Юридична компанія «ПІК»

ПОЗОВНА ЗАЯВА ПРО ОСКАРЖЕННЯ ВИКОНАВЧОГО НАПИСА

Діяльність кредиторів стала більш активною, і в українському сегменті інтернету зростає популярність пошукового запиту: «оскаржити виконавчий напис нотаріуса».

Причина в тому, що стандартний метод стягнення боргів через суд вимагає значних часових, фінансових і трудових витрат. Тому, кредитори все частіше йдуть іншим шляхом, отримуючи виконавчий напис нотаріуса. Так дешевше і швидше. З’ясуємо як захистити майно від вилучення за виконавчим написом.

Оскарження виконавчого напису

Вилучення майна неспроможного боржника на користь кредитора проводиться виконавчою службою або приватним виконавцем. Для відкриття виконавчого провадження виконавцю потрібна підстава. Такою підставою є або рішення суду, або виконавчий напис нотаріуса. Судові процеси можуть тягнутися роками, тому зараз популярно стягнення боргу через нотаріуса.

Практично всі документи, що підтверджують наявність боргу і невиконання боржником зобов’язань за ним, дозволяють вчинити напис. Зокрема, нотаріальний договір позики і кредитний договір. Після того, як нотаріусом зроблено виконавчий напис, кредитор може звернутися до виконавця, а боржник повинен подати на оскарження виконавчого напису нотаріуса.

До відома! Навіть якщо у вас немає ніякого кредиту, а кредитор з незрозумілих причин стягує з вас борг за виконавчим написом, скасувати стягнення можна тільки в суді.

Як оскаржити виконавчий напис нотаріуса

В Україні відсутній реєстр нотаріальних написів, дізнатися про те, що напис зроблено, боржник може тільки тоді, коли буде порушено виконавче провадження. Міністерство Юстиції планує створення Єдиного реєстру нотаріальних дій. Можливо там ця інформація буде доступна, але коли такий реєстр буде створено – невідомо.

Позовна заява про оскарження виконавчого напису подається до суду. Поки йде судовий розгляд і рішення не прийнято, майно і гроші вилучати не будуть, але про це теж потрібно подбати, подавши додаткову заяву до позову.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Разом із заявою про оскарження виконавчого напису нотаріуса потрібно подавати і позов на відшкодування витрат по наданню правової допомоги.

Оскарження виконавчого напису боржником

Оскарження виконавчого напису в судовому порядку необхідно, інакше, шлях до арешту і реалізації майна боржника відкрито. Відстрочка продажу власності, списання коштів з рахунку – перше, чого повинен домагатися позичальник. Поки майно не продано і гроші тільки заблоковані, існує можливість вирішення питання заборгованості іншими способами.

Юристи компанії “ПІК”, проконсультують, подадуть необхідні заяви і позови щоб не допустити арешту і реалізації вашого майна, а також списання коштів з рахунків.

Як оскаржити виконавчий напис нотаріуса?

Скасування виконавчого напису нотаріуса! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юристаЗалишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн