Юридична компанія «ПІК»

ПЕРЕВІРИТИ ВИКОНАВЧЕ ПРОВАДЖЕННЯ

Пошук виконавчого провадження, здійснити досить просто, в сучасному цифровому світі це не секрет, вам потрібен доступ в інтернет, смартфон або комп’ютер. Зайдіть до Реєстру боржників або у свій Додаток “ДІЯ”, введіть свої дані ПІБ: ІПН, дату народження та інформація вже у вас, у додатку “ДІЯ” ще простіше, відкрийте вкладку “виконавчі провадження”.

Розкажемо докладніше про те, як перевірити наявність у вас виконавчого провадження та як дізнатись подробиці.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Перевірка виконавчого провадженняя

Як перевірити виконавче провадження і з’ясувати дані, що вас цікавлять. Давайте поділимо завдання на мету перевірки та способи перевірки виконавчого провадження. Коли ми говоримо про способи, їх можна умовно поділити на два:

 • перевірка виконавчого провадження в електронних реєстрах;
 • ознайомлення з виконавчим провадженням безпосередньо у виконавця.

Зробити перевірку виконавчого провадження в електронних реєстрах досить легко:

 • Єдиний Реєстр Боржників України
 • Реєстр виконавчих проваджень;
 • Додаток “ДІЯ”;
 • Опендатабот.

Інформація буде не повна і вказано лише орган, який відкрив виконавче провадження та стягувач. Отримати доступ до виконавчого провадження можна, лише маючи ідентифікатор, зазначений у постанові про відкриття виконавчого провадження.

Перевірити виконавче провадження можна і звернувшись до виконавця. Зазвичай провадження відкривають за місцем вашої реєстрації. Записавшись на прийом, ви можете отримати всю інформацію, зробити копії, але коли справа стосується стягнення, краще для ознайомлення залучити адвоката з виконавчих проваджень.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Якщо ви хочете дізнатися про наявність у вас виконавчого провадження, зайдіть до Реєстру боржників, якщо ви хочете оскаржити стягнення, призупинити або закрити виконавче провадження – найміть адвоката та йдіть до виконавця на ознайомлення.

Знайти постанову виконавчого провадження

Знайти виконавче провадження можна в реєстрах, якщо ми говоримо про “свіжі”, відкриті провадження. Якщо ж говорити про закриті “старі” провадження, то ваше завдання ускладнюється. Закрите провадження зберігається три роки в архіві, і здебільшого після цього знищується. Якщо вам пощастило і ваше провадження ще не списали, то необхідні документи з нього можуть бути видані за вашою заявою до виконавчої служби. Якщо воно фізично знищено, то потрібно відкривати по нове, а це займе багато часу та сил.

Іноді виконавче провадження відкриває один виконавець, а потім передає його іншому, в межах міста або навіть в межах України. Така передача можлива, а з огляду на роботу пошти шукати виконавче провадження доводиться довго.

До відома! При закритті виконавчого провадження виконавці не знімали арешти і не видаляли дані з реєстру боржників, тому ви могли і не знати про арешт, поки вам не знадобилося вчинити будь-яку угоду.

Як подивитися виконавче провадження

Переглянути виконавче провадження, запит не з юридичної термінології, але мета його зрозуміла, побачити, хто стягувач, дізнатися про суму стягнення, постанову про відкриття, виконавчий документ. У юридичної термінології процес називається “ознайомлення з виконавчим провадженням”.

Частину інформації ви можете отримати у (АСВП) Автоматизованій системі виконавчих проваджень. Для отримання всієї інформації, отримання копій документів вам необхідно звернутися до виконавця.

До відома! Для ознайомлення не обов’язково брати із собою адвоката, ви можете зробити копії самостійно та надіслати їх поштою своєму адвокату.

Як дізнатися чи є виконавче провадження і що потрібно з’ясувати

Як дізнатися за що відкрито виконавче провадження, які основні моменти вам потрібно з’ясувати, щоб діяти далі. Вам знадобиться:

 • дізнатися відкрито чи закрито виконавче провадження;
 • дізнатися за що відкрито виконавче провадження;
 • дізнатися борг за виконавчим провадженням;
 • дізнатися стягувача за виконавчим провадженням;
 • дізнатися за яким виконавчим документом відкрито виконавче провадження.

З’ясувавши основні вступні, ви можете почати діяти самостійно або залучити до справи юриста з виконавчих проваджень. Не забувайте, що у виконавчого провадження є терміни, арешт на майно вам накладають одразу, списання коштів з рахунку не займе багато часу, реалізація майна найдовший процес. Тому діяти потрібно в найкоротші терміни.

Пошук по виконавчому провадженню

Пошук виконавчих проваджень зараз спрощений максимально, якщо в результаті пошуку ви знайшли провадження щодо вас – потрібно діяти. Виконавче провадження завершальний процес стягнення, при його відкритті того ж дня вас вносять до Реєстру боржників і продати майно ви вже не можете.

Пошук інформації по виконавчому провадженню ви можете зробити самостійно, скориставшись нашими порадами чи доручити це нашому юристу. З практики ми можемо точно сказати, що байдуже ставлення до відкритого виконавчого провадження, призводить до більшої відповідальності, а точніше наслідків, у тому числі й фінансових втрат.

Як дізнатися про наявність виконавчого провадження?

Перевірити виконавче провадження та знайти виконавче провадження! Онлайн-консультація юриста. Ми знаємо, вирішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотній дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн