Юридична компанія «ПІК»

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ЮРИСТА ЩОДО КРЕДИТІВ

Закредитованість населення України збільшується. Цьому сприяє і загальний спад економіки країни і обмежувальні заходи, вжиті урядом для подолання пандемії коронавіруса. Доходи українських громадян падають, частина людей бере кредити на життя, навіть не замислюючись про те, які наслідки будуть, якщо допустити прострочення.

Консультація юриста з питань кредиту потрібна все більшій кількості українців. З’ясуємо, у чому сенс консультування і де отримати якісну консультацію.

Чому позичальникам потрібні юридичні консультації

Допомогу шукають вже тоді, коли з узятими на себе зобов’язаннями не справляються. Дійсно, про можливості втратити роботу або захворіти і залишитися без доходів, майже ніхто не замислюється.

Важливо! Крім того, частина договорів кредитування, в першу чергу по мікрокредитах, встановлює грабіжницькі умови. Процентні ставки за такими договорами перевищують середні по ринку, а штрафи і пені за порушення умов можуть збільшити заборгованість у кілька разів за короткий проміжок часу. Консультація по кредиту в МФО — одна з найбільш затребуваних послуг в наші дні.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Консультацію по кредитах, в ідеальному випадку, люди повинні отримати ще на етапі, що передує укладенню договору кредитування. Причина проблем частково в тому, що більшість позичальників цього не робить.

Які питання розглядаються на консультації юриста з кредитних справ

Консультація юриста з кредитними боргами не обмежується пошуком порушень прав позичальника. Досвідчений юрист порекомендує методи, що дозволяють вирішити проблему кредиту щадними способами. Такі методи існують. До них відносяться:

 • Викуп кредиту та його погашення зі знижкою
 • Погашення кредиту зі знижкою.
 • Реструктуризація — зміна умов договору, за погодженням з кредитором. Термін виплати збільшується, щомісячний платіж зменшується до прийнятного рівня.
 • Захист боржника в суді
 • Скасування виконавчого напису

Домогтися реструктуризації зараз складно, але цей інструмент зберігається. Консультація юриста з питань кредиту допоможе позичальнику зрозуміти, які методи вирішення проблеми заборгованості варто застосувати в його конкретному випадку.

Де знайти юридичного консультанта по кредитах

В Україні люди з проблемним кредитом рекомендують компанію ПІК, прочитайте відгуки про неї в інтернеті. Допомогу позичальникам її працівники надають вже понад 10 років. Кредитні спори — основний профіль роботи ПІК. За цей час списані мільйонні борги та надано допомогу тисячам позичальників, які не справляються з платежами.

Важливо! При виборі юридичної компанії зверніть увагу на наявність у неї досвіду саме в кредитних питаннях.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Вибирати юриста з питань кредитних боргів для консультації найкраще за рекомендаціями знайомих, які вже отримали реальну допомогу. Якщо таких немає, зверніться до пошуку в інтернеті.

Потрібна консультація юриста по кредитам?

Допомога адвоката по кредиту! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі

 • Виктория

  16.02.2022 в 20:42

  КАк сделать отсрочку платежа на 12 мес , или же анулировать микрозайм в кредит 7?

  Відповіcти
  • Юридична компанія «ПІК»

   19.02.2022 в 09:13

   Здравствуйте, ни того ни другого сделать невозможно, пожалуйста позвоните, попробуем решить проблему.

   Відповіcти
 • Михайло

  13.01.2022 в 18:19

  Добрый вечер,есть проблема с 4 мя мфо

  Відповіcти
  • Юридична компанія «ПІК»

   14.01.2022 в 12:09

   Здравствуйте, поможем разобраться с проблемой, свяжитесь с нами удобным для вас способом.

   Відповіcти
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн