Юридична компанія «ПІК»

СКАСУВАННЯ НОТАРІАЛЬНОГО НАПИСУ

Як зняти виконавчий напис боржнику та позбутися примусового стягнення боргу, арешту або повернути гроші, списані виконавцем.

Провадження на підставі якого, без суду, здійснювалося примусове стягнення коштів на користь кредитора було незаконним, оскільки сам виконавчий документ – виконавчий напис нотаріуса, не підлягає виконанню.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Чи можна скасувати нотаріальний напис

Судова практика нашої компанії дозволяє з упевненістю стверджувати, що виконавчий напис на договорі позики може бути повністю анульовано.

Що необхідно зробити, щоб скасувати нотаріальний напис через суд:

 • запросити документи у виконавця;
 • скласти позовну заяву до суду;
 • скласти заяву до суду про зупинення виконавчого провадження, якщо провадження чинне;
 • сплатити судовий збір у встановленому порядку.

До відома! У позовній заяві обов’язково прописується прохання до суду про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що “не підлягає виконанню”. Не допускаються фрази “визнати недійсним” або “визнати незаконним”.

Як знести виконавчий напис

Нотаріальний напис вчинявся нотаріусом на підставі документів, наданих кредитором. Тому під час пошуку варіантів, як зняти виконавчий напис, насамперед слід звернутися до юриста, зібрати пакет документів, скласти позов і дочекатися суду.

Суди щодо скасування виконавчого напису нотаріуса тривають довго, особливо, коли йдеться про повернення списаних коштів. Кредитор чинитиме опір, не з’являється, переносить засідання, але результат буде один – напис буде скасовано судом.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Для скасування виконавчого напису у боржника є три роки з моменту його вчинення. Тому ініціювати процедуру скасування необхідно в зазначені строки.

Відміна виконавчого напису

Після скасування виконавчого напису, виконавче провадження буде закрито і всі арешти в рамках стягнення буде знято. Не забудьте перевірити себе в реєстрі боржників, вас там бути не повинно.

Однак, як показує практика, скасування самого нотаріального напису не є гарантією того, що кредитор не подасть на вас до суду. Ризик лишається, доки наявні боргові зобов’язання.

Тому, після завершення провадження, слід зв’язатися з кредитором і постаратися мирно врегулювати проблему. Досвідчені юристи компанії “ПІК” допоможуть скасувати нотаріальний напис, зупинити виконавче провадження і повернути гроші.

Як зняти виконавчий напис?

Скасування нотаріального напису. Онлайн – консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн