Комплексний захист за кредитами МФО✔️позики МФО | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube
Юридична компанія «ПІК»
Консультація кредитного юриста
Зменшимо суму боргу, спишемо відсотки
і штрафи, закриємо кредит НАЗАВЖДИ.
Законне позбавлення від боргів і тиску
колекторів.

Що означає комплексний захист за кредитами МФО

🆘🆘🆘 Це консультація тривалістю в місяць, навіть більше, це системна робота з вами і вашими кредитами. Ви дізнаєтеся все, що можуть і не можуть зробити мікрозайми, що відповідати колекторам. Ми мінімізуємо ризик арешту на зарплату і майно. Наше завдання зробити Вас “неприступною фортецею” для колекторів і МФО. Напишемо скарги і заяви на МФО, дії колекторів. Ви поступово закриєте всі кредити, а ми спишемо більшу частину боргу.

Просимо вибачення, якщо у вас немає грошей на погашення кредиту, простіше кажучи просто немає грошей, ми на жаль вам не допоможемо, ніхто не допоможе. Борги потрібно повертати, ми можемо тільки списати незаконно нараховані штрафи, пеню та відсотки за простроченими кредитами.

Хочемо пояснити, що за послугу за кредитами МФО ми надаємо, як укласти договір, сплатити і що буде відбуватися. Важливо, що від дзвінків вам, родичам, знайомим і т. д. відразу вас НІХТО НЕ ПОЗБАВИТЬ, можете не шукати таку послугу в інтернеті, також не варто платити юристам за всякі мудровані листи, після яких це має припинитися, не припиниться. Не варто шукати “видалити дані з бази МФО”, це відверті шахраї, заплатите гроші і тільки.

📃 Читати: Пролонгація кредиту МФО

▶️ ЗА ЩО ВИ ПЛАТИТЕ ГРОШІ?

У колекторів є алгоритм обдзвону боржника, у кожного менеджера є автоматичне завдання на сьогодні. Сьогодні вам телефонують і кажуть: “Якщо не будете оплачувати кредит, мама і тато заплатять за вас, завтра ми будемо дзвонити на роботу, потім друзі, колеги, соцмережі.” З приводу дзвінків, ми пояснимо вам, що говорити в кожній такій ситуації і що потрібно зробити для запобігання тиску на вас.

Всі ваші кредити ви передаєте в роботу нашим фахівцям. Вони аналізують і складають план погашення кредитів. Аналізуємо кожен кредит, ми знаємо, як працюють колекторські компанії і компанії, які видають мікропозики.

📃 Читати: Адвокат по мікропозикам

Дуже важливий момент – ми не телефонуємо до МФО і не вмовляємо, не просимо припинити дзвінки і не загрожуємо. Це не має сенсу, дзвонимо тільки з конкретною пропозицією: реструктуризація, погашення зі знижкою, викуп кредиту або, коли вони самі телефонують нам, з якою-небудь пропозицією. Всі переговори фіксуються, а результат повідомляється клієнту.

Переадресацію на телефон компанії ви можете встановити відразу – це безкоштовно. Якщо ви не будете відповідати, дзвінок переадресується на наш номер, автовідповідач повідомить колектора, що ви перебуваєте під захистом компанії “ПІК”, і всі претензії вони можуть пред’явити нам. УВАГА!!! Якщо ви не відповідаєте, не побачите, що вам дзвонить мама, дзвінок мами теж потрапить на наш автовідповідач. Ваша мама дізнається, що у вас проблеми з кредитом, відразу попереджаємо вас про це.

Пишемо заяви в НАЦБАНК на ті компанії, які переходять умовну межу “дозволеного”, погрожують та інше. За попередньо оплачену послугу ви отримуєте одну заяву в місяць, можете написати і більше, але це вже платно. Строк розгляду скарги до 1 місяця, але після розгляду в 90% випадків МФО припиняли дзвінки.

📃 Читати: Скарга до НАЦБАНКУ

Пишемо заяви в ДЕПАРТАМЕНТ ЗАХИСТУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ, така заява підходить як боржнику, так і його родичам і знайомим. За попередньо оплачену послугу ви отримуєте одну заяву в місяць, можете написати і більше, але це вже платно.

📃 Читати: Скарга до ДЕПАРТАМЕНТУ ЗАХИСТУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Пишемо заяву на відкликання обробки персональних даних, за фактом, у результаті розгляду заяви, повинна бути припинена обробка ваших даних. У реальності, колектора “відписуються”, тому що поки кредит діючий, вони мають на це право. Така заява вам знадобиться при зверненні зі скаргою до департаменту захисту персональних даних.

Заяви в поліцію – послуга платна, але процес підготовки і збір доказів правопорушень ви робите, отримавши консультації юристів. Можна подати заяву без доказів, але краще зробити частину “поліцейської роботи” і зібрати необхідні докази.

📃 Читати: Заява в поліцію

Реструктуризація кредиту, з цим ми теж можемо допомогти. Пишемо заяви на реструктуризацію, а ви відправляєте кредитору. Головне, що ми знаємо, які фактори впливають на узгодження реструктуризації і як правильно їх оформити. Ми подали сотні заяв. Але ви повинні бути твердо впевнені, що впораєтеся з платежами. Реструктуризації можна оформити як у колекторів, так і у деяких МФО.

📃 Читати: Реструктуризація кредиту

Все, що пишуть і говорять колектора МФО, ви дізнаєтеся з наших публікацій, наскільки небезпечні їх загрози, що вони можуть або не можуть зробити, ви прочитаєте в додаткових матеріалах.

▶️ СУДИ І КОНФІСКАЦІЯ МАЙНА

Всі ризики, пов’язані з конфіскацією майна, оцінює ваш адвокат, загрози, звернення до суду і виконавчу службу. Якщо на вас дійсно подадуть в суд, ви про це дізнаєтеся від нас і вас обов’язково повідомить про це суд. Крім того, у нас буде час підготувати зустрічну заяву. Суди можуть тривати роками, за цей час можна переоформити будь-яке майно. Якщо не звертати уваги, буде гірше. Все майно заарештують, заарештують банківські рахунки і т. д.

Виконавчий напис нотаріуса з МФО – це дуже неприємна історія. Про те, що нотаріус зробив напис, можна дізнатися до того моменту, поки не відкриють виконавче провадження. Відповідно, у вас вже буде арешт і вас внесуть до реєстру боржників. Ситуацію потрібно контролювати, а краще прийняти контрзаходи.

📃 Читати: Арешт зарплати за борги

Позбутися від кредитів можна, слідуючи вказівкам вашого юриста. Якщо ви будете слідувати вказівкам, все вийде. Для цього потрібен час і гроші, так, гроші знадобляться. Ми закриваємо кредити зі знижкою, яка вона буде, залежить від багатьох факторів. Хто каже, що кредит можна не платити, закрити за тіло, той не прав. Кредит в мікропозиках, навіть після закінчення строку позовної давності, можна буде стягнути, і сума буде величезною.

Скільки боржників піддалися на погрози, сплатили частину або навіть всю суму боргу, і зіткнулися з новими вигаданими боргами “одному Богу відомо”. Дуже багато.

➕➕➕ Наша мета – не припинити дзвінки і погрози, хоча це ми теж робимо в процесі, наша мета – позбавити вас від кредиту назавжди.

Ознайомитися з цінами на послугами, Ви можете за посиланням.

 ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

Договір з юридичною компанією “ПІК” ви можете укласти двома способами: оплата через електронний сервіс на сайті, згідно договору оферти, або заповнивши договір в електронному вигляді, який ми відправимо вам на пошту. Роздрукувавши і підписавши договір, ви відправляєте його на нашу адресу поштою, ми підписуємо і відправляємо вам ваш екземпляр договору. Рахунок на оплату можна сформувати на сайті і оплатити в будь-якому відділенні банку.

Хочете позбутися від кредитів МФО? Залишайте заявку прямо зараз, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.

🔥🔥🔥 Рекомендуємо : ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: СУД ЗА ОНЛАЙН ПОЗИКОЮ ТА МІКРОЗАЙМОМ

📃 Читати: АРЕШТ І СПИСАННЯ БОРГУ З ЗАРПЛАТИ

📃 Читати: ЩО МОЖУТЬ ЗРОБИТИ МФО ЯКЩО НЕ ПЛАТИТИ

📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО

⭐⭐⭐⭐⭐ Ознайомитися з цінами і послугами, Ви можете клікнувши на посилання.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • 5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  7/25/2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам.

  thumb Анастасия Рязанова
  7/16/2021

  5 star review  Огромное спасибо за вашу работу,помогли справиться с большими проблемами по 5 кредитам ,поддержали,успокоили и добились хороших условий по закрытию,которые устроили и меня и кредиторов.

  thumb CRASH PROFIT
  7/02/2021

  5 star review  Пользовался юридическими услугами юристки Виктории в ЮК ПИК. Была постоянно на связи, предоставила все услуги за которые заплатил. Остался доволен. Рекомендую.

  thumb Дмитрий Свиридов PROLove
  6/03/2021
 • 5 star review  Хочу поблагодарить специалиста ,юриста ,человека,знающего своё дело Алёну Валериевну. Помогла решить мои вопросы быстро, чётко,всегда на стороне клиента.Просто пять звёзд за профессионализм ! Успехов и процветания!

  thumb Natali Natalie
  5/19/2021

  5 star review  Искренне советую обратиться в ЮК ПИК тем, кому нужна помощь с проблемными кредитами. Мои карты разблокировали спустя месяц после обращения, только благодаря Алексею Савельеву! Перед тем, как позвонить в эту компанию, была у двух адвокатов в своём городе. Это ужас! Зря потраченное время и деньги за консультации! А здесь всё чётко, профессионально и по делу. Спасибо)

  thumb Irena króliczek_maluszek
  4/18/2021

  5 star review  Рекомендую эту компанию всем, кому необходима юридическая помощь. С моей очень хочу выразить огромную благодарность юристу Алексею Савельеву - блестящий специалист, профессионал, да и просто хороший и внимательный человек. Мне, боюсь, не хватит слов, чтобы выразить всю свою благодарность!) От души хочу пожелать Алексею и всем юристам компании здоровья, добра и процветания! Спасибо!

  thumb Елена Мовчан
  4/08/2021

  5 star review  Здесь вопрос с кредитором решился положительно быстро,четко,уверенно.Спасибо специалисту Елене и вцелом всей компании.Рекомендую!

  thumb dmitryi bodnar
  3/03/2021
 • 5 star review  Очень рекомендую эту компанию всем, кому необходима юридическая помощь. С моей очень непростой ситуацией помог справиться юрист Алексей Савельев - блестящий специалист, профессионал, да и просто хороший и внимательный человек. С его помощью всего лишь в течении нескольких недель были закрыты все мои проблемные вопросы. И мне, боюсь, не хватит слов, чтобы выразить всю свою благодарность!) От души хочу пожелать Алексею и всем юристам компании здоровья, добра и процветания! Спасибо!

  thumb Марина Любашенко
  2/27/2021

  5 star review  Хочу поблагодарить ЮК.ПИК за оказанную помощь в снятии арешта с моего авто за неуплату штрафа,особенно хочу побдагодарить Дениса Станимак за профенализм и быстрое решение моей проблемы,так держать.Рекомендую в сем.

  thumb Анатолий Гурин
  1/28/2021

  5 star review  Отличный опыт работы с компанией «ПИК»! Комфортный процесс и результат, который превзошел все ожидания. Спасибо! Рекомендую!

  thumb Igor Korneichuk
  1/05/2021

  5 star review  Хочу поблагодарить команду ЮК ПИК за профессионализм и юридическую помощь в закрытии иппотечного кредита. Отдельное спасибо за поддержку и Егору и Николаю! Рекомендую услуги ЮК ПИК.

  thumb Lana Lana
  11/11/2020
 • 5 star review  Очень доволен работой компании, была проблема с коллекторами... Но Альона Валеріївна быстро решила вопрос... Очень хорошие консультации и приятное сотрудничество... Специалист распологает к себе и качественно делает работу. Теперь знаю куда обращаться в случае подобных инцидентов.

  thumb роман Дым
  10/23/2020

  5 star review  Спасибо огромное компании Пик. Была проблема с займами, но юрист Виктория помогла. Смогли все решить за короткое время. Рекомендую однозначно!!!

  thumb : D
  9/21/2020

  5 star review  Хочу отметить отличную работу юриста Алёны Валерьевны, мы сотрудничаем почти 2 месяца. У меня было 27 кредитов, на данный момент уже 9. Алёна помогает советом, консультацией, все чётко, понятно. Быстро ведёт переговоры с кредитными организациями и договаривается с ними. С ней комфортно и приятно работать. Рекомендую! Спасибо огромное за помощь и поддержку!

  thumb Алена Прекрасная
  9/04/2020

  5 star review  Хотим выразить огромную благодарность юридической компании "ПИК" за оказанную помощь в закрытии ипотеки. Это команда высококвалифицированных юристов. Большое спасибо Алёне, Егору и Николаю за ихний профессионализм. Спасибо.

  thumb Евгений Золотухин
  8/23/2020
 • 5 star review  Огромное спасибо компании "ПИК" за помощь в выкупе и погашении ипотечного валютного кредита. Наше сотрудничество продолжалось год, специалисты компании действительно профессионалы, которые хорошо знают свою работу и дают компетентные ответы и рекомендации. Отдельная большая благодарность юристам Егору и Николаю. Однозначно рекомендую юридическую компанию "ПИК" всем, кто хочет закрыть проблемные кредиты.

  thumb Алла Конопелько
  8/20/2020

  5 star review  Сотрудничал с этой компанией длительное время . Могу сказать что работа у них организована на высшем уровне . Ребята планомерно действуют решая поставленные задачи .

  thumb Артем Павленко
  7/28/2020

  5 star review  Месяца три назад обратился в юр.компанию ПИК ,за помощью в решении проблем с МФО ,а их было много.Я думал что никогда не смогу отдать эти долги так званым кредиторам.Но с помощью высокого профессионализма, сотрудников юр.компании ПИК,а именно юр.Виктории,я уже почти закрыл все долги.Отдельное спасибо и большая благодарность юристу Викторие,за её проделанную работу!!! Всем рекомендую юр.компанию ПИК!

  thumb Сергій Д
  7/27/2020

  5 star review  Очень благодарна компании "ПИК" за моё спасение! С удовольствием работаю с Вами, очень благодарна за поддержку, понимание и ту огромную работу, которую Вы делаете! Я даже не знаю, как бы я справилась без Вас, и морально и физически. Благодарю Вас за Ваш профессионализм. Особая благодарность Виктории, за ее человечность, высокие профессиональные качества, за оптимизм и позитив от общения)) Я вас рекомендовала и буду рекомендовать! "ПИК" действительно помогает тем, кто уже в тупике финансовых проблем и просто на краю пропасти от отчаяния. ВЫ ЛУЧШИЕ!!!!

  thumb alena avramenko
  7/24/2020

6 коментарів

 1. Светлана

  25.05.2020 о 20:50

  У меня задолженность по МФО я не знаю что делать как вы помогаете?

  Відповісти
  • Юридическая компания ПИК

   26.05.2020 о 13:15

   Светлана, пожалуйста свяжитесь с нами по телефону. Нужно понять, что у вас за проблема.

   Відповісти
 2. Ольга

  14.06.2020 о 19:17

  Скажіть будь ласка в мене просрочені МФО, як бути?

  Відповісти
  • Юридическая компания ПИК

   16.06.2020 о 10:54

   Зателефонуйте будь ласка, потрібно більше інформації.

   Відповісти
 3. Зоряна

  04.03.2021 о 11:45

  У мене кредити в мфо як ви можете допомоги

  Відповісти
  • Юридическая компания ПИК

   04.03.2021 о 18:07

   Доброго дня. Зможемо, це наша робота, допомагати людям з МФО кредитами. Допоможемо позбутися, телефонуйте.

   Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img