img Якщо не платити мікропозику - компанія з кредитних питань | «ПІК» FB Twitter Pinterest YouTube

Якщо не платити мікропозику

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

В Україні бум на споживчі кредити почався ще в 2004 році, але їх не видавали без довідки про доходи та боржника перевіряв банк. З 2014 з’явилися так звані МФО, які почали видавати кредити – просто на паспорт, трохи пізніше- через інтернет по скану паспорта видавати гроші на карту.

У населення України, і ми в цьому не самотні, весь пострадянський простір загруз у кредитах МФО, виникли такі запити:

 • як не платити мікропозик;
 • не платити колекторам;
 • заборгованість перед МФО;
 • борги по кредитах;
 • як позбутися від кредитів.

Ви будете сміятися, але є навіть такі запити як “молитва від кредитів і боргів” і “яка довідка потрібна з лікарні, щоб не платити кредит”.

Як в будь-якій суперечці є дві сторони конфлікту: боржник і кредитор.Розглянемо аргументи обох сторін і спробуємо відповісти на запити.

Як поводиться кредитор і чому

Кредитор видає позикові кошти фізособі, це підкріплено кредитним договором і боржник погоджується на умови по кредитуванню. Порушень, згідно законодавства України, немає.

Питання перше, дуже високі ставки по кредиту, обумовлене тим, що кількість неплатників за виданими кредитами складає від 50 до 90%, тобто з виданої 1000 грн. відразу не платять 500 грн. і компанія втрачає їх безповоротно.питання інше, про штрафи та пені в разі неплатежу, можна написати коротко-космічні.Причина та ж, неплатежі і МФО переносить ці втрати на тих, хто платить.

Перейдемо до самої болючої теми-колектори. У всіх МФО є відділ стягнення заборгованості, далі погроз і викликів співробітники компанії не йдуть, хоча є винятки, подають до суду і успішно діють в законному руслі.У нас був клієнт, у якого держвиконавець описав і реалізував корову і свиню, в рамках стягнення з кредитом МФО. Ось так.

Але найбільший кошмар чекає боржника коли кредит МФО проданий колекторам. Потрібно відзначити, що в Україні немає закону, який регулює таку діяльність і кожен веде себе в міру своєї розбещеності, а безкарність спонукає до дуже жорстких заходів:

 • нескінченні дзвінки з різних номерів;
 • приходять додому і залякують членів сім’ї боржника;
 • дзвінки літнім батькам з погрозами в’язниці;
 • погрози фізичного насильства;
 • написи на дверях і в під’їзді;
 • розмови з сусідами;
 • дзвінки на роботу, місце навчання.

Ось далеко не весь список, чи законні ці дії? Ні, за винятком дзвінків самому боржнику.

Чому так чинять колектора? Тому, що ініціювати стягнення згідно із законом дуже складно.Тому що потрібно: написати 10 000 позовних заяв до суду, заявитися в 10 000 разів мінімум до суду, як сторона процесу, отримати 10 000 рішень суду, відкрити 10 000 виконавчих проваджень, знайти і описати ваше майно, реалізувати в рамках виконавчого провадження. Для цього потрібні юристи, судді та виконавці, а в разі вибивання і загроз, потрібні лише міцні хлопці, які будуть діяти жорстко.

Висновок: поки в Україні немає закону, який регулює колекторську діяльність, борги будуть продовжувати “вибивати”, а не стягувати.

Як поводиться боржник і чому

Більшість боржників, при оформленні кредиту МФО, навіть не рахують платіж, відсотки і переплату, а деякі і не читають кредитний договір. Умовно боржників можна поділити на дві категорії, тих, кому начхати і люди беруть гроші скрізь і не віддають, і тих, хто бере кредит по нужді і як можуть намагаються впоратися з виплатою.

Про тих ,хто не платить, не будемо і говорити, з ними все ясно, ті, хто платить- про них докладніше.Як не платити мікропозику? Відповідь, просто не платити і з вами буде відбуватися те, що ви прочитали на початку статті. Ніхто не відповість вам як позбутися від кредитів, без грошей-це просто неможливо, ніякі пошуки в інтернеті вам не допоможуть. Варіант один, або повна оплата і закриття кредиту або чекайте в гості колекторів.

Що порадити тим хто потрапив у таку історію.Адже деякі боржники знаходяться у відчайдушній ситуації маючи борг по кредиту, а часто і не один.Коротко:

 • до в’язниці за борги в Україні, не садять !!!!!
 • сума боргу може бути встановлена ​​в судовому порядку ,як кредитором, так і боржником;
 • кажуть, що подали в суд, його потрібно ще виграти;
 • майно родичів забрати не можна, тільки ваше за документами;
 • термін позовної давності 3 роки, можна вважати з моменту закінчення дії кредитного договору або дати останнього платежу;
 • в суд можуть подати, це факт і право кредитора, буде потрібен адвокат, особливо якщо є майно, яке можуть забрати, житло або автомобіль.

Висновок: позбутися від мікропозик законно можна, тільки після сплати боргу або отримавши рішення суду про його відсутність. Як варіант, можна викупити свій борг у колекторів зі знижкою, детальніше можна дізнатися умови тут: ВИКУП КРЕДИТУ У МФО.

Тим у, кого немає можливості і коштів, просто терпіти і чекати коли їм набридне вам дзвонити і приходити, випадків, коли колектора когось вбили через борг по кредиту немає, є випадки суїциду- не робіть цього, наберіться терпіння. Якщо ви платите скільки можете, а борг при цьому тільки збільшується, це погано, ви тим самим визнаєте весь борг в разі подачі до суду, є всі підстави визнати всю суму боргу- ви сплачували.І найголовніше не беріть ще кредит, щоб віддати кредит, буде багато кредитів і багато колекторів.

Залишити заявку

Поділитися статтею в соц. мережах

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Будь ласка, поставте оцінку статті

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(6 голосов, в среднем: 5 из 5)
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img