Що буде якщо не платити онлайн займ України
Велика кількість людей сьогодні живуть в борг, оформляючи кредити в банках, МФО, у приватних осіб та ін. Фінансова ситуація стає причиною прострочення по позиці і позичальники не застраховані від можливого підроблення з боку кредиторів. Неправомірно нараховані штрафи часто стають наслідком судових розглядів, суперечок. Що буде якщо не платити онлайн займ і як можна захистити свої права, підкажуть фахівці з кредитів.
ЧИТАТИ ЩЕ: ЩО БУДЕ ЯКЩО НЕ ПЛАТИТИ МІКРОПОЗИКИ
Що буде якщо прострочити кредит?
У кредитному договорі прописуються умови МФО в разі прострочення. Що буде якщо не платити онлайн займ, ви можете дізнатися в там. Тому важливо уважно читати договір перед підписанням. Так, при затримці повернення позикових коштів, відбувається нарахування банківською організацією:
Пеня – відсоток на суму простроченого боргу. Нараховується за кожен день затримки виплати кредиту.
Штраф-фіксована сума. Нараховується щоразу за фактом порушення кредитного договору та додається до загального боргу.
Тоді виникає питання, які пені і штрафи законні в Україні? Спираючись на чинне законодавство (Закон №1734-VIII “Про споживче кредитування”), розмір пені за невиконання зобов’язань по оплаті кредиту і відсотків за його користування не може перевищувати подвійну ставку НБУ, що діяла в період, за який сплачується пеня, і не може бути більше 15% від суми простроченого платежу.
Разом з тим, загальна сума неустойки (штраф + пеня) за невиконання зобов’язань за кредитним договором, не може перевищувати 50% суми, отриманої за договором споживчого кредиту,і не може бути збільшена за домовленістю сторін.
До вступу в силу нового закону (10 червня 2017 року), банкіри могли нарахувати боржникам неустойку, що перевищує тіло самого кредиту, тепер же ситуація трохи стабілізувалася.
Відповідно, дія закону №1734-VIII “Про споживче кредитування” поширюється тільки на ті договори про споживче кредитування, що були укладені після дня вступу в силу вищевказаного закону (10 червня 2017 року).
Якщо при простроченні кредитного зобов’язання нарахували в два рази більше, ніж ви взяли грошей в банку спочатку, варто розібратися. Закон на боці боржника. Зверніться за допомогою. Юристи нашої компанії здатні вивчити деталі договору, виявити інформацію, написану «між рядків». Можливо, буде потрібно рішення проблеми в судовому порядку. А в майбутньому не виключено списання боргу за терміном давності. Що буде якщо не платити онлайн займ, залежить від вас. Не пускайте ситуацію на самоплив, пам’ятайте, кредит може як допомогти, так і нашкодити вам.
ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЯК ЗАКРИТИ МІКРОЗАЙМИ
⚖️🎓 Мікрозайм, онлайн кредит, займ в МФО, захист боржників мікрозаймів. Юридична компанія “ПІК”. Законне позбавлення від боргів і тиску колекторів. Залишайте заявку на сайті, замовте зворотний дзвінок або консультацію юриста.
🔥🔥🔥 Рекомендуємо : ТОП 5 СТАТЕЙ
📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС
📃 Читати: СУД ЗА ОНЛАЙН ПОЗИКОЮ ТА МІКРОЗАЙМОМ
📃 Читати: АРЕШТ І СПИСАННЯ БОРГУ З ЗАРПЛАТИ
📃 Читати: ЩО МОЖУТЬ ЗРОБИТИ МФО ЯКЩО НЕ ПЛАТИТИ
📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО
⭐⭐⭐⭐⭐ Ознайомитися з цінами і послугами, Ви можете клікнувши на посилання.
✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:
- Списанню боргу за кредитом
- Захист від колекторів і фінансових компаній
- Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
- Виконавчим і судовим провадженням
Та інших питань
➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01