Юридична компанія «ПІК»

ЯК НЕ ПЛАТИТИ МФО

 

В Україні бум на споживчі кредити почався ще в 2004 році, але їх не видавали без довідки про доходи та боржника перевіряв банк. З 2014 з’явилися так звані МФО, які почали видавати кредити – просто на паспорт, трохи пізніше- через інтернет по скану паспорта видавати гроші на карту.

У населення України, і ми в цьому не самотні, весь пострадянський простір загруз у кредитах МФО, виникли такі запити:

 • якщо не платити мікрозайм;
 • що буде якщо не платити мікрозайм в Україні;
 • якщо не сплачувати борг МФО;
 • що буде якщо не платити МФО в Україні;
 • як не платити мікрозайм;
 • як не платити МФО

Ви будете сміятися, але є навіть такі запити як “молитва від кредитів і боргів” і “яка довідка потрібна з лікарні, щоб не платити кредит”.

Як в будь-якій суперечці є дві сторони конфлікту: боржник і кредитор. Розглянемо аргументи обох сторін і спробуємо відповісти на запити, якщо не виплатити кредит що буде?

Як поводиться кредитор і чому

Кредитор видає позикові кошти фізособі, це підкріплено кредитним договором і боржник погоджується на умови по кредитуванню. Порушень, згідно законодавства України, немає.

 • Питання перше, дуже високі ставки по кредиту, обумовлене тим, що кількість неплатників за виданими кредитами складає від 50 до 90%, тобто з виданої 1000 грн. відразу не платять 500 грн. і компанія втрачає їх безповоротно.
 • Питання інше, про штрафи та пені в разі неплатежу, можна написати коротко-космічні.Причина та ж, неплатежі і МФО переносить ці втрати на тих, хто платить.

Як поводять себе колектори

Перейдемо до самої болючої теми – колектори. У всіх МФО є відділ стягнення заборгованості.

Порада юридичної компанії “ПІК”

“Не панікуйте. Співробітники МФО далі погроз і дзінків не йдуть. Як виняток вони можуть подати до суду або отримати виконавчий напис нотаріуса. Але це в законному руслі

Найбільший кошмар чекає боржника коли кредит МФО проданий колекторам. Потрібно відзначити, що в Україні Закон про Колекторів, тільки прийнятий. Поки компанії тільки реєструють статус – колекторських. На сьогодні, кожна компанія веде себе в міру своєї розбещеності, а безкарність спонукає до дуже жорстких заходів:

 • нескінченні дзвінки з різних номерів;
 • приходять додому і залякують членів сім’ї боржника;
 • дзвінки літнім батькам з погрозами в’язниці;
 • погрози фізичного насильства;
 • написи на дверях і в під’їзді;
 • розмови з сусідами;
 • дзвінки на роботу, місце навчання.

Ось далеко не весь список, чи законні ці дії? Ні, за винятком дзвінків самому боржнику.

Які мотиви в діях колекторів при стягненні боргів

Чому так чинять колектора? Тому, що ініціювати стягнення згідно із законом дуже складно.

Тому що потрібно: написати 10 000 позовних заяв до суду, заявитися в 10 000 разів мінімум до суду, як сторона процесу, отримати 10 000 рішень суду, відкрити 10 000 виконавчих проваджень, знайти і описати ваше майно, реалізувати в рамках виконавчого провадження. Для цього потрібні юристи, судді та виконавці, а в випадку вибивання і загроз, потрібні лише міцні хлопці, які будуть діяти жорстко.

Висновок: поки в Україні не працює закон, борги будуть продовжувати “вибивати”, а не стягувати.

Як поводиться боржник і чому

Більшість боржників, при оформленні кредиту МФО, навіть не рахують платіж, відсотки і переплату, а деякі і не читають кредитний договір. Умовно боржників можна поділити на дві категорії, тих, кому начхати і люди беруть гроші скрізь і не віддають, і тих, хто бере кредит по нужді і як можуть намагаються впоратися з виплатою.

Про тих ,хто не платить, не будемо і говорити, з ними все ясно, ті, хто платить- про них докладніше. Як не платити мікрозайм? Відповідь, просто не платити і з вами буде відбуватися те, що ви прочитали на початку статті.

Важливо! Ніхто не відповість вам на запитання, як позбутися від кредитів, без грошей-це просто неможливо, ніякі пошуки в інтернеті вам не допоможуть. Варіант один, або повна оплата і закриття кредиту або чекайте в гості колекторів.

Що порадити тим хто потрапив у таку історію. Адже деякі боржники знаходяться у відчайдушній ситуації маючи борг по кредиту, а часто і не один. Коротко:

 • звертайтесь за юридичною допомогою до юристів по кредитах, не кожен адвокат може вирішити проблему;
 • контролюйте всі оплати, зберігайте чеки про оплату;
 • регулярно перевіряйте себе в реєстрі боржників;
 • якщо відкрито виконавче провадження, терміново зверніться до адвоката.

Порада юридичної компанії “ПІК”

Якщо на вас оформлено якесь майно, нерухомість або автомобіль, краще його переоформити, є ризик, що його заарештують

Висновок: позбутися від мікрозаймів МФО законно можна, тільки після сплати боргу або отримавши рішення суду про його відсутність. Як варіант, можна викупити свій борг у колекторів зі знижкою.

Тим у, кого немає можливості і коштів, просто терпіти і чекати коли їм набридне вам дзвонити і приходити, випадків, коли колектора когось вбили через борг по кредиту немає, є випадки суїциду- не робіть цього, наберіться терпіння.

Якщо ви платите скільки можете, а борг при цьому тільки збільшується, це погано, ви тим самим визнаєте весь борг в разі подачі до суду, є всі підстави визнати всю суму боргу- ви сплачували.

І найголовніше не беріть ще кредит, щоб віддати кредит, буде багато кредитів і багато колекторів.

 

Якщо не платити кредит? 

Якщо не платити кредит, що буде!? Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.



Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз




Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі

 • Дмитрий

  27.01.2022 в 13:37

  Добрый день, нужна помощь, есть 5 МФО, общая задолженность 30000+ грн, как платить не знаю, потому что проценты слишком велики, не успеваю закрывать

  Відповіcти
  • Юридична компанія «ПІК»

   01.02.2022 в 14:47

   Добрій день, Дмитрий пожалуйста позвоните нам, разберемся.

   Відповіcти
 • Наталія

  06.11.2021 в 20:21

  Добрий вечір.Допоможіть будь-ласка у вирішенні мікрозаймів.Наложили арешт на рахунки.

  Відповіcти
  • Юридична компанія «ПІК»

   09.11.2021 в 13:39

   Наталія, залишайте заявку або телефонуйте. Спочатку скасуємо арешт, а потім вирішимо питання з боргом.

   Відповіcти
 • Олег

  17.10.2021 в 20:41

  Добрий день маю кредити в 17 компаніях сума 50000 гривень але мені здається що я ніколи їх незакрию бо проценти вся зарплата йде на них

  Відповіcти
  • Юридична компанія «ПІК»

   18.10.2021 в 12:36

   Олег, доброго дня! 17 кредитів це не так багато, ми допоможемо, телефонуйте. У нас були клієнти і з 30 кредитами.

   Відповіcти
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн