Юридична компанія «ПІК»

Юрист за займам

Банки і МФО нарощують активність по збору боргів примусово. Неспроможні позичальники не знають, що їм робити. З’ясуємо, чи потрібна боржнику допомога юристів по кредитах.

ЧИТАТИ ЩЕ: КРЕДИТНИЙ ЮРИСТ

Що чекає боржника, якщо нічого не робити

Якщо нічого не робити і чекати, що проблема вирішиться сама по собі, нічого доброго боржника не очікує. Фінансові установи мають хорошу пам’ять і не схильні до альтруїзму. Про борг не забудуть і його не пробачать. Навпаки, за рахунок нарахування відсотків і штрафних санкцій, заборгованість буде зростати. Особливо швидко зростають борги по мікрокредитам.

Юристи по мікрозаймам знають випадки, коли, за короткий час, сума заборгованості збільшується в кілька разів. Спроби ж взяти кредит в іншому МФО, щоб розрахуватися за простроченим кредитом, призводять до того, що заборгованість збільшується ще більше. Деякі позичальники мікрофінансових організацій мають по десятку кредитів, які не можуть оплатити.

Коли стає зрозуміло, що платити боржник не може, фінансові установи:

 • Спочатку направляють до нього колекторів. Їх завдання – примусити позичальника до швидкого розрахунку. У хід йдуть погрози, позбавлення спокою і сну, компрометація перед роботодавцями, колегами, знайомими і родичами. Колектори МФО часто пропонують зробити позику в іншій мікрофінансовій організації. Не погоджуйтеся.
 • Якщо отримати гроші швидко не вдалося, кредитори переходять до стягнення їх за законом. Для цього:
  • Отримують виконавчий напис нотаріуса або рішення суду про примусове стягнення боргу.
  • Через виконавчу службу відкривають провадження, арештовують майно і зарплату боржника. Виручені кошти йдуть на погашення боргу. Є можливість залишитися належним, втративши все.

Звичайно, допускати цього не можна. Боржнику потрібна допомога юриста, і з ним обов’язково потрібно зв’язатися. Кредитний юрист онлайн зможе провести первинну консультацію. Але, для докладного вивчення обставин справи, знадобиться більше інформації.

Яку допомогу юрист надасть боржникові

Вивчивши обставини позики, адвокат пропонує стратегію і тактику захисту прав боржника. Вона може включати:

 • Оскарження в суді договору кредитування. Оскаржити, при наявності підстав, можна як весь договір, так і окремі його частини.
 • Списання неправомірних відсотків і штрафів. Юрист по боргам, позбавить вас від таких нарахувань і зуміє знизити суму боргу.
 • Зняття арештів з майна і зарплати.
 • Відтягування винесення рішення про примусове стягнення боргу судом. Можна виграти від декількох місяців до декількох років, і знайти за цей час щадні шляхи погашення боргу.
 • Погашення боргу зі знижкою, через викуп прав вимоги.
 • Банкрутство фізичної особи. Цей спосіб застосовують, коли вартість всієї власності істотно менше суми боргів.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЮРИСТ ПО МІКРОЗАЙМАМ

Є й інші способи захисту прав позичальника. Зв’яжіться з юридичною компанією ПІК, там підкажуть, які із способів можна використовувати в вашому випадку.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн