Юридична компанія «ПІК»

ПОРЯДОК ОСКАРЖЕННЯ ВИКОНАВЧОГО НАПИСУ НОТАРІУСА

Виконавчий напис нотаріуса оскарження – один з найчисленніших судових процесів в Україні, напис визнано незаконним. Кількість охочих скасувати арешт або повернути кошти збільшується з кожним днем.

Причина в тому, що стандартний метод стягнення боргів через суд вимагав значних часових, фінансових і трудових витрат. Тому кредитори йшли іншим шляхом, отримуючи виконавчий напис нотаріуса. Так було дешевше і швидше, але, як то кажуть, настав час розплати – виконавчий напис нотаріуса можна оскаржити і повернути списані кошти.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Оскарження виконавчого напису нотаріуса судова практика

Вилучення майна неплатоспроможного боржника на користь кредитора здійснювалося виконавчою службою або приватним виконавцем. Для відкриття виконавчого провадження виконавцю була потрібна підстава. Такою підставою було або рішення суду, або виконавчий напис нотаріуса. Судові процеси можуть тягнутися роками, тому популярним було стягнення боргу через нотаріуса. Написи робили десятками тисяч.

Практично всі документи, що підтверджували наявність боргу та невиконання боржником зобов’язань за ним, дозволяли зробити нотаріальний напис. Зокрема, договір позики та кредитний договір. Після того, як нотаріусом було зроблено виконавчий напис, кредитор міг звернутися до виконавця, а боржник мав подати на оскарження виконавчого напису нотаріуса.

До відома! Практика щодо оскарження виконавчих написів нотаріуса на боці боржника, тільки неправильно складений позов або невідповідність поданих документів можуть перешкодити оскаржити нотаріальний напис.

Оскарження нотаріального напису в судовому порядку

В Україні відсутній реєстр нотаріальних написів, дізнатися про те, що його зроблено, боржник міг тільки тоді, коли було відкрито виконавче провадження. Гроші списувалися, майно реалізовувалось.

Позовна заява про оскарження виконавчого напису подається до суду, навіть якщо гроші списали, а майно продано, у вас є три роки на оскарження таких дій.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Судовий процес не буде швидким, отже і витрати з оскарження нотаріального напису можна розтягнути в часі.

Як оскаржити в суді виконавчий напис нотаріуса

Оскарження виконавчого напису в судовому порядку необхідне у двох випадках: якщо залишився арешт або ви є в реєстрі боржників і якщо кредитор незаконно списав кошти або реалізував майно.

Оскаржити стягнення за виконавчим написом – наступний процес, який слід ініціювати, вже після того як виконавчий напис буде оскаржено. Юристи компанії “ПІК” проконсультують, подадуть необхідні заяви та позови аби відновити справедливість.

Виконавчий напис нотаріуса оскарження.

Оскарження виконавчого напису нотаріуса судова практика. Онлайн – консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн