Юридична компанія «ПІК»

БОРЖНИКИ ЗА ВИКОНАВЧИМ ПРОВАДЖЕННЯМ

Виконавче провадження, що таке виконавче провадження за кредитом, який порядок, строки та що буде, якщо виконавче провадження відкрито.

Почнемо з найгіршого, що може бути. Якщо ви нічого не вирішили, не сплатили дрібний штраф, приміром, або будь-який інший борг, приховували доходи і з вас нічого не стягнули, виконавче провадження закриють і знищать. При цьому арешт залишиться, зняти такий арешт буде можливо лише через суд, навіть за погашення боргу.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Виконавче провадження в Україні

Що означає виконавче провадження — це процес виконання рішень суду чи інших органів, які мають повноваження, у примусовому порядку. Відкривають та організують виконавче провадження посадові особи – виконавці. В Україні виконавці можуть бути як державними, так і приватними. Якщо законодавство не встановлює обов’язкового звернення до державного виконавця, то вибір, до кого звернутися залишається за кредитором.

До відома! Виконавче провадження відкривається виконавцем, виходячи з виконавчого документа. Найчастіше це рішення суду, іноді — судовий наказ чи виконавчий напис нотаріуса.

Як перевірити виконавче провадження

Як дізнатися чи відкрито виконавче провадження, це досить просто, вам потрібно зайти до реєстру боржників і ввести свої дані. Всі виконавці обов’язково вносять боржника до реєстру, тому, якщо у вас відкрито виконавче провадження, ви будете і в реєстрі.

Виконавець також надсилає повідомлення боржнику про відкриття виконавчого провадження, але багато його просто не отримують, не живуть за місцем прописки, не відчиняють двері листоноші або працюють, а на пошту, за повідомленням, не ходять.

До відома! Найпростіший спосіб дізнатися борг за виконавчим провадженням – зайти до Реєстру Боржників.

Відкрито виконавче провадження

Якщо відкрито виконавче провадження, виконавець зобов’язаний приступити до стягнення, знайти рахунки та майно боржника, накласти арешт та внести дані до Реєстру Боржників. Подальші дії виконавця залежатимуть від дій боржника. Боржник може:

 • погасити борг;
 • призупинити провадження, оскаржити дії виконавця;
 • оскаржити виконавчий документ.

Важливо! Після сплати боргу у добровільному порядку, не забудьте сплатити виконавчий збір та витрати виконавця, інакше арешт не знімуть.

Боржник у виконавчому провадженні

Боржник з виконавчого провадження є однією із сторін. Права боржника прописані у Законі про Виконавче Провадження. Основне, боржник має право:

 • ознайомитись з виконавчим провадженням;
 • призупинити виконавче провадження за заявою;
 • оскаржити дії виконавця.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Захист прав боржника у виконавчому провадженні може будуватися по-різному, від заперечення дій виконавця до заперечення рішення суду, яким провадження власне і було відкрито.

Порядок виконавчого провадження

Порядок у виконавчому провадженні наступний:

 • Спочатку вилучаються кошти.
 • За їх браку вилучається рухоме майно.
 • Якщо цих коштів не вистачило, вилучається нерухомість.
 • Конфісковане майно реалізується на торгах.

Визначення вартості арештованого майна відбувається так:

 • за погодженням сторін;
 • вартість визначається самостійно виконавцем;
 • залученим виконавцем незалежним оцінювачем.

Тому, боржнику слід, для захисту своїх інтересів, звернутися за юридичною допомогою, інакше є ризик не лише втратити все, а й залишитися належним.

До відома! Виконавець може змінити порядок на власний розсуд, наприклад, якщо ваш кредитний автомобіль не вдається знайти, він може розпочати реалізацію нерухомості.

Виконавче провадження за кредитами

Виконавче провадження за кредитом не має суттєвих відмінностей, наприклад, від стягнення штрафу. Після отримання виконавчого документа виконавець протягом трьох днів приймає рішення про відкриття виконавчого провадження. Негативне рішення може бути прийняте лише у тому випадку, якщо виконавчий документ оформлений неправильно.

Одразу після відкриття виконавчого провадження відомості про неплатоспроможного позичальника потрапляють до Єдиного Реєстру Боржників України. З цього моменту відчуження майна, яке потребує державної реєстрації речових прав власності, стає йому неможливим. Далі буде ініційовано стягнення відповідно до порядку, описаного вище.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Кредитним боржникам не варто сподіватися на те, що виконавче провадження буде закрито, у зв’язку із закінченням терміну давності, виконавчий документ можна продовжувати та пред’являти за новою.

Термін дії виконавчого провадження

Термін виконавчого провадження законодавством України “Про виконавче провадження” визначається як розумний. Насправді це не означає, що виконавець повинен прагнути домогтися виконання судових рішень у найкоротші терміни.

Конкретні терміни виконавчого провадження законодавством не визначено. Це означає лише після задоволення вимог стягувача.

Важливо! Термін зберігання виконавчого провадження в архіві виконавця становить три роки, після його знищується, накладені арешти при цьому можуть не зняти. Зняти такий арешт можна лише у судовому порядку.

Послуги з супроводу виконавчого провадження

Супровід виконавчого провадження дозволить не допустити неправомірного списання, знайти порушення законодавства та скасувати рішення суду чи нотаріальний напис. Домогтися скасування рішення про примусове стягнення боргу вдається не часто. Тому завдання юристів боржника на етапі виконавчого провадження — уповільнення цього процесу.

За рахунок законних юридичних кроків та прогалин у законодавстві, можна відстрочити вилучення майна на рік і більше. Весь цей час боржник може ним користуватися. Крім того, з’являються шанси знайти гроші в інший спосіб або досягти угоди з кредитором про повне погашення боргу при виплаті його частково.

Якщо відкрито виконавче провадження!

Виконавче провадження по кредиту! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн