Юридична компанія «ПІК»

ВИКУП КРЕДИТІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ

Як викупити свій кредит – питання набуває особливої ​​актуальності, коли існує ризик втратити заставне майно чи необхідність зменшити суму до виплати.

Викуп боргу дає можливість закрити кредит зі списанням відсотків, пені та штрафів. Багато українців чули про таку можливість, йдеться про відступлення боргу третій особі – ліцензованій компанії. Юридична компанія «ПІК» має ліцензію на фінансову діяльність та готова допомогти з погашенням кредиту на заздалегідь обумовлених умовах.

Викуп боргу у банку

Викуп боргу зі знижкою вигідний як позичальнику, і банківській установі. Боржнику відступлення права вимоги дозволяє вирішити відразу кілька завдань:

 • зменшити суму заборгованості, клієнт банку не переплачує відсотки та пеню за прострочення погашення боргу;
 • уникнути судових розглядів;
 • покращити кредитну історію;
 • зняти арешт із майна.

У свою чергу проблемні кредити висять на банку важким вантажем, погіршують їхню звітність і можуть призвести до банкрутства. Банку краще відразу повернути хоча б частину грошей, ніж витрачати час співробітників на повідомлення боржників про необхідність погашення заборгованості, займатися судовими позовами.

До відома! Позичальників часто турбує питання, чи можна викупити борг у банку зі списанням частини коштів. Так, покупцям часто вдається набути проблемної заборгованості за 20–80% від її номінальної вартості.

Викуп боргу за кредитом

Викуп кредиту в Україні доступний, зокрема, фінансовим компаніям. Юрособа укладає з кредитором контракт факторингу чи поступки. Після підписання даного договору право вимоги сплати боргу разом із відсотками та неустойкою передається новому кредитору. Боржник у будь-якому випадку має бути повідомлено про зміну кредитора.

Щоб досягти поступок з боку нового кредитора, списання чи зменшення штрафів, пені, варто звернутися за допомогою до адвоката за кредитами.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Викуп боргів за кредитами можливий, і боржник може саме таким чином врегулювати чи списати борг. Для цього потрібно звернутися до компанії «ПІК» та з’ясувати можливість викупу боргу за своїм кредитом у банку.

Викуп боргу у банку фізичною особою

Відповідно до норм чинного законодавства викуп боргу фізичної особи в банку безпосередньо самим позичальником або його представником-фізособою неможливий, оскільки потрібна ліцензія на фінансову діяльність. Право вимоги по кредиту купує фінансова компанія-посередник, яка поступається боргом позичальнику або іншій особі.

Після викупу заборгованості фінустанова, що діє, знімає претензії до позичальника, боржник може розпоряджатися заставним або арештованим майном.

Важливо! Викуп боргів фізичних осіб у банку може здійснити лише компанія з наявністю ліцензії на факторинг, продаж права вимоги щодо кредиту фізичним особам заборонено, крім купівлі на аукціоні, у разі ліквідації банку.

Викуп боргу третьою особою

Викуп боргу у банку третьою особою здійснюється за договором цесії, перевідступлення права вимоги. Цією сторонньою особою можуть бути як колекторська агенція, так і юридична компанія з ліцензій на факторинг. У першому випадку новий кредитор вимагає погасити заборгованість одноразово чи частинами, у другому – заборгованість списується попередньо обумовлених умовах.

Новий кредитор може написати заяву у нотаріуса про те, що немає претензій до боржника. Якщо було відкрито виконавче провадження, він повідомляє про зміни виконавця, подає відповідні документи, заяву про відкликання заявки. Далі справа закривається, арешти знімаються.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Викуп боргу за кредитом третьою особою не звільняє боржника від сплати. Однак такий варіант все ж таки варто розглядати як можливість погасити кредит із суттєвою знижкою і зберегти майно, що перебуває в заставі або під арештом.

Як викупити свій борг у банку

Оскільки викуп кредиту самим позичальником не є можливим, доцільно звертатися до посередника, який може придбати заборгованість на найвигідніших умовах. Юридична компанія «ПІК» спеціалізується на проблемних кредитах, наші юристи допоможуть знайти правильне рішення, за необхідності – домовитись про відступлення з банком.

Звертайтеся до нас, якщо хочете купити свій борг зі знижкою, списати пеню та штрафи, зберегти та безперешкодно користуватися нерухомістю, іншим цінним майном.

Як викупити кредит у банку зі знижкою?

Викуп кредиту! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн