Юридична компанія «ПІК»

Що буде якщо не платити мікрозайм відгуки Україна

Різні фінансові організації, створюється враження, просто місця собі не знаходять, пристрасно бажаючи допомогти українцям. Оголошення про можливості швидко і без тяганини взяти грошей на вирішення фінансових проблем розташовані на рекламних щитах, на кожному стовпі і атакують потенційних позичальників в інтернеті. Пропозиції дійсно на перший погляд привабливі — практично миттєво отримати позику приблизно в 15 тис. гривень, під відсоткову ставку, як пишуть кредитори, 0% в день. Диявол в цих оголошеннях криється в словах «від» і «в день». Насправді, процентна ставка по таких позиках перевищує стандартні ставки банківських кредитів у 3, 5, 10 разів. Штрафні санкції за несвоєчасні платежі перевершують, збільшують борг у кілька разів. Багато хто не може платити. Інтернет переповнюється пошуковими запитами: «що буде якщо не платити мікропозику відгуки Україна». Люди намагаються зрозуміти, що їх чекає.

Наш відгук — це не повідомлення приватних осіб. Ми – юридична компанія, що займається рішенням кредитних проблем своїх клієнтів. Ми знаємо закони і юридичну практику.

ЧИТАТИ ЩЕ: ХТО БРАВ МІКРОЗАЙМИ, ВІДГУКИ

Що буде якщо не виплачувати взятий кредит

Один з найбільш частих запитів «онлайн кредити на карту відгуки». Причина в тому, що порівняно спокійний етап, коли вам просто дзвонять і нагадують про необхідність платежів, швидко закінчується і у справу включаються колектори.

Це можуть бути співробітники служби безпеки кредитора, так і найняті або ті, що купили борг, сторонні організації, не важливо. Питання про те, що робити якщо борг продали колекторам, виникає тому, що і ті, і інші діють вкрай жорстко і грубо. Про вашу проблему повідомляють на роботу, всім рідним і знайомим. Вам теж про неї забути не дозволять, будуть дзвонити по ночах, приходити додому, зустрічати вас на вулиці. Найнеприємніше, що такі дії скоріше балансують на межі закону, що його порушують. Крім того, їх дуже складно довести.

Якщо наляканий позичальник все-таки не зміг знайти грошей. На нього подають до суду і, в кінцевому підсумку, розпродують його майно. Заплатити доведеться, і суму позики, і відсотки, і штрафні санкції. Питання: як домовитися з колекторами, практично не має відповіді. Суть колекторської діяльності — купівля боргу зі знижкою і отримання з позичальника всієї суми. З цими колекторами домовитися майже не можливо.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ХТО НЕ ПЛАТИТЬ МФО ВІДГУКИ

Чим позичальнику можуть допомогти юридичні компанії

Діяльність по збору боргів в Україні називається факторингом. Займатися їй можуть тільки юридичні особи, які одержали ліцензію. Всі колекторські агентства такі ліцензії мають. Але і юридичні компанії, що захищають боржників, наприклад ПІК, придбали такі ліцензії. Суть схеми проста: ви звертаєтеся до юристів зі своєю проблемою і обговорюєте умови, вони викуповують ваш борг і погашають його зі знижкою. Не платити кредит не вийде ніколи, а ось заощадити значні кошти на його погашенні можна.

Є й інші методи захисту інтересів боржників. Щоб запропонувати їх вам, потрібно ознайомитися з обставинами конкретно вашої справи.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн