Юридична компанія «ПІК»

КОНСУЛЬТАЦІЯ ЮРИСТА ПО КРЕДИТАМ

Юрист по кредитах необхідний тим позичальникам, які, через певні обставини, не змогли оплачувати кредит і мають прострочений борг по кредиту.

Юрист із кредитних боргів не може звільнити боржника від обов’язку сплачувати борг за кредитом, якщо кредитний договір складено відповідно до закону. Проте юрист може змінити фінансові умови для боржника, погодити погашення кредиту зі знижкою, зменшити суму стягнення та оскаржити санкції. Залежно від складності ситуації, юрист із прострочених кредитів може рекомендувати різні способи вирішення проблеми.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Юрист по кредиту

Кредитний юрист допоможе знайти вихід навіть із безвихідної, на перший погляд, ситуації. Якщо трапилося так, що у вас немає грошей на погашення кредиту, а від цього ніхто не застрахований, не ігноруйте дзвінки і не сподівайтеся, що банк (МФО) пробачить борг і подарує вам гроші.

Ваша бездіяльність вже призвела до нарахування штрафів і пені, неприємного спілкування з колекторами, далі буде відкриття позовного провадження з усіма наслідками: арештом і стягненням майна, блокуванням банківських рахунків, примусовим списанням грошей із зарплатної або соціальної картки.

До відома! Юрист із проблемних кредитів, детально вивчивши умови договору, запропонує оптимальний варіант вирішення проблеми. При своєчасному зверненні до фахівця ви можете сподіватися на реструктуризацію. Іноді також вдається домогтися списання штрафів, пені та відсотків.

Консультація юриста з питань кредиту

Консультація юриста по кредиту включає питання, що стосуються:

 • беззаставних споживчих кредитів;
 • карткових позик, за якими договір не підписувався;
 • заставних кредитів, забезпечених нерухомим майном;
 • поруки.

У рамках консультації, юрист вивчає договір, аналізує ситуацію та з’ясовує подробиці справи, розробляє план дій. Консультація юриста з питань кредиту потрібна більшості боржників, але багато хто її ігнорує, тим самим лише ускладнюючи своє становище.

Важливо! Якщо консультації юристів щодо кредитів буде недостатньо, ви також можете скористатися послугами з ведення переговорів з банком, супроводу угоди з викупом боргу, розгляду справи в суді, закриття виконавчого провадження.

Консультація юриста щодо кредитів безкоштовно

Безкоштовна консультація юриста з кредитів, звичайно ж відрізняється від оплаченої, вам поставлять кілька запитань і дадуть можливість поставити кілька запитань, які є у вас. Не варто сподіватися вирішити проблему, вдавшись до допомоги безкоштовного юриста з кредитів.

Україна, на рівні держави, розробила цілу програму, безкоштовну консультацію кредитного юриста також було включено. Зателефонувавши на “гарячу лінію”, громадянин може отримати безкоштовну консультацію юриста щодо боргів. Безкоштовний юрист за кредитами існує і у великих компаній, які мають у штаті помічника юриста, такий спеціаліст відповідає на дзвінки та дає короткі відповіді на запитання клієнта.

До відома! Безкоштовна онлайн-консультація юриста з кредиту майже завжди використовується громадянами для з’ясування вартості послуг та варіантів вирішення проблеми. Але не варто зловживати такою можливістю, здебільшого проблему не вирішити таким чином.

Юрист по кредиту онлайн

Юрист по кредитам онлайн – ще одне досягнення прогресу та розвитку інтернету, тепер, щоб отримати консультацію юриста з кредитів, навіть не потрібно йти нікуди.

Онлайн-консультація юриста з кредитів можлива за телефоном або за допомогою Інтернету. Клієнт може користуватися відеодзвінками, месенджерами, електронною поштою на смартфоні чи комп’ютері. При цьому якість консультації буде високою. Також клієнт може надсилати копії (фото) своїх документів, у тому числі ухвал, повісток, рішень суду тощо.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Кредитний юрист онлайн заощаджує ваш час і гроші, консультація кредитного юриста онлайн буде дешевшою за консультацію в офісі, плюсом такої консультації є відсутність тиску на клієнта, у будь-який момент ви можете “ залишити чат”.

Юрист по кредитних боргах

Консультація юриста щодо кредитних боргів допоможе на будь-якому етапі вирішення проблеми. Залежно від ситуації, юрист за кредитами сприятиме:

 • неправомірним діям колекторів;
 • зниженю суми вимог, списання штрафних санкцій;
 • оскарженню в суді кредитного договору, іпотеки, договору поруки або їх окремих положень;
 • оскарженню виконавчого напису нотаріуса чи судового рішення, зокрема заочного;
 • зняттю арешту з нерухомості, транспортного засобу, банківських рахунків

Ефективна допомога юриста із кредитної заборгованості, безумовно, потребує грошових вкладень. При цьому консультація юриста щодо боргів, оплата юридичних послуг разом із закриттям боргу обійдеться набагато дешевше, ніж погашення кредиту з повною сумою штрафів або втрата цінного майна.

Консультація юриста з банківських питань

Юрист з банківських кредитів, як окремого фахівця, звичайно ж не існує, це юрист із кредитів, так, є юристи, які спеціалізуються саме на проблемах із банками, а не, наприклад, із МФО. У ситуації з банківською суперечкою не так важливо, на яку суму і коли було взято кредит, як довго він не сплачувався. Головне завдання боржника – послабити тягар боргових зобов’язань, і в цьому може допомогти юрист із банківських справ.

Юрист по роботі з банками крім загальних питань кредитування має знання та у сфері стягнення кредитів банківськими установами. Цінність такого фахівця у тому, що він має контакти у банках і може погодити умови погашення кредиту без застосування банком примусового стягнення.

До відома! Юрист зі спорів з банками не може представляти інтереси боржника у суді, для цього потрібен адвокат, юрист може підготувати позов, вивчити документи і договори.

Допомога юриста по кредиту

Допомогу юриста з простроченими кредитами, ви можете отримати у юридичній компанії, спеціалізація якої – кредитні відносини та борги за кредитами. Допомога кредитного юриста може бути різною: безкоштовна допомога кредитного юриста, допомога юриста за простроченими кредитами та навіть психологічна допомога. Нерідко боржник просто заляканий колекторами, а незнання своїх прав призводить до почуття приреченості у боржників.

Допомога юриста за кредитами – те, що вам потрібно, якщо виник борг за кредитом, є ризиком подання позову кредитором до суду, а тим більше, коли вже відкрито виконавче провадження. Пошук інформації в інтернеті, на форумах та соціальних мережах не замінить повноцінної консультації з юристом щодо кредиту.

Послуги юриста щодо кредитних боргів

Послуги юриста по кредитах, це консультації, аналіз, планування та робота з документами, у юридичних компаній, яким можна довіряти, послуги та ціни прописані на сайтах. Скільки коштують послуги кредитного юриста, також залежить від кваліфікації та розташування кредитного юриста. У великих містах послуги юриста з кредитних боргів коштуватимуть дорожче, але й кваліфікація, досвід таких фахівців буде вищим.

У банках, колекторських компаніях, у МФО теж працюють кредитні юристи, у суперечках виступають професіонали, які не залишать вам жодних шансів захистити свої права. Спроби протистояти банку самостійно або отримання консультацій від непрофільних фахівців можуть обернутися значними збитками та втратою цінного майна. Юрист, який займається виключно кредитами, знайде спосіб як зберегти житло, авто та погасити кредит з дисконтом.

Таким чином, юридична фірма, що спеціалізується на кредитних проблемах, є те, що ви повинні шукати, щоб отримати навіть безкоштовну консультацію юриста з кредиту.

Юристи з проблемних кредитів компанії «ПІК» розроблять для вас ефективний план та стратегію захисту у кредитній суперечці, за його допомогою ви зможете погасити борг на вигідних для вас умовах.

Кредитний юрист!

Онлайн юрист по кредитам! Консультація юриста по кредитам. Ми знаємо вирішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотній дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн