Юридична компанія «ПІК»

Чи можуть забрати квартиру за кредит

У вас кредит і ви не платите, що можуть забрати за несплату кредиту в Україні?

Цікавить? Коротко, що може забрати банк, МФО, колектора за несплату.

Яке майно може забрати банк?

Почнемо з кредитів у банку, що може забрати банк за борги? Банк видає кредити під заставу і беззаставні кредити, плюс кредити на карту.

Увага! Якщо говорити про заставні кредити на автомобіль або квартиру, заставу можуть забрати, на це у кредитора є повне право. Чи може банк забрати квартиру, якщо вона в заставі, забере, будьте впевнені. Сьогодні ще є фактори, які перешкоджають цьому:

 • валютний мораторій;
 • малолітні діти.

Валютний мораторій продовжено тільки до вересня 2021 року. Боржникам за валютними іпотечними кредитами необхідно домовлятися з кредитором.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯКЩО БАНК ЗАБИРАЄ КВАРТИРУ ЗА БОРГИ ПО ІПОТЕЦІ

Порада юридичної компанії “ПІК”

“Більше не сподівайтеся на можливість прописати в іпотечній квартирі малолітніх дітей в якості гаранта збереження житла. З 2020 го прописати кого-небудь можна тільки з дозволу кредитора”.

Діти зростають. А для того, щоб ви не прописали туди інших дітей, в 2020 був змінений закон про реєстрацію.

До відома! Що стосується беззаставних і карткових кредитів, все залежить від суми боргу. Якщо банк отримає рішення суду на суму, яка перевищує 20 розмірів мінімальної зарплати, на 01.01.2021 це 6000 грн, відповідно 120 000 грн. Тому відповідь на питання чи можуть забрати квартиру за несплату кредиту в Україні, однозначний, можуть, якщо борг більше 120 000 грн.

Яке майно може забрати МФО?

 1. Ми з’ясували суму боргу і перейдемо до ще одного питання, чи можуть МФО забрати квартиру за борги. Це питання цікавить дуже багатьох боржників. Теоретично це можливо, на практиці – малоймовірно, таких випадків ще не було.

Сума позики в МФО рідко перевищує декількох десятків тисяч, з яких більша частина – це штрафи і пеня, які в судовому порядку можна оскаржити.

 1. Друге питання, чи можуть забрати квартиру за борги по кредитах, ще більш поширене. У багатьох не один, а кілька кредитів і сума боргу по всім може бути і сотні тисяч гривень.

Відповідь на нього ідентична.

Порада юридичної компанії “ПІК”

“Якщо у вас багато боргів, розслаблятися не варто. Але щоб забрати квартиру за ці борги, має бути зведене виконавче провадження і кілька рішень суда.На практиці таке навряд чи можливо”.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЧИ МОЖЕ БАНК ЗАБРАТИ КВАРТИРУ ЗА БОРГИ

Чи можуть забрати квартиру за борги?

І останнє, на чому ми зупинимося, чи можуть забрати квартиру за борги з аліментів. Тут знову ж таки йде прив’язка до суми боргу, про що ви читали вище. Теж саме стосується боргів за комунальні послуги та інших боргів.

Сподіваємося, що ви розібралися з питанням, чи можуть за борги забрати квартиру, якщо у вас виникла проблема з оплатою кредиту, утворився борг або накладено арешт, звертайтеся. Якщо є ризик втратити квартиру за борг по кредиту, затягувати не варто.

Ваша, юридична компанія “ПІК”

Чи можуть забрати квартиру за кредит?

Чи можуть колектори забрати майно!? Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн