img АНТИКОЛЕКТОР УКРАЇНА✔️адвокат з кредитів | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Як працюють антиколектори

Пошуковий запит «антиколлектор Україна» з’являється в інтернеті все частіше. Криза в економіці нашої країни призвела до того, що неплатежі за кредитними зобов’язаннями стали масовим явищем. Зіткнувшись з колекторами, боржники часто губляться і не знають, як діяти правильно. З’ясуємо, чим неспроможним боржникам можуть допомогти антиколекторські компанії.

ЧИТАТИ ЩЕ: Проблемний кредит Україні

Як діють колектори

Люди, які набирають запит «антиколлектор Україна», зазвичай вже поспілкувалися з колекторами і шукають вихід з ситуації. Потрібно сказати, що усні погрози «підшити до справи» майже неможливо, але і виконуються вони рідко. Переконавшись, що швидко гроші отримати не вдасться, колектори діють, як і інші кредитори:

 • Подають до суду.
 • Отримують рішення про примусове стягнення боргу.
 • Через виконавчу службу організовують арешт і розпродаж майна боржника.
 • Задовольняють з виручених коштів свої претензії. Залишок грошей, якщо він є, передається колишньому власнику майна.

ЧИТАТИ ЩЕ: Антиколлектор в Україні

Чим допоможуть антиколектори

До послуг юристів, що займаються захистом прав боржників, варто звернутися, як тільки виникли проблеми з платежами. На більш пізніх етапах, надати допомогу складніше, але вона все одно буде надана.

Антиколектори:

 • Вивчать всі документи по позиці. Іноді в договорі кредитування або в документах про передачу прав вимоги колекторам є порушення. Якщо вони є, юристи оскаржать їх у суді.
 • Запропонують стратегію захисту інтересів клієнта. Це проведення переговорів з кредитором і викуп боргу і погашення його зі знижкою і інші варіанти вирішення проблем.

Набравши запит «антиколлектор Україна», ви отримаєте безліч пропозицій. Переконайтеся, що обрана компанія має необхідний досвід і позитивні відгуки клієнтів.

Юридична компанія ПІК, повний спектр послуг по кредитах і боргах, ми допоможемо!

тел:

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020
 • review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img