Юридична компанія «ПІК»

ЩО БУДЕ ЗА НЕСПЛАТУ МІКРОЗАЙМУ УКРАЇНА

Когда возникает кредитная задолженность

Що буде, якщо не платити мікрозайми в Україні, дізнатися про це хочуть як шахраї, так і законослухняні громадяни України, які зіткнулися із фінансовими проблемами.

Звичайно, якщо ви не шахрай, притягнути вас до кримінальної відповідальності неможливо, якщо не платити мікрозайм в Україні – кримінальної відповідальності для боржника немає.

Не платити мікрозайм Україна

Незважаючи на те, що кредитування давно увійшло в життя українців, на побутовому рівні історія про те, що станеться, якщо не платити кредит, оточена безліччю міфів. Першоджерелом вигадок у кредитній сфері є якийсь міфічний постулат про те, що при створенні деяких обставин мікрозайми в Україні можна не платити і за це нічого не буде.

Широкого поширення набув міф про те, що якщо позичальник вносить відсотки за користування позиковими коштами, але не повертає обумовлену частину тіла кредиту, йому знову ж нічого не буде. Ці чутки – пусті домисли.

До відома! Електронний кредитний договір в Україні абсолютно законний, а невиконання його умов дає кредитору можливість стягнути борг по мікрозаймуі через суд.

Що буде за несплату мікрозайми в Україні

Якщо не сплачувати мікрозайм в Україні, заборгованість виникає у перший день, після того, як минув термін внесення коштів, зазначений у кредитному договорі. повністю втратити все майно і при цьому ще залишитися належним – можливо. МФО, або колекторські компанії, що викупили у них борг, діють за такою схемою:

 • нараховуються штрафи, пеня та відсотки;
 • починають нагадувати про обов’язок щодня;
 • роблять нотаріальний напис.

Виключати можливості судового розгляду теж не можна, кредитор має таке право, користується ним рідко, але сподіватися, що ситуація не зміниться і не “боятися” суду, теж не варто.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Більшість МФО та колекторських компаній просто залякують боржника, лякають навіть позбавленням батьківських прав, проконсультуйтеся з юристом, щоб бути більш обізнаним.

Що може бути за несплату мікрозайму в Україні: як вирішити проблему

З урахуванням того, що на заборгованість за кредитом нараховуються штрафи та пені, якщо не платити мікрозайми в Україні, ймовірність втратити все і залишитися боржником дуже висока.

Як тільки у вас виникли фінансові проблеми із внесенням обумовлених у кредитному договорі сум, потрібно звернутися за допомогою до юристів, які практикують у кредитній сфері. Існують законні методи вийти із ситуації з мінімальними втратами. До них відносяться:

 • Погашення кредиту зі знижкою. Кредитори погоджуються на це не завжди.
 • Банкрутство.
 • Викуп кредиту.

Є ще кілька методів. Зверніться до юристів, вони підкажуть, який з них є оптимальним у вашій ситуації.

Якщо не платити кредит?

Якщо не платити кредит, що буде!? Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн