Юридична компанія «ПІК»

Як списати мікрозайми

Про те, як списати заборгованість за кредитом, варто було б замислюватися до отримання позики. Але люди налаштовані оптимістично і сподіваються на зростання своїх доходів. Іноді цього не відбувається. Гірше того, можливі економічні кризи, втрата роботи і здоров’я, ще безліч подій, що призводять до неможливості сплачувати позику вчасно. З’ясуємо, як діяти неплатоспроможним позичальникам і як списати борги МФО.

Що робити боржнику

Якщо вносити кредитні платежі своєчасно не вдається, головне правило – не опускати рук і шукати вихід з ситуації, що склалася. Сама собою проблема не вирішується. Кредитори борг не пробачать і, в кінцевому підсумку, конфіскують і розпродадуть власність позичальника. Досвіду і знань звичайного громадянина, для виходу з такої ситуації часто недостатньо. Потрібна допомога, яку можуть надати юристи по кредитах.

Сума заборгованості, за рахунок штрафних санкцій, стає дедалі більше. Юрист знає, як списати пені і штрафи за кредитом.

Крім цього, кредитні адвокати знають, як списати відсотки по позики. Відсотки, а іноді і частину тіла кредиту, вдається списати шляхом викупу кредиту і погашення його зі знижкою.

Щоб не втратити власності і розрахуватися за позикою, потрібен час. Кредитори прагнуть прискорити примусове стягнення боргу, потрібно протидіяти цим прагненням.

Де знайти адвоката з кредитних боргів

Юридична компанія ПІК вже 10 років займається захистом прав позичальників. Компанія має ліцензію на факторинг і може сприяти викупу кредиту і його погашення зі знижкою. Адвокати ПІК відмінно знають, як списати заборгованість за кредитом щадним для позичальника способом.

Зверніться по допомогу в компанію ПІК. Вивчивши обставини кредитної справи, юристи можуть запропонувати методи вирішення проблеми і виходу зі складної ситуації.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн