Юридична компанія «ПІК»

ЩО РОБИТИ ЯКЩО НЕМА ЧИМ ПЛАТИТИ КРЕДИТ

Як закрити кредит, якщо немає грошей – таке питання зазвичай виникає у позичальників, які опинилися у скрутній фінансовій ситуації.

Вибір шляху вирішення проблеми залежить від суми позики, наявності та періоду прострочення, законності вимог кредитора, зокрема за відсотками та штрафними санкціями. У разі труднощів з оплатою позики краще не чекати передачі боргу колекторам, відкриття виконавчого провадження, а відразу намагатися домовитися з банком, МФО.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Що робити, якщо кредит нічим платити

Нема чим платити кредит – ситуація незавидна, з нею стикаються тисячі українців. На момент підписання кредитного договору людина має стабільний дохід. Проте втрата роботи, провал у бізнесі, хвороба позичальника чи його родичів, інвалідність вносять свої корективи у фінансові плани.

При настанні несприятливих обставин не варто ігнорувати дзвінки та повідомлення співробітників мікрофінансової організації, а краще отримайте консультацію. Бездіяльність боржника найчастіше призводить до підключення до справи колекторів або примусового стягнення боргу. Якщо з кредитором домовитися не вдалося, а більшість МФО – не договоро здатні, варто бути готовими до пресингу та примусового стягнення.

До відома! Якщо нема чим платити кредит, не розраховуйте на те, що фінустанова вибачить борг. За наявності заборгованості, розробивши грамотний план дій, можна досягти її реструктуризації, зменшення відсотків, уникнути нарахування непомірних штрафних санкцій.

Нема грошей платити кредит: що буде, якщо не погашати борг

Коли виникає питання, що робити, якщо немає грошей платити кредити, саме кредити, а отже, у вас їх багато. Наслідки відомі і все перераховане буде відбуватися до погашення кредиту:

 • неприємне спілкування з колекторами, тиск на родичів та членів сім’ї;
 • примусове стягнення коштів через виконавця (відрахування із зарплати, пенсії, стипендії, арешт грошових рахунків, нерухомого майна, авто);
 • погіршення кредитної історії та обмеження можливостей отримання кредитів надалі.

Якщо потрібно погашати кредит, а ви виявилися неплатоспроможними, МФО не йде на поступки, зверніться по допомогу до юриста.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Якщо немає грошей платити кредити, варто зібрати документальні докази вашої неплатоспроможності (копію трудової книжки з наказом про скорочення, довідки про інвалідність або втрату годувальника).

Багато мікрозаймів, платити нема чим

Особливість позик у МФО полягає в тому, що договори укладаються на невелику суму та на короткий термін. У разі прострочення сума боргу починає зростати в геометричній прогресії, перевищуючи в результаті фактично взяту в кредит суму. Оплата кожної позики невеликими частинами не вирішить проблеми, пеня та штрафи лише продовжать накопичуватись.

Що робити, якщо нема чим платити мікрозайм? Яких дій варто вжити, якщо мікрокредитів кілька? Коли кредитор один, позики можна поєднати, якщо їх кілька, з кожним необхідно домовлятися окремо. МФО зазвичай не зацікавлені в судових розглядах, тому боржник має шанси погасити борг на прийнятних умовах.

Важливо! У разі, якщо нема чим платити мікрозайм, по можливості уникайте пролонгації договору або оплати частини боргу. У такому разі на грошову суму не припиняються нараховуватись відсотки.

Що робити, якщо не можеш сплачувати кредит МФО

«Не можу платити МФО, як розрахуватися за кредитом без зайвих відсотків, штрафних санкцій та негативної кредитної історії?» – це питання завжди хвилює боржників, які тимчасово опинилися у скрутній фінансовій ситуації.

Безумовно, найкраще зайняти гроші у родичів, знайомих та виплатити позику вчасно. Якщо такий варіант неможливий, спробуйте домовитися з мікрофінансовою організацією про списання частини боргу або про реструктуризацію, погашення кредиту за кілька платежів із припиненням нарахування відсотків.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Якщо не можеш платити кредити МФО, не варто панікувати, але й пускати справу на самоплив також не можна. Зверніться за консультацією до спеціаліста, можливості кредитора не безмежні. Шляхом пресингу та обману боржника їм вдається отримати неправомірний зиск, повернути кошти, переплачені за кредитом, майже неможливо.

Як закрити всі кредити, якщо немає грошей

У пошуках способів, як закрити кредити, якщо немає грошей, боржники нерідко розглядають як варіант рефінансування. Українське законодавство не забороняє громадянам оформлювати 2 і більше кредитів в тому самому або в різних фінустановах. При цьому варто розуміти, що, по суті, оформлення кредиту з метою погашення інших позик не закриває проблему, а лише відкладає її рішення та збільшує суму боргу та кількість кредитів.

З іншого боку, коли альтернативних варіантів немає, перекредитування дає можливість розрахуватися з боргами в режимі, що щадить. Головне – не діяти імпульсивно, “гасити пожежу бензином” не можна. Якщо немає впевненості,що ви впораєтеся, краще не брати новий кредит.

До відома! Розглядаючи варіанти, як закрити МФО, якщо немає грошей, перекредитування варто розцінювати як крайній захід. Крім того, важливо неупереджено оцінити власні можливості.

Як вилізти з боргів, якщо немає грошей

У пошуку шляху, як розплатитися з кредитами, якщо немає грошей, вибір рефінансування і, отже, об’єднання позик (якщо їх кілька) все ж таки має деякі переваги. До них, зокрема, належать:

 • відсутність необхідності складати календар платежів з різних кредитів;
 • зручність внесення платежів (з одного сайту чи одним реквізитам);
 • зменшення суми щомісячного платежу.

Для перекредитування шукайте можливість отримання позики з меншою відсотковою ставкою та більш тривалими термінами порівняно з чинними. Звертайте увагу на приховані комісії та платежі. Перекредитуватися можна як у МФО, і у банку.

Важливо! Розплатитися з боргами та кредитами, якщо немає грошей, дуже складно. Тому ключове завдання боржника до покращення фінансового становища – усвідомити, що це тимчасове явище. Скоротити суму боргу та грамотно закрити кредити після покращення фінансового стану допоможе юрист.

Як погасити мікрозайм, якщо немає грошей

Поряд із питанням про те, як погасити позики, якщо немає грошей, боржників також хвилює можливість не погашати борг. Такий результат подій можливий лише у разі допущення в умовах кредитного договору грубих порушень, що на практиці трапляється вкрай рідко. А ось зменшити суму кредиторських вимог можна на законних підставах.

Так, сума заборгованості по споживчому кредиту (позика не перевищує розміру мінімальної зарплати та/або термін дії договору – не більше місяця) з відсотками та неустойкою не може бути більшою за дворазовий розмір взятої в борг суми. Нарахування відсотків після закінчення терміну кредитного договору суперечить закону.

До відома! Погасити позику, якщо немає грошей, у будь-якому разі необхідно. Однак якщо кредитор нарахував величезну суму відсотків, штрафу, пені, доказ їх незаконності лягає виключно на плечі боржника. Якщо справа дійшла до судового розгляду та відповідач не діє, суд за умовчанням приймає рішення на користь кредитора.

Як позбутися мікрозаймів, якщо платити нема чим

Варіантів відповідей на питання, як позбутися кредиту, якщо нема чим платити, може бути кілька. Хоч би який шлях закриття проблемного кредиту ви обрали, враховуйте, що повністю ухилитися від погашення заборгованості не вдасться.

Якщо вам довелося зіткнутися з фінансовими проблемами, неможливістю виплатити кредит, не чекайте на дзвінки та нагадування від кредитора, візитів колекторів, звертайтеся за допомогою до юристів за кредитами компанії «ПІК». Ми допоможемо знайти вигідний спосіб розрахуватися з боргами найприйнятнішим способом, без погіршення кредитної історії. Надаємо кваліфіковану підтримку у переговорах із кредитором, а також, за потреби, у суді.

Що робити, якщо нічим платити кредити?

Як виплатити мікрозайми?! Онлайн-консультація юриста. Ми знаємо, вирішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотній дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн