Юридична компанія «ПІК»

САЙТ ВИКОНАВЧИХ ПРОВАДЖЕНЬ

Что такое Единый Государственный Реестр Исполнительных Производств Украины

Реєстр виконавчих проваджень, дозволяє боржнику бути безпосереднім учасником (стороною) процесу стягнення за виконавчим провадженням в Україні.

Автоматизована Система Виконавчих Проваджень або АСВП, в Україні її називають реєстр, за аналогією з Реєстром боржників. На сайті Міністерства юстиції знаходяться два електронні реєстри, що дають доступ до інформації про боржників. У цій статті ми розповімо про те, як працює і які відомості містить АСВП, у чому його відмінність від Реєстру Боржників України, основні терміни та як користуватись АСВП.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Автоматизована Система Виконавчого Провадження

АСВП дозволяє сторонам отримати доступ до інформації про виконавче провадження, а виконавець може автоматично створювати і направляти постанови прямо в системі.

Посилання для переходу до Реєстру виконавчих проваджень відкриється при натисканні – АСВП. На цій сторінці розміщено вікно доступу до Реєстру виконавчих проваджень.

Щоб отримати дані, потрібно:

 • Вибрати тип боржника та стягувача (юридична чи фізична особа).
 • Заповнити відомості про них: прізвище, ім’я, по батькові та дату народження для фізичних осіб; найменування та ідентифікаційний код для юридичних осіб.
 • Активувати кнопку “Шукати”.

Якщо відвідувач сайту – сторона у виконавчому провадженні: боржник, стягувач чи виконавець, потрібно спочатку активує кнопку «Доступ сторін до виконавчого провадження». Для подальшої роботи з реєстром сторони провадження повинні знати номер виконавчого провадження та ідентифікатор доступу – код або пароль для доступу до Єдиного реєстру виконавчої служби України.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Користуйтеся лише офіційним сайтом виконавчих проваджень Мін’юсту! Інформація на сторонніх ресурсах, якщо вам пощастить, буде копією офіційного сайту. У гіршому випадку може виявитися спробою шахрайства.

Єдиний реєстр виконавчих проваджень

Реєстр виконавчих проваджень боржників, в якому знаходиться інформація про арешти та стягнення, повинен інформувати сторони про хід виконавчого провадження.Також у реєстрі є дані про підстави для відкриття виконавчого провадження, сторони провадження, суми стягнення та про самого стягувача.

Назв у Автоматизованої Системи Виконавчого Проваджень безліч, і українці шукають АСВП по-різному, ось найпопулярніші запити:

 • єдиний державний реєстр виконавчих проваджень;
 • єдиний реєстр виконавчих документів;
 • єдиний реєстр виконавчого провадження;
 • реєстр виконавчого провадження;
 • реєстр відкритих виконавчих проваджень;
 • реєстр виконавчих проваджень України.

Для отримання інформації з реєстру, вам потрібен ідентифікатор доступу.

До відома! Як отримати ідентифікатор доступу до АСВП? Ідентифікатор доступу можна отримати у виконавця. Також ідентифікатор зазначено у постанові про відкриття провадження виконавцем.

Доступ до виконавчого провадження

При відкритті виконавчого провадження буде складено постанову, система АСВП надає унікальний ідентифікатор доступу до виконавчого провадження, який складається з 12-значної комбінації цифр та літер. Також у постанові буде утримуватися унікальний номер виконавчого провадження. Ідентифікатор доступу та номер виконавчого провадження прописані у постанові виконавця.

Якщо відвідувач не є стороною у провадженні, і ідентифікатора не знає, єдине, що він може дізнатися, чи зареєстровано у реєстрі виконавче провадження з конкретним боржником чи стягувачем. Конкретна інформація у справі доступна лише сторонам провадження.

Сторони можуть дізнатися інформацію про виконавче провадження, ознайомитися з постановою про відкриття виконавчого провадження та іншими документами справи. Зокрема, можна буде дізнатися чи подавав виконавець клопотання про заборону боржникові залишати Україну. Ця інформація дуже актуальна для боржників, які збираються у за кордон.

Важливо! Мінімальна інформація про наявність виконавчого провадження та стягнення знаходиться у Реєстрі боржників, його ще називають Реєстр боржників з виконавчого провадження. Реєстр відкритий і не вимагає ідентифікатор виконавчого провадження. Якщо ви в реєстрі – провадження щодо вас відкрите і слід звернутися до юриста.

Сайт виконавчого провадження

Сайт виконавчої служби, як ви вже зрозуміли, в Україні існує не один. Сайт із виконавчих проваджень або ресурс АСВП дозволяє боржнику або його представнику, краще відразу найняти адвоката, ознайомитися з матеріалами виконавчого провадження. Інформація про виконавчі провадження доступна лише за номером та ідентифікатором.

Другий сайт виконавчого провадження – це Реєстр боржників. У Реєстрі боржників з виконавчих проваджень можна дізнатися лише виконавця, який відкрив виконавче провадження. Цей реєстр є загальнодоступним, скористатися інформацією з реєстру можуть як кредитори, при подачі заявки на кредитування, так і роботодавець, коли відбувається прийом на роботу.

Рада юридичної компанії “ПІК”

У Реєстрі боржників з виконавчих проваджень можна перевірити наявність виконавчих проваджень, рекомендуємо здійснювати перевірки на постійній основі, особливо за наявності непогашених боргів.

База боржників виконавчої служби

База виконавчих проваджень, або база боржників з виконавчих проваджень, досить широка, в АСВП вносять як боржників по кредитах, аліментах, так і за звичайний штраф, фізичних та юридичних осіб. Саме система АСВП дозволяє спрямовувати постанову до банків для блокування рахунків боржника.

Дані з виконавчого провадження містять передусім стягувача і суму стягнення, і навіть підстави (виконавчий документ), за яким відбувається стягнення. Виконавець зобов’язаний надіслати копію постанови про відкриття виконавчого провадження боржнику, в якій зазначено номер та ідентифікатор виконавчого провадження для реєстрації в АСВП. Якщо ви її не одержали, це не говорить про те, що її не направили. Задовільна робота пошти, проживання не за пропискою, основні причини, що ви не отримали постанову.

Єдиний реєстр виконавчої служби України потрібен насамперед для інформування фізичних та юридичних осіб щодо наявності до таких осіб виконавчого провадження. Статус виконавчого провадження може бути “Відкрито” або “Закінчено”, але закінчення виконавчого провадження не говорить про те, що проблема зникла. Розібратися з усіма нюансами роботи АСВП, реєстру виконавчих проваджень вам допоможуть юристи компанії “ПІК”.

Єдиний державний реєстр виконавчих проваджень.

АСВП для сторін! Боржники виконавча служба. Онлайн-консультація юриста. Ми знаємо рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн