img Скасувати виконавчий напис нотаріуса Україна✔️адвокат з кредитів | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Виконавчий або нотаріальний напис

🆘🆘🆘 У зв’язку з великою завантаженістю судів, останнім часом в Україні  кредитор все частіше став звертатися до нотаріусів для одержання виконавчого напису. Виконавчий напис нотаріуса сам по собі є різновидом виконавчого документа і прирівнюється до рішення суду, на підставі якого виконавець може здійснювати примусове стягнення.

Є великі питання до законності здійснення написів на кредитних договорах, а тим більше на онлайн (електронних) договорах з МФО. Але тим не менше, кожен день все більше людей звертаються до нас в компанію з цією проблемою. Виконавче провадження відкрито на підставі виконавчого напису нотаріуса.

ЧИТАТИ ЩЕ: ВИКОНАВЧА НАПИС НОТАРІУСА УКРАЇНА

▶️ Відкрито провадження по напису нотаріуса

Найчастіше кредитор робить напис на всю суму з пенею, відсотками і штрафами, незважаючи на пропуск строків позовної давності. Те, що нотаріус зробив напис на вашому кредитному договорі, ви дізнаєтесь лише тоді, коли виконавець відкрив виконавче провадження. Сюрпризом для вас буде арешт ваших грошей на карті або розрахунковому рахунку, потім ви дізнаєтеся, що внесені до реєстру боржників і все ваше майно заарештовано.

Що станеться далі? Гроші з рахунку почнуть списувати, про це повідомляють вашого роботодавця. Якщо у вас автокредит, автомобіль оголосять в розшук і можуть вилучити в будь-який момент, вас просто попросять на вихід з речами, загрузять машину на евакуатор і увезуть. Сперечатися, а тим більше штовхатися з виконавцем і поліцією марно, можна тільки погіршити становище і заробити статтю за непокору. На іпотечних договорах напис практично не роблять, строк оскарження менше терміну оцінки та реалізації предмета іпотеки. Але в зв’язку з новими законодавчими змінами щодо реалізації майна, тепер торги не можна зупинити при поданні позовної заяви, потрібно тільки рішення, що набрало чинності. Скоро кредитори будуть користуватися цим і продавати квартиру з торгів за виконавчим написом, при цьому торги зупинити буде неможливо.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АНТИКОЛЛЕКТОР В УКРАЇНІ

▶️ Що робити боржникові

Провадження відкрито, по виконавчому напису або за рішенням суду, неважливо, які ваші дії? Поки ви думаєте і приймаєте рішення, гроші списують, якщо це зарплатна картка, то частину, якщо ж це просто розрахунковий рахунок, то всю суму за виконавчим листом. Чим довше ви вирішуєте, тим більше списують, далі заходить процес стягнення. Тут нічого думати, вам потрібен АДВОКАТ.

Варіантів вирішення проблеми декілька:

 • Переговори. Якщо ви знаєте, хто ваш кредитор, можна намагатися домовитись, позиція звичайно у вас слабка, провадження відкрито, гроші у вас списують на користь кредитора, але спробувати можна. Краще залучити адвоката, сам боржник буде більш уразливий у переговорах, тому що він – БОРЖНИК.
 • Приховувати доходи. Піти в глуху оборону, не перераховувати гроші на свої рахунки і карти. За умови, що іншого майна у вас немає, працювати неофіційно. Термінів закриття виконавчого провадження не існує, в середньому по країні рік і більше. Але арешт залишиться назавжди, навіть якщо виробництво закриють, в реєстрі боржників теж буде запис. Дуже складне життя, одним словом.
 • Оскаржити виконавчий напис. Це досить просто, для початку потрібно ознайомитися з виконавчим провадженням, щоб написати позов до суду, без цього ніяк. Написати і подати позов до суду з заявою про зупинення виконавчого провадження до розгляду справи в суді. Арешти на вас залишаться, якщо карта зарплатна, за допомогою заяви вона теж розблокується, а розрахунковий рахунок ні. Процес стягнення в цілому припиняється. Отримавши рішення про скасування виконавчого напису нотаріуса, провадження закривається повністю і знімаються арешти, але це теж треба проконтролювати. Виконавець повинен винести відповідні постанови про зняття арештів і видалити вас з реєстру боржників.

ВАЖЛИВО! Скасування самого нотаріального напису не забороняє кредитору зробити новий. Боргові зобов’язання є, і з ними треба щось вирішувати. Після закриття провадження краще зв’язатися з кредитором і врегулювати питання з кредитом. Якщо сторони непримиренні і досягти компромісу неможливо, потрібно звертатися до суду. Практика звернень самого боржника у суди практично відсутня, але намагатися в таких обставинах можна.

ВАЖЛИВО! Навіть якщо у вас списали всі гроші за нотаріальним написом, наприклад, провадження відкрили на 5000 грн. і всі гроші у вас списали, кредитний договір продовжує діяти. З часом буде новий напис, і провадження на 3000 грн. або на 6000 грн., і так до нескінченності. БУДЕТЕ ПЛАТИТИ ВІЧНО, питання з кредитом потрібно вирішувати. Поки не буде довідки про відсутність зобов’язань за кредитом – ВИ БОРЖНИК.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО. Якщо вам заблокували гроші на карті, внесли до реєстру боржників і ви про це дізналися, потрібно швидко прийняти рішення і почати діяти. Скористатися послугами юридичної компанії “ПІК” або послугами знайомого адвоката – вирішувати вам.

Гроші і майно, стягнене за виконавчим провадженням на користь кредитора, повернути дуже складно. Потрібно окреме рішення суду, на це можуть піти роки.

🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ

📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ

📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ

📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО

✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Всем рекомендую юридическую компанию "ПИК"!!!! Хочу выразить огромную благодарность юристам этой компании, а особенно Егору и Николаю, за профессионализм, и огромное терпение и поддержку клиента!!! Юристы мне помогли выкупить проблемный кредитный договор на квартиру с огромными проссрочками по очень адекватной цене, закрыть ипотеку и стать наконец-то свободным человеком от этой кредитной кабалы!!! Если бы не юристы юридической компании "ПИК", я бы осталась без квартиры и еще должна огромную сумму, по этому насколько я сейчас рада и счастлива, я не могу передать словами))) Хочу пожелать юридической компании "ПИК" много клиентов и процветания! Обязательно буду Вас рекомендовать !!!

  thumb Юлия Харченко
  6/03/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020
 • review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020
 • review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img