Юридична компанія «ПІК»

ДІЗНАТИСЯ ПРО ВИКОНАВЧЕ ПРОВАДЖЕННЯ

Багато розміщують в інтернеті запит на пошук інформації по темі: «як дізнатися чи є виконавче провадження Україна». Люди не справляються зі взятими на себе кредитними зобов’язаннями і побоюються за свою подальшу долю. Розберемося, що таке виконавче провадження, як дізнатися про його відкриття, які заходи вжити для захисту своїх інтересів.

Що собою являє виконавче провадження?

Відкриття виконавчого провадження відбувається в кінці процесу стягнення заборгованості. Йдеться про наступну процедуру:

 1. Кредитор отримує виконавчий напис нотаріуса на іпотечному договорі або рішення суду про примусове стягнення боргу і звертається до виконавчої служби.
 2. Виконавець відкриває провадження.
 3. У його ході арештовують рахунки та майно боржника.
 4. Пізніше конфіскують і розпродають майно.
 5. Продаж майна відбувається на торгах, на яких отримати його реальну вартість неможливо.
 6. Виручені кошти передаються кредитору.
 7. Якщо їх не вистачило, боржник залишається без всього і зостається винним.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Найпростіший спосіб з’ясувати, чи відкрито виконавче провадження – звернутися до Єдиного реєстру боржників України. Він розміщений на сайті Міністерства Юстиції у вільному доступі.

Відомості вносяться до реєстру одночасно з відкриттям виконавчого провадження. Крім того, виконавча служба письмово повідомляє позичальника про ці дії. Лист надсилається за адресою офіційної реєстрації позичальника. Багато там не живуть, а відповідно і сповіщення не отримують.

Як домогтися закриття виконавчого провадження?

Внесення в єдиний реєстр унеможливлює одержання нових позик і продаж цінного майна.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Гарантований спосіб закриття виконавчого провадження – повне погашення заборгованості. Якщо вам це не вдається, необхідно шукати варіанти. А підказати їх може тільки досвідчений юрист.

Зверніться за допомогою в юридичну компанію ПІК, що захищає позичальників. Там підкажуть, що робити.

Як дізнатися чи відкрито виконавче провадження?

Перевірити виконавче провадження! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн