Юридична компанія «ПІК»

ЯК ОСКАРЖИТИ ВИКОНАВЧИЙ НАПИС НОТАРІУСУ

Скасування виконавчого напису нотаріуса – інструмент, який дозволяє боржнику позбутися від примусового стягнення боргу, ініційованого виконавцем, в рамках примусового стягнення. Тому що на цю “чудову”, але дуже позасудовому, міру кредитора, завжди є контр міра боржника і його юристів, яка знаходиться в рамках законодавства України.

Як скасувати напис нотаріуса

Питання, як скасувати виконавчий напис нотаріуса, закономірно з’являється у тих, чий кредитор вже відправився до нотаріуса і борг уже стягує виконавець, швидше за все приватний.

Виконавчий напис нотаріуса можна порівняти з набатом, хоча він і є виконавчим документом. У ньому (в документі) нотаріус дає розпорядження про позасудове стягнення на користь кредитора майна боржника.

Важливо! У законодавстві України передбачено тільки один спосіб, як скасувати виконавчий напис нотаріуса. Дієвим буде лише звернення до суду. Суть позову – оскаржити – визнати виконавчий напис нотаріуса таким, що не підлягає виконанню.

Скасування виконавчого напису нотаріуса через суд

Зразок заяви про скасування виконавчого напису нотаріуса, якщо ви не юрист, ніяк не допоможе вам. Навіть начитавшись в інтернеті як і що правильно заповнити та подати, ви можете допустити помилку. Ціна помилки – з вашого рахунку спишуть гроші або того гірше реалізують майно.

Не рекомендуємо тягнути зі скасуванням виконавчого напису нотаріуса. Зробити це можна через суд. Тому що кредитор, не звертаючись до суду, накладає арешт на майно боржника, а потім оперативно намагається його продати. Для того щоб, оскаржити виконавчий напис нотаріуса, розумно вдатися до допомоги юристів.

Юрист підготує необхідний пакет документів, позов і в темпі запустить процес оскарження виконавчого напису нотаріуса через суд.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Рекомендуємо відразу ж активувати процес скасування виконавчого напису нотаріуса, поки виконавець не приступив до реалізації майна.

Позовна заява про скасування виконавчого напису нотаріуса

Якщо ви швидко звернулися до юристів, то вони оперативно підготують пакет документів. Для цього юрист подасть позов про скасування виконавчого напису. Куди? Це залежить від статусу боржника. Якщо напис нотаріуса стосується фізичної особи, то позов буде подано в один з районних судів міста. Якщо напис нотаріуса стосується юридичної особи, то позов буде подано до Господарського суду.

До відома! Сам позов і його подача, дуже відповідальний момент, помилки в позові призведуть до збільшення терміну розгляду справи, позов можуть повернути для виправлення недоліків. Помилка підсудності, призведе до відправки позову до іншого суду.

Оскарження виконавчого напису нотаріуса

Щоб оскаржити виконавчий напис нотаріуса, юристи використовують правила цивільного судочинства. В цьому випадку, в разі появи виконавчого напису нотаріуса, вважається, що він порушив правила здійснення названої нотаріальної дії. Нотаріус, на жаль, не стає відповідачем у справі щодо оскарження, а саме судочинство зосереджується в площині відносин боржника і кредитора.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Термін оскарження виконавчого напису нотаріуса в Україні три роки. Якщо виконавець вже відкрив провадження, затягувати з оскарженням не варто.

Як скасувати нотаріальну напис

Скасування нотаріального напису, більше відноситься до розмовного або народного сленгу. В юриспруденції немає такого поняття як скасування нотаріального напису. Напис можна оскаржити. Теж саме стосується і нотаріального напису, правильно буде виконавчий напис нотаріуса.

Нотаріус видає виконавчий лист, з яким кредитор звертається до приватного або державного виконавця та запускає процес примусового стягнення боргу.

Важливо! Якщо вже відкрито виконавче провадження, разом з позовом про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню, потрібно подати клопотання про призупинення самого виконавчого провадження.

Оскарження виконавчого напису нотаріуса

Як бачите, оскаржити виконавчий напис нотаріуса можливо. Для цього потрібно швидко залучити до роботи юристів, а також надати їм допомогу у зборі документів, необхідних для подачі позову. Стягнення за виконавчим написом націлене в основному на ваші гроші на рахунках і зарплату. Кредитор в надії на те, що боржник не піде до суду намагається стягнути борги в позасудовому порядку, через нотаріуса.

До відома! Оскарження виконавчого напису нотаріуса в суді вимагатиме часу у зв’язку з великою завантаженістю судів. Якщо вам кажуть, що на оскарження піде тиждень – це шахраї.

Скільки коштує скасувати виконавчий напис

Скасування виконавчого напису ціна – саме такий запит ви пишете в інтернеті, коли дізнаєтеся про те, що напис це не вирок і не рішення суду, що його можна скасувати. Багато компаній приховують ціну на послугу у себе на сайті, намагаючись отримати телефон клієнта і в особистій бесіді повідомити ціну – це дивно. Ціни на послуги зі скасування виконавчого напису нотаріуса в Україні знаходяться у нас на сайті за посиланням.

Вартість скасування виконавчого напису не може бути 1000 грн. За ці гроші вам можуть скинути шаблонний позов із вашим прізвищем та адресою, ймовірність того, що його приймуть до розгляду, мінімальна.

Юридична компанія “ПІК” допоможе зупинити виконавче провадження, визнати виконавчий напис нотаріуса незаконним і повернути вам гроші за надану нами правову допомогу.

Як оскаржити виконавчий напис нотаріуса?

Скасування виконавчого напису нотаріуса! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юристаЗалишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн