Юридична компанія «ПІК»

Як домовитися з банком про викуп свого боргу

выкупить долг

Інтерес читачів до того, як відбувається викуп боргів в Україні в 2020 році пов’язаний з тим, що багато українців не справляються з взятими на себе раніше кредитними зобов’язаннями. Люди схильні переоцінювати свої можливості і охоче купують на позикові кошти потрібні їм предмети. Якщо ж доходи знижуються, або виникають великі несподівані необхідні витрати, багато губляться і не знають, що їм робити в цій ситуації.

ЧИТАТИ ЩЕ: ВИКУП БОРГУ У БАНКУ

Варіанти викупу боргу

Як викупити свій борг у банку:

 1. Безпосередньо у організації (банку), що володіє правом вимоги по кредиту.
 2. У колекторів, які купили право вимоги в ліквідованих банках.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: КОЛЕКТОРИ ВИКУПИЛИ БОРГ У БАНКУ

Ці варіант мають серйозні відмінності, і варто розповісти про них докладніше

Діючі банки прагнуть позбутися від проблемної заборгованості, але боржник не може сам звернутися в банк. Борги викуповують колектора, але юридичні компанії можуть теж звернутися в банк, маючи ліцензію на факторинг, компанія може провести викуп боргу для боржника. Зазвичай знижка коливається між 30 і 50% суми боргу. Юристи, можуть в ваших інтересах викупити борг на свою факторингову компанію, і погасити його на обумовлених заздалегідь умовах.

Кредити, видані банками, що знаходяться в стадії ліквідації, продані на голландських аукціонах. Такі аукціони проходили зі зниженням ціни, і максимальна знижка досягала 98% заборгованості. Частина боржників змогли самі виграти аукціон, але більшу частину кредитів купили фінансові компанії, колектора. Колектори викупили борг у банку і стали новим кредитором, це абсолютно законно. Якщо у вас склалася подібна ситуація, теж варто звернутися до фахівців по кредитах. Як викупити свій борг і не переплатити, отримати дисконт і правильно оформити документи знають в компанії “ПІК”.

Викуп кредиту з дисконтом, списати пеню і штрафи. Позбутися від страху втратити своє заставне майно, ви можете дізнатися зв’язавшись з експертом юридичної компанії “ПІК”.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн