Юридична компанія «ПІК»

Стягнення боргу за кредитом

Всі, хто брав кредит, мікрозайм, автокредит або квартиру в іпотеку, у разі прострочення заткнуться зі стягненням боргу за кредитом. Розповімо, хто і як буде стягувати з боржника борги в Україні.

Примусове стягнення заборгованості по кредиту в Україні

Будь-який кредитор спочатку пропонує погасити заборгованість, прострочення по кредиту в добровільному порядку, також боржник може самостійно попросити про реструктуризацію заборгованості.

Якщо сторони не досягли компромісу, кредитор передає борг на відділ стягнення заборгованості за кредитом. Тон спілкування з боржником змінюється, далі кредитор діє різними способами, про них детальніше нижче.

Стягнення, якщо у боржника немає майна

Що буде, якщо не платити кредит і немає майна? Стягнення буде звернено на зарплату або пенсію боржника. Крім того, за боргом будуть відкриті виконавчі провадження, арештовано рахунки в банках і боржник буде внесений до реєстру боржників. Ситуація, коли нічим платити кредит і немає майна, не дає боржникам особливих переваг.

ЧИТАТИ ЩЕ: АНТИКОЛЕКТОР УКРАЇНА

Стягнення боргів колекторами в Україні

Про колекторів ходить багато легенд, основним завданням колектора є здійснення психологічного тиску на боржника. Це і нескінченні дзвінки, і пояснення, що якщо подадуть в суд, буде ще гірше. Без уваги не залишаються і родичі, і друзі боржника, сусіди і колеги по роботі. Життя боржника складається з низки переговорів і зустрічей.

Чи варто боятися колекторів? Питання риторичне, життя в такому ритмі навряд чи може комусь сподобатися. Якщо боржник ховається і колектор не може “вибити гроші”, починається наступний етап стягнення.

Стягнення боргу за виконавчим написом нотаріуса в Україні

Виконавчий напис нотаріуса на кредитному договорі за мікропозикою, автокредитом або іпотекою робиться кредитором без особливих проблем. Не потрібно йти в суд, адвокат та інші витрати. Стягнення за виконавчим написом нотаріуса найменш витратний шлях до відкриття виконавчого провадження по кредиту.

Відкриття провадження виконавцем відразу веде до арешту майна, опису майна і передачі його на торги. Що стосується грошових коштів на рахунках і картках боржника, вони списуються в більшості випадків безповоротно.

Порада юридичної компанії “ПІК”

“Оскаржувати виконавчий напис нотаріуса можна і навіть потрібно, робиться це в судовому порядку. Сьогоднішня судова практика складається в таких справах на користь боржників”.

ЧИТАТИ ЩЕ: СТЯГНЕННЯ КРЕДИТУ ЧЕРЕЗ СУД

Стягнення боргу за рішенням суду в Україні

Законним та самим головним, можна навіть сказати незаперечним способом стягнення боргу по кожному кредиту, є судовий процес. Стягнення боргу за рішенням суду, процес не швидкий, але отримавши таке рішення, кредитор має найбільші шанси стягнути борг.

Порада юридичної компанії “ПІК”

“Найпростіше для кредитора отримати необхідну йому рішення суду в тому випадку, коли боржник не ходить до суду і не бере участі в судовому процесі. Не ігноруйте суд щодо вашого боргу!”.

Навпаки, якщо боржник залучає до процесу досвідченого адвоката, можна добитися значної знижки по сумі боргу, аж до списання боргу в цілому.

Стягнення боргів виконавчою службою в Україні

В Україні існує як державна виконавча служба, так і приватні виконавці, кому передати виконавчий лист, вирішує кредитор. Стягнення боргів виконавчою службою відбувається після отримання виконавчого листа. Тільки виконавець має право реалізувати майно боржника або списати гроші з рахунку в рамках виконавчого провадження.

Виконавче провадження можна або призупинити на час судового процесу, або закрити, якщо отримати відповідне рішення суду. В рамках стягнення за виконавчим провадженням, виконавець вчиняє низку дій, які боржник може також оскаржити.

Висновок: борги потрібно повертати, примусове стягнення заборгованості за кредитом без залучення фахівців, адвокатів і юристів за кредитами буде коштувати боржнику набагато дорожче, ніж оплата за такі послуги. Заощадити на закриття боргу допоможе тільки фахівець. Ігнорування проблеми боргу може призвести до незворотних наслідків, втрати майна, арештів та інших неприємностей.

Примусове стягнення боргу.

Примусове стягнення заборгованості! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн