Юридична компанія «ПІК»

Юрист антиколектор

 

Пошуковий запит «антиколлектор Україна» з’являється в інтернеті все частіше. Криза в економіці, карантин в нашій країні призвів до того, що неплатежі за кредитними зобов’язаннями стали масовим явищем. Зіткнувшись з колекторами, боржники часто губляться і не знають, як діяти правильно. З’ясуємо, чим неспроможним боржникам може допомогти юрист антиколлектор.

Як діють колектори?

Люди, які набирають запит «антиколлектор Україна», зазвичай вже поспілкувалися з колекторами і шукають вихід з ситуації. Потрібно сказати, що усні погрози «підшити до справи» майже неможливо, але і виконуються вони рідко. Переконавшись, що швидко гроші отримати не вдасться, колектори діють, як і інші кредитори:

 • Заборгованість починають стягувати в установленому законом порядку;
 • Отримують рішення суду про примусове стягнення боргу;
 • Роблять виконавчий напис на кредитному договорі;
 • Через виконавчу службу організовують арешт і опис майна;
 • Накладають арешт на зарплату і грошові кошти боржника;
 • Задовольняють з виручених коштів свої претензії.

Чим допоможуть антиколектори боржнику?

Порада юридичної компанії “ПІК”

“Послугами юристів, що займаються захистом прав боржників, варто скористатися, як тільки виникли проблеми з платежами. На більш пізніх етапах, надати допомогу складніше, але вона все одно буде надана”.

Антиколектори, в залежності від проблеми, яку потрібно вирішити, запропонують той чи інший спосіб вирішення. Чому варто звернутися саме в антиколекторське агентство, точніше юридичну компанію, яка займається саме кредитами, боргами по кредитах.

Тому що маючи вузьку спеціалізацію, юристи та адвокати пройшли шлях із захисту боржника не один раз, на власній юридичній практиці їм вдалося отримати найбільш правильні шляхи вирішення проблеми боржника.

 • Вивчать всі документи кредиту. Іноді в договорі кредитування, іпотечному договорі або в договорах уступки прав вимоги колекторам є порушення. Якщо вони є, юристи оскаржать їх у суді.
 • Оскаржать рішення суду або дії виконавця;
 • Оскаржать арешт або стягнення по кредиту;
 • Запропонують стратегію захисту інтересів клієнта. Це проведення переговорів з кредитором і викуп боргу, погашення його зі знижкою і інші варіанти вирішення проблем.

Як вибрати антиколекторську компанію?

Набравши запит «антиколлектор Україна», ви отримаєте безліч пропозицій. Дійсно, “антиколекторських агенств” не так багато, адвокат поруч з будинком спочатку візьме у вас плату за консультацію, витратить 15-20 хвилин на вас і скаже, що тепер йому потрібна передоплата і він почне займатися вашою проблемою. У деяких адвокатів зовсім немає практики вирішення подібних суперечок, вони самі “підуть в інтернет” за відповідями, як і ви.

Порада юридичної компанії “ПІК”

“Звернувшись в антиколекторну компанію, перевірте, чи має вона необхідний досвід і позитивні відгуки клієнтів. Багато хто платить за рекламу, і наявність сайту ні про що не говорить. Будьте уважні!”.

 

Антиколекторські послуги.

Захист від колекторів! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн