Юридична компанія «ПІК»

ПОВЕРНЕННЯ БЕЗПІДСТАВНО СТЯГНУТИХ КОШТІВ

Заява про скасування виконавчого напису нотаріуса – єдиний спосіб закрити виконавче провадження і припинити стягнення і повернути кошти, нотаріальний напис є незаконним, але, на жаль, іншого шляху – немає.

Займатися скасуванням напису самостійно, не має особливого сенсу, витрати на правову допомогу можна відшкодувати, і навіть можна повернути гроші стягнуті по виконавчому провадженню раніше, як це зробити – розповімо нижче.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Зразок заяви на скасування напису нотаріуса

Виконавчий напис являє собою розпорядження нотаріуса про стягнення боргу на користь фінансової організації. Такий документ нотаріус має право робити тільки на нотаріально завірених договорах. На практиці цей нюанс часто ігнорували до 2022 року, напис ставили на всіх без винятку боргових зобов’язаннях.

Зразок заяви про скасування виконавчого напису нотаріуса ви можете знайти в інтернеті, а далі вам слід:

 • відредагувати скачаний зразок позову;
 • зібрати пакет документів;
 • подати позов до суду.

До відома! Навіть за наявності завіреного договору, нотаріус не має права стягувати борг, що накопичився більш ніж за 3 роки. А щодо пені та штрафів строк становить лише рік.

Поворот виконання виконавчого напису

Головна умова успішного результату справи: заява про скасування виконавчого напису, зразок якої ви знайшли в інтернеті, має бути правильно складений. Із цим, як показує практика, часто бувають проблеми.

У тексті важливо грамотно викласти підстави для скасування напису, навести докази незаконності дій нотаріуса. Наприкінці документа сформулювати позовні вимоги, які можуть включати не тільки скасування напису, зупинення виконавчого провадження, а й відшкодування правової допомоги.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Одразу після відкриття виконавчого провадження звернутися до юриста. Правильно складений позов із грамотною аргументацією практично у 100% випадків призводить до позитивного судового рішення.

Повернення коштів стягнутих за виконавчим написом

Звернення до суду – єдиний варіант для анулювання незаконного нотаріального напису. Для цього потрібно підготувати документи: копії паспорта, ІПН, виконавчого напису, постанови про відкриття провадження, квитанцію про сплату судового збору, додаткові папери на підтвердження вимог.

Пакет документів подається до суду за місцем реєстрації позивача. Стандартний термін розгляду питання – 2-4 місяці. Після винесення позитивного рішення, а воно буде, якщо справою займається фахівець, провадження буде закрито і арешти знято а кошти повернуто.

Окремо в позовній заяві потрібно вимагати відшкодування на правову допомогу. За підсумком, усі гроші, витрачені на юристів, повернуть після суду і сенсу вивчати, переробляти і подавати самостійно зразок заяви на скасування виконавчого напису відпадає.

Повернення коштів стягнутих за виконавчим написом!

Поворот виконання виконавчого напису. Заява про скасування виконавчого напису нотаріуса Онлайн – консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юристаЗалишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн