Юридична компанія «ПІК»

ЩО БУДЕ ЯКЩО НЕ ПЛАТИТИ ОНЛАЙН КРЕДИТИ

Тих, хто не може платити за боргами, часто цікавить, що буде якщо не платити онлайн позики. В мережі інтернет дійсно можна знайти багато корисної інформації, однак обставини і умови кожного кредиту, отриманого онлайн, індивідуальні. У цій статті ми розповімо про те, як будуть діяти кредитори, але для вирішення проблеми, рекомендуємо звернутися за допомогою до юристів.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЩО БУДЕ ЯКЩО НЕ ПЛАТИТИ МІКРОПОЗИКИ

Як кредитори стягують проблемні борги

З незрозумілих причин, частина проблемних позичальників вважає, що відповідь на питання, що буде, якщо не сплачувати онлайн кредит — нічого. Це далеко не так. Законодавство України захищає всіх громадян, в тому числі і кредиторів. Якщо ви взяли в борг, погасити борг доведеться в будь-якому випадку. Варіанти погашення боргу можуть бути різними, але на цьому зупинимося нижче.

 • Жорсткий коллекшен
 • Законне стягнення боргу

Так коротко можна відповісти на питання, що буде, якщо не платити кредити, відгуки будуть лише такі. Когось із боржників добили морально, інших законними методами.

Кредитори, при зборі проблемних боргів, спочатку нагадують боржнику про необхідність розрахуватися. Потім передають справу колекторам, які різними способами прагнуть примусити позичальника терміново розрахуватися. У хід йде залякування, позбавлення спокою постійними, у тому числі і нічними, дзвінками, повідомлення про боргову проблему всім знайомим боржника. Часто колектори балансують на межі законності, але переступають її досить рідко. Справа в тому, що у них завжди залишається в запасі стягнення боргу за законом.

Слід враховувати, що протягом усього цього періоду на отримані онлайн кредити будуть нараховуватися відсотки та штрафні санкції. Завдяки тому, що умови по кредитах онлайн, мікропозиках та за кредитним картками грабіжницькі, борг може зрости багаторазово. Самостійно впоратися з цією проблемою більшість громадян не здатні.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЩО БУДЕ ЯКЩО НЕМАЄ МОЖЛИВОСТІ ПЛАТИТИ КРЕДИТ

Куди звернутися за допомогою

Сподіваємося, що ви отримали відповідь на питання, що буде, якщо не платити онлайн позики. Проблемним позичальникам необхідна юридична допомога. Існують способи вирішення проблеми, зокрема викуп кредиту, погашення зі знижкою. Навіть поява у боржника юриста допоможе змінити життя боржника в кращу сторону. Які методи застосовуються в конкретному випадку, юрист може сказати після вивчення обставин справи.

Що буде, якщо не платити кредити, відгуки говорять про високу ефективність юристів компанії ПІК. За 10 років роботи компанія списала мільйонні суми боргів і допомогла тисячам клієнтів. Вам підкажуть, як діяти, щоб вийти з проблемної ситуації з мінімальними втратами.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн