img Якщо не платити мікрозайм✔️позики МФО | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Якщо не платити мікропозику

🆘 В Україні бум на споживчі кредити почався ще в 2004 році, але їх не видавали без довідки про доходи та боржника перевіряв банк. З 2014 з’явилися так звані МФО, які почали видавати кредити – просто на паспорт, трохи пізніше- через інтернет по скану паспорта видавати гроші на карту.

У населення України, і ми в цьому не самотні, весь пострадянський простір загруз у кредитах МФО, виникли такі запити:

◼️ як не платити мікропозику;

◼️ як не платити колекторам;

◼️ якщо є заборгованість перед МФО;

◼️ борги по кредитах в МФО;

◼️ як позбутися від кредитів в МФО.

Ви будете сміятися, але є навіть такі запити як “молитва від кредитів і боргів” і “яка довідка потрібна з лікарні, щоб не платити кредит”.

Як в будь-якій суперечці є дві сторони конфлікту: боржник і кредитор.Розглянемо аргументи обох сторін і спробуємо відповісти на запити.

📑  Дізнатись докладніше: АДВОКАТ ПО КРЕДИТАХ В МФО

▶️ Як поводиться кредитор і чому

Кредитор видає позикові кошти фізособі, це підкріплено кредитним договором і боржник погоджується на умови по кредитуванню. Порушень, згідно законодавства України, немає.

Питання перше, дуже високі ставки по кредиту, обумовлене тим, що кількість неплатників за виданими кредитами складає від 50 до 90%, тобто з виданої 1000 грн. відразу не платять 500 грн. і компанія втрачає їх безповоротно.питання інше, про штрафи та пені в разі неплатежу, можна написати коротко-космічні.Причина та ж, неплатежі і МФО переносить ці втрати на тих, хто платить.

Перейдемо до самої болючої теми-колектори. У всіх МФО є відділ стягнення заборгованості, далі погроз і викликів співробітники компанії не йдуть, хоча є винятки, подають до суду і успішно діють в законному руслі.У нас був клієнт, у якого держвиконавець описав і реалізував корову і свиню, в рамках стягнення з кредитом МФО. Ось так.

Але найбільший кошмар чекає боржника коли кредит МФО проданий колекторам. Потрібно відзначити, що в Україні немає закону, який регулює таку діяльність і кожен веде себе в міру своєї розбещеності, а безкарність спонукає до дуже жорстких заходів:

◼️ нескінченні дзвінки з різних номерів;

◼️ приходять додому і залякують членів сім’ї боржника;

◼️ дзвінки літнім батькам з погрозами в’язниці;

◼️ погрози фізичного насильства;

◼️ написи на дверях і в під’їзді;

◼️ розмови з сусідами;

◼️ дзвінки на роботу, місце навчання.

Ось далеко не весь список, чи законні ці дії? Ні, за винятком дзвінків самому боржнику.

Чому так чинять колектора? Тому, що ініціювати стягнення згідно із законом дуже складно.Тому що потрібно: написати 10 000 позовних заяв до суду, заявитися в 10 000 разів мінімум до суду, як сторона процесу, отримати 10 000 рішень суду, відкрити 10 000 виконавчих проваджень, знайти і описати ваше майно, реалізувати в рамках виконавчого провадження. Для цього потрібні юристи, судді та виконавці, а в разі вибивання і загроз, потрібні лише міцні хлопці, які будуть діяти жорстко.

Висновок: поки в Україні немає закону, який регулює колекторську діяльність, борги будуть продовжувати “вибивати”, а не стягувати.

▶️ Як поводиться боржник і чому

Більшість боржників, при оформленні кредиту МФО, навіть не рахують платіж, відсотки і переплату, а деякі і не читають кредитний договір. Умовно боржників можна поділити на дві категорії, тих, кому начхати і люди беруть гроші скрізь і не віддають, і тих, хто бере кредит по нужді і як можуть намагаються впоратися з виплатою.

Про тих ,хто не платить, не будемо і говорити, з ними все ясно, ті, хто платить- про них докладніше.Як не платити мікропозику? Відповідь, просто не платити і з вами буде відбуватися те, що ви прочитали на початку статті. Ніхто не відповість вам як позбутися від кредитів, без грошей-це просто неможливо, ніякі пошуки в інтернеті вам не допоможуть. Варіант один, або повна оплата і закриття кредиту або чекайте в гості колекторів.

Що порадити тим хто потрапив у таку історію.Адже деякі боржники знаходяться у відчайдушній ситуації маючи борг по кредиту, а часто і не один.Коротко:

◼️ сума боргу може бути встановлена ​​в судовому порядку ;

◼️ кажуть, що подали в суд, його потрібно ще виграти;

◼️ майно родичів забрати не можна, тільки ваше за документами;

◼️ термін позовної давності 3 роки, можна вважати з моменту закінчення дії кредитного договору або дати останнього платежу;

◼️ в суд можуть подати, це факт і право кредитора, буде потрібен адвокат, особливо якщо є майно, яке можуть забрати, житло або автомобіль.

✅ Висновок: позбутися від мікропозик МФО законно можна, тільки після сплати боргу або отримавши рішення суду про його відсутність. Як варіант, можна викупити свій борг у колекторів зі знижкою.

📑 ЧИТАТИ ЩЕ: Кредит готівкою Україна

Тим у, кого немає можливості і коштів, просто терпіти і чекати коли їм набридне вам дзвонити і приходити, випадків, коли колектора когось вбили через борг по кредиту немає, є випадки суїциду- не робіть цього, наберіться терпіння. Якщо ви платите скільки можете, а борг при цьому тільки збільшується, це погано, ви тим самим визнаєте весь борг в разі подачі до суду, є всі підстави визнати всю суму боргу- ви сплачували.І найголовніше не беріть ще кредит, щоб віддати кредит, буде багато кредитів і багато колекторів.

⚫ Проблемний кредит, іпотека,автокредит, позика МФО.
Реєстр боржників, арешт нерухомості та автомобіля.
Ми займаємося боргами. Юридична допомога.

👨‍👩‍👦‍👦 Ваша юридична компанія “ПІК”

Першу консультацію можна отримати безкоштовно за телефонами:

📲+38 (095) 150 0501;

📲+38 (097) 050 0501

в режимі онлайн свого месенджера, або заповнивши форму запиту.

Залишити заявку

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег M
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020
 • review rating 5  Хорошие ребята. Помогли с выкупом на аукционе и последующим сопровождением сделки в банке. Все договоренности и сроки были соблюдены. Большое им спасибо!

  thumb Yury Dunayevsky
  9/28/2019

  review rating 5  Очень профессиональный подход и высокое качество услуг. Советую.

  thumb Yaroslav Gorbushko
  9/27/2019

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

  review rating 5  Спасибо огромное! Очень слаженная работа профессионалов. Консультация на высшем уровне. Помощь на каждом этапе. Исчерпывающие ответы на все вопросы. Только положительные отзывы!

  thumb Марина Куриненко
  8/30/2019
 • review rating 5  Спасибо огромное! Очень слаженная работа профессионалов. Консультация на высшем уровне. Помощь на каждом этапе. Исчерпывающие ответы на все вопросы. Только положительные отзывы!

  thumb Марина Куриненко
  8/30/2019

  review rating 5  Команда профессионалов. Рада, что обратилась за помощью именно в компанию "ПИК". Помогли быстро, успешно закрыть ипотечный кредит. Очень благодарна!!! Всем рекомендую!!!

  thumb Samsung Phone
  8/30/2019

  review rating 5  Команда профессионалов. Рада, что обратилась за помощью именно в компанию "ПИК". Помогли быстро, успешно закрыть ипотечный кредит. Очень благодарна!!! Всем рекомендую!!!

  thumb Samsung Phone
  8/30/2019

  review rating 5  Хочу выразить благодарность компании "ПИК". Ребята, вы профи!!!! Вы первые сообщили мне о намерении банка выставить право требования за кредитом на аукцион, и я вам доверилась. Работа была проведена в несколько этапов, каждый из этапов сопровождался сотрудником вашей компании, и в очень тактичной доступной форме сотрудник объяснял каждый этап. Никаких предварительных платежей компания не требует, полная прозрачность, оплата по факту оказанных услуг. Было очень приятно сотрудничать с Егором , который оказал квалифицированную помощь в сопровождении и участии в аукционе, а также с Русланом, Ириной и Николаем за юридическое сопровождение сделки. Ребята, еще раз огромное спасибо!!! Желаю всей команде "ПИК" успешной работы, всех благ и доверия от людей!

  thumb Яна Титова
  5/31/2019
 • review rating 5  Хочу выразить благодарность компании ЮК ПИК и всем её профессиональным сотрудникам, в особенности Елене и Николаю!!! Спасибо вам огромное за проделанную работу на высшем уровне, имея один процент из ста они помогли выкупить наш лот на аукционе, затем заключить сделку с банком. Вы являетесь профессиональным щитом для обычных людей-подготовка документов, сопровождение на каждом шагу, я ни о чём не переживала, везде и всюду закрывала тыл эта компания!!! О работе-всё прозрачно, стабильно, профессионально и совершенно! Всегда будут с вами на связи-выслушают, подскажут и вместо вас сделают, "высший пилотаж"!!!Спасибо за поддержу моральную и физическую! Желаю вам успехов, профессионального роста и доверия от людей!!!

  thumb Olga Muzyka
  5/28/2019

  review rating 5  От сотрудничества с компанией "ПИК" остались только положительные впечатления. Профессионализм, компетентность, порядочность, внимательность при работе с клиентами на высшем уровне. Ни за что не переживали, обо всём позаботились сотрудники компании. Была очень позитивная атмосфера во время работы. Отдельная благодарность за ответственное отношение к своей работе Егору, который занимался выкупом права требования по кредиту на аукционе, а также Николаю и Ирине за юридическое сопровождение во время сделки. Приятно было иметь дело с профессионалами, которым можно доверять. Успехов вам и много благодарных клиентов! Рекомендую компанию "ПИК" всем, кто хочет решить свою проблему с минимальными затратами времени, а главное - без нервов.

  thumb Elena Penzeva
  5/14/2019

  review rating 5  Выражаю благодарность юр. компании ПИК за оказанные услуги по выкупу кредита и сопровождение данного проекта от момента обращения в банк и до снятия обремений по имуществу. Которое вчера было снято. Сотрудники компетентны в делах за которые беруться и доводят до желаемого результата. Спасибо всей команде ЮК ПИК и успехов по достижению высоких результатов в Вашей работе!

  thumb Геннадий Дзюба
  4/16/2019

  review rating 5  Большое спасибо компании «ПИК» за профессионализм! Благодаря компании, удалось выкупить квартиру по минимальной цене. Всё было четко, быстро, понятно. Никаких предварительных платежей, полная прозрачность, оплата по факту оказанных услуг. Отдельная благодарность сотруднице Елене. Очень помогла, делала подсказки, уделяла внимание всем важным деталям процесса. Еще раз благодарю! Успехов команде «ПИК»!

  thumb Serhii Shvets
  3/20/2019
 • review rating 5  Хочу поблагодарить компанию "ПИК" за профессионализм и слаженность в работе. Хотелось бы отметить профессионализм сотрудников. Они очень корректны и внимательны при работе со своими клиентами, пунктуальны, креативны, въедливы и аккуратны в исполнении,. Было очень приятно сотрудничать с руководителем отдела по работе с прозорро - Егором, который оказал квалифицированную помощь в сопровождении и участии в аукционе по проблемному кредиту. Ситуация решилась в мою сторону, за что еще раз хочу сказать -Спасибо!

  thumb Сергей Кучерук
  2/01/2019
Залишити відгук в Google
Залишити відгук в Facebook

Задайте питання прямо зараз

Будь ласка, поставте оцінку статті

Якщо не платити мікропозику
Якщо не платити мікропозику
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img