Юридична компанія «ПІК»

ЯКЩО НЕ ПЛАТИТИ ОНЛАЙН КРЕДИТ

Що буде, якщо не платити онлайн-кредит – типове питання, відповідь на яке боржники мікрозаймів та онлайн кредитів МФО намагаються знайти в інтернеті.

Поради фахівців у статтях та відео корисні, але не завжди застосовні у конкретних випадках: умови надання кредитів та життєві ситуації, в яких опиняються позичальники, абсолютно різні. У питаннях позбавлення від заборгованості важливим є індивідуальний підхід, тому для гарантованого вирішення проблеми варто звернутися до юриста за кредитами.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Чи можна не платити онлайн-кредити

При пошуку відповіді на питання, чи можна не платити онлайн-кредит, більшість боржників сподіваються на повне списання. Такий результат подій неможливий у принципі. Договір може бути визнаний у суді недійсним лише, якщо його умови грубо порушують закон. Насправді подібних договорів практично не буває.

Не платити кредит теоретично можна, якщо у вас взагалі немає грошей і немає майна, яке підлягає стягненню. У цьому неплатоспроможність боржника не заважає кредитору відкрити виконавче провадження. Таким чином, з вашої зарплатної або соціальної картки здійснюватимуться відрахування у розмірі 20% (за кількох кредитів – до 50%) від суми доходу.

До відома! Якщо ви шукаєте в мережі відповідь на запитання, чи можна не сплачувати кредит – онлайн, не сподівайтеся на визнання договору недійсним лише на підставі того, що він не підписувався вами власноруч. Нацбанк України, який є регулятором банківських установ та МФО, визнає електронні кредитні договори рівноцінними паперовим.

Якщо не платити онлайн-кредит, що буде

Боржникам перед тим, як почати займатися закриттям проблемної позики, варто знати, що буде, якщо не платити онлайн-кредит в Україні. Прострочення кредиту загрожує боржникам:

 • нарахуванням штрафів та пені;
 • психологічним дискомфортом, спілкуванням з колекторами;
 • судовим розглядом;
 • відкриттям виконавчого провадження.

Виконавче провадження може бути відкрито як за рішенням суду, так і на підставі виконавчого напису нотаріуса. Якщо боржник відмовляється добровільно погасити борг, виконавець накладає арешт на банківські рахунки, нерухомість, авто, виносить ухвалу про відрахування коштів із зарплати, пенсії, інших соцвиплат.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Онлайн-кредит, якщо не платити заборгованість, нікуди не дінеться. Однак ви цілком можете досягти зменшення відсотків, штрафних санкцій. Насамперед спробуйте домовитися з кредитором. Якщо спроби не мали успіху, зверніться за допомогою до юриста.

Як не платити онлайн-кредит в Україні

Якщо хочете позбутися проблемного кредиту, не вірте «універсальним» підказкам про те, як не платити онлайн-кредит. Кожен випадок є унікальним. Щоб розробити грамотну стратегію дій необхідно уважно ознайомитися з умовами договору, оцінити власну платоспроможність.

Платити, безперечно, доведеться. Однак, якщо ви не погоджуєтесь з грабіжницькими відсотками та неустойкою, зверніться до юриста за кредитами компанії «ПІК». За 10 років роботи ми допомогли тисячам клієнтів закрити кредити на мільйони гривень, готові допомогти і вибратися з боргів з мінімальними фінансовими втратами.

Що буде, якщо не платити онлайн кредит?

Як не платити онлайн кредит. Онлайн-консультація юриста. Ми знаємо вирішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотній дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн