Юридична компанія «ПІК»

ВІДСТУПЛЕННЯ ПРАВА ВИМОГИ

Викуп кредитів, багато хто чув про таку можливість, зробити це досить непросто, відразу скажемо, що діючий (без прострочення) кредит викупити не можна, щодо прострочених кредитів, можливість домовитися про викуп боргу за кредитом існує.

Відступлення права вимоги по кредиту (викуп кредиту), дає можливість закрити кредит зі списанням відсотків, пені та штрафів. Багато українців вже скористалися такою можливістю, йдеться про передачу права вимоги третій особі – компанії з фінансовою ліцензією. Юридична компанія «ПІК» співпрацює з компаніями, які мають ліцензію на фінансову діяльність, та готова допомогти викупити борг на заздалегідь обумовлених умовах.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Відступлення прав вимоги

Відступлення права вимоги не заборонено законом України, будь-яка фінансова організація може продати (поступитися) боргом по кредиту іншій фінансової компанії. Звертаємо вашу увагу, що передачу права вимоги фізичній особі безпосередньо банкам заборонено. Банк може відступати правом вимоги тільки фінансової компанії.

Викуп боргу третьою особою на користь боржника здійснюється за домовленістю між банком, (колекторами, МФО), фінансовою компанією та боржником. Далі, позичальник може погасити борг за кредитом з дисконтом, новий кредитор прощає (списує) частину боргу чи відступає довіреній особі боржника. Таким чином, кредит “ховається”. Після того, як викуп боргу по кредиту завершено, фінустанова знімає претензії до позичальника, боржник може розпоряджатися заставним або заарештованим майном.

До відома! Викуп кредитного боргу один із найвигідніших способів погашення боргів за кредитами, крім дисконту за сумою боргу, можна таким чином зберегти заставне майно, квартиру чи автомобіль.

Викуп кредиту

Викуп кредитів у банку – складний процес, домогтися максимальної знижки вартості викупу кредиту, основне завдання. Що дешевше буде здійснено викуп кредиту у банку, то краще, але для того, щоб “зірки зійшлися”, юристи боржника мають надати кредитному комітету банку обґрунтування складності стягнення. Це можуть бути помилки у договорах, порушення процедур та розрахунків, тривалі судові процеси. Чим більше обставин, які ускладнюють стягнення боргу за кредитом, буде надано, тим менше коштуватиме викуп кредиту.

Викуп кредиту самим позичальником може відбутися лише за підтримки юриста та залучення фінансової компанії, продаж права вимоги безпосередньо фізичним особам звичайно ж здійснюється, так роблять колекторські компанії, але таку угоду легко оскаржити, такий продаж не є законним.

Важливо! Викуп кредитів фізичних осіб може здійснити лише компанія з наявністю ліцензії на факторинг, продаж права вимоги щодо кредиту фізичним особам заборонено, крім покупки на аукціоні, у разі ліквідації банку.

Як викупити борг у банку

Викупити борг у банку зі знижкою можна, тому що це вигідно як позичальнику, так і банківській установі. Боржнику відступлення права вимоги дозволяє вирішити відразу кілька завдань:

 • зменшити суму заборгованості, клієнт банку не переплачує; відсотки та пеню за прострочення погашення боргу;
 • уникнути судових розглядів;
 • покращити кредитну історію;
 • зняти арешт із майна.

У свою чергу проблемні кредити “висять” на банку важким вантажем, погіршують звітність і можуть призвести до банкрутства. Банку краще відразу повернути хоча б частину грошей, ніж витрачати час співробітників на повідомлення боржників про необхідність погашення заборгованості, займатися судовими позовами.

Як викупити свій борг у банку? Почніть із пошуку юриста, проконсультуйтеся та оцініть свої фінансові можливості. Викуп боргу в банку має на увазі повну оплату, у боржника має бути певна сума, яку він готовий витратити на купівлю свого боргу у банку.

До відома! Позичальників часто турбує питання, чи можна викупити борг у банку зі списанням частини боргу. Так, юристам часто вдається викупити проблемну заборгованість за 20–50% від її номінальної вартості.

Викуп мікрозаймів

Викуп кредитів МФО на практиці складно здійснимо, послуги факторингу та організація угоди коштуватиме набагато дорожче. Реклама з викупу мікрозаймів є в соцмережах та інтернеті, в більшості випадків це шахраї, які обіцяють викупити кредит МФО, коли збереться потрібна кількість боржників і просять передоплату або просто беруть передоплату та пропадають.

Якщо пощастить, то це будуть юристи, які можуть домовитися про списання боргу в МФО шляхом переговорів або допоможуть викупити (погасити борг) після продажу колекторам.

Викуп боргів у МФО доступний колекторським компаніям. Колектора укладають із кредитором (МФО) договір факторингу чи відступлення. Після підписання даного договору право вимоги сплати боргу разом із відсотками та неустойкою передається новому кредитору. Боржник у будь-якому випадку має бути повідомлено про зміну кредитора. Щоб досягти поступок з боку нового кредитора, списання чи зменшення штрафів, пені, варто звернутися за допомогою до адвоката по кредитах.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Викупити свій борг у МФО безпосередньо боржник не може, досвідчені юристи можуть лише досягти знижки і боржник може таким чином врегулювати або списати борг. Для цього потрібно звернутися до компанії «ПІК» та з’ясувати можливість викупу боргу по мікрозайму.

Викуп боргу у колекторів

Викупити борг у колекторів можна за договором цесії, відступлення права вимоги на сторонню особу. Цією сторонньою особою має бути фінансова компанія, яка діє на користь боржника за договором.

Новий кредитор може списати борг по кредиту, зняти іпотечне обтяження у нотаріуса або зробити прощення боргу. Якщо було відкрито виконавче провадження, він повідомляє про зміни виконавця, подає відповідні документи і заяву про відкликання виконавчого листа. Далі справа закривається, арешти знімаються.

Оскільки викуп кредиту самим позичальником не є можливим, доцільно звертатися до посередника, який може придбати заборгованість на найвигідніших умовах, та підкаже як домовитися з колекторами про викуп боргу.

Викуп боргу по кредиту третьою особою не звільняє боржника від сплати. Однак такий варіант все ж таки варто розглядати, як можливість погасити кредит із суттєвою знижкою та можливістю зберегти майно, що перебуває в заставі або під арештом.

Юридична компанія «ПІК» спеціалізується на проблемних кредитах, наші юристи допоможуть знайти правильне рішення, при необхідності – домовитися про поступку з банком, колекторами чи МФО. Звертайтеся, якщо хочете купити свій борг зі знижкою, списати пеню та штрафи, зберегти та безперешкодно користуватися нерухомістю, іншим цінним майном.

Викуп кредитів.

Відступлення права вимоги.Викуп мікрозаймів. Онлайн-консультація юриста. Ми знаємо вирішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок чи консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн