Юридична компанія «ПІК»

ПЕРЕВІРИТИ ВИКОНАВЧИЙ НАПИС

Перевірити виконавчий напис нотаріуса можна лише після відкриття виконавчого провадження щодо стягнення, окремого реєстру для нотаріальних написів не передбачено.

Це не дозволяє боржнику дізнатися про стягнення, поки дані не будуть внесені до Єдиного реєстру боржників або до Автоматизованого реєстру виконавчих проваджень. До цього моменту запис про створення виконавчого напису існує лише у реєстраційній книзі нотаріуса.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Виконавчий напис нотаріуса

Як дізнатися чи є виконавчий напис нотаріуса? Зазвичай про її наявність стає відомо лише після того, як банк надішле повідомлення про арешт рахунків.

Часто у повідомленні вказано номер виконавчого провадження, що дозволяє отримати доступ до матеріалів справи на сайті Автоматизованої системи виконавчих проваджень. Відразу передавайте документи на ознайомлення юристу та починайте процес оскарження нотаріального напису.

До відома! Як перевірити нотаріальний напис? До відкриття виконавчого провадження зробити це неможливо. Тому арешт грошей на рахунках та карті зазвичай стає сюрпризом.

Перевірити виконавчий напис нотаріуса у реєстрі

Перевірити нотаріальний напис у реєстрі не складе труднощів. Якщо у позичальника утворився борг, його прізвище з’явиться у Єдиному реєстрі боржників. У такій ситуації слід регулярно відвідувати портал та моніторити ситуацію.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Реєстр виконавчих написів нотаріуса перевірити на окремому ресурсі неможливо, всі дані про примусове стягнення вносять до Реєстру боржників. Якщо ви знайшли у реєстрі своє прізвище, слід заручитися підтримкою досвідченого адвоката та подати позов до суду з проханням “визнати виконавчий напис нотаріуса таким, що не підлягає виконанню”.

Виконавчий напис нотаріуса: як перевірити

Тепер ви знаєте, коли та як перевірити виконавчий напис нотаріуса. Якщо є заборгованість за кредитами або комунальними послугами, регулярно перевіряйте наявність запису в реєстрі боржників. Якщо ви з’явилися в системі, значить відкрито виконавче провадження. Не варто затягувати з вирішенням проблеми. Адже гроші із заблокованих карт та рахунків списуються.

Зверніться за допомогою до юридичної компанії “ПІК”, вам допоможуть розібратися з проблемою!

Що таке виконавчий напис нотаріуса?

Виконавчий напис нотаріуса на кредитному договорі! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн