Юридична компанія «ПІК»

ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА ПО КРЕДИТАХ

Юридична консультація щодо кредитів, на жаль, не дуже популярна серед українців, кримінальної відповідальності за несплату кредиту немає, і боржники “до останнього” намагаються впоратися власними силами. Консультація по кредиту, на етапі прострочення, подання позову кредитором до суду або передачі стягнення колекторській організації, могла б суттєво вплинути на подальший перебіг справи.

На перший погляд безліч кредитних програм з різними умовами, відмінна можливість поліпшити свій добробут за рахунок кредитних коштів. Але, як кажуть, є нюанси, пов’язані з оформленням, використанням, а також погашенням кредитних договорів, борги по кредитах стали сьогодні великою проблемою. Консультації щодо кредиту потрібні дедалі більшій кількості українців. З’ясуємо, у чому сенс консультування за кредитом і де отримати якісну консультацію, якщо утворився борг.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Консультація щодо кредитних боргів

Консультація кредитного фахівця, звичайно ж, має бути отримана ще на етапі, що передує укладенню договору кредитування. У Європі, куди українці так прагнуть, усі так і роблять. Але більшість позичальників про це навіть не думають. Допомогу шукають вже тоді, коли з взятими зобов’язаннями вже не справляються. Справді, про можливість втратити роботу чи захворіти і залишитися без доходів майже ніхто не замислюється.

Для того, щоб отримати максимальну вигоду від консультації щодо кредитної заборгованості, позичальнику необхідно надати повні та точні відомості про всі деталі позики (кредиту). Це допоможе експерту оцінити потенціал спору і знайти найкращий, найзручніший та найекономніший варіант вирішення.

До відома! Онлайн-консультація по кредиту цілком замінює очну, а в певному сенсі її можна вважати якіснішою і зручнішою, так як і клієнт, і консультант по кредиту знаходяться в комфортних (звичних) умовах і можуть зосередитися на вирішенні питання.

Безкоштовна юридична допомога по кредитах

Безкоштовна юридична консультація по кредитах це більше “рекламний хід”, продукт маркетингу, виявлення проблеми клієнта, коротка консультація, відповідь на кілька питань та укладання договору, вже оплатного, на надання послуг. Не варто мати ілюзій, що таким чином можна вирішити проблему. З іншого боку, безкоштовна консультація щодо кредитів може бути корисною.

Безкоштовні юридичні консультації по кредитах можна використовувати для вивчення проблеми, вивчення вартості послуг та варіантів рішення, а також для прийняття рішення про те, кому довірити надання юридичної допомоги по кредиту.

Рада юридичної компанії “ПІК”

За безкоштовною юридичною консультацією по кредиту можна звернутися до кількох компаній, головне не помилитися з подальшим вибором, ті, хто багато обіцяють, не завжди можуть виконати свої обіцянки, позбутися кредиту дуже складно.

Юридична консультація щодо боргів

Юридична консультація щодо кредиту не обмежується пошуком порушень прав позичальника. Досвідчений юрист порекомендує методи, що дозволяють вирішити проблему кредиту прийнятними способами. Такі методи є. До них відносяться:

 • Викуп кредиту зі списанням.
 • Погашення кредиту зі знижкою.
 • Реструктуризація – зміна умов договору, за погодженням із кредитором. Термін виплати зростає, щомісячний платіж зменшується до прийнятного рівня.
 • Погашення кредиту за рішенням суду.
 • Скасування виконавчого провадження.

До відома! Юридична консультація щодо банківських кредитів допоможе позичальнику зрозуміти, які методи вирішення проблеми заборгованості варто застосувати у його конкретному випадку.

Юридична допомога кредитним боржникам

Юридична допомога по кредиту просто необхідна, коли виникли фінансові труднощі і кредит перейшов із розряду, того, що оплачується, в статус проблемний. Проблеми боржників на цьому етапі стандартні: колектора, суд, виконавча служба. Арешт майна, грошей на рахунках, штрафи, пеня, відсотки. Це далеко не все, з чим може зіткнутися боржник за кредитом.

Юридична допомога з кредитних боргів вкрай важлива і не варто її нехтувати, якщо ви не юрист. Шукати її краще за рекомендаціями знайомих, які вже отримали реальну допомогу. Якщо таких немає, зверніться до Інтернету. При виборі юридичної компанії зверніть увагу на наявність у неї досвіду саме в кредитних питаннях.

Кредитні суперечки – основний профіль роботи компанії ПІК. За цей час списано мільйонні борги та надано допомогу тисячам позичальників, які не справлялися з платежами.

Потрібна консультація юриста по кредитам?

Допомога адвоката по кредиту! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі

 • Виктория

  16.02.2022 в 20:42

  КАк сделать отсрочку платежа на 12 мес , или же анулировать микрозайм в кредит 7?

  Відповіcти
  • Юридична компанія «ПІК»

   19.02.2022 в 09:13

   Здравствуйте, ни того ни другого сделать невозможно, пожалуйста позвоните, попробуем решить проблему.

   Відповіcти
 • Михайло

  13.01.2022 в 18:19

  Добрый вечер,есть проблема с 4 мя мфо

  Відповіcти
  • Юридична компанія «ПІК»

   14.01.2022 в 12:09

   Здравствуйте, поможем разобраться с проблемой, свяжитесь с нами удобным для вас способом.

   Відповіcти
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн