Юридична компанія «ПІК»

АРЕШТ ЗАРПЛАТНОГО РАХУНКУ

✅ Онлайн консультація щодо арешту – 300 грн.

✅ Початковий аналіз арешту 500 грн.

✅ Зняти арешт з зарплатного рахунку від 2000 грн.

Арешт зарплатного рахунку – проблема, з якою стикаються громадяни України, тим більше, що зараз це відбувається автоматично. Не важливо, це борг за комунальні послуги, кредит в банку або МФО.

Автоматичний арешт зарплатних рахунків в Україні вже діє, найближчим часом до реєстру виконавчої служби будуть підключені всі банки. Тепер, після відкриття виконавчого провадження, ВСІ РАХУНКИ БОРЖНИКА можуть бути заарештовані і заблоковані.

На зарплатну карту накладено арешт

Накладення арешту на зарплатну картку можливо, так як рахунки, на які надходить зарплата, законодавчо невизначені, як рахунки спеціального використання. Законодавство не містить такого поняття, як «зарплатний» рахунок, якщо це не рахунок юридичної особи для виплати зарплати співробітникам.

Таким чином, якщо наклали арешт на зарплатну картку, до отримання документального підтвердження про цільове призначення конкретного рахунку, дії виконавця, пов’язані з арештом, вважаються законними.

До відома! Якщо у боржника відкрито рахунок виключно для цільових надходжень, то при арешті зарплатної картки, виконавець може зняти обмеження на свій розсуд.

Чи можуть накласти арешт на зарплатну карту

Зарплатні рахунки не мають статусу спеціальних. Чи має право банк заблокувати зарплатну карту? Так має. Тільки для вас відкрита в банку кредитна карта є зарплатної, відповідно, в обов’язки банку не входить з’ясування того, який рахунок у вас відкритий і для чого.

Якщо у вас є можливість виконати вимогу щодо арешту, погасити борг, закрити кредит, зробіть це. Якщо вважаєте, що вимоги є незаконними або завищені, вам потрібна консультація щодо арешту зарплатної картки у юриста.

Важливо! На зарплатну картку можна накласти арешт, це не суперечить законодавству, не варто вірити псевдо юристам, які пропонують писати скарги на виконавця.

Арешт зарплатної картки виконавцем

Виконавча служба заблокувала зарплатну карту? Накладення арешту на зарплатні, пенсійні та інші карти боржника – прямий обов’язок виконавця. Якщо сума боргу невелика, перше, що робить виконавець – це арешт грошових коштів боржника.

Чи може приватний виконавець накласти арешт на зарплату? Де ви отримуєте зарплату? У банку на картку, а точніше на рахунок, ось його і блокує виконавець. Заблокувати гроші на зарплатній картці може як державний, так і приватний виконавець.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Під час арешту зарплатної картки, слід написати заяву на ім’я виконавця, в якому привести обгрунтування для зняття арешту. Щоб правильно скласти таку заяву, краще звернутися до досвідчених юристів.

Зарплатна картка заарештована як отримати зарплату

Немаловажне питання, як отримати зарплату якщо карта арештована? Для цього необхідно звернутися в бухгалтерію за місцем роботи і написати заяву з проханням нараховувати зарплату на іншу картку, поштою або видавати готівкою на руки.

Нарахування за заробітною платою продовжать надходити на картку, зарплата прийде навіть на арештований рахунок. Якщо розмір боргу більше, ніж сума на карті, то всі кошти, що надходитимуть, також будуть списуватися до виконання умов арешту в повному обсязі.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Якщо у вас є неоплачені борги, краще заздалегідь потурбуватися про те, щоб не залишитися без засобів до існування. Якщо у вас ще немає арешту на зарплатній картці, це не говорить про те, що його не буде вже через годину.

Арешт зарплатної картки банком, що робити?

Що робити, якщо на зарплатну карту наклали арешт? Юристи пропонують кілька варіантів вирішення проблеми:

 • Оскаржити рішення в апеляційному порядку. Слід врахувати, що подача скарги не знімає арешту з рахунків.
 • При оскарженні звернути увагу на відповідність заходів щодо забезпечення вимог, головне, припинити виконавче провадження і не допустити списання.
 • Якщо наклали арешт на зарплатну карту, можна спробувати надати майно, щоб забезпечити вартість вимог.

До відома! Найшвидшим рішенням буде погасити заборгованість, яка привела до арешту рахунків, якщо ви не згодні з розміром боргу або вважаєте арешт незаконним, потрібно писати заяву до суду.

Як зняти арешт з зарплатної картки

Давайте коротко повторимо. Зняти арешт з зарплатної картки можна:

 • Погасивши борг повністю.
 • Написавши заяву на виконавця і оплачуючи частинами.
 • Оскаржити причину арешту (рішення суду, виконавчий напис, і т. д.
 • Уклавши мирову угоду з кредитором.

Як можна зняти арешт з зарплатної картки залежить від обставин і можливостей кожного конкретного громадянина. Але сьогодні будь-хто може опинитися в ситуації, коли зарплатна картка заарештована і зняти гроші, зароблені чесною працею, неможливо.

Заява на зняття арешту з зарплатної картки пишеться на ім’я виконавця лише в тому випадку, коли ви згодні сплатити борг. У разі, коли ви не згодні з сумою або арешт накладено незаконно, заяву потрібно подавати до суду. Юристи компанії “ПІК” допоможуть прийняти правильне рішення, не допустити списання грошових коштів і зняти арешт з зарплатного рахунку в стислі терміни.

Як зняти арешт з зарплатної картки?

Банк заблокував зарплатну картку. Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн