Юридична компанія «ПІК»

ЯК СКАСУВАТИ НОТАРІАЛЬНУ НАПИС

Скасування нотаріального напису дозволяє боржникові позбутися від примусового стягнення боргу, ініційованого виконавцем за виконавчим листом виданим нотаріусом.

Нотаріальна напис – це розпорядження на борговому документі, на підставі якого, без суду, здійснюється примусове стягнення коштів на користь кредитора. Такий напис ставиться на документації, яка підтверджує зобов’язання позичальника (наприклад на договорі позики, кредитному договорі).

Чи можна скасувати нотаріальний напис

У більшості випадків, банки і нотаріуси допускають помилки і неточності при вчиненні виконавчого напису. Судова практика нашої компанії дозволяє з упевненістю стверджувати, що виконавчий напис на договорі позики може бути повністю анульований.

Що необхідно зробити, щоб скасувати нотаріальну напис через суд:

 • запросити документи у приватного виконавця;
 • скласти позовну заяву до суду;
 • скласти заяву в суд про зупинення виконавчого провадження;
 • сплатити судовий збір в установленому порядку.

До відома! У позовній заяві обов’язково прописується прохання до суду про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що “не підлягає виконанню”. Не допускаються фрази “визнати недійсною” або “визнати незаконною”.

Як можна скасувати нотаріальний напис

Нотаріальний напис вчиняється нотаріусом на підставі документів, наданих кредитором. Банки не приділяють належної уваги підготовці документації та їх якості. Тому, при пошуку варіантів, як зняти виконавчий напис, в першу чергу слід ретельно проаналізувати документи, подані нотаріусу, а також сам нотаріальний напис. Є висока ймовірність того, що буде знайдено безліч порушень.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Термін оскарження виконавчого напису становить три роки з моменту його здійснення. Тому ініціювати процедуру скасування необхідно якомога швидше.

Що робити після скасування виконавчого напису

Що буде після скасування виконавчого напису? Виконавче провадження буде закрито і всі арешти в рамках стягнення будуть зняті. Не забудьте перевірити себе в реєстрі боржників, вас там бути не повинно.

Однак, як показує практика, скасування самого нотаріального напису не є гарантією того, що кредитор не зробить новий. Ризик залишається, поки є боргові зобов’язання.

Тому після завершення провадження, слід зв’язатися з кредитором і постаратися мирно врегулювати проблему. Досвідчені юристи компанії “ПІК” допоможуть скасувати нотаріальний напис і зупинити виконавче провадження.

Як оскаржити виконавчий напис нотаріуса?

Скасування виконавчого напису нотаріуса! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юристаЗалишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн