Юридична компанія «ПІК»

ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА З МФО

Адвокат по МФО необхідний, коли немає можливості погасити позику, відсотки, штрафи зростають, до справи підключилися колектори чи суд.

Суть «пастки» МФО полягає у космічних сумах штрафів та пені навіть за невелике прострочення. У таких умовах позичальники просто перестають платити або беруть новий кредит, ще більше занурюючись у борги. Вийти зі складної ситуації із мінімальними втратами можна, звернувшись до юриста.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Адвокат МФО

Адвокат по мікрозаймах на сьогоднішній день потрібен тисячам українських громадян. Люди, які оформляють мікрокредит “до зарплати”, не завжди усвідомлюють, що швидкі гроші це:

 • не найвигідніші (набагато вищі за банківські) процентні ставки;
 • непомірні штраф і пеня, разом із якими сума боргу зростає в рази.

Найпоширеніший спосіб стягнення боргів мікрофінансовими організаціями – психологічний тиск. Часто під пресингом колекторів боржники погоджуються на новий кредит, погіршуючи своє і так незавидне становище.

До відома! Адвокат по позиках допоможе перевести діалог із МФО у правову площину. Юристам за кредитами нерідко вдається домовитися про списання частини заборгованості та закриття боргу на вигідних для клієнта умовах.

Безкоштовна консультація юриста по мікрзайму

Безкоштовна консультація юриста з МФО допоможе розібратися в проблемі лише загалом. При такому підході ви отримаєте лише невелику частину інформації про законодавчі норми, а також можливі засоби захисту ваших інтересів.

Щоб глибоко дати раду ситуації, необхідно вивчати документи, умови договору. Знайти правильне рішення непросто. Тому повноцінна послуга, яка призведе до бажаного результату – платна.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Юридична консультація з МФО – лише початок шляху вирішення проблеми. Кваліфікований адвокат підкаже, як діяти правильно у вашій ситуації та допоможе уникнути помилок, що погіршують становище. Допомога фахівця у будь-якому випадку обійдеться дешевше, ніж погашення величезної суми МФО.

Юрист МФО

Юрист з МФО допоможе не лише мінімізувати тиск на боржника колекторів, домовитися про реструктуризацію чи списання частини заборгованості. Адже розвиток подій може продовжуватися продажем боргу факторингової компанії, зверненням МФО до нотаріуса та проставленням виконавчого напису на договорі, поданням на боржника позову до суду.

Заручившись юридичною підтримкою, ви можете розраховувати на викуп боргу на вигідних умовах, надійний захист ваших інтересів у суді.

До відома! Юрист із кредитів МФО може бути корисним у справі навіть просто своєю участю. Перевірено, що після відповіді на кшталт «Звертайтеся до мого адвоката», колектори припиняють чинити тиск.

Юридична допомога по мікрозаймам

Юрист по мікрозаймам компанії «ПІК» прийде на допомогу на будь-якому етапі вирішення проблеми з виплатою позики МФО. Кредитний адвокат знайде найбільш прийнятне для вашого випадку рішення та підкаже, як закрити кредит без зайвих витрат. Звернувшись до спеціаліста, ви можете уникнути неприємного спілкування з колекторами, арешту рахунків, нерухомості, авто, втрати грошей та майна.

Допомога юриста з МФО!

Юридична допомога із МФО! Адвокат по мікрозаймам. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі

 • Галина

  23.09.2021 в 18:26

  Микрозайми

  Відповіcти
  • Юридична компанія «ПІК»

   27.09.2021 в 12:54

   Галина, вам нужна помощь в закрытии микрозаймов? Пожалуйста свяжитесь с нами.

   Відповіcти
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн