Юридична компанія «ПІК»

ДІЗНАТИСЯ ПРО ВИКОНАВЧЕ ПРОВАДЖЕННЯ

Багато розміщують в інтернеті запит на пошук інформації по темі: «як дізнатися чи є виконавче провадження Україна». Люди не справляються зі взятими на себе кредитними зобов’язаннями і побоюються за свою подальшу долю. Розберемося, що таке виконавче провадження, як дізнатися про його відкриття, які заходи вжити для захисту своїх інтересів.

Що собою являє виконавче провадження?

Відкриття виконавчого провадження відбувається в кінці процесу стягнення заборгованості. Йдеться про наступну процедуру:

 1. Кредитор отримує виконавчий напис нотаріуса на іпотечному договорі або рішення суду про примусове стягнення боргу і звертається до виконавчої служби.
 2. Виконавець відкриває провадження.
 3. У його ході арештовують рахунки та майно боржника.
 4. Пізніше конфіскують і розпродають майно.
 5. Продаж майна відбувається на торгах, на яких отримати його реальну вартість неможливо.
 6. Виручені кошти передаються кредитору.
 7. Якщо їх не вистачило, боржник залишається без всього і зостається винним.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Найпростіший спосіб з’ясувати, чи відкрито виконавче провадження – звернутися до Єдиного реєстру боржників України. Він розміщений на сайті Міністерства Юстиції у вільному доступі.

Відомості вносяться до реєстру одночасно з відкриттям виконавчого провадження. Крім того, виконавча служба письмово повідомляє позичальника про ці дії. Лист надсилається за адресою офіційної реєстрації позичальника. Багато там не живуть, а відповідно і сповіщення не отримують.

Як домогтися закриття виконавчого провадження?

Внесення в єдиний реєстр унеможливлює одержання нових позик і продаж цінного майна.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Гарантований спосіб закриття виконавчого провадження – повне погашення заборгованості. Якщо вам це не вдається, необхідно шукати варіанти. А підказати їх може тільки досвідчений юрист.

Зверніться за допомогою в юридичну компанію ПІК, що захищає позичальників. Там підкажуть, що робити.

Як дізнатися чи відкрито виконавче провадження?

Перевірити виконавче провадження! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн