Юридична компанія «ПІК»

БОРЖНИКИ ЗА ВИКОНАВЧИМ ПРОВАДЖЕННЯМ

 

Почнемо з найгіршого, що може бути. Якщо ви нічого не вирішили, не сплатили дріб’язковий штраф, наприклад або будь-який інший борг, приховували доходи і з вас нічого не стягнули, виконавче провадження закриють і знищать. При цьому арешт залишиться, зняти такий арешт буде можливо тільки через суд, навіть при погашенні боргу.

Щодня в Україні відкриваються тисячі виконавчих проваджень. З’ясуємо, що таке виконавче провадження, що таке виконавче провадження по кредиту і який порядок виконавчого провадження в Україні.

Що таке виконавче провадження

Виконавче провадження – це процес виконання судових рішень в примусовому порядку. Відкривають і організовують виконавче провадження посадові особи – виконавці. В Україні виконавці можуть бути як державними, так і приватними. Якщо законодавство не встановлює обов’язкового звернення до державного виконавця, то вибір, до кого звернутися, залишається за кредитором.

До відома! Провадження відкривається виконавцем, на підставі виконавчого документа. Найчастіше, це рішення суду, іноді – судовий наказ або виконавчий напис нотаріуса.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК ЗУПИНИТИ ВИКОНАВЧЕ ПРОВАДЖЕННЯ

Строки виконавчого провадження

Строки виконавчого провадження Законодавством України “Про виконавче провадження” визначаються як розумні. Насправді, це не означає, що виконавець повинен прагнути домогтися виконання судових рішень в найкоротші терміни.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Неплатоспроможним боржникам не варто сподіватися на те, що виконавче провадження буде зупинено в зв’язку із закінченням строку давності.

Конкретні строки виконавчого провадження законодавством не визначені. Це означає, тільки після задоволення вимог стягувача.

Виконавчий документ

Після отримання виконавчого документа, виконавець протягом трьох днів приймає рішення про відкриття виконавчого провадження. Негативне рішення може бути прийнято, тільки в тому випадку, якщо виконавчий документ оформлений невірно.

Важливо! Відразу після відкриття виконавчого провадження, відомості про неплатоспроможних позичальників потрапляють до Єдиного реєстру боржників України. З цього моменту відчуження майна, що вимагає державної реєстрації прав власності, стає для нього неможливою. На боржника покладається оплата виконавчого збору в розмірі 10% від суми боргу.

Як перевірити виконавче провадження

Перевірити виконавче провадження в Україні досить просто, вам потрібно зайти в реєстр боржників і ввести свої дані. Всі виконавці, обов’язково вносять боржника до реєстру, тому якщо у вас відкрито виконавче провадження, ви будете і в реєстрі. Для того, щоб перевірити виконавче провадження, потрібно зайти в реєстр боржників.

Порядок виконавчого провадження

Далі виконавець протягом 10 днів визначає матеріальний стан боржника. Для цього він отримує відомості з усіх державних реєстрів, а при необхідності і описує майно боржника. З метою забезпечення виконання рішення суду виконавець за заявою стягувача накладає арешт на все, або конкретне, майно боржника. Далі відбувається стягнення боргу.

Порядок стягнення встановлено наступний:

 • Спочатку вилучаються кошти.
 • При їх нестачі вилучається рухоме майно.
 • Якщо і цих коштів не вистачило, вилучається нерухомість.
 • Конфісковане майно, щоб уникнути корупції, реалізується на торгах.

Визначення вартості арештованого майна відбувається наступним чином:

 • за погодженням сторін;
 • вартість визначається самостійно виконавцем;
 • залученими виконавцем незалежним оцінювачем.

Тому боржнику слід для захисту своїх інтересів звернутися за юридичною допомогою, інакше є ризик не тільки позбутися всього, але і залишитися належним.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ВІДКРИТО ВИКОНАВЧЕ ПРОВАДЖЕННЯ В УКРАЇНІ

Адвокат по виконавчому провадженню

Виконавче провадження, можна закрити, тільки двома способами:

 1. сплативши борг;
 2. скасувавши через суд рішення на підставі якого воно відкрито.

Щоб скасувати рішення, потрібно знайти порушення законодавства і без солідних юридичних знань і без адвоката по виконавчому провадженню з цим не впоратися.

До відома! Домогтися скасування рішення про примусове стягнення боргу вдається не так часто. Тому завдання адвокату боржника на етапі виконавчого провадження – уповільнення цього процесу.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Шляхом використання законних юридичних кроків та прогалин в законодавстві можна відстрочити вилучення майна на рік і більше. Весь цей час боржник може ним користуватися.

Крім того з’являються шанси знайти гроші іншим способом або дійти згоди з кредитором про повне погашення боргу при виплаті його частково.

 

Якщо відкрито виконавче провадження!

Виконавче провадження по кредиту! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн