
Юридична компанія «ПІК»
ЯКЩО НЕ ПЛАТИТИ ОНЛАЙН КРЕДИТ

Що буде, якщо не платити онлайн-кредит – типове питання, відповідь на яке боржники мікрозаймів та онлайн кредитів МФО намагаються знайти в інтернеті.
Поради фахівців у статтях та відео корисні, але не завжди застосовні у конкретних випадках: умови надання кредитів та життєві ситуації, в яких опиняються позичальники, абсолютно різні. У питаннях позбавлення від заборгованості важливим є індивідуальний підхід, тому для гарантованого вирішення проблеми варто звернутися до юриста за кредитами.
ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!
Дізнатися більше та отримати консультацію!
+38 095 150 05 01
+38 097 050 05 01
Чи можна не платити онлайн-кредити
При пошуку відповіді на питання, чи можна не платити онлайн-кредит, більшість боржників сподіваються на повне списання. Такий результат подій неможливий у принципі. Договір може бути визнаний у суді недійсним лише, якщо його умови грубо порушують закон. Насправді подібних договорів практично не буває.
Не платити кредит теоретично можна, якщо у вас взагалі немає грошей і немає майна, яке підлягає стягненню. У цьому неплатоспроможність боржника не заважає кредитору відкрити виконавче провадження. Таким чином, з вашої зарплатної або соціальної картки здійснюватимуться відрахування у розмірі 20% (за кількох кредитів – до 50%) від суми доходу.
До відома! Якщо ви шукаєте в мережі відповідь на запитання, чи можна не сплачувати кредит – онлайн, не сподівайтеся на визнання договору недійсним лише на підставі того, що він не підписувався вами власноруч. Нацбанк України, який є регулятором банківських установ та МФО, визнає електронні кредитні договори рівноцінними паперовим.
Якщо не платити онлайн-кредит, що буде
Боржникам перед тим, як почати займатися закриттям проблемної позики, варто знати, що буде, якщо не платити онлайн-кредит в Україні. Прострочення кредиту загрожує боржникам:
- нарахуванням штрафів та пені;
- психологічним дискомфортом, спілкуванням з колекторами;
- судовим розглядом;
- відкриттям виконавчого провадження.
Виконавче провадження може бути відкрито як за рішенням суду, так і на підставі виконавчого напису нотаріуса. Якщо боржник відмовляється добровільно погасити борг, виконавець накладає арешт на банківські рахунки, нерухомість, авто, виносить ухвалу про відрахування коштів із зарплати, пенсії, інших соцвиплат.
Рада юридичної компанії «ПІК»
Онлайн-кредит, якщо не платити заборгованість, нікуди не дінеться. Однак ви цілком можете досягти зменшення відсотків, штрафних санкцій. Насамперед спробуйте домовитися з кредитором. Якщо спроби не мали успіху, зверніться за допомогою до юриста.
Як не платити онлайн-кредит в Україні
Якщо хочете позбутися проблемного кредиту, не вірте «універсальним» підказкам про те, як не платити онлайн-кредит. Кожен випадок є унікальним. Щоб розробити грамотну стратегію дій необхідно уважно ознайомитися з умовами договору, оцінити власну платоспроможність.
Платити, безперечно, доведеться. Однак, якщо ви не погоджуєтесь з грабіжницькими відсотками та неустойкою, зверніться до юриста за кредитами компанії «ПІК». За 10 років роботи ми допомогли тисячам клієнтів закрити кредити на мільйони гривень, готові допомогти і вибратися з боргів з мінімальними фінансовими втратами.