img Комплексний захист за кредитами МФО✔️позики МФО | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Що означає комплексний захист за кредитами МФО

🆘🆘🆘 Хочемо пояснити, що за послугу за кредитами МФО ми надаємо, як укласти договір, сплатити і що буде відбуватися. Важливо, що від дзвінків вам, родичам, знайомим і т. д. відразу вас НІХТО НЕ ПОЗБАВИТЬ, можете не шукати таку послугу в інтернеті, також не варто платити юристам за всякі мудровані листи, після яких це має припинитися, не припиниться. Не варто шукати “видалити дані з бази МФО”, це відверті шахраї, заплатите гроші і тільки.

📃 Читати: Пролонгація кредиту МФО

▶️ ЗА ЩО ВИ ПЛАТИТЕ ГРОШІ?

У колекторів є алгоритм обдзвону боржника, у кожного менеджера є автоматичне завдання на сьогодні. Сьогодні вам телефонують і кажуть: “Якщо не будете оплачувати кредит, мама і тато заплатять за вас, завтра ми будемо дзвонити на роботу, потім друзі, колеги, соцмережі.” З приводу дзвінків, ми пояснимо вам, що говорити в кожній такій ситуації і що потрібно зробити для запобігання тиску на вас.

Всі ваші кредити ви передаєте в роботу нашим фахівцям. Вони аналізують і складають план погашення кредитів. Аналізуємо кожен кредит, ми знаємо, як працюють колекторські компанії і компанії, які видають мікропозики.

📃 Читати: Адвокат по мікропозикам

Дуже важливий момент – ми не телефонуємо до МФО і не вмовляємо, не просимо припинити дзвінки і не загрожуємо. Це не має сенсу, дзвонимо тільки з конкретною пропозицією: реструктуризація, погашення зі знижкою, викуп кредиту або, коли вони самі телефонують нам, з якою-небудь пропозицією. Всі переговори фіксуються, а результат повідомляється клієнту.

Переадресацію на телефон компанії ви можете встановити відразу – це безкоштовно. Якщо ви не будете відповідати, дзвінок переадресується на наш номер, автовідповідач повідомить колектора, що ви перебуваєте під захистом компанії “ПІК”, і всі претензії вони можуть пред’явити нам. УВАГА!!! Якщо ви не відповідаєте, не побачите, що вам дзвонить мама, дзвінок мами теж потрапить на наш автовідповідач. Ваша мама дізнається, що у вас проблеми з кредитом, відразу попереджаємо вас про це.

Пишемо заяви в НАЦКОМФІНПОСЛУГ на ті компанії, які переходять умовну межу “дозволеного”, погрожують та інше. За попередньо оплачену послугу ви отримуєте одну заяву в місяць, можете написати і більше, але це вже платно. Строк розгляду скарги до 1 місяця, але після розгляду в 90% випадків МФО припиняли дзвінки.

📃 Читати: Скарга до НАЦКОМФІНПОСЛУГ

Пишемо заяви в ДЕПАРТАМЕНТ ЗАХИСТУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ, така заява підходить як боржнику, так і його родичам і знайомим. За попередньо оплачену послугу ви отримуєте одну заяву в місяць, можете написати і більше, але це вже платно.

📃 Читати: Скарга до ДЕПАРТАМЕНТУ ЗАХИСТУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Пишемо заяву на відкликання обробки персональних даних, за фактом, у результаті розгляду заяви, повинна бути припинена обробка ваших даних. У реальності, колектора “відписуються”, тому що поки кредит діючий, вони мають на це право. Така заява вам знадобиться при зверненні зі скаргою до департаменту захисту персональних даних.

Заяви в поліцію – послуга платна, але процес підготовки і збір доказів правопорушень ви робите, отримавши консультації юристів. Можна подати заяву без доказів, але краще зробити частину “поліцейської роботи” і зібрати необхідні докази.

📃 Читати: Заява в поліцію

Реструктуризація кредиту, з цим ми теж можемо допомогти. Пишемо заяви на реструктуризацію, а ви відправляєте кредитору. Головне, що ми знаємо, які фактори впливають на узгодження реструктуризації і як правильно їх оформити. Ми подали сотні заяв. Але ви повинні бути твердо впевнені, що впораєтеся з платежами. Реструктуризації можна оформити як у колекторів, так і у деяких МФО.

📃 Читати: Реструктуризація кредиту

Все, що пишуть і говорять колектора МФО, ви дізнаєтеся з наших публікацій, наскільки небезпечні їх загрози, що вони можуть або не можуть зробити, ви прочитаєте в додаткових матеріалах.

▶️ СУДИ І КОНФІСКАЦІЯ МАЙНА

Всі ризики, пов’язані з конфіскацією майна, оцінює ваш адвокат, загрози, звернення до суду і виконавчу службу. Якщо на вас дійсно подадуть в суд, ви про це дізнаєтеся від нас і вас обов’язково повідомить про це суд. Крім того, у нас буде час підготувати зустрічну заяву. Суди можуть тривати роками, за цей час можна переоформити будь-яке майно. Якщо не звертати уваги, буде гірше. Все майно заарештують, заарештують банківські рахунки і т. д.

Виконавчий напис нотаріуса з МФО – це дуже неприємна історія. Про те, що нотаріус зробив напис, можна дізнатися до того моменту, поки не відкриють виконавче провадження. Відповідно, у вас вже буде арешт і вас внесуть до реєстру боржників. Ситуацію потрібно контролювати, а краще прийняти контрзаходи.

📃 Читати: Арешт зарплати за борги

Позбутися від кредитів можна, слідуючи вказівкам вашого юриста. Якщо ви будете слідувати вказівкам, все вийде. Для цього потрібен час і гроші, так, гроші знадобляться. Ми закриваємо кредити зі знижкою, яка вона буде, залежить від багатьох факторів. Хто каже, що кредит можна не платити, закрити за тіло, той не прав. Кредит в мікропозиках, навіть після закінчення строку позовної давності, можна буде стягнути, і сума буде величезною.

Скільки боржників піддалися на погрози, сплатили частину або навіть всю суму боргу, і зіткнулися з новими вигаданими боргами “одному Богу відомо”. Дуже багато.

➕➕➕ Наша мета – не припинити дзвінки і погрози, хоча це ми теж робимо в процесі, наша мета – позбавити вас від кредиту назавжди.

Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.

 ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

Договір з юридичною компанією “ПІК” ви можете укласти двома способами: оплата через електронний сервіс на сайті, згідно договору оферти, або заповнивши договір в електронному вигляді, який ми відправимо вам на пошту. Роздрукувавши і підписавши договір, ви відправляєте його на нашу адресу поштою, ми підписуємо і відправляємо вам ваш екземпляр договору. Рахунок на оплату можна сформувати на сайті і оплатити в будь-якому відділенні банку.

🔥🔥🔥 Рекомендуємо : ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: СУД ЗА ОНЛАЙН ПОЗИКОЮ ТА МІКРОЗАЙМОМ

📃 Читати: АРЕШТ І СПИСАННЯ БОРГУ З ЗАРПЛАТИ

📃 Читати: ЩО МОЖУТЬ ЗРОБИТИ МФО ЯКЩО НЕ ПЛАТИТИ

📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО

⭐⭐⭐⭐⭐ Ознайомитися з цінами і послугами, Ви можете клікнувши на посилання.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Сотрудничал с этой компанией длительное время . Могу сказать что работа у них организована на высшем уровне . Ребята планомерно действуют решая поставленные задачи .

  thumb Артем Павленко
  7/28/2020

  review rating 5  Месяца три назад обратился в юр.компанию ПИК ,за помощью в решении проблем с МФО ,а их было много.Я думал что никогда не смогу отдать эти долги так званым кредиторам.Но с помощью высокого профессионализма, сотрудников юр.компании ПИК,а именно юр.Виктории,я уже почти закрыл все долги.Отдельное спасибо и большая благодарность юристу Викторие,за её проделанную работу!!! Всем рекомендую юр.компанию ПИК!

  thumb Сергій Д
  7/27/2020

  review rating 5  Очень благодарна компании "ПИК" за моё спасение! С удовольствием работаю с Вами, очень благодарна за поддержку, понимание и ту огромную работу, которую Вы делаете! Я даже не знаю, как бы я справилась без Вас, и морально и физически. Благодарю Вас за Ваш профессионализм. Особая благодарность Виктории, за ее человечность, высокие профессиональные качества, за оптимизм и позитив от общения)) Я вас рекомендовала и буду рекомендовать! "ПИК" действительно помогает тем, кто уже в тупике финансовых проблем и просто на краю пропасти от отчаяния. ВЫ ЛУЧШИЕ!!!!

  thumb alena avramenko
  7/24/2020

  review rating 5  Спасибо огромнок Компании "ПИК" за поддержку и решение финансовых вопросов с МФО. Хочу отметить работу юриста Алены, профессионализм которой помог в решении очень не простой ситуации, которая у меня сложилась. Спасибо и удачи Вам в Вашей непростой работе. Буду рекомендовать Вашу компанию своим близким.

  thumb Анжела Мукоид
  7/23/2020
 • review rating 5  спасибо большое юридическая компания Пик, очень помогли справиться с проблемой особенную благодарность хотелось бы выразить юристу Виктории и всему коллективу Компании,процветания и успехов Вам,очень хорошая компания, Виктории отдельное спасибо за проделанную роботу РЕКОМЕНДУЮ обращайтесь эти люди всегда помогут и подскажут как все сделать СПАСИБО БОЛЬШОЕ

  thumb Nikolai CHUIKO
  7/20/2020

  review rating 5  Всем рекомендую юридическую компанию "ПИК"!!!! Хочу выразить огромную благодарность юристам этой компании, а особенно Егору и Николаю, за профессионализм, и огромное терпение и поддержку клиента!!! Юристы мне помогли выкупить проблемный кредитный договор на квартиру с огромными проссрочками по очень адекватной цене, закрыть ипотеку и стать наконец-то свободным человеком от этой кредитной кабалы!!! Если бы не юристы юридической компании "ПИК", я бы осталась без квартиры и еще должна огромную сумму, по этому насколько я сейчас рада и счастлива, я не могу передать словами))) Хочу пожелать юридической компании "ПИК" много клиентов и процветания! Обязательно буду Вас рекомендовать !!!

  thumb Юлия Харченко
  6/03/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020
 • review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020
 • review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

4 коментарі

 1. Светлана

  25.05.2020 о 20:50

  У меня задолженность по МФО я не знаю что делать как вы помогаете?

  Відповісти
  • Юридическая компания ПИК

   26.05.2020 о 13:15

   Светлана, пожалуйста свяжитесь с нами по телефону. Нужно понять, что у вас за проблема.

   Відповісти
 2. Ольга

  14.06.2020 о 19:17

  Скажіть будь ласка в мене просрочені МФО, як бути?

  Відповісти
  • Юридическая компания ПИК

   16.06.2020 о 10:54

   Зателефонуйте будь ласка, потрібно більше інформації.

   Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (6 оценок, среднее: 4,67 из 5)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img