Юридична компанія «ПІК»

ЩО ОЗНАЧАЄ КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ ЗА КРЕДИТАМИ МФО

 

Це консультація тривалістю в місяць, навіть більше, це системна робота з вами і вашими кредитами. Ви дізнаєтеся все, що можуть і не можуть зробити мікрозайми, що відповідати колекторам. Ми мінімізуємо ризик арешту на зарплату і майно. Наше завдання зробити Вас “неприступною фортецею” для колекторів і МФО. Напишемо скарги і заяви на МФО, дії колекторів. Ви поступово закриєте всі кредити, а ми спишемо більшу частину боргу.

Просимо вибачення, якщо у вас немає грошей на погашення кредиту, простіше кажучи просто немає грошей, ми на жаль вам не допоможемо, ніхто не допоможе. Борги потрібно повертати, ми можемо тільки списати незаконно нараховані штрафи, пеню та відсотки за простроченими кредитами.

Хочемо пояснити, що за послугу за кредитами МФО ми надаємо, як укласти договір, сплатити і що буде відбуватися. Важливо, що від дзвінків вам, родичам, знайомим і т. д. відразу вас НІХТО НЕ ПОЗБАВИТЬ, можете не шукати таку послугу в інтернеті, також не варто платити юристам за всякі мудровані листи, після яких це має припинитися, не припиниться. Не варто шукати “видалити дані з бази МФО”, це відверті шахраї, заплатите гроші і тільки.

Читати: Пролонгація кредиту МФО

ЗА ЩО ВИ ПЛАТИТЕ ГРОШІ?

У колекторів є алгоритм обдзвону боржника, у кожного менеджера є автоматичне завдання на сьогодні. Сьогодні вам телефонують і кажуть: “Якщо не будете оплачувати кредит, мама і тато заплатять за вас, завтра ми будемо дзвонити на роботу, потім друзі, колеги, соцмережі.” З приводу дзвінків, ми пояснимо вам, що говорити в кожній такій ситуації і що потрібно зробити для запобігання тиску на вас.

Всі ваші кредити ви передаєте в роботу нашим фахівцям. Вони аналізують і складають план погашення кредитів. Аналізуємо кожен кредит, ми знаємо, як працюють колекторські компанії і компанії, які видають мікропозики.

Читати: Адвокат по мікропозикам

Дуже важливий момент – ми не телефонуємо до МФО і не вмовляємо, не просимо припинити дзвінки і не загрожуємо. Це не має сенсу, дзвонимо тільки з конкретною пропозицією: реструктуризація, погашення зі знижкою, викуп кредиту або, коли вони самі телефонують нам, з якою-небудь пропозицією. Всі переговори фіксуються, а результат повідомляється клієнту.

Переадресацію на телефон компанії ви можете встановити відразу – це безкоштовно. Якщо ви не будете відповідати, дзвінок переадресується на наш номер, автовідповідач повідомить колектора, що ви перебуваєте під захистом компанії “ПІК”, і всі претензії вони можуть пред’явити нам. УВАГА!!! Якщо ви не відповідаєте, не побачите, що вам дзвонить мама, дзвінок мами теж потрапить на наш автовідповідач. Ваша мама дізнається, що у вас проблеми з кредитом, відразу попереджаємо вас про це.

Пишемо заяви в НАЦБАНК на ті компанії, які переходять умовну межу “дозволеного”, погрожують та інше. За попередньо оплачену послугу ви отримуєте одну заяву в місяць, можете написати і більше, але це вже платно. Строк розгляду скарги до 1 місяця, але після розгляду в 90% випадків МФО припиняли дзвінки.

Читати: Скарга до НАЦБАНКУ

Пишемо заяви в ДЕПАРТАМЕНТ ЗАХИСТУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ, така заява підходить як боржнику, так і його родичам і знайомим. За попередньо оплачену послугу ви отримуєте одну заяву в місяць, можете написати і більше, але це вже платно.

Читати: Скарга до ДЕПАРТАМЕНТУ ЗАХИСТУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Пишемо заяву на відкликання обробки персональних даних, за фактом, у результаті розгляду заяви, повинна бути припинена обробка ваших даних. У реальності, колектора “відписуються”, тому що поки кредит діючий, вони мають на це право. Така заява вам знадобиться при зверненні зі скаргою до департаменту захисту персональних даних.

Заяви в поліцію – послуга платна, але процес підготовки і збір доказів правопорушень ви робите, отримавши консультації юристів. Можна подати заяву без доказів, але краще зробити частину “поліцейської роботи” і зібрати необхідні докази.

Читати: Заява в поліцію

Реструктуризація кредиту, з цим ми теж можемо допомогти. Пишемо заяви на реструктуризацію, а ви відправляєте кредитору. Головне, що ми знаємо, які фактори впливають на узгодження реструктуризації і як правильно їх оформити. Ми подали сотні заяв. Але ви повинні бути твердо впевнені, що впораєтеся з платежами. Реструктуризації можна оформити як у колекторів, так і у деяких МФО.

Читати: Реструктуризація кредиту

Все, що пишуть і говорять колектора МФО, ви дізнаєтеся з наших публікацій, наскільки небезпечні їх загрози, що вони можуть або не можуть зробити, ви прочитаєте в додаткових матеріалах.

СУДИ І КОНФІСКАЦІЯ МАЙНА

Всі ризики, пов’язані з конфіскацією майна, оцінює ваш адвокат, загрози, звернення до суду і виконавчу службу. Якщо на вас дійсно подадуть в суд, ви про це дізнаєтеся від нас і вас обов’язково повідомить про це суд. Крім того, у нас буде час підготувати зустрічну заяву. Суди можуть тривати роками, за цей час можна переоформити будь-яке майно. Якщо не звертати уваги, буде гірше. Все майно заарештують, заарештують банківські рахунки і т. д.

Виконавчий напис нотаріуса з МФО – це дуже неприємна історія. Про те, що нотаріус зробив напис, можна дізнатися до того моменту, поки не відкриють виконавче провадження. Відповідно, у вас вже буде арешт і вас внесуть до реєстру боржників. Ситуацію потрібно контролювати, а краще прийняти контрзаходи.

Читати: Арешт зарплати за борги

Позбутися від кредитів можна, слідуючи вказівкам вашого юриста. Якщо ви будете слідувати вказівкам, все вийде. Для цього потрібен час і гроші, так, гроші знадобляться. Ми закриваємо кредити зі знижкою, яка вона буде, залежить від багатьох факторів. Хто каже, що кредит можна не платити, закрити за тіло, той не прав. Кредит в мікропозиках, навіть після закінчення строку позовної давності, можна буде стягнути, і сума буде величезною.

Скільки боржників піддалися на погрози, сплатили частину або навіть всю суму боргу, і зіткнулися з новими вигаданими боргами “одному Богу відомо”. Дуже багато.

Наша мета – не припинити дзвінки і погрози, хоча це ми теж робимо в процесі, наша мета – позбавити вас від кредиту назавжди.

Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.

 ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

Договір з юридичною компанією “ПІК” ви можете укласти двома способами: оплата через електронний сервіс на сайті, згідно договору оферти, або заповнивши договір в електронному вигляді, який ми відправимо вам на пошту. Роздрукувавши і підписавши договір, ви відправляєте його на нашу адресу поштою, ми підписуємо і відправляємо вам ваш екземпляр договору. Рахунок на оплату можна сформувати на сайті і оплатити в будь-якому відділенні банку.

 

 Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі

 • Зоряна

  04.03.2021 в 11:45

  У мене кредити в мфо як ви можете допомоги

  Відповіcти
  • admin

   04.03.2021 в 18:07

   Доброго дня. Зможемо, це наша робота, допомагати людям з МФО кредитами. Допоможемо позбутися, телефонуйте.

   Відповіcти
 • Ольга

  14.06.2020 в 19:17

  Скажіть будь ласка в мене просрочені МФО, як бути?

  Відповіcти
  • admin

   16.06.2020 в 10:54

   Зателефонуйте будь ласка, потрібно більше інформації.

   Відповіcти
 • Светлана

  25.05.2020 в 20:50

  У меня задолженность по МФО я не знаю что делать как вы помогаете?

  Відповіcти
  • admin

   26.05.2020 в 13:15

   Светлана, пожалуйста свяжитесь с нами по телефону. Нужно понять, что у вас за проблема.

   Відповіcти
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн