Юридична компанія «ПІК»

КОЛИ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ ТЕРМІН ДАВНОСТІ ПО КРЕДИТАХ

Через скільки анулюється мікрозайм

Коли анулюється кредит, цікавить позичальників, які отримали мікрозайми і нездатних їх виплачувати. Частина боржників вважає, що всі проблеми вирішаться самі собою і ніяких дій, спрямованих на погашення кредиту, не робить.

Деякі розраховують на термін давності мікрозайму, який на їхню думку призведе до звільнення від обов’язку. З’ясуємо, наскільки обґрунтовані такі очікування.

ЧИТАТИ ЩЕ: ТЕРМІН ДАВНОСТІ ПО КРЕДИТУ

Терміни давності

Питання про те, чи є термін давности по кредитам, немає однозначної відповіді.

До відома! Зазвичай, говорячи про строк давності, мають на увазі період часу, після закінчення якого винний повністю звільняється від відповідальності за вчинені діяння.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Жоден закон України не містить вказівки на те, що можна не повертати позичені гроші, після того, як пройде вказаний термін. Терміни давності по кредитах і по мікрозаймах відсутні.

Погашення боргу обов’язково, незалежно від того, скільки часу минуло. Термін давности по кредиту МФО, що балансують на межі законності, а іноді і переступають цю межу – вічність.

Строк позовної давності

Інша річ, термін позовної давності по кредиту МФО – це період часу, протягом якого потерпіла сторона має право звернутися до суду за захистом своїх прав.

До відома! Такий строк українським законодавством встановлено і становить 3 роки.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Боржники вважають: якщо вдалося не сплачувати кредит 3 роки, то борг анулюється. Це не так! Відповідь, коли закінчується термін давності по кредиту, залежить від того, від якого моменту він вираховується.

У юридичному середовищі і зокрема серед суддів, думки з цього питання розділилися:

 1. Одні пропонують відраховувати строк від першої прострочення платежу.
 2. Інші від дати закінчення дії кредитного договору.

Важливо! Судова практика показує, що приблизно в 70% випадків відлік йде саме від закінчення терміну дії кредитного договору. Договори з МФО складають на короткий термін, тому, у випадку з мікрозаймами, він практично однаковий.

Крім того, існують підстави, за якими кредитори можуть провести пролонгацію терміну позовної давності. Вважати, що подолання деяких часових проміжків дозволяє звільнитися від боргу, не можна.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ТЕРМІН ДАВНОСТІ ЩОДО НЕВИПЛАЧЕНИХ КРЕДИТАХ В УКРАЇНІ

Як використовувати термін давності по мікропозикам

Позичальникам, які зазнають фінансових труднощів, потрібно звернутися за допомогою до юристів, що спеціалізуються в сфері кредитування. Юридична компанія ПІК захищає права позичальників по всій Україні вже 10 років. Фахівці ПІК знають, як використовувати термін давності мікрозаймів для ускладнення стягнення боргу та переговорів з кредитором.

Коли анулюється кредит?

Анулювання кредиту за терміном давності! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн