Юридична компанія «ПІК»

СТЯГНЕННЯ ЗА ВИКОНАВЧИМ НАПИСОМ

Стягнення боргу за виконавчим написом нотаріуса, така процедура прописана в законодавстві України про нотаріат і кредитори не оминають такої можливості.

Кредитор може не звертатися до суду, щоб витребувати свої гроші або майно у боржника, а просто піти до нотаріуса і отримати нотаріальну напис. Як це працює і де криються підводні камені?

Порядок звернення стягнення за виконавчим написом нотаріуса

Виконавчий напис – нотаріальне розпорядження про стягнення заборгованості на користь кредитора. Застосовується часто в силу процесуальної простоти і «скритності» – боржник дізнається про відкриття виконавчого провадження тільки після накладення арешту на рахунки та майно.

Порядок стягнення за виконавчим написом нотаріуса передбачає наступне:

 • документи про наявність заборгованості повинні бути правильно оформлені;
 • попередньо кредитор повинен повідомити боржника про борг;
 • нотаріус зобов’язаний перевірити відсутність судових спорів та дотримання термінів;
 • порядок стягнення повинен відповідати ЗУ «Про виконавче провадження».

Важливо! Кредитор може отримати напис протягом трьох років з моменту виникнення вимог, але більшість порушують термін позовної давності.

Виконавчий напис нотаріуса при стягненні

Стягнення заборгованості за виконавчим написом нотаріуса може бути застосовано до різних видів договірних угод:

 • кредитними договорами;
 • іпотечного кредитування;
 • арендними угодами;
 • договорами лізингу;
 • векселями;
 • фінансовим розписках.

І це далеко не весь список документів, на які за законом може бути зроблений виконавчий напис, як то кажуть, «без суду і слідства».

Рада юридичної компанії “ПІК”

У разі отримання повідомлення про виконавче провадження, перевірити інформацію на сайті Міністерства юстиції. Після чого негайно звернутися до юриста і, при необхідності, оскаржити виконавчий напис в судовому порядку.

Стягнення кредиту за виконавчим написом нотаріуса

Фінансові організації досить часто вдаються до стягнення за виконавчим написом щодо кредитних договорів. Але тут не все так однозначно, і закон на стороні боржника.

По-перше, напис можна ставити тільки на нотаріально завіреній угоді, що кредитор часто ігнорує. По-друге, грубо порушуються терміни пред’явлення претензій. І нарешті, кредитор намагається стягнути відсотки і неустойки після закінчення терміну кредиту. Таким чином кредитор і нотаріус порушують ваші громадянські права.

Щоб подібного не сталося, звертайтеся до професійних юристів і оскаржуйте виконавчий напис законним способом. Після цього варто провести переговори з кредитором по врегулювати заборгованості.

Що таке виконавчий напис нотаріуса?

Виконавчий напис нотаріуса на кредитному договорі! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн