Юридична компанія «ПІК»

АДВОКАТ ПО КРЕДИТУ

 

В Україні з ліквідацією більшої частини банків “буйним цвітом” розквітло мікрокредитування небанківськими організаціями або МФО. Здавалося б, яка різниця, кредит – є кредит, взяв – віддав. Але умови видачі мікрозамів кардинально відрізняється від банківського кредиту, насамперед штрафами і пенею за прострочення.

Прострочивши платіж на один день, можна отримати штраф, що дорівнює ста відсоткам взятого кредиту, а ще й пеню у десять чи п’ятдесят відсотків боргу. Адвокат по кредитах МФО, потрібен сотням, а то й мільйонам українців.

ЧИТАТИ ЩЕ: БЕЗКОШТОВНА ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО МІКРОЗАЙМУ

Етапи стягнення боргу по мікрозайму

Боржники, зіткнувшись з такими умовами, просто перестають платити або, піддавшись загрозам, беруть нову позику на погашення заборгованості або штрафу, а то й просто пролонгації позики. Ваше життя ніколи не буде колишнім. Етапи коллекшена у МФО можна поділити на чотири складових.

Етап перший, телефонні дзвінки колекторів.

 • тиск на боржника;
 • тиск на родичів;
 • тиск на сусідів і знайомих;
 • тиск на роботодавця та колег.

Погодьтеся, мало приємного, коли сусіди косо дивляться на вас, а тим більше, коли ви приходите на роботу і ваш начальник говорить, що йому сьогодні дзвонили п’ять разів. І це в кращому випадку, якщо ви не платите по 3 або 10 кредитам, сміливо множте.

Скільки триває телефонний терор колекторів за позикою? Зазвичай період активних дзвінків припадає на перший та другий місяць прострочення.

Незаконні методи стягнення

Наступний етап стягнення, а якщо говорити прямо, “вибивання” боргу переходить рамки закону. Це всякі розклеювання фотографій боржника, поширення у вигляді СМС в месенджерах, можуть змонтувати і фото порнографічного характеру.

До відома! Не роблять винятки ні дітям боржника, ні старим батькам. Більшість боржників при цьому оплачують борги, якими б вони не були або як мінімум частина боргу, що на час може припинити террор. У поліцію йдуть одиниці.

Продаж кредиту колекторам

Третій етап – продаж боргу, вас попереджають, що продадуть борг колекторам. Етап продажу боргу займає від двох тижнів до місяця. Вам вже дзвонять інші і все по новій, можливо в більш грубій формі.

Судове або позасудове стягнення

Четвертий етап, має найбільші наслідки для боржника. Це суд.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Кредитор може погрожувати, що подасть або подав до суду на всіх етапах стягнення заборгованості, але реально до суду можуть подати через три – чотири місяці після настання прострочення.

Можливість така є за всіма кредитними договорами та онлайн позиками. Суди розглядають такі справи у відсутність представника боржника, суд приймає рішення на користь кредитора. Відповідно відкриють виконавче провадження і накладають арешт на все, від зарплати до квартири боржника.

До відома! Варто відзначити, що є й інший спосіб стягнення, він порівняно недавно дістав поширення в Україні – це виконавчий або нотаріальна напис.

Нотаріус видає кредитору виконавчий документ і приватний виконавець відкриває провадження. Боржник при цьому не отримує ніяких повідомлень і повісток, а дізнається про арешт, коли його рахунок і гроші заарештовані. Виконавчий напис на договорах МФО успішно використовується компаніями по мікропозикам. Без адвоката по МФО, скасувати виконавчий документ неможливо.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: АДВОКАТ ПО МІКРОЗАЙМАМ

Що буде, якщо не платити кредити

Підведемо підсумки. Вам нараховують величезний борг, претворять ваше життя і життя ваших близьких в “пекло” і можуть подати на вас до суду або зробити виконавчий напис нотаріуса. Вам заарештують рахунок, зарплату, можуть арештувати автомобіль або квартиру.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Зняття заборон з боржника, якщо він не вирішив проблему з боргом, не передбачається. Не має строку давності внесення до реєстру боржників. Наприклад, навіть через роки ви не зможете вступити в спадщину.

Кредитний адвокат, зможе мінімізувати тиск на боржника як колекторів, так і державних органів.

 

Адвокат по проблемних кредитах.

Адвокати по кредитах! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі

 • Галина

  23.09.2021 в 18:26

  Микрозайми

  Відповіcти
  • Юридична компанія «ПІК»

   27.09.2021 в 12:54

   Галина, вам нужна помощь в закрытии микрозаймов? Пожалуйста свяжитесь с нами.

   Відповіcти
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн