Юридична компанія «ПІК»

Що робити якщо нічим платити кредити

В українському сегменті мережі інтернет пошуковий запит «якщо не можеш платити кредит що робити» стає одним з найпопулярніших. Епідемія коронавируса і економічний спад скоротили реальні наявні доходи населення. Деякі люди отримують мікропозики, для забезпечення щоденних потреб. Такі позичальники рідко замислюються про те, як вони будуть погашати борг. Людям здається, що настануть хороші часи, доходи зростуть і проблема відпаде. Але цього не відбувається. Виникає ситуація, коли нічим платити МФО що робити невідомо. Розберемося, як правильно діяти в цьому випадку.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЩО РОБИТИ ЯКЩО НЕ МОЖЕШ ВИПЛАТИТИ КРЕДИТ

Чим ризикує неплатник кредитів

Різні варіанти мікропозик:

 • кредити готівкою;
 • онлайн-кредити;
 • позики по кредитних картках банків.

Всі вони мають дві особливості, що відрізняють їх від банківського кредитування:

 • Перевірка платоспроможності клієнта не проводиться. Фінансові організації позичають відносно невелику суму і впевнені, що зуміють її повернути, звернувши стягнення на зарплату або пенсію боржника.
 • Умови кредитування вкрай невигідні для позичальника. Процентна ставка по мікрозайму, навіть якщо це позика по кредитній карті, перевершує стандартну для банків в кілька разів. Якщо платіж прострочений, на борг нараховуються жахливі штрафні санкції, здатні збільшити суму заборгованості в кілька разів.

Стягнення боргу по закону передбачає: отримання судового рішення, звернення до виконавчої служби, арешт майна боржника, стягнення грошових коштів, а іноді і майна боржників. Це довгий шлях, пов’язаний зі значними судовими витратами. При стягненні мікрозайму, кредитори спочатку діють інакше. На боржника нацьковують колекторів. Завдання фахівців з вибивання боргів – залякати позичальника, щоб він знайшов гроші і розрахувався. Сума відносно невелика, її можна позичити у родичів. Можна продати майно. Можна зробити новий займ. Саме звернення до іншого МФО і радять колектори.

Слідувати цій раді не можна. Умови у всіх мікрофінансових організаціях грабіжницькі. Щоб виплатити стару позику з відсотками і штрафами, потрібно зайняти більшу суму. Через короткий час у боржника знову виникає питання про те, що робити якщо немає грошей платити кредит. При цьому сума боргу збільшилася.

Якщо колектори не впоралися із завданням, фінансові організації починають діяти по закону. Неплатоспроможний позичальник може зіткнутися з примусовим стягненням боргу. Чекати не можна. Потрібно отримати кваліфіковану юридичну допомогу.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЩО РОБИТИ ЯКЩО НЕ МОЖУ ПЛАТИТИ КРЕДИТ

Чим адвокат по кредитах допоможе боржнику

Середній українець не має ні юридичних знань, ні досвіду в переговорах, не може відстояти свої права. Адвокат боржника спише все неправомірно нараховані відсотки і штрафи. Іноді сума заборгованості, після цього, зменшується в кілька разів. Юристи можуть зняти арешти з зарплати і скасувати нотаріальну напис. Можливий варіант викупу права вимоги і погашення боргу зі знижкою. Не чекайте, коли ситуація стане критичною. Зверніться за допомогою до юридичної компанії ПІК.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн