Юридична компанія «ПІК»

ЯК СКАСУВАТИ НОТАРІАЛЬНУ НАПИС

Скасування нотаріального напису дозволяє боржникові позбутися від примусового стягнення боргу, ініційованого виконавцем за виконавчим листом виданим нотаріусом.

Нотаріальна напис – це розпорядження на борговому документі, на підставі якого, без суду, здійснюється примусове стягнення коштів на користь кредитора. Такий напис ставиться на документації, яка підтверджує зобов’язання позичальника (наприклад на договорі позики, кредитному договорі).

Чи можна скасувати нотаріальний напис

У більшості випадків, банки і нотаріуси допускають помилки і неточності при вчиненні виконавчого напису. Судова практика нашої компанії дозволяє з упевненістю стверджувати, що виконавчий напис на договорі позики може бути повністю анульований.

Що необхідно зробити, щоб скасувати нотаріальну напис через суд:

 • запросити документи у приватного виконавця;
 • скласти позовну заяву до суду;
 • скласти заяву в суд про зупинення виконавчого провадження;
 • сплатити судовий збір в установленому порядку.

До відома! У позовній заяві обов’язково прописується прохання до суду про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що “не підлягає виконанню”. Не допускаються фрази “визнати недійсною” або “визнати незаконною”.

Як можна скасувати нотаріальний напис

Нотаріальний напис вчиняється нотаріусом на підставі документів, наданих кредитором. Банки не приділяють належної уваги підготовці документації та їх якості. Тому, при пошуку варіантів, як зняти виконавчий напис, в першу чергу слід ретельно проаналізувати документи, подані нотаріусу, а також сам нотаріальний напис. Є висока ймовірність того, що буде знайдено безліч порушень.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Термін оскарження виконавчого напису становить три роки з моменту його здійснення. Тому ініціювати процедуру скасування необхідно якомога швидше.

Що робити після скасування виконавчого напису

Що буде після скасування виконавчого напису? Виконавче провадження буде закрито і всі арешти в рамках стягнення будуть зняті. Не забудьте перевірити себе в реєстрі боржників, вас там бути не повинно.

Однак, як показує практика, скасування самого нотаріального напису не є гарантією того, що кредитор не зробить новий. Ризик залишається, поки є боргові зобов’язання.

Тому після завершення провадження, слід зв’язатися з кредитором і постаратися мирно врегулювати проблему. Досвідчені юристи компанії “ПІК” допоможуть скасувати нотаріальний напис і зупинити виконавче провадження.

Як оскаржити виконавчий напис нотаріуса?

Скасування виконавчого напису нотаріуса! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юристаЗалишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн