавляє фізичну особу можливості користуватися грошима на карті, зміна карток не допоможе – їх прив’язують саме до розрахункового рахунку. Тому потрібно займатися базовим завданням – розблокувати рахунок.

Хто ініціює блокування рахунку в банку? Сам банк, податкова служба, державні виконавці за штрафами і аліментах, комунальне підприємство за борги, МФО за прострочену позику, суд, поліція, прокуратура.

Важливо! Якщо рахунок заблокований і на ньому є гроші, потрібно терміново зупинити виконавче провадження, щоб не допустити списання коштів. Це першочергове завдання.

Чи може банк заблокувати рахунок фізичної особи

Блокування рахунку фізичної особи відбувається коли є:

 • Рішення суду про стягнення (природно, перед цим повинен бути суд, можливо і апеляція).
 • Виконавчий напис нотаріуса (без суду).

Через те, що другий шлях менш витратний, саме його найчастіше вибирають фінкомпанії, банки, МФО і навіть комунальні підприємства. Далі кредитор звертається до виконавця, який запускає процедуру блокування рахунків у всіх банках, чиїм клієнтом є наш боржник.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Заблокований рахунок у банку фізичної особи, ваші дії є наступними. Виплатити борг або попросити допомоги юристів, які допоможуть розблокувати кредитну картку на законних підставах.

Що робити якщо банк заблокував карту

Що робити, якщо сталася блокування кредитної картки? З’ясовуємо, хто заблокував рахунок. Для цього дзвонимо в банк по гарячій лінії (номер на зворотній стороні картки). Або банк назве причину. Наприклад, фінмоніторинг, підозрілі платежі з рахунку або на рахунок. Або направить вас до виконавця, який ініціював блокування кредитної картки.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Блокування кредитних карт відбувається швидко. Так само швидко слід запускати процедуру по їх розблокування. Тому що режим “входять” для грошей працює. А ось “вихідні” – вимкнений.

Як розблокувати банківський рахунок

А тепер розберемо, як розблокувати рахунок в банку з мінімальним збитком для психіки. Можна було б дописати, і для гаманця.

Перший спосіб, щоб розблокувати рахунок – сплатити заборгованість. Після цього відправити виконавцеві підтвердження платежу. Рахунок буде “звільнений” протягом доби.

Другий спосіб, щоб розблокувати рахунок – оскаржити його арешт в суді. Для цього слід знайти адвоката, який вивчить виконавче провадження, складе і подасть позовну заяву до суду, а потім представить в ньому інтереси свого клієнта. Рішення суду потрібно буде отримати, і відправити виконавцеві, який, в свою чергу, розішле по банкам постанову про зняття арешту з подальшою розблокуванням рахунків.

Блокування рахунків в Україні не завжди законне, і розібратися з цією проблемою допоможуть наші юристи.

Блокування кредитних карток!

Розблокування банківського рахунку! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн