Юридична компанія «ПІК»

ЮРИСТ ПО ПРОБЛЕМНИМ КРЕДИТАМ

Юрист за кредитами необхідний тим позичальникам, які з певних причин неспроможні оплачувати кредит або мають прострочений борг.

Без кваліфікованої правової допомоги не обійтися боржникам, які не змогли домовитися з банком про реструктуризацію боргу, мають сплачувати непомірні штрафи, зіткнулися з колекторським свавіллям або арештом майна.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Кредитний юрист

Юрист за кредитом допоможе знайти вихід навіть із безвихідної на перший погляд ситуації. Якщо сталося так, що у вас немає грошей на погашення кредиту, а від цього ніхто не застрахований, не ігноруйте дзвінки і не сподівайтеся, що банк (МФО) вибачить борг і подарує вам гроші.

Ваша бездіяльність може призвести лише до нарахувань штрафів та пені, неприємного спілкування з колекторами та відкриття позовного провадження з усіма наслідками: арештом та стягненням майна, блокуванням банківських рахунків, примусовим списанням грошей із зарплатної або соціальної картки.

До відома! Хороший юрист із кредитів, детально вивчивши умови договору, запропонує оптимальний варіант вирішення проблеми. За своєчасного звернення до фахівця ви можете сподіватися на реструктуризацію. Іноді також вдається досягти списання штрафів, пені та відсотків.

Юрист із кредитних заборгованостей

Юрист із кредитної заборгованості готовий допомогти на будь-якому етапі вирішення проблеми. Залежно від ситуації адвокат сприятиме:

 • неправомірним діям колекторів;
 • зниженню суми вимог, списанню штрафних санкцій;
 • оскарженню в суді кредитного договору, іпотеки, договору поруки або їх окремих положень;
 • оскарженню виконавчого напису нотаріуса чи судового рішення, зокрема заочного;
 • зняттю арешту з нерухомості, транспортного засобу, банківських рахунків.

Наші фахівці допоможуть вам захистити свої права та уникнути втрати грошей та майна.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Ефективна юридична допомога з кредитних заборгованостей, безумовно, вимагає грошових вкладень. При цьому оплата юридичних послуг разом із закриттям боргу коштуватиме набагато дешевше, ніж погашення кредиту з повною сумою штрафів або втрата цінного майна.

Банківський юрист консультація

Консультація юриста з банківських кредитів включає питання, що стосуються:

 • беззаставних споживчих кредитів;
 • карткових позик, якими договір не підписувався;
 • заставних кредитів, забезпечених нерухомим майном;
 • поруки.

У рамках консультації юрист вивчає договір, аналізує ситуацію та з’ясовує подробиці справи, розробляє план дій. Потрібна консультація юриста з кредитних питань, більшості боржників але багато хто її ігнорує, тим самим лише ускладнюючи своє становище.

Важливо! Якщо консультації юриста з банківських питань буде недостатньо, ви також можете скористатися послугами з ведення переговорів з банком, супроводу угоди з викупом боргу, розглядом справи в суді, закриттям виконавчого провадження.

Юридична допомога з іпотеки

Юридична консультація з іпотеки обов’язково знадобиться, коли існує ризик втратити нерухоме майно, яке перебуває у заставі. У багатьох випадках, розраховуючи на правову безграмотність клієнтів, банки перевищують повноваження. Результатом можуть стати продаж та виселення з іпотечного житла. Якщо предмет іпотеки є єдиним житлом, то боржник може відкрити процедуру банкрутства. Але такий захід не врятує, якщо борг продано факторинговою компанією, яка може переоформити на себе нерухомість через нотаріуса.

Фахівець із іпотеки допоможе вирішити питання із збереженням іпотечного житла шляхом подання позову до суду, мирової угоди з кредитором, викупом кредиту через факторинг.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Навіть якщо ви збираєтеся оформити кредитний договір під заставу нерухомості, рекомендуємо перестрахуватися. Іпотечний юрист ще до укладення договору може перевірити наявність у ньому спірних пунктів.

Де знайти юриста з кредитів

Кредитні боржники, на жаль, не завжди запитують, як знайти хорошого юриста по кредитах. Одні намагаються вирішити проблему самостійно, інші звертаються до недорогих юристів загальної практики. Обидва шляхи помилкові та ризиковані.

Варто знати, що на стороні банків у суперечках виступають майстри, які не залишать вам жодних шансів захистити свої права. Спроби протистояти банку самостійно або отримання консультацій від непрофільних фахівців можуть обернутися значними збитками та втратою цінного майна. Юрист, який займається виключно кредитами, знайде спосіб як зберегти житло, авто та погасити кредит з дисконтом.

До відома! Якщо потрібен юрист по кредитах, звертайтеся до компанії, яка спеціалізується на кредитних справах. У цьому випадку ви платите за фактично досягнутий результат.

Юрист із кредитних справ

У ситуації з банківською суперечкою не так важливо, на яку суму і коли було взято кредит, як довго він не погашається. Головне завдання боржника – послабити тягар боргових зобов’язань, і в цьому може допомогти юрист із банківських справ.

Юрист з проблемних кредитів компанії «ПІК» розробить для вас ефективний план і стратегію захисту в кредитній суперечці, з його допомогою ви зможете погасити борг на вигідних для вас умовах.

Юрист із проблемних кредитів!

Юрист консультант із кредитів! Іпотечний адвокат. Онлайн-консультація юриста. Ми знаємо, вирішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотній дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн