Банк продав борг колекторам✔️Юридична Допомога | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube
Юридична компанія «ПІК»
Консультація кредитного юриста
Зменшимо суму боргу, спишемо відсотки
і штрафи, закриємо кредит НАЗАВЖДИ.
Законне позбавлення від боргів і тиску
колекторів.

Якщо банк продав борг колекторам що робити

🆘🆘🆘 Банк продав борг колекторам, такий запит в інтернеті пишуть тисячі українців. З’ясуємо ситуацію, розповімо коротко про продаж боргу від банку на колекторське агентство. Для початку уточнимо, що банк продає не борг або кредит, банк продає право вимоги по кредиту, поступають право вимоги іншій юридичній особі.

📑 ЧИТАТИ ЩЕ:

АНТИКОЛЕКТОР УКРАЇНА

⚠️ Чому банки продають борги колекторам

Перше питання, чому банк продає борг колекторам? Відповідь на нього може залежати від основного фактора – який банк? Якщо банк в ліквідації, кредити продаються на аукціонах в рамках ліквідації. Діючі банки можуть продавати кредити в зв’язку з небажанням стягувати борг за кредитом. Адже продають тільки прострочені борги, якщо кредит діючий, банк його не продасть.

Чи має право банк продати борг колекторам? Так, звісно. Єдиним обмеженням при продажу є наявність ліцензії на факторинг у колекторської компанії. Банк продає право вимоги на законних підставах, підписуючи договір поступки або договір факторингу.

⚠️ Які банки продають борги колекторам в Україні

Банки діляться на діючі, комерційні і державні. Різниця у відповіді на питання, які банки продають борги колекторам, буде в залежності від статусу банку.

Комерційні банки продають прострочені кредити, більшість українських банків продають кредити колекторам.

Банки в ліквідації продають всі свої кредити, навіть ті, які без прострочення.

Державні банки не продають кредити колекторам. Є випадки, коли вам можуть дзвонити з колекторської компанії за дорученням банку. Кредитор при цьому не змінюється.

⚠️ Коли банки продають борги колекторам

Якщо говорити про терміни продажу кредиту, тобто тільки приблизні орієнтовні терміни, в середньому це 90 днів з моменту прострочення. Після закінчення яких кредит визнається проблемним і банк зобов’язаний зарезервувати додаткові кошти в забезпечення неповернення боргу.

Але це тільки приблизно, по іпотечним автокредитам термін продажу більше, так як кредит забезпечений заставою і банк буде стягувати. Вартість продажу права вимоги назвати можна лише умовно, адже обставин, що впливають на вартість, дуже багато. За скільки банки продають борги колекторам, в більшості випадків є похідною від багатьох чинників. До того ж, борги продаються портфелями або пулами від 10 до 10 000 кредитів, тому назвати вартість конкретного кредиту можна тільки поділивши суму на кількість, а це не зовсім правильно.

📑 ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ:

ЯК ДІЗНАТИСЯ ЩО БАНК ПРОДАВ БОРГ КОЛЕКТОРАМ

⚠️ Як дізнатися чи продав борг банк

Про продаж боргу колекторам сторони повідомляються письмово, як банк, так і новий кредитор надсилають повідомлення на адресу, вказану в анкеті або кредитному договорі.

Як дізнатися, що банк продав борг колекторам:

 • в банку, направивши лист або звернувшись особисто;
 • в реєстрі, якщо кредит має заставу, змінюється заставодержатель.

Якщо ви не отримали повідомлення про продаж вашого кредиту, ви можете вимагати повідомлення у нового кредитора, до моменту, поки ви не повідомлені, можна вважати передачу кредиту недійсною.

Багато боржників думають, що якщо банк подав до суду і отримав рішення, то змінити кредитора неможливо. Банк продав борг колекторам після суду, ситуація знайома багатьом, особливо тим, у кого був кредит в банку банкруті або за іпотечним кредитом. Банкрути не працюють з 2014 року, іпотека знаходиться під мораторієм. Для нового кредитора наявність рішення суду на користь банку має тільки позитивне значення, після поступки колекторам переходять всі зобов’язання по кредиту, в тому числі і судові рішення на користь банку. Це ж стосується і виконавчих проваджень на користь банку, колектор повинен тільки замінити сторону у виконавчому провадженні.

⚠️ Якщо банк продав борг колекторам, що робити

Продаж банківського боргу колекторам може мати як позитивний, так і негативний ефект для боржника. Позитивний момент, що борг був відступлений за меншу суму і просити знижки, в разі погашення боргу, можна. Негативний момент, те, що новий кредитор почне стягувати борг за кредитом, швидше за все, більш ефективно. Боржник зіткнеться з колектором і хто виграє в цьому протистоянні буде залежати від того, що зроблять сторони.

🆘🙌💰✔️Що робити якщо банк продав борг колекторам? Банк продав борг колекторам. Юридична компанія “ПІК”. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста

🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ

📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ

📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ

📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО

✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • 5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  7/25/2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам.

  thumb Анастасия Рязанова
  7/16/2021

  5 star review  Огромное спасибо за вашу работу,помогли справиться с большими проблемами по 5 кредитам ,поддержали,успокоили и добились хороших условий по закрытию,которые устроили и меня и кредиторов.

  thumb CRASH PROFIT
  7/02/2021

  5 star review  Пользовался юридическими услугами юристки Виктории в ЮК ПИК. Была постоянно на связи, предоставила все услуги за которые заплатил. Остался доволен. Рекомендую.

  thumb Дмитрий Свиридов PROLove
  6/03/2021
 • 5 star review  Хочу поблагодарить специалиста ,юриста ,человека,знающего своё дело Алёну Валериевну. Помогла решить мои вопросы быстро, чётко,всегда на стороне клиента.Просто пять звёзд за профессионализм ! Успехов и процветания!

  thumb Natali Natalie
  5/19/2021

  5 star review  Искренне советую обратиться в ЮК ПИК тем, кому нужна помощь с проблемными кредитами. Мои карты разблокировали спустя месяц после обращения, только благодаря Алексею Савельеву! Перед тем, как позвонить в эту компанию, была у двух адвокатов в своём городе. Это ужас! Зря потраченное время и деньги за консультации! А здесь всё чётко, профессионально и по делу. Спасибо)

  thumb Irena króliczek_maluszek
  4/18/2021

  5 star review  Рекомендую эту компанию всем, кому необходима юридическая помощь. С моей очень хочу выразить огромную благодарность юристу Алексею Савельеву - блестящий специалист, профессионал, да и просто хороший и внимательный человек. Мне, боюсь, не хватит слов, чтобы выразить всю свою благодарность!) От души хочу пожелать Алексею и всем юристам компании здоровья, добра и процветания! Спасибо!

  thumb Елена Мовчан
  4/08/2021

  5 star review  Здесь вопрос с кредитором решился положительно быстро,четко,уверенно.Спасибо специалисту Елене и вцелом всей компании.Рекомендую!

  thumb dmitryi bodnar
  3/03/2021
 • 5 star review  Очень рекомендую эту компанию всем, кому необходима юридическая помощь. С моей очень непростой ситуацией помог справиться юрист Алексей Савельев - блестящий специалист, профессионал, да и просто хороший и внимательный человек. С его помощью всего лишь в течении нескольких недель были закрыты все мои проблемные вопросы. И мне, боюсь, не хватит слов, чтобы выразить всю свою благодарность!) От души хочу пожелать Алексею и всем юристам компании здоровья, добра и процветания! Спасибо!

  thumb Марина Любашенко
  2/27/2021

  5 star review  Хочу поблагодарить ЮК.ПИК за оказанную помощь в снятии арешта с моего авто за неуплату штрафа,особенно хочу побдагодарить Дениса Станимак за профенализм и быстрое решение моей проблемы,так держать.Рекомендую в сем.

  thumb Анатолий Гурин
  1/28/2021

  5 star review  Отличный опыт работы с компанией «ПИК»! Комфортный процесс и результат, который превзошел все ожидания. Спасибо! Рекомендую!

  thumb Igor Korneichuk
  1/05/2021

  5 star review  Хочу поблагодарить команду ЮК ПИК за профессионализм и юридическую помощь в закрытии иппотечного кредита. Отдельное спасибо за поддержку и Егору и Николаю! Рекомендую услуги ЮК ПИК.

  thumb Lana Lana
  11/11/2020
 • 5 star review  Очень доволен работой компании, была проблема с коллекторами... Но Альона Валеріївна быстро решила вопрос... Очень хорошие консультации и приятное сотрудничество... Специалист распологает к себе и качественно делает работу. Теперь знаю куда обращаться в случае подобных инцидентов.

  thumb роман Дым
  10/23/2020

  5 star review  Спасибо огромное компании Пик. Была проблема с займами, но юрист Виктория помогла. Смогли все решить за короткое время. Рекомендую однозначно!!!

  thumb : D
  9/21/2020

  5 star review  Хочу отметить отличную работу юриста Алёны Валерьевны, мы сотрудничаем почти 2 месяца. У меня было 27 кредитов, на данный момент уже 9. Алёна помогает советом, консультацией, все чётко, понятно. Быстро ведёт переговоры с кредитными организациями и договаривается с ними. С ней комфортно и приятно работать. Рекомендую! Спасибо огромное за помощь и поддержку!

  thumb Алена Прекрасная
  9/04/2020

  5 star review  Хотим выразить огромную благодарность юридической компании "ПИК" за оказанную помощь в закрытии ипотеки. Это команда высококвалифицированных юристов. Большое спасибо Алёне, Егору и Николаю за ихний профессионализм. Спасибо.

  thumb Евгений Золотухин
  8/23/2020
 • 5 star review  Огромное спасибо компании "ПИК" за помощь в выкупе и погашении ипотечного валютного кредита. Наше сотрудничество продолжалось год, специалисты компании действительно профессионалы, которые хорошо знают свою работу и дают компетентные ответы и рекомендации. Отдельная большая благодарность юристам Егору и Николаю. Однозначно рекомендую юридическую компанию "ПИК" всем, кто хочет закрыть проблемные кредиты.

  thumb Алла Конопелько
  8/20/2020

  5 star review  Сотрудничал с этой компанией длительное время . Могу сказать что работа у них организована на высшем уровне . Ребята планомерно действуют решая поставленные задачи .

  thumb Артем Павленко
  7/28/2020

  5 star review  Месяца три назад обратился в юр.компанию ПИК ,за помощью в решении проблем с МФО ,а их было много.Я думал что никогда не смогу отдать эти долги так званым кредиторам.Но с помощью высокого профессионализма, сотрудников юр.компании ПИК,а именно юр.Виктории,я уже почти закрыл все долги.Отдельное спасибо и большая благодарность юристу Викторие,за её проделанную работу!!! Всем рекомендую юр.компанию ПИК!

  thumb Сергій Д
  7/27/2020

  5 star review  Очень благодарна компании "ПИК" за моё спасение! С удовольствием работаю с Вами, очень благодарна за поддержку, понимание и ту огромную работу, которую Вы делаете! Я даже не знаю, как бы я справилась без Вас, и морально и физически. Благодарю Вас за Ваш профессионализм. Особая благодарность Виктории, за ее человечность, высокие профессиональные качества, за оптимизм и позитив от общения)) Я вас рекомендовала и буду рекомендовать! "ПИК" действительно помогает тем, кто уже в тупике финансовых проблем и просто на краю пропасти от отчаяния. ВЫ ЛУЧШИЕ!!!!

  thumb alena avramenko
  7/24/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img