НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС✔️адвокат з кредитів | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube
Юридична компанія «ПІК»
Консультація кредитного юриста
Зменшимо суму боргу, спишемо відсотки
і штрафи, закриємо кредит НАЗАВЖДИ.
Законне позбавлення від боргів і тиску
колекторів.

Виконавчий напис по кредиту

🆘🆘🆘 У зв’язку з великою завантаженістю судів, останнім часом в Україні  кредитор все частіше став звертатися до нотаріусів для одержання виконавчого напису. Виконавчий напис нотаріуса сам по собі є різновидом виконавчого документа і прирівнюється до рішення суду, на підставі якого виконавець може здійснювати примусове стягнення.

Є великі питання до законності здійснення написів на кредитних договорах, а тим більше на онлайн (електронних) договорах з МФО. Але тим не менше, кожен день все більше людей звертаються до нас в компанію з цією проблемою. Виконавче провадження відкрито на підставі виконавчого напису нотаріуса.

📑 ЧИТАТИ ЩЕ:

ПОЗОВ ПРО СКАСУВАННЯ ВИКОНАВЧОГО НАПИСУ

⚠️ Як перевірити виконавчий напис нотаріуса

Найчастіше кредитор робить напис на всю суму з пенею, відсотками і штрафами, незважаючи на пропуск строків позовної давності. Те, що нотаріус зробив напис на вашому кредитному договорі, ви дізнаєтесь лише тоді, коли виконавець відкрив виконавче провадження. Перевірити виконавчий напис нотаріуса, до відкриття виконавчого провадження, неможливо. Сюрпризом для вас буде арешт ваших грошей на карті або розрахунковому рахунку, потім ви дізнаєтеся, що внесені до реєстру боржників і все ваше майно заарештовано.

⚠️ Відкрито провадження по напису нотаріуса

Що станеться далі? Гроші з рахунку почнуть списувати, про це повідомляють вашого роботодавця. Якщо у вас автокредит, автомобіль оголосять в розшук і можуть вилучити в будь-який момент, вас просто попросять на вихід з речами, загрузять машину на евакуатор і увезуть. Сперечатися, а тим більше штовхатися з виконавцем і поліцією марно, можна тільки погіршити становище і заробити статтю за непокору. На іпотечних договорах напис практично не роблять, строк оскарження менше терміну оцінки та реалізації предмета іпотеки. Але в зв’язку з новими законодавчими змінами щодо реалізації майна, тепер торги не можна зупинити при поданні позовної заяви, потрібно тільки рішення, що набрало чинності. Скоро кредитори будуть користуватися цим і продавати квартиру з торгів за виконавчим написом, при цьому торги зупинити буде неможливо.

📑 ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ:

ЩО ТАКЕ ВИКОНАВЧИЙ НАПИС НОТАРІУСА

⚠️ Що робити боржникові

Провадження відкрито, по виконавчому напису або за рішенням суду, неважливо, які ваші дії? Поки ви думаєте і приймаєте рішення, гроші списують, якщо це зарплатна картка, то частину, якщо ж це просто розрахунковий рахунок, то всю суму за виконавчим листом. Чим довше ви вирішуєте, тим більше списують, далі заходить процес стягнення. Тут нічого думати, вам потрібен АДВОКАТ.

Варіантів вирішення проблеми декілька:

 • Переговори. Якщо ви знаєте, хто ваш кредитор, можна намагатися домовитись, позиція звичайно у вас слабка, провадження відкрито, гроші у вас списують на користь кредитора, але спробувати можна. Краще залучити адвоката, сам боржник буде більш уразливий у переговорах, тому що він – БОРЖНИК.
 • Приховувати доходи. Піти в глуху оборону, не перераховувати гроші на свої рахунки і карти. За умови, що іншого майна у вас немає, працювати неофіційно. Термінів закриття виконавчого провадження не існує, в середньому по країні рік і більше. Але арешт залишиться назавжди, навіть якщо виробництво закриють, в реєстрі боржників теж буде запис. Дуже складне життя, одним словом.
 • Оскаржити виконавчий напис. Це досить просто, для початку потрібно ознайомитися з виконавчим провадженням, щоб написати позов до суду, без цього ніяк. Написати і подати позов до суду з заявою про зупинення виконавчого провадження до розгляду справи в суді. Арешти на вас залишаться, якщо карта зарплатна, за допомогою заяви вона теж розблокується, а розрахунковий рахунок ні. Процес стягнення в цілому припиняється. Отримавши рішення про скасування виконавчого напису нотаріуса, провадження закривається повністю і знімаються арешти, але це теж треба проконтролювати. Виконавець повинен винести відповідні постанови про зняття арештів і видалити вас з реєстру боржників.

ВАЖЛИВО! Скасування самого нотаріального напису не забороняє кредитору зробити новий. Боргові зобов’язання є, і з ними треба щось вирішувати. Після закриття провадження краще зв’язатися з кредитором і врегулювати питання з кредитом. Якщо сторони непримиренні і досягти компромісу неможливо, потрібно звертатися до суду. Практика звернень самого боржника у суди практично відсутня, але намагатися в таких обставинах можна.

ВАЖЛИВО! Навіть якщо у вас списали всі гроші за нотаріальним написом, наприклад, провадження відкрили на 5000 грн. і всі гроші у вас списали, кредитний договір продовжує діяти. З часом буде новий напис, і провадження на 3000 грн. або на 6000 грн., і так до нескінченності. БУДЕТЕ ПЛАТИТИ ВІЧНО, питання з кредитом потрібно вирішувати. Поки не буде довідки про відсутність зобов’язань за кредитом – ВИ БОРЖНИК.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО. Якщо вам заблокували гроші на карті, внесли до реєстру боржників і ви про це дізналися, потрібно швидко прийняти рішення і почати діяти. Скористатися послугами юридичної компанії “ПІК” або послугами знайомого адвоката – вирішувати вам.

💥 Гроші і майно, стягнене за виконавчим провадженням на користь кредитора, повернути дуже складно. Потрібно окреме рішення суду, на це можуть піти роки.

🎓⚖️❌ Що таке виконавчий напис нотаріуса? Чи має право нотаріус стягнути борг? Юридична компанія “ПІК”. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.

🔥🔥🔥 Рекомендуємо: ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ

📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ

📃 Читати: КРЕДИТ КУПИЛА ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ

📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО

✅ Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • 5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  7/25/2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам.

  thumb Анастасия Рязанова
  7/16/2021

  5 star review  Огромное спасибо за вашу работу,помогли справиться с большими проблемами по 5 кредитам ,поддержали,успокоили и добились хороших условий по закрытию,которые устроили и меня и кредиторов.

  thumb CRASH PROFIT
  7/02/2021

  5 star review  Пользовался юридическими услугами юристки Виктории в ЮК ПИК. Была постоянно на связи, предоставила все услуги за которые заплатил. Остался доволен. Рекомендую.

  thumb Дмитрий Свиридов PROLove
  6/03/2021
 • 5 star review  Хочу поблагодарить специалиста ,юриста ,человека,знающего своё дело Алёну Валериевну. Помогла решить мои вопросы быстро, чётко,всегда на стороне клиента.Просто пять звёзд за профессионализм ! Успехов и процветания!

  thumb Natali Natalie
  5/19/2021

  5 star review  Искренне советую обратиться в ЮК ПИК тем, кому нужна помощь с проблемными кредитами. Мои карты разблокировали спустя месяц после обращения, только благодаря Алексею Савельеву! Перед тем, как позвонить в эту компанию, была у двух адвокатов в своём городе. Это ужас! Зря потраченное время и деньги за консультации! А здесь всё чётко, профессионально и по делу. Спасибо)

  thumb Irena króliczek_maluszek
  4/18/2021

  5 star review  Рекомендую эту компанию всем, кому необходима юридическая помощь. С моей очень хочу выразить огромную благодарность юристу Алексею Савельеву - блестящий специалист, профессионал, да и просто хороший и внимательный человек. Мне, боюсь, не хватит слов, чтобы выразить всю свою благодарность!) От души хочу пожелать Алексею и всем юристам компании здоровья, добра и процветания! Спасибо!

  thumb Елена Мовчан
  4/08/2021

  5 star review  Здесь вопрос с кредитором решился положительно быстро,четко,уверенно.Спасибо специалисту Елене и вцелом всей компании.Рекомендую!

  thumb dmitryi bodnar
  3/03/2021
 • 5 star review  Очень рекомендую эту компанию всем, кому необходима юридическая помощь. С моей очень непростой ситуацией помог справиться юрист Алексей Савельев - блестящий специалист, профессионал, да и просто хороший и внимательный человек. С его помощью всего лишь в течении нескольких недель были закрыты все мои проблемные вопросы. И мне, боюсь, не хватит слов, чтобы выразить всю свою благодарность!) От души хочу пожелать Алексею и всем юристам компании здоровья, добра и процветания! Спасибо!

  thumb Марина Любашенко
  2/27/2021

  5 star review  Хочу поблагодарить ЮК.ПИК за оказанную помощь в снятии арешта с моего авто за неуплату штрафа,особенно хочу побдагодарить Дениса Станимак за профенализм и быстрое решение моей проблемы,так держать.Рекомендую в сем.

  thumb Анатолий Гурин
  1/28/2021

  5 star review  Отличный опыт работы с компанией «ПИК»! Комфортный процесс и результат, который превзошел все ожидания. Спасибо! Рекомендую!

  thumb Igor Korneichuk
  1/05/2021

  5 star review  Хочу поблагодарить команду ЮК ПИК за профессионализм и юридическую помощь в закрытии иппотечного кредита. Отдельное спасибо за поддержку и Егору и Николаю! Рекомендую услуги ЮК ПИК.

  thumb Lana Lana
  11/11/2020
 • 5 star review  Очень доволен работой компании, была проблема с коллекторами... Но Альона Валеріївна быстро решила вопрос... Очень хорошие консультации и приятное сотрудничество... Специалист распологает к себе и качественно делает работу. Теперь знаю куда обращаться в случае подобных инцидентов.

  thumb роман Дым
  10/23/2020

  5 star review  Спасибо огромное компании Пик. Была проблема с займами, но юрист Виктория помогла. Смогли все решить за короткое время. Рекомендую однозначно!!!

  thumb : D
  9/21/2020

  5 star review  Хочу отметить отличную работу юриста Алёны Валерьевны, мы сотрудничаем почти 2 месяца. У меня было 27 кредитов, на данный момент уже 9. Алёна помогает советом, консультацией, все чётко, понятно. Быстро ведёт переговоры с кредитными организациями и договаривается с ними. С ней комфортно и приятно работать. Рекомендую! Спасибо огромное за помощь и поддержку!

  thumb Алена Прекрасная
  9/04/2020

  5 star review  Хотим выразить огромную благодарность юридической компании "ПИК" за оказанную помощь в закрытии ипотеки. Это команда высококвалифицированных юристов. Большое спасибо Алёне, Егору и Николаю за ихний профессионализм. Спасибо.

  thumb Евгений Золотухин
  8/23/2020
 • 5 star review  Огромное спасибо компании "ПИК" за помощь в выкупе и погашении ипотечного валютного кредита. Наше сотрудничество продолжалось год, специалисты компании действительно профессионалы, которые хорошо знают свою работу и дают компетентные ответы и рекомендации. Отдельная большая благодарность юристам Егору и Николаю. Однозначно рекомендую юридическую компанию "ПИК" всем, кто хочет закрыть проблемные кредиты.

  thumb Алла Конопелько
  8/20/2020

  5 star review  Сотрудничал с этой компанией длительное время . Могу сказать что работа у них организована на высшем уровне . Ребята планомерно действуют решая поставленные задачи .

  thumb Артем Павленко
  7/28/2020

  5 star review  Месяца три назад обратился в юр.компанию ПИК ,за помощью в решении проблем с МФО ,а их было много.Я думал что никогда не смогу отдать эти долги так званым кредиторам.Но с помощью высокого профессионализма, сотрудников юр.компании ПИК,а именно юр.Виктории,я уже почти закрыл все долги.Отдельное спасибо и большая благодарность юристу Викторие,за её проделанную работу!!! Всем рекомендую юр.компанию ПИК!

  thumb Сергій Д
  7/27/2020

  5 star review  Очень благодарна компании "ПИК" за моё спасение! С удовольствием работаю с Вами, очень благодарна за поддержку, понимание и ту огромную работу, которую Вы делаете! Я даже не знаю, как бы я справилась без Вас, и морально и физически. Благодарю Вас за Ваш профессионализм. Особая благодарность Виктории, за ее человечность, высокие профессиональные качества, за оптимизм и позитив от общения)) Я вас рекомендовала и буду рекомендовать! "ПИК" действительно помогает тем, кто уже в тупике финансовых проблем и просто на краю пропасти от отчаяния. ВЫ ЛУЧШИЕ!!!!

  thumb alena avramenko
  7/24/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img